Jump to content

LG Optimus 4X HD (P880)


aby
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε συ....Αυτες δεν τι ειχα ποτε....Χτες φλασαρα και ειμαι σιγουρος οτι δεν υπηρχε κατι τετοιο...

 

Βασικα με τον es μην κανεις uninstall , delete κανε....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε συ....Αυτες δεν τι ειχα ποτε....Χτες φλασαρα και ειμαι σιγουρος οτι δεν υπηρχε κατι τετοιο...

 

Βασικα με τον es μην κανεις uninstall , delete κανε....

 

Ποια φλασαρες?

Εγω την open europe εβαλα.

Στο δικο μου κινητο ειναι exclusive φαινεται!!!χαχα!:p

Link to comment
Share on other sites

Όσο για το Galaxy S3 που ρωτάει ο φίλος πιο πάνω, αν δεν έχεις πρόβλημα το design του, αν σου αρέσουν τα κορεσμένα χρώματα,αν θέλεις καλύτερη κάμερα και updates,αν παίζεις βαριά παιχνίδια αλλά και αν είσαι προετοιμασμένος να αντιμετωπίζεις τυχόν προβλήματα κολλημάτων ( αν διαβάσεις όλο το forum κανείς χρήστης δεν είχε freezing προβλήμα σε αντίθεση με το S3 ) τότε πάρε το S3.Για μπαταρία δεν ξέρω.

βαρια παιχνιδια δεν παιζει το 4x?γιατι εχει πολυ καλο επεξεργαστη...τρωει αληθεια τετοια κολληματα το s3?(απαραδεκτο)

Απλα το s3 εχει gorilla 2 εναντι του 4Χ .

γρατσουνιεται ευκολα το 4x σε σχεση με το s3?την θελει την ζελατινα του?

Link to comment
Share on other sites

βαρια παιχνιδια δεν παιζει το 4x?γιατι εχει πολυ καλο επεξεργαστη...τρωει αληθεια τετοια κολληματα το s3?(απαραδεκτο)

γρατσουνιεται ευκολα το 4x σε σχεση με το s3?την θελει την ζελατινα του?

1)Παίζει βαριά παιχνίδια και μάλιστα και αποκλειστικά tegra παιχνίδια. Μην το ψάχνεις παίζει ότι παιχνίδι τελευταίες γενιάς θες.

2)Όχι έχει gorila glass προσωπικά το έχω χωρίς ζελατίνα και δεν έχει πάθει το παραμικρό.

Φιλικά, Κύρος.:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιον launcher χρησιμοποιείτε; Χρειάζεται πραγματικά;

 

Τον adw. Είναι ελαφρύς και τροποποιήσιμος. Εγώ τον χρησιμοποιώ σε τρεις συσκευές και με εξυπηρετεί πολύ. Στο 4Χ τον έβαλα γιατί μετά την αναβάθμιση σε jb γινόταν συνέχεια redraw στην αρχική οθόνη.

Edited by El_Grego
Το πρώτο μου τηλέφωνο: ΝΟΚΙΑ 3110 (αυτό το τούβλο με το φιδάκι ντε...!) :lol:
Link to comment
Share on other sites

Τον adw. Είναι ελαφρύς και τροποποιήσιμος. Εγώ τον χρησιμοποιώ σε τρεις συσκευές και με εξυπηρετεί πολύ. Στο 4Χ τον έβαλα γιατί μετά την αναβάθμιση σε jb γινόταν συνέχεια redraw στην αρχική οθόνη.

Τον έβαλα και εγώ.

 

btw: Έβαλε κανείς την lockscreen του G από τον οδηγό του Leo;

Φιλικά, Κύρος.:)
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ....Αυτες δεν τι ειχα ποτε....Χτες φλασαρα και ειμαι σιγουρος οτι δεν υπηρχε κατι τετοιο...

 

Βασικα με τον es μην κανεις uninstall , delete κανε....

 

Nαι με τον es explorer delete κανω παντα, απλως επειδη αυτες οι δυο @@@ ΔΕΝ υπαρχουν μεσα στον φακελο system/app κοιταζω ποιες εφαρμογες ειναι προεγκατεστημενες και προσπαθω απο εκει να τις κανω "uninstall" (γιατι δεν εχει επιλογη delete)

Εσυ την ρομ την 20Α την κατεβασες απο το smartphenom ή απο καπου αλλου?

Εγω απο εκει την κατεβασα αυτη που λεει "europe (europe)".

Link to comment
Share on other sites

Nαι με τον es explorer delete κανω παντα, απλως επειδη αυτες οι δυο @@@ ΔΕΝ υπαρχουν μεσα στον φακελο system/app κοιταζω ποιες εφαρμογες ειναι προεγκατεστημενες και προσπαθω απο εκει να τις κανω "uninstall" (γιατι δεν εχει επιλογη delete)

Εσυ την ρομ την 20Α την κατεβασες απο το smartphenom ή απο καπου αλλου?

Εγω απο εκει την κατεβασα αυτη που λεει "europe (europe)".

 

ειναι καπου αλλου τοτε.ψαξε κ αλλου κ καπου θα βρεις τα apk.εχετε φακελο vendor?ισως ειναι εκει.πχ εμας στα xperia ειχε καποιες βλακειες εφαρμογες στο etc/product.αν δεν τις σβησεις αποκει σε καθε επανεκιννηση ξαναεγκαθηστουντε κ ας τις εχεις απεγκαταστησει

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ....Αυτες δεν τι ειχα ποτε....Χτες φλασαρα και ειμαι σιγουρος οτι δεν υπηρχε κατι τετοιο...

 

Βασικα με τον es μην κανεις uninstall , delete κανε....

 

ειναι καπου αλλου τοτε.ψαξε κ αλλου κ καπου θα βρεις τα apk.εχετε φακελο vendor?ισως ειναι εκει.πχ εμας στα xperia ειχε καποιες βλακειες εφαρμογες στο etc/product.αν δεν τις σβησεις αποκει σε καθε επανεκιννηση ξαναεγκαθηστουντε κ ας τις εχεις απεγκαταστησει

 

Φιλε termagazis (btw epic nickname) to σκεφτηκα και εψαξα σε καμποσους φακελους διχως αποτελεσμα...Αλλα να μην πω ψεματα δεν προσεξα φακελο vendor.

οχι οτι δεν υπαρχει,εγω δεν το προσεξα και οπως λες πιθανο να βρισκονται εκει τιποτα "ακυρα".

 

Τεσπα, η πλακα ειναι οτι επειδη μου εκανε κατι νερα εκανα ενα factory reset γιατι μετα την αναβαθμιση ενω ειχα πει να το κανω το ξεχασα.

Μετα αρχισαν τα αστεια...εκανα συνδεση στον λογαριασμο μου (ξερετε οταν σεταρεις το τηλεφωνο) και ενω εβαζα mail και pass μου εκανε loop συνεχεια στο να μου ζηταει username και pass.

ΔΕΝ ηταν λαθος, σωστα ηταν απλως τραβηξε φρικη...

 

Τελικα ξαναπερασα την JB αφου την ξαναματακατεβασα (europe open) και ως δια μαγειας...αυτα τα δυο ακυρα που δεν μπορουσνα σβησω, δεν υπαρχουν...:blink:

Νταξει...και ναι και την πρωτη φορα την europe ειχα βαλει.

H μονη διαφορα ειναι οτι τωρα οταν ετρεξα το backup για να μην ξαναστεινω απο την αρχη το τηλεφωνο (το backup προγραμμα μαμμα της lg) επελεξα να ΜΗΝ μου εγκαταστησει και τις "προεγκατεστημενες" εφαρμογες συστηματος που καταλαθος την πρωτη φορα ειχα πατησει να τις βαλει κι αυτες.

Αλλα και παλι αυτεςς τις δυο μπουρδες δεν τις θυμαμαι στην ics.

Τεσπα, ολα προς το παρων πανε καλα.;)

Εχουμε πει, το android τα σπαει γενικα αλλα σου σπαει και λιγο τα νευρα με τα κουλα του.

Βαλε και λιγο τις @@@ που κανουμε και κυριως κανω...:p...ε, ηρθε κι εδεσε το γλυκο.:p

Link to comment
Share on other sites

Φιλε termagazis (btw epic nickname) to σκεφτηκα και εψαξα σε καμποσους φακελους διχως αποτελεσμα...Αλλα να μην πω ψεματα δεν προσεξα φακελο vendor.

οχι οτι δεν υπαρχει,εγω δεν το προσεξα και οπως λες πιθανο να βρισκονται εκει τιποτα "ακυρα".

 

Τεσπα, η πλακα ειναι οτι επειδη μου εκανε κατι νερα εκανα ενα factory reset γιατι μετα την αναβαθμιση ενω ειχα πει να το κανω το ξεχασα.

Μετα αρχισαν τα αστεια...εκανα συνδεση στον λογαριασμο μου (ξερετε οταν σεταρεις το τηλεφωνο) και ενω εβαζα mail και pass μου εκανε loop συνεχεια στο να μου ζηταει username και pass.

ΔΕΝ ηταν λαθος, σωστα ηταν απλως τραβηξε φρικη...

 

Τελικα ξαναπερασα την JB αφου την ξαναματακατεβασα (europe open) και ως δια μαγειας...αυτα τα δυο ακυρα που δεν μπορουσνα σβησω, δεν υπαρχουν...:blink:

Νταξει...και ναι και την πρωτη φορα την europe ειχα βαλει.

H μονη διαφορα ειναι οτι τωρα οταν ετρεξα το backup για να μην ξαναστεινω απο την αρχη το τηλεφωνο (το backup προγραμμα μαμμα της lg) επελεξα να ΜΗΝ μου εγκαταστησει και τις "προεγκατεστημενες" εφαρμογες συστηματος που καταλαθος την πρωτη φορα ειχα πατησει να τις βαλει κι αυτες.

Αλλα και παλι αυτεςς τις δυο μπουρδες δεν τις θυμαμαι στην ics.

Τεσπα, ολα προς το παρων πανε καλα.;)

Εχουμε πει, το android τα σπαει γενικα αλλα σου σπαει και λιγο τα νευρα με τα κουλα του.

Βαλε και λιγο τις @@@ που κανουμε και κυριως κανω...:p...ε, ηρθε κι εδεσε το γλυκο.:p

 

τελος καλο ολα καλα...:D

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει δοκιμασει κανεις να δει ταινια στο κινητο?και αν ναι αντεχει ας πουμε να δεις δυο ταινιες στη σειρα(4 ωρες πχ)απο αποψη μπαταριας?η παραδιδει πνευμα?
Link to comment
Share on other sites

παιδες εχω στειλει μειλ στην LG σχετικα με την εγγυηση και το ξεκλειδωμα του bootloader!

αναμενω αυριο απαντηση και θα ενημερωσω και εδω!

 

με τρωει το χερι μου να το ξεκλειδωσω με τον εργαλειο που το κανει αυτοματα απο το xda

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Έχεις xxx version?

 

αμε!! ελληνικοτατο! :p

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Σε αντίστοιχο mail που είχε σταλεί στη Sony και στο οποίο ο χρήστης ρωτούσε για το αν χάνεται η εγγύηση από τη στιγμή που ο χρήστης ξεκλειδώσει τον bootloader με το επίσημο εργαλείο ξεκλειδώματος της Sony η απάντηση της Sony ήταν η εξής :

 

"Για τα περισσότερα προβλήματα το ξεκλείδωμα του bootloader παραβιάζει την εγγύηση.Η Sony τηρεί την εγγύηση μόνο αν το πρόβλημα που εμφανιστεί είναι ένα γνωστό πρόβλημα του συγκεκριμένου μοντέλου ή αν είναι ξεκάθαρο ότι το πρόβλημα δεν έχει προκληθεί από το φλασάρισμα custom rom.Eπειδή η custom rom μπορεί να προκαλέσει ευρείες συνέπειες ( πχ μπορεί να υπερθερμάνει τη μπαταρία ή να αλλάξει την τάση του ρεύματος,πράγματα τα οποία μπορούν να προκαλέσουν ζημιά σε άλλα μέρη του κινητού ), αυτό σημαίνει ότι απομένει ένα μικρό μέρος πρροβλημάτων που μπορεί να καλύψει πλέον η εγγύηση.Οπότε ακόμα κι αν το τηλέφωνο είναι στην εγγύηση, το τμήμα service πρέπει να κάνει μια υψηλού κόστους διαδικασία ώστε να επαναφέρει το τηλέφωνο στην αρχική του κατάσταση.Ο τελικός χρήστης πρέπει να πληρώσει αυτό το κόστος.

 

Είμαστε περήφανοι που παρέχουμε το εργαλείο ξεκλειδώματος του bootloader στην κοινότητα των developers.Πριν από αυτό υπήρχε υψηλός κίνδυνος να καταστραφεί το τηλέφωνο χρησιμοποιώντας μη επίσημες τρίτες μεθόδους.H Sony Mobile αφαίρεσε αυτό το ρίσκο.Όταν αρχικά εκδόσαμε αυτό το εργαλείο,το προορίζαμε μόνο για developers με υψηλα προσόντα ή πολύ προχωρημένους χρήστες και όχι για αρχάριους."

Link to comment
Share on other sites

Σε αντίστοιχο mail που είχε σταλεί στη Sony και στο οποίο ο χρήστης ρωτούσε για το αν χάνεται η εγγύηση από τη στιγμή που ο χρήστης ξεκλειδώσει τον bootloader με το επίσημο εργαλείο ξεκλειδώματος της Sony η απάντηση της Sony ήταν η εξής :

 

"Για τα περισσότερα προβλήματα το ξεκλείδωμα του bootloader παραβιάζει την εγγύηση.Η Sony τηρεί την εγγύηση μόνο αν το πρόβλημα που εμφανιστεί είναι ένα γνωστό πρόβλημα του συγκεκριμένου μοντέλου ή αν είναι ξεκάθαρο ότι το πρόβλημα δεν έχει προκληθεί από το φλασάρισμα custom rom.Eπειδή η custom rom μπορεί να προκαλέσει ευρείες συνέπειες ( πχ μπορεί να υπερθερμάνει τη μπαταρία ή να αλλάξει την τάση του ρεύματος,πράγματα τα οποία μπορούν να προκαλέσουν ζημιά σε άλλα μέρη του κινητού ), αυτό σημαίνει ότι απομένει ένα μικρό μέρος πρροβλημάτων που μπορεί να καλύψει πλέον η εγγύηση.Οπότε ακόμα κι αν το τηλέφωνο είναι στην εγγύηση, το τμήμα service πρέπει να κάνει μια υψηλού κόστους διαδικασία ώστε να επαναφέρει το τηλέφωνο στην αρχική του κατάσταση.Ο τελικός χρήστης πρέπει να πληρώσει αυτό το κόστος.

 

Είμαστε περήφανοι που παρέχουμε το εργαλείο ξεκλειδώματος του bootloader στην κοινότητα των developers.Πριν από αυτό υπήρχε υψηλός κίνδυνος να καταστραφεί το τηλέφωνο χρησιμοποιώντας μη επίσημες τρίτες μεθόδους.H Sony Mobile αφαίρεσε αυτό το ρίσκο.Όταν αρχικά εκδόσαμε αυτό το εργαλείο,το προορίζαμε μόνο για developers με υψηλα προσόντα ή πολύ προχωρημένους χρήστες και όχι για αρχάριους."

 

 

αρα ουσιαστικα μας λενε ξεκλειδωστε αλλα προσεχτε τι περνατε μεσα και πως το περνατε για να μην την παθετε...

σιγουρα ακομα και ξεκλειδωτο το κινητο δεν θα εχει θεματα εγγυησης σε περιπτωσεις με τις ασπριλες στην οθονη οπως του Λεο...

αρα περιμενω και εγω απαντηση απο LG να δω αν θα πουν τα ιδια και θα ενημερωσω...

 

παντως τωρα που βγηκε κερνελ και θα γινει ακομα καλυτερος δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να φλασαρουμε custom rom εκτος και καποιος γουσταρει πολυ pure android experience και βαλει CM 10.1

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο ακριβως φιλε με βρισκεις συμφωνο .Προσωπικα μου αρεσει πολυ η στοκ ρομ και σε εμφανιση και σε επιδοσεις , ελαφρυ UI γενικα , επιτελους αλλαξε αυτη η μονοτονη μαυριλα στις ρυθμισεις που παντα υπηρχε και δεν αλλαζω απο αυτο.Αλλωστε πιστευω πως ολο και καποιος θα φταιξει μια καστομ , στοκ ρομ με βελτιωσεις που δεν βλεπουμε , αλλα να βλεπουμε αυτο που μας αρεσει.Το τηλ ποναει στον κερνελ . Οταν βγει ενας σταθερος , με καλυτερες επιδοσεις και αυτονομια πιστευω λιγο θα ασχοληθω με αλλη ρομ.

 

Οτι και να πει η LG παντως για την εγγυηση , αν ξαναχρειστω κατι θα φροντισω το τηλεφωνο να ειναι stock unrooted και αν πουν καμια μ@λ@κια για τον bootloader...ΙΝΚΑ χωρις πολλα πολλα.ΑΛλωστε ο bootloader ξεκλειδωτος ειναι δυνατοτητα και οχι υποχρεωση εκμεταλευσης του , οποτε δεν θα δεχτω κουβεντα σε τετοιο ζητημα.

Ας μην βιαζομαστε...ολα θα βρεθουν...οπως και ο τροπος για ξανακλειδωμα....αργα η γρηγορα.

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα ακομα και ξεκλειδωτο το κινητο δεν θα εχει θεματα εγγυησης σε περιπτωσεις με τις ασπριλες στην οθονη οπως του Λεο.

 

Ακριβώς γιατί αυτό εντάσσεται στη φράση "μόνο αν το πρόβλημα που εμφανιστεί είναι ένα γνωστό πρόβλημα του συγκεκριμένου μοντέλου"

 

Αλλωστε ο bootloader ξεκλειδωτος ειναι δυνατοτητα και οχι υποχρεωση εκμεταλευσης του , οποτε δεν θα δεχτω κουβεντα σε τετοιο ζητημα.

 

Ναι και στην απάντηση της Sony στην ουσία αυτό περιγράφεται.Δεν λέει "αν ξεκλειδώσεις τον bootloader,θα χάσεις εγγύηση" αλλά "αν περάσεις custom rom που προκαλέσει πρόβλημα θα χάσεις την εγγύηση".

Link to comment
Share on other sites

ειναι καπου αλλου τοτε.ψαξε κ αλλου κ καπου θα βρεις τα apk.εχετε φακελο vendor?ισως ειναι εκει.πχ εμας στα xperia ειχε καποιες βλακειες εφαρμογες στο etc/product.αν δεν τις σβησεις αποκει σε καθε επανεκιννηση ξαναεγκαθηστουντε κ ας τις εχεις απεγκαταστησει

 

Τελικα εχουμε κι εμεις φακελο vendor termagazis οπου βασικα μεσα σε αυτον υπηρχαν εκεινες οι 2 χαζομαρες και ακομα 3 αχρηστες εφαρμογες.

Απλως σε αντιθεση με το πρωτο φλασαρισμα τωρα υπηρχαν μεν αλλα δεν "ετρεχαν".

Εγω παντως με τον es τις σουταρα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εχουμε κι εμεις φακελο vendor termagazis οπου βασικα μεσα σε αυτον υπηρχαν εκεινες οι 2 χαζομαρες και ακομα 3 αχρηστες εφαρμογες.

Απλως σε αντιθεση με το πρωτο φλασαρισμα τωρα υπηρχαν μεν αλλα δεν "ετρεχαν".

Εγω παντως με τον es τις σουταρα.

 

καλα τις εκανες.τα σκουπιδια πρεπει να φευγουν...!!!

Link to comment
Share on other sites

Λεο εδω και 2 μερες που εισαι με τον νεο κερνελ πως ειναι η εμπειρια χρησης??

παει πιο ομαλα? αυτονομια? υπερθερμανση?

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Δε Έχω κάτι κακό να πω.Για μπαταρία δεν ξέρω ακόμα να πω Γιατι σε κάθε ευκαιρία παίζω το csr racing Αλλά Έχω την εντύπωση πως είναι ελαφρώς καλύτερα. Ζεστενεται ανάλογως την.συχνότητα. Αν το εχω στο 1.7 ζεσταίνεται αλλά επειδή συνήθως το ε χω στο 1,15 είναι πολύ καλύτερα. Για παιχνίδι μιλάω πάντα ...

 

Επειδή πριν λίγο το είδα να λέγεται, δεν ανοίγει το nfc

Edited by Leolipop
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει δοκιμασει κανεις να δει ταινια στο κινητο?και αν ναι αντεχει ας πουμε να δεις δυο ταινιες στη σειρα(4 ωρες πχ)απο αποψη μπαταριας?η παραδιδει πνευμα?

Συνηθίζεται στο φόρουμ να δίνουμε μιά ένδειξη ότι διαβάσαμε και εκτιμήσαμε το γεγονός ότι κάποιος μπήκε στον κόπο να μας απαντήσει (μιλάω για το προηγούμενο ποστ) καθότι φαίνεται ότι έκτοτε έχουμε κάνει αρκετές φορές login!

Edited by Unabomber
Φιλικά, Κύρος.:)
Link to comment
Share on other sites

Δε Έχω κάτι κακό να πω.Για μπαταρία δεν ξέρω ακόμα να πω Γιατι σε κάθε ευκαιρία παίζω το csr racing Αλλά Έχω την εντύπωση πως είναι ελαφρώς καλύτερα. Ζεστενεται ανάλογως την.συχνότητα. Αν το εχω στο 1.7 ζεσταίνεται αλλά επειδή συνήθως το ε χω στο 1,15 είναι πολύ καλύτερα. Για παιχνίδι μιλάω πάντα ...

 

Επειδή πριν λίγο το είδα να λέγεται, δεν ανοίγει το nfc

 

με τα παιχνιδια εχεις δει καποια διαφορα?εννοω με το γνωστο θεμα που προκαλει τα lagαρισματα?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 4X HD (P880)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...