Jump to content

Γυμνισμός. Θα κάνατε;


GRKIWI
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μένω Χανιά και σε μια θάλασσα πράγματι είναι όλοι γυμνοί εντελώς. Εγώ δεν έχω πάει ποτέ αλλά αν πάω ποτέ δε θα έχω κανένα πρόβλημα να κάνω γυμνισμό. Σιγά το πράγμα, κανείς μας δεν έχει τίποτα διαφορετικό από κάποιον άλλο στο σώμα του.
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι θα έκανα, αλλά εξαρτάται και από την υπόλοιπη παρέα.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι θα το εκανα! τρανη αποδειξη φετος στο super paradise που γινοταν χαμος και δεν ειχα προβλημα....uploading! βεβαια εβλεπα και ατομα του τριτου φιλου και ψιλοξενερωνα!
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έκανα ποτέ. Έχουμε ξεφύγει εντελώς. Να είσαι γυμνός/η κάπου μόνος σου και με την προϋπόθεση να μην είναι κανείς γύρω το δέχομαι αλλά να πας σε μια παραλία για μπάνιο με κόσμο και να βλέπεις ξετσίπωτους τουρίστες / τουρίστριες χωρίς ρούχα πάει πολύ. Αν αυτοί δεν σέβονται τους γύρω τους ας πάνε στη χώρα τους να κυκλοφορήσουν γυμνοί στους δρόμους.

{FUNNY MODE ON: Τι upload και download λέτε στις παραλίες? Με gprs και τσουχτερή ογκοχρέωση (και η cosmote σταματάει όπου να 'ναι φοβάμαι το flat rate) ή έχει μήπως wi-fi hot spots στις παραλίες για να ανταλλάξετε δεδομένα όσοι κάνετε γυμνισμό με τον τερματικό σας εξοπλισμό :p Τα uploads σας με ρυθμό 30 kbit (modem v34/v90) και πολύ σάς είναι εκτός και αν το hot spot που συνδέεστε είναι πάνω σε broadband αλλά στην Ελλάδα που τέτοια τύχη! FUNNY MODE OFF}

Μου άρεσε στο θέμα η χρήση ορολογίας από το χώρο των υπολογιστών για όσα δεν μπορούσαν να γραφτούν ευθέως. Γέλασα αρκετά και αυτό ήταν και η αφορμή να γράψω και τη δική μου γνώμη με την παράγραφο του funny mode. Φιλικά,

Δημήτρης Αβαγιανός

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος KostasV (31st August 2003, 12:48 )

 

Για κρητη πανως και γυμνισμο, το νοτιο κομματι του νομου Ρεθυμνης ειναι το μερος. :D

 

Για αττικη δοκιμαστε το δευτερο λιμανακι της Ερωτοσπηλιας στο Πορτο Ραφτη καθημερινες... :)

 

Βεβαιως το καλυτερο ειναι με σκαφος και καλη παρεα στη μεση του πελαγους.... :rolleyes:

 

Oso gia ta upload μη τα φοβασται τοσο.... Οταν ολοι ειναι γυμνοι δουλευει αλλιως το συστημα....

 

 

Κωστάκη, πολύ ενημερωμένο σε βρίσω πάνω στο θέμα ;)

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος papathvas (13th December 2003, 23:20 )

 

pos sas irthe kai to ksethapsate to thread mesa sto kataxeimono?? :wacko:

 

 

Μας λειπει το καλοκαιρι βρε..... :p :p ..και καποιες συγκεκριμενες παραλιες... :whistle: :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GRKIWI (15th December 2003, 19:40 )

 

Καταστρώνουμε τα πλάνα μας για το καλοκαίρι 2004. :)

Γυμνισμός rulez ;)

 

 

Τι κάνετε δλδ; Τις τραβάτε να μακρύνουν;; :p :lol: :whistle:

 

j/k ... :o

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η έλλειψη άνεσης με το γυμνό ανθρώπινο σώμα έχει επιβληθεί (σχεδόν ριζωθεί με την μορφή του συναισθήματος της ντροπής) από κοινωνικούς-θρησκευτικούς κανόνες σε τέτοιο βαθμό που πολλοί το θεωρούν αφύσικο (φανερά γιατί στα κρυφά..... :whistle: ).

 

Συμφωνώ ότι κολυμπώντας γυμνός έχεις άλλη αίσθηση, διαφωνώ όταν γίνεται για σκοπό επίδειξης (είτε φορώντας μαγιό είτε όχι).

 

Άντε, μόνο 19 μήνες μείνανε για το καλοκαίρι (το μεθεπόμενο, γιατί το 2004 θα έχει πολύ δουλειά :cry: ).

Live Another Day,

Climb A Little Higher,

Find Another Reason To Stay...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (15 Δεκ. 2003 , 20:09)

 

Τι κάνετε δλδ; Τις τραβάτε να μακρύνουν;; :p :lol: :whistle:

 

j/k ... :o

 

Δεν έχουμε τέτοιο πρόβλημα. :D

Άλλωστε κάνουμε γυμνισμό για άλλους λόγους. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wirelessly posted (Nokia 7650: Nokia7650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Kala egw gia gymnismo an phgaina pote, adynato na mhn mou phgaine to mialo sto ponhro...Pws einai dhnaton na blepeis dipla sou kati ........ Kai na mhn sou sikwnete? Ektos bebaia kai otan paei na sas shkwthei, pate sth thalassa trexontas kai boutate...:p

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Kaname parea 10 atoma...3 agoria mono....kai 7 gomenakia polu kala. Eutuxwn htan xeimwnas kai to kruo den epetrepe na anebei psila, para tis kokoromaxies me th gomena gumnh sto kefali. Eutuxws pali pou den einai kai mikrh wste me to krio na ginete akoma pio mikrh kai na ginome rezili.
Link to comment
Share on other sites

A...kai kati allo....mhn fobaste na sas sukw8ei, ektos an eiste monoi me liges panemorfes parousies gumnes....epidi suni8ws autes pou pane einai sxedon an oxi idi...sthn 3h ilikia!!....kai alhmono an parei thn anifora kaneis me tetoia 8eama.....ara....an deite kamia gomenara...koita3te pio ekei....pros thn gria.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Siemens SX1: SIE-SX1/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Tha ekana otan megaloso ligaki! Pantos Kriti stin paralia tou finikodasous sto pisino meros piso apo ta vraxia rulez

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Eksartatai......se erimiki paralia nai se crowded mallon oxi giati den thelw na mou prosvaloun tin aisthitiki... :):):)

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

δεν θα το έκανα καθάρα και μόνο για να μην κομπλάορυν οι υπόλοιποι! :p
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν το κάνω αλλά το καλοκαίρι το αγαπημένο μυ θέαμα είναι οι topless κοπελιές ;)
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω το θέμα ξαναζεί.

Να καλέσω τους πάντες σε μια δέσμευση; Το καλοκαίρι να βάζετε ότι σχετικό βγάζετε με τα φωτογραφικά κινητά σας όσοι έχετε. :)

 

Νhp1023 χειμωνιάτικα δεν αρπάξατε καμια πούντα;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kαι γω χαίρομαι που ξεθάφτηκε χειμωνιάτικα ένα thread που ξεκίνησα πριν από πολύ καιρό.

Το καλοκαίρι πλησιάζει... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GRKIWI ( 5 Φεβ. 2004 , 22:48)

 

Kαι γω χαίρομαι που ξεθάφτηκε χειμωνιάτικα ένα thread που ξεκίνησα πριν από πολύ καιρό.

Το καλοκαίρι πλησιάζει... ;)

 

 

Αμήν και πότε!!!

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

lewton....den htan xeimwnas..htan oktobrhs sth NY...pou einai sxedon sa xeimwnas sthn a8hna....htan arketa kruo!...alla oxi kai pagwmeno opos twra!...alla outws h allos eimai proin polistas...kai twra kanw windsurf...ara eimai suni8ismenos.
Link to comment
Share on other sites

Kabourotrypes oleeeeeeee!!!! I pio theiki paralia kai i pio theiki thea!!!

Kai oso gia ton gymnismo... Exw kanei... ligo pio mikros bebaia... Alla mia xara einai...

KABOUROTRYPES RULEZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Επισης λεει και στο Γλαροκαβο αναμεσα Πευκοχωρι-Παλιουρι :)

Αλλα πεφτει και ματι εκει :/

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

μπα....

 

μόνο σε παραλία που πραγματικά θα ήμουν μόνος με πολύ οικεία άτομα

δε νομίζω ότι σαν ιδέα μου κάνει κάτι οπότε ... :)

:X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...