Jump to content

Άδειες και διπλώματα δικύκλων


EiNSTEiN
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια αν εχεις διπλωμα για 50αρι, και σε ποιασουν με μεγαλυτερο, σε γραφουν για υπερκυβισμο... εγραψαν τον θειο μου, που εχει ενα xr125, 30 ευρω.

ναι ετσι ειναι και μαζι με το προστιμο θα του ερθει και το δικαστηριο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σε ποσο καιρο θα ερθει??? αυτο ειναι αναλογα με το αστυνομικο τμημα??? δλδ αν εχεις γνωστο και του πεις να το καθυστερησει μπορει να κανει και 2 χρονια???
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία μήν κολλατε εκει..

Το μυστικο ειναι

δέν φορας πινακίδα και δέν σταματάς..................

 

και αμα σε παρει απο πισω να σου πω εγω οταν δεις την γλυκα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία μήν κολλατε εκει..

Το μυστικο ειναι

δέν φορας πινακίδα και δέν σταματάς..................

 

για να μην σταματησεις σε μπλοκο πρεπει να εχεις κανα crf, για να κανει τα παντα δρομο

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

κολαδικο ή μηχανή?

Αμα είναι αμαξι δέν ΕΧΕΙ ελπίδες αλλα μηχανή και πάλι γιατι εχουν τίς μπαγκαζίερες και δέν μπορούν να κάνουν ελιγμούς...

Link to comment
Share on other sites

σε ποσο καιρο θα ερθει??? αυτο ειναι αναλογα με το αστυνομικο τμημα??? δλδ αν εχεις γνωστο και του πεις να το καθυστερησει μπορει να κανει και 2 χρονια???

οπως το ειπες! αναλογα το αστυνομικο τμημα,παντως στο χρονο πανω γινεται το δικαστηριο!

Μα δεν υπαρχει λογος να το καθυστερησεις,ο θειος δεν μπορει να βγαλει διπλωμα? που κολυεται?

αλλωστε δεν εξαρταται απο την αστυνομια αλλα απο το δικαστηριο.απο την αστυνομια φευγει πανω στην βδομαδα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι θα βγαλει διπλωμα, αλλα δεν μπορει αμεσα επειδη εχει τα χωραφια. για αυτο ρωταω αν εχεις γνωστο μπορεις να το καθυστερησεις
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

ναι θα βγαλει διπλωμα, αλλα δεν μπορει αμεσα επειδη εχει τα χωραφια. για αυτο ρωταω αν εχεις γνωστο μπορεις να το καθυστερησεις

μα δεν θα μπορεσει να βγαλει μεσα σε εναν χρονο διπλωμα.:blink:

αλλιως μπορει να γινει το δικαστηριο και μεσω του δικηγορου του να παρει παραταση,με οτι συνεπαγεται αυτο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μα δεν θα μπορεσει να βγαλει μεσα σε εναν χρονο διπλωμα.:blink:

αλλιως μπορει να γινει το δικαστηριο και μεσω του δικηγορου του να παρει παραταση,με οτι συνεπαγεται αυτο!

 

τι εννοεις???:blink:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις???:blink:

Για να παρεις αναβολη θα πληρωσεις πρωτα εξοδα δικης.δεν ειναι απλα τα πραγματα.επισης για να παρεις αναβολη θα πρεπει να προσκομισεις εγγραφα απο γιατρο και τα σχετικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

dmkias_46 περιμενε να γινει πρωτα το δικο μου(αν γινει) και θα σου πω τι γινεται σε τετοια περιπτωση στο δικαστηριο αν δεν παρουσιαστεις καν!:p

και κατι αλλο. Υπαρχει τροπος να μαθουμε αν εχει προχωρησει για δικαστηριο κατι η ειναι εκπληξη?

Link to comment
Share on other sites

μα δεν θα μπορεσει να βγαλει μεσα σε εναν χρονο διπλωμα.:blink:

 

Εμενα κατι μου λεει οτι ο θειος εχει διπλωμα... αλλων πρεπει να πιασανε χωριςκαι να θελει παραταση ακριβος 2 χρονια...

Link to comment
Share on other sites

dmkias_46 περιμενε να γινει πρωτα το δικο μου(αν γινει) και θα σου πω τι γινεται σε τετοια περιπτωση στο δικαστηριο αν δεν παρουσιαστεις καν!:p

και κατι αλλο. Υπαρχει τροπος να μαθουμε αν εχει προχωρησει για δικαστηριο κατι η ειναι εκπληξη?

 

:lol: :lol: :lol: σκοπευεις να μην πας???:worry:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Εμενα κατι μου λεει οτι ο θειος εχει διπλωμα... αλλων πρεπει να πιασανε χωριςκαι να θελει παραταση ακριβος 2 χρονια...

 

διπλωμα εχει για 50αρι, για 125 δεν εχει...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

διπλωμα εχει για 50αρι, για 125 δεν εχει...

μην την συνεχιζουμε παλι την ολη ιστορια.ειπαμε τι πρεπει να γινει..και αν θελει το κανει αλλιως ειναι αξιος των συνεπειων του.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: σκοπευεις να μην πας???:worry:

 

ναι δεν θα παω δικαστηριο γιατι δεν σκοπευω να βγαλω διπλωμα για μηχανακι 80αρι που οδηγω μονο 2 εβδομαδες το καλοκαιρι.:)

Link to comment
Share on other sites

ναι δεν θα παω δικαστηριο γιατι δεν σκοπευω να βγαλω διπλωμα για μηχανακι 80αρι που οδηγω μονο 2 εβδομαδες το καλοκαιρι.:)

Εννοείται οτι ΔΕΝ θα βγείς κερδισμένη απ'αυτό, έτσι?

 

Και είμαι σίγουρος ότι άν δεν το μετανιώσεις τώρα, θα το μετανιώσεις οταν θα γίνει το δικαστήριο και δεν θά 'σαι εκεί αλλα θα 'ναι αργά.

 

Το δικαστήριο δεν είναι πάρτυ, δεν μ'αρεσει και δεν πάω...

 

Οπως λέει και ο RAVER, μην αρχίσουμε πάλι την ίδια ιστορία, οπότε σταματάω εδω:)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται οτι ΔΕΝ θα βγείς κερδισμένη απ'αυτό, έτσι?

 

Και είμαι σίγουρος ότι άν δεν το μετανιώσεις τώρα, θα το μετανιώσεις οταν θα γίνει το δικαστήριο και δεν θά 'σαι εκεί αλλα θα 'ναι αργά.

 

Το δικαστήριο δεν είναι πάρτυ, δεν μ'αρεσει και δεν πάω...

 

Οπως λέει και ο RAVER, μην αρχίσουμε πάλι την ίδια ιστορία, οπότε σταματάω εδω:)

αν δεν πας στο δικαστήριο και δεν υπάρχει κάποιος δικηγόρος ή κάτι να σε εκπροσωπήσει και να δικαιολογήσει κάπως την απουσία σου,δικάζεσαι ερείμην.

δεν ξέρω αν γράφεται έτσι.δεν χρειάστηκε ποτέ να το ξαναγράψω.

και νομίζω οτι επιβάλλεται και η μέγιστη επιτρεπόμενη ποινή.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

αν δεν πας στο δικαστήριο και δεν υπάρχει κάποιος δικηγόρος ή κάτι να σε εκπροσωπήσει και να δικαιολογήσει κάπως την απουσία σου,δικάζεσαι ερείμην.

δεν ξέρω αν γράφεται έτσι.δεν χρειάστηκε ποτέ να το ξαναγράψω.

και νομίζω οτι επιβάλλεται και η μέγιστη επιτρεπόμενη ποινή.

"εν ερείμην" νομίζω.

 

PowerZ μάζευε λεφτά απο τώρα...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Γνωστος μου δικαστικε εν ερημιν του επιδη ετρεχε με 180 την στιγμη που το οριο ητανε 120, η ποινη 20 μερες φιλακιση εξαγορασιμες.Οποτε οσοι ειναι να δικαστιτε για διπλωμα καλυτερα να εμφανιστιτε στο δικαστιριο η να παρετε αναβολη...
Link to comment
Share on other sites

Γνωστος μου δικαστικε εν ερημιν του επιδη ετρεχε με 180 την στιγμη που το οριο ητανε 120, η ποινη 20 μερες φιλακιση εξαγορασιμες.Οποτε οσοι ειναι να δικαστιτε για διπλωμα καλυτερα να εμφανιστιτε στο δικαστιριο η να παρετε αναβολη...

αυτο λεμε παραπανω και μερικοι το παιζουνε μαγκες :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μα ρε παιδια οταν λενε φυλακη κανεις δεν παει φυλακη επειδη δικαστηκε για διπλωμα που δ ειχε ..αυτα ειναι εξαγορασιμα ακομη και σε περιπτωση που εγω δεν παω γιατι δεν εχω βγαλει διπλωμα και δικαστω ερημην μου το πολυ που θα παθω ειναι να μου ρθει ενα χαρτι να πληρωσω παραπανω χρηματα..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...