Jump to content

[Επίσημο] Nokia N8-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα) - Μέρος ΙΙ


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εφόσον φημολογείται ότι μάλλον θα πάρει και carla το N8, και εφόσον ισχύει ότι πλέον υπάρχει συμβατότητα εφόσον πληρούνται οι hardware απαιτήσεις, ο μόνος λόγος που ίσως δεν πάρει αυτήν την έκδοση, είναι ότι πολύ απλά κανένα άλλο δε θα την πάρει γιατί έχει κάτι ιδιαίτερο από άποψη κάμερας.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εφόσον φημολογείται ότι μάλλον θα πάρει και carla το N8, και εφόσον ισχύει ότι πλέον υπάρχει συμβατότητα εφόσον πληρούνται οι hardware απαιτήσεις, ο μόνος λόγος που ίσως δεν πάρει αυτήν την έκδοση, είναι ότι πολύ απλά κανένα άλλο δε θα την πάρει γιατί έχει κάτι ιδιαίτερο από άποψη κάμερας.

Ας παρουμε την carla κ εγω θα ειμαι υπερ ευχαριστημενος!!:)

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω περάσει την official belle στο Ν8 μου εδώ και κανά 2 εβδομάδες περίπου χωρίς να κάνω hard reset πριν την περάσω. Ολα καλά λειτουργούσαν μόνο που εδώ και κανά 2 ημέρες έχω το εξής πρόβλημα: κάποιες φορές (όχι όλες) όταν με παίρνουν τηλέφωνο ΔΕΝ μπορώ να απαντήσω! Δηλ. δεν πατιέται το πράσινο κουμπάκι πάνω στην οθόνη για να απαντήσω την κλήση! Να σημειώσω εδώ ότι αυτό το πρόβλημα συμπίπτει χρονικά με το πέρασμα της νέας έκδοσης των χαρτών 3.09 απο τα nokia beta labs. Οι χάρτες πάντως λειτουργούν κανονικότατα και η πλοήγηση. Μήπως κάποιος απο εδώ μέσα αντιμετωπίζει το ίδιο πρόβλημα?

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση κι εγω :

Τις λιστες αναπαραγωγης που δημιουργουμε στη μουσικη βιβλιοθηκη, πως γινεται να τις αποθηκευουμε καπου ωστε οταν κανουμε hard reset η format να μη χρειαζεται να τις φτιαχνουμε ξανα απ' την αρχη..???(και ειναι πολυ σπαστικο/χρονοβορο αυτο...)

Γιατι αν ανοιξουμε σαν αρχειο ηχου, ενα απ' τα πολλα tracks που ειναι μεσα στους φακελους που εχουμε περασει με usb πχ πολυ γρηγορα, δεν παιζει απ'ευθειας το επομενο, θελει σαν αρχειο να χειροκινητα να βγεις και να πας στο επομενο...:(

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση κι εγω :

Τις λιστες αναπαραγωγης που δημιουργουμε στη μουσικη βιβλιοθηκη, πως γινεται να τις αποθηκευουμε καπου ωστε οταν κανουμε hard reset η format να μη χρειαζεται να τις φτιαχνουμε ξανα απ' την αρχη..???(και ειναι πολυ σπαστικο/χρονοβορο αυτο...)

Γιατι αν ανοιξουμε σαν αρχειο ηχου, ενα απ' τα πολλα tracks που ειναι μεσα στους φακελους που εχουμε περασει με usb πχ πολυ γρηγορα, δεν παιζει απ'ευθειας το επομενο, θελει σαν αρχειο να χειροκινητα να βγεις και να πας στο επομενο...:(

 

Δοκίμασε από το nokia suite στην μουσική. Εκεί σου έχει κι επιλογή να φτιάξεις λίστα αναπαραγωγής. Λογικά θα έχει και κάτι για αποθήκευση.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Tελικα αγορασα κι εγω το κινητο:)

Ειναι παραλληλης εισαγωγης σλοβενικο.

Δεν εχω περασει τιποτα μεσα.

Πρωτη κινηση ειναι να ψαξω για αναβαθμιση μεσω OTA και να την εγκαταστησω?

Ετσι περνιεται η belle?

 

Eυχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Tελικα αγορασα κι εγω το κινητο:)

Ειναι παραλληλης εισαγωγης σλοβενικο.

Δεν εχω περασει τιποτα μεσα.

Πρωτη κινηση ειναι να ψαξω για αναβαθμιση μεσω OTA και να την εγκαταστησω?

Ετσι περνιεται η belle?

 

Eυχαριστω.

 

οχι μονο μεσω υπολογιστη(και τοτε θα χαθουν τα ελληνικα)

αν εχεις καποιο νοκια care κοντα σου πηγενε το εκει και πες οτι θες να στοι αναβαθμησουν αυτοι . (εισαι οκ απο θεμα εγγυησης) λογικα αυτο που θα σου περασουν θα ειναι ελληνικη μπελε.

Διαφορετικα αν την περασεις και μετα τους το πας να σου περασουν τα ελληνικα θα σε χρεωσουν !!!! 15 ευρω (το θεωρω χαζο αλλα ετσι κανουν)

Η σαν αλλη επιλογη ψαχνεις καποιον οδηγο απο εδω και τα περνας μονος σου αν το κατεχεις το θεμα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Χτες πηρα ενα πορτοκαλι και μαλλον δεν ειναι ελληνικο (εχει ομως εγγυηση γιατι ειναι απο Ευρωπη).

Ο κωδικος της συσκευης ειναι 0599913.

Ολα καλα αλλα δεν εχει ελληνικα ουτε στο μενου (δεν με πειραζει αυτο) αλλα το κυριοτερο δεν εχει ελληνικα στο πλητρολογιο.

Το κινητα ειχε την Anna και του περασα αμεσως μεσω pc suite την Belle.

Ξερει κανεις πώς μπορω να βαλω ελληνικα;

 

Υ.Γ. Ωχ μολις τωρα διαβασα το post του tsamadas....

ΜySmartphone: OnePlus 12 16/512

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Χτες πηρα ενα πορτοκαλι και μαλλον δεν ειναι ελληνικο (εχει ομως εγγυηση γιατι ειναι απο Ευρωπη).

Ο κωδικος της συσκευης ειναι 0599913.

Ολα καλα αλλα δεν εχει ελληνικα ουτε στο μενου (δεν με πειραζει αυτο) αλλα το κυριοτερο δεν εχει ελληνικα στο πλητρολογιο.

Το κινητα ειχε την Anna και του περασα αμεσως μεσω pc suite την Belle.

Ξερει κανεις πώς μπορω να βαλω ελληνικα;

 

Υ.Γ. Ωχ μολις τωρα διαβασα το post του tsamadas....

 

η αλλη λυση ειναι αυτη εδω:

http://betalabs.nokia.com/apps/swype-for-symbian-2-0?req=true

 

βαζεις swype, σε μιση ωρα τοχεις μαθει και εκτος οτι εχεις ελληνικα στο πληκτρολογιο,γραφεις και πιο γρηγορα.απλα κατσε μιση ωρα να το μαθεις.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

η αλλη λυση ειναι αυτη εδω:

http://betalabs.nokia.com/apps/swype-for-symbian-2-0?req=true

 

βαζεις swype, σε μιση ωρα τοχεις μαθει και εκτος οτι εχεις ελληνικα στο πληκτρολογιο,γραφεις και πιο γρηγορα.απλα κατσε μιση ωρα να το μαθεις.

 

Σε ευχαριστω για την αμεση βοηθεια αλλα μαλλον θα προτιμησω τα 15€ σε ενα καταστημα Νοκια ωστε να μου περασουν κανονικα την ελληνικη Belle. Εκτος κι αν μπορεσω να τη βρω μονος μου.

ΜySmartphone: OnePlus 12 16/512

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την αμεση βοηθεια αλλα μαλλον θα προτιμησω τα 15€ σε ενα καταστημα Νοκια ωστε να μου περασουν κανονικα την ελληνικη Belle. Εκτος κι αν μπορεσω να τη βρω μονος μου.

 

μην δωσεις δραχμη τσακιστη

ειναι πολυ ευκολο

θα σε καθοδηγησουμε εμεις

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

μην δωσεις δραχμη τσακιστη

ειναι πολυ ευκολο

θα σε καθοδηγησουμε εμεις

 

OK thanks. Αν μπορειτε να μου δωσετε κανα link να διαβασω πώς γινεται και αν εχω καποια απορια σας τη λεω. :)

ΜySmartphone: OnePlus 12 16/512

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Για πάμε! http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=325813 Τη Belle slim τη βρίσκεις στο καθημερινό, στο thread του lagoskon.
Link to comment
Share on other sites

Για πάμε! http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=325813 Τη Belle slim τη βρίσκεις στο καθημερινό, στο thread του lagoskon.

 

Μιλησα με abcdefg και μου εδωσε ενα Link.

Θα ξεκινησω το απογευμα απο το σπιτι και ο,τι ειναι το λεμε παλι απο εδω παιδια.

Ευχαριστω πολυ.

ΜySmartphone: OnePlus 12 16/512

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

υπάρχει τρόπος να "κατεβάζουμε" τα email όχι στη μνήμη C του κινητού αλλά στην Ε; Έχω παρατηρήσει ότι όσο πιο φορτωμένα είναι τα inbox τόσο περισσότερα ram εκχωρούνται από την C

Link to comment
Share on other sites

οχι μονο μεσω υπολογιστη(και τοτε θα χαθουν τα ελληνικα)

αν εχεις καποιο νοκια care κοντα σου πηγενε το εκει και πες οτι θες να στοι αναβαθμησουν αυτοι . (εισαι οκ απο θεμα εγγυησης) λογικα αυτο που θα σου περασουν θα ειναι ελληνικη μπελε.

Διαφορετικα αν την περασεις και μετα τους το πας να σου περασουν τα ελληνικα θα σε χρεωσουν !!!! 15 ευρω (το θεωρω χαζο αλλα ετσι κανουν)

Η σαν αλλη επιλογη ψαχνεις καποιον οδηγο απο εδω και τα περνας μονος σου αν το κατεχεις το θεμα

 

 

Μεσω ΟΤΑ μεχρι ποια αναβαθμιση γινεται?

Πολλοι προτεινουν την Belle του lagoskon και σκεφτομαι να την βαλω αλλα τι πλεονεκτηματα και μειονεκτηματα εχει?

Νομιζω με τον οδηγο του Moralas θα τα καταφερω.:)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την αμεση βοηθεια αλλα μαλλον θα προτιμησω τα 15€ σε ενα καταστημα Νοκια ωστε να μου περασουν κανονικα την ελληνικη Belle. Εκτος κι αν μπορεσω να τη βρω μονος μου.

 

μα δεν σου ειπα να μην περασεις την κανονικη. απλα να βαλεις το swype που ετσι και αλλιως θα το βαλεις δηλαδη γιατι αξιζει,και θα εχεις ελληνικα. και εγω ειχα το Ν8 ελληνικο,και επειδη το ξαναπηρα ελβετικο τωρα,με την αναβαθμιση τα εχασα,αλλα στο μενου δε με νοιαζει,για να γραφω ομως ελληνικα εχω το swype που το ειχα κ στο ελληνικο Ν8,και καθαρισα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε από το nokia suite στην μουσική. Εκεί σου έχει κι επιλογή να φτιάξεις λίστα αναπαραγωγής. Λογικά θα έχει και κάτι για αποθήκευση.

Πω ρε φιλε....τοσο καιρο μπροστα στα ματια μου και δεν το ειχα παρατηρησει...

Οντως, δημιουργεις τις λιστες αναπαραγωγης σου πολυ ευκολα, σερνοντας στην εκαστοτε ολα τα tracks...

Και αυτο το κανεις μια φορα και τελος...

Μετα μονο αντιγραφη της λιστας αναπαραγωγης στο τηλ...

Μολις ανεβηκε πολυ στην εκτιμηση μου το Nokia Suite (καθ'οτι λατρης του Nokia PC suite...)

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

παιδια οφειλω να πω ενα μπραβο στο my phone forum για την παρεα που μας κραταει και ενημερωνομαστε αλλα και σε ολους μας που βοηθαμε και ασχολουμαστε ο ενας με τον αλλο ειδικα στους δυσκολους καιρους που περναμε και γλιτωνουμε και χρηματα( αν και μερικες φορες μας την λενε καποιοι) δε κραταμε κακια γιατι ειμαστε ολοι μια παρεα! η οθονη μου οπως ειχα ξαναγραψει εγινε ξαφνικα γκρι ενω το προσεχα οσο δε παει αλλο... τελικα το εστειλα αλλα διορθωθηκε απο μονο του το προβλημα ελπιζω ναμην το ξανακανει και μου το στειλαν πισω ισως να ειχε μαζεψει υγρασια?? τι να πω δεν ξερω

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

παιδια οφειλω να πω ενα μπραβο στο my phone forum για την παρεα που μας κραταει και ενημερωνομαστε αλλα και σε ολους μας που βοηθαμε και ασχολουμαστε ο ενας με τον αλλο ειδικα στους δυσκολους καιρους που περναμε και γλιτωνουμε και χρηματα( αν και μερικες φορες μας την λενε καποιοι) δε κραταμε κακια γιατι ειμαστε ολοι μια παρεα! η οθονη μου οπως ειχα ξαναγραψει εγινε ξαφνικα γκρι ενω το προσεχα οσο δε παει αλλο... τελικα το εστειλα αλλα διορθωθηκε απο μονο του το προβλημα ελπιζω ναμην το ξανακανει και μου το στειλαν πισω ισως να ειχε μαζεψει υγρασια?? τι να πω δεν ξερω

 

ΚΑλησπέρα! :) Μήπως είχες το πρόβλημα με μια συγκεκριμένη απόχρωση του γκρίζου, που την έδειχνε μωβ;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα οχι φιλε μου δηλαδη ναι αυτο το εχουμε σχεδον ολοι μας και δε με ενοχλει τωρα πια...και φαινεται ελαχιστα οταν δειχνει κατι μαυρο στην οθονη... ξυπνησα ενα πρωι εκλεισα το ξυπνητηρι και ελαμψε η οθονη και μετα εγινε γκρι το εβαλα για φορτιση το ανοιγοκλεισα πολλες φορες και το βραδυ καταφερα και ανοιξε κανονικα αλλα παλι το ξαναεκανε γινοταν τελειως γκρι η οθονη και δε μπορουσα να κανω τπτ! το κινητο μεχρι τωρα το ειχα μεσα σε θηκη σιλικονης και σε αλλη μια σαν πορτοφολι.. δε μου ειχε πεσει ποτε κατω! το εστειλα απο εκει που το πηρα αλλα με πηραν και μου ειπαν οτι ανοιξε κανονικα και δουλευει ε την επομενη τους ειπα στειλτε το πισω!!! δουλευει κανονικα οπως πριν!! υποψιαζομαι μηπως τραβηξε υγρασια απτο καλοριφερ στο δωματιο που στεγνωναν τα ρουχα το βαδυ και εφυγε μετα?? τι αλλο να σκεφτω? το προσεχα σαν τα @@@@@@ μου σημασια εχει οτι δουλευει ρολοι γιατι ειχα ξενερωσει ασχημα να το προσεχω ετσι κ να χαλασει...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα οχι φιλε μου δηλαδη ναι αυτο το εχουμε σχεδον ολοι μας και δε με ενοχλει τωρα πια...και φαινεται ελαχιστα οταν δειχνει κατι μαυρο στην οθονη... ξυπνησα ενα πρωι εκλεισα το ξυπνητηρι και ελαμψε η οθονη και μετα εγινε γκρι το εβαλα για φορτιση το ανοιγοκλεισα πολλες φορες και το βραδυ καταφερα και ανοιξε κανονικα αλλα παλι το ξαναεκανε γινοταν τελειως γκρι η οθονη και δε μπορουσα να κανω τπτ! το κινητο μεχρι τωρα το ειχα μεσα σε θηκη σιλικονης και σε αλλη μια σαν πορτοφολι.. δε μου ειχε πεσει ποτε κατω! το εστειλα απο εκει που το πηρα αλλα με πηραν και μου ειπαν οτι ανοιξε κανονικα και δουλευει ε την επομενη τους ειπα στειλτε το πισω!!! δουλευει κανονικα οπως πριν!! υποψιαζομαι μηπως τραβηξε υγρασια απτο καλοριφερ στο δωματιο που στεγνωναν τα ρουχα το βαδυ και εφυγε μετα?? τι αλλο να σκεφτω? το προσεχα σαν τα @@@@@@ μου σημασια εχει οτι δουλευει ρολοι γιατι ειχα ξενερωσει ασχημα να το προσεχω ετσι κ να χαλασει...

 

Ευτυχώς, φίλε, που τελικά όλα καλά με το κινητό!! Μπορεί, όταν το είχες στην τσέπη σου, να ίδρωνες πολύ και να τραβούσε υγρασία. :worry: Απλά, μόλις βλέπεις κάτι τέτοιο, δοκίμασε να πατήσεις το κουμπί on/off περίπου για 8 δευτερόλπετα. Συνήθως λύνει όλα τα προβλήματα. ;)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

το εκανα και αυτο μεχρι να κανει τις 3 δονησεις... οταν εβγαινα το ειχα στις δυο θηκες και το κρατουσα στο χερι η το ειχα στην τσεπη απτο μπουφαν οποτε δε παιζει για υγρασια εξω.. εμενα το κινητο ηταν στεγνο οταν το επαθε.. αλλα το συνδιασα με υγρασια επειδη το ειχα στο πατωμα για να ξυπνησω και μια μερα πριν ειδα το ι phone του αδερφου μου μουσκεμα στην οθονη οταν ξυπνησε και ηταν απο υγρασια ! ναι δοξα το θεω δουλευει τελια γιατι εφαγα φρικη ( αν και μετα σκεφτηκα δεν αξιζει για τιποτα υλικο αγαθο να στεναχωριομαστε) γιατι πεθαινει κοσμος καθε μερα δυστυχως ... οποτε μονο υγεια ...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

το εκανα και αυτο μεχρι να κανει τις 3 δονησεις... οταν εβγαινα το ειχα στις δυο θηκες και το κρατουσα στο χερι η το ειχα στην τσεπη απτο μπουφαν οποτε δε παιζει για υγρασια εξω.. εμενα το κινητο ηταν στεγνο οταν το επαθε.. αλλα το συνδιασα με υγρασια επειδη το ειχα στο πατωμα για να ξυπνησω και μια μερα πριν ειδα το ι phone του αδερφου μου μουσκεμα στην οθονη οταν ξυπνησε και ηταν απο υγρασια ! ναι δοξα το θεω δουλευει τελια γιατι εφαγα φρικη ( αν και μετα σκεφτηκα δεν αξιζει για τιποτα υλικο αγαθο να στεναχωριομαστε) γιατι πεθαινει κοσμος καθε μερα δυστυχως ... οποτε μονο υγεια ...

Σωστα τα λες,υγεια πανω απο ολα.Το θεμα απο κει κ περα ειναι οτι οι περισοτεροι το πηραμε 500 ευρω,κ εαν παθει κατι αστα να πανε!!Που να βρεθουν λεφτα για αλλο.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...