Jump to content

Samsung Galaxy S Advance (I9070)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικά το πήρα από το γνωστό public σήμερα, με την επίσης γνωστή τιμή

πόση ώρα το φορτίζουμε ωρε παίδες ;;;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τελικά το πήρα από το γνωστό public σήμερα, με την επίσης γνωστή τιμή

πόση ώρα το φορτίζουμε ωρε παίδες ;;;

Καλορίζικο.Δεν χρειάζεται καθόλου φόρτιση με το που το βγάζεις από το κουτί το ανοίγεις κανονικά και μόλις τελειώσει το φορτίζεις.Μην ακούς τι λένε,η μπαταρία δεν παθαίνει τίποτα,γιατί είναι λιθίου ! ;)
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

τελικά το πήρα από το γνωστό public σήμερα, με την επίσης γνωστή τιμή

πόση ώρα το φορτίζουμε ωρε παίδες ;;;

 

Καλορίζικο Αριστείδη

Οπως σου ειπε ο Σπύρος περίμενε να πέσει η μπαταρία πρώτα στο 10 % περίπου,καί μετά άστο να φορτίση κλειστό 4 ώρες περίπου.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχω το κινητο αυτο δυο βδομαδες χωρις κανενα προβλημα και χωρις υλειτουργια.η μπαταρια του κραταει περιπου μιαμιση μερα με αρκετη χρηση.χτες βραδυ την επεσα για υπνο κατα τη μια και ειχε μπαταρια βστο 63%.πριν μια ωρα που ξυπνησα το βρηκα κλειστο και δεν ανοιγε.το εβαλα στο φορτιστη και παλι τιποτα ουτε καν εδειξε ενδειξη φορτισεως.εβγαλα την μπαταρια την ξαναεβαλα το εβαλα να φορτισει και αμεσως ανοιξε.την μπαταρια την εδειξε στο 26%.τι μπορει να συνεβει?καποια δυσλειτουργια του λογισμικου?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχω το κινητο αυτο δυο βδομαδες χωρις κανενα προβλημα και χωρις υλειτουργια.η μπαταρια του κραταει περιπου μιαμιση μερα με αρκετη χρηση.χτες βραδυ την επεσα για υπνο κατα τη μια και ειχε μπαταρια βστο 63%.πριν μια ωρα που ξυπνησα το βρηκα κλειστο και δεν ανοιγε.το εβαλα στο φορτιστη και παλι τιποτα ουτε καν εδειξε ενδειξη φορτισεως.εβγαλα την μπαταρια την ξαναεβαλα το εβαλα να φορτισει και αμεσως ανοιξε.την μπαταρια την εδειξε στο 26%.τι μπορει να συνεβει?καποια δυσλειτουργια του λογισμικου?

 

Ισως νά μήν πάταγε καλά η μπαταρία στις χαλκοεπαφές,ισως θεμα μπαταρίας,ισως τυχαιο γεγονος,δεν ξερω αν παιζει και το ενδεχομενο να ειναι προβλημα λογισμικου,αν στο ξανακάνει καλο ειναι να το πας στο service για έλεγχο εφοσον ειναι μεσα στην εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα είχε Πολωνικό CSC και το άλλαξα στο EUR που ήταν το μόνο που βρήκα για Ελλάδα που να υποστηρίζεται από το IMEI. Θα έχω πρόβλημα με αναβαθμίσεις ή θα έρθουν κανονικά μέσω KIES?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια θα ηθελα να κανω μια ερωτηση οταν με καλουν και δεν το εχω στο αθορυβο υπαρχει επιλογη να το κανω να μην χτυπαει χωρις να ακυρωνω την εισερχομενη κληση?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια θα ηθελα να κανω μια ερωτηση οταν με καλουν και δεν το εχω στο αθορυβο υπαρχει επιλογη να το κανω να μην χτυπαει χωρις να ακυρωνω την εισερχομενη κληση?

 

Πατάς το Power button

Link to comment
Share on other sites

εγώ πατάω το πλήκτρο volume - και το κάνει επίσης!!

 

Πατάς το Power button

 

Και με τις δύο παραπάνω επιλογές που προαναφέρθησαν σωστά ,γινεται να σταματάει να χτυπάει το τηλεφωνο ,χωρις να ακυρώνεται η εισερχομενη κλήση.

Και επίσης το πληκτρο volume ειτε - είτε + πατηθή θα σταματησει να χτυπαει το τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

μέσα στις ρυθμίσεις έχει και επιλογή ώστε όταν σε καλούν γυρνάς το κινητό ανάποδα και σταματάει ο ήχος. την οθόνη προς το έδαφος δηλαδή.
When someone tells you "you can't". Turn around and say "watch me"
Link to comment
Share on other sites

μέσα στις ρυθμίσεις έχει και επιλογή ώστε όταν σε καλούν γυρνάς το κινητό ανάποδα και σταματάει ο ήχος. την οθόνη προς το έδαφος δηλαδή.

 

Σωστά μεσω ρυθμίσεις --> κίνηση --> επιλέγοντας Γύρισμα,αλλά ετσι απορρίπτετε αυτομάτος η εισερχόμενη κλήση.

Ενω με τις προηγουμενες μεθοδους,με το πατημα δηλαδη του power on και το - η + του volume μπουτον,απλα σταματαμε το ηχο του κουδουνιου αλλα η κληση δεν αποριπτετε ,ο καλούντας νομιζει οτι το τηλεφωνο καλει,άσχετο αν εμεις το γνωριζουμε και εχουμε κλειση το κουδουνισμα.

Edited by weather1967
Link to comment
Share on other sites

Σωστά μεσω ρυθμίσεις --> κίνηση --> επιλέγοντας Γύρισμα,αλλά ετσι απορρίπτετε αυτομάτος η εισερχόμενη κλήση.

 

Δεν απορρίπτεται η κλήση. Μόνο ο ήχος σταματάει

When someone tells you "you can't". Turn around and say "watch me"
Link to comment
Share on other sites

Σίγαση των κλήσεων κάνει και όταν το γυρνάς ανάποδα όχι απόρριψη.

 

Πολυ σωστά Δημήτρη εχεις δίκιο και σε ευχαριστω για την διορθωση,σιγαση κανει οταν το γυρνάς ανάποδα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας,

Μόλις το έχω παρει από τα Public, (δεν το έχω ανοίξει ακόμα)

Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν εξωτερικά πληκτρολόγια στα ελληνικά.

Είμαι καινούργιος με τα smartphone αλλά πιστεύω ότι με την βοήθεια του Myphone.gr σιγα σιγα θα τα καταφέρω.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Αγόρασα σήμερα από τα public το κινητό και και το έχω συνδέσει στο Kies και μου λεει ότι έχει τη τελευταία έκδοση λογισμικού

δηλαδή android 2.3.6 :wacko: το ίδιο μου βγάζει και μέσω του κινητού στην ενημέρωση του λογισμικού

 

any ideas???

Link to comment
Share on other sites

Τι σου φαίνεται περίεργο;Αυτή είναι η τελευταία έκδοση.Όταν βγει επίσημα στην Ελλάδα η 4.1.2 θα στο εμφανίσει.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S Advance (I9070)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...