Jump to content

Samsung Galaxy S Advance (I9070)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

απο που την κατεβαζω?

Απο εδω ,την τελευταία έκδοση για ics (11.1.115.54)

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Απο εδω ,την τελευταία έκδοση για ics (11.1.115.54)

 

πως εγκαθιστω αυτα τα αρχεια apk?

 

και κατι αλλο

μ εχει βγαλει ενημερωση λογισμικου..παταω αποδεχομαι τους ορους και μολις παταω επιβεβαιωση γραφει , "Αποτυχια επεξεργασιας"...

Edited by splanis
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αγόρασα πριν 2 σάββατα απο το public 170€ μετά απο sms που μου στείλανε επειδη ειμαι μέλος εκεί.Βεβαια όταν πήγα δεν μου ζητήσανε να τους δείξω το sms Ότι άλλο θες ρώτα με
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αγόρασα το Σάββατο από τα public 169 ευρώ με δώρο ένα bluetooth nokia.

χαχαχαχα!! τραγικό!!

καλορίζικο φίλε!!

καλισπέρα παιδία να ρωτίσω το advance

έχει gg ? θα πάρει το jp official ?? είναι καλή σισκευή ??

και σε σύνγκριση με το lg 2x που το βλέπω στα ήδια λεφτά

ποιό είναι καλήτερο

ευχαριστω προκαταβολικά :D

Εκτός από αυτά που σου είπαν προηγουμένως, το LG είναι και πολύ πιο μεγάλο στο όγκο και πιο βαρύ, με την ίδια οθόνη. Το έχει ένας φίλος και κάθε φορά που το πιάνω μου φαίνεται απαίσιο! :p

Link to comment
Share on other sites

για σας παιδες ξέρει κανίς αν το advance έχει gorilla glass ??

και αν λέει να μαζέψω λιγα ακομα να παρω το s3mini?? η δεν λεει και πολα??

8α είμαι ευχαριστιμενος και με το advance??:O

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι γνωρίζω έχει.

Αν θες να αποφασίσεις ποια συσκευή να πάρεις θα σου συνιστούσα να ανοίξεις θέμα στην ενότητα Επιλογή συσκευής.

Το παρόν θέμα αφορά αποκλειστικά το Samsung Galaxy S Advance.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.στο advance του αδερφου μου οταν το συνδεει στο αυτοκινητο μεσω bt δεν κανει κληση με την πρωτη, σαν να στομωνει και πεφτει η γραμμη.στην δευτερη μονο.λετε να φταιει το bt? χρειαζεται μηπως κανενα εξτρα προγραμμα?
Link to comment
Share on other sites

Kαλορίζικο ,από το public Περιστερίου να φανταστώ ?

Πώς τα κατάφερες και σου έκαναν και δώρο ? συνήθως λενε οτι η τιμή είναι προσφορά κ.τ.λ

 

Ναι από το public Περιστερίου.Δεν ξέρω...στο τέλος μου είπανε έχετε κι ένα bluetooth δώρο!

Link to comment
Share on other sites

παιδες πως ρυθμιζω στην jellybean ποια apps θα ειναι στην lockscreen?

 

επισης θελω να μαθω αν γινεται να τραβηξω φωτογραφια την οθονη του κινητου..αν ναι πως γινεται..

Link to comment
Share on other sites

παιδες πως ρυθμιζω στην jellybean ποια apps θα ειναι στην lockscreen?

 

επισης θελω να μαθω αν γινεται να τραβηξω φωτογραφια την οθονη του κινητου..αν ναι πως γινεται..

Settings->Lock Screen->Lock Screen Options->Shortcuts (το ενεργοποιείς και πατάς πάνω του για να σου ανοίξει το μενού με τις 3 συντομεύσεις).

 

Αυτό που λες είναι το screenshot. Ψάξε στο Google Play για τέτοιο προγραμματάκι.. Νομίζω υπάρχει ένα που δουλεύει χωρίς ρουτ. Λέγεται "No root Screenshot" αν θυμάμαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Όπως βλέπεις 199€.

 

Δεν αποκλείεται να πέσεις σε κατάστημα που το δίνει 169€ όμως, όπως είπανε πιο πριν για ένα κατάστημα στο Περιστέρι.

Link to comment
Share on other sites

Όπως βλέπεις 199€.

 

Δεν αποκλείεται να πέσεις σε κατάστημα που το δίνει 169€ όμως, όπως είπανε πιο πριν για ένα κατάστημα στο Περιστέρι.

 

καλά αν πάρω σβάρνα όλα τα public της Αττικής θα τα φάω σε βενζίνες τα 30€ :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

τελικά έχω μπλεχτεί, στο public κάνει 199 € ή 169€ ;;;

 

199 € εχει στα καταστήματα, εκτος αν εισαι εντος Αττικης που ενα καταστημα των public στο Περιστερι,επειδη ειχε εγκαινια στις 2 Απριλη το έδινε μεχρι καί προχτες 15 Απρίλη που περασα απο εκει ακομα στα 169 € . Δεν ξερω αν το εχει ακομα 169 € αν εισαι απο Αττικη και ενδιαφερεσαι πριν πας τσαμπα ,παρε ενα τηλεφωνο να ρωτησεις αν το εχουν ακομα προσφορα.

Edited by weather1967
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα και θελω τη βοηθεια σας. οταν δεχομαι κληση και απαντω ακουω τον συνομιλητη μου με καποια καθυστερηση μερικων δευτρολεπτων.κανω επανακινηση υου κινητου και ολα ενταξει. μπορει καποιος να βοηθησει?
Link to comment
Share on other sites

now we are talking :)

ευχαριστώ, θα πάρω και θα ρωτήσω

 

Περνωντας απο το καταστημα public Περιστεριου επειδη ειμαι σχετικα κοντα,το εχει ακομα προσφορα το S Advance με 169 ευρω.

 

Παρεπιπτοντος παιδια εχει κανεις προβλημα στην Αθήνα αυτην την ωρα με το ιντερνετ στο κινητο απο cosmote ? γιατι δεν μπορω να μπω με τιποτα.

Edit:Eκανα μια επανεκινηση του τηλεφωνου και συνθεθηκε,δεν ξερω αν ηταν τυχαιο γεγονος-κολληματος του τηλεφωνου,η ειχε καποιο προβλημα το δικτυο cosmote.

Edited by weather1967
Link to comment
Share on other sites

με την jb και τον nova που εχω τωρα πια παρατηρω οτι πεφτει πολυ ευκολα η μπαταρια..τι λετε να φταιει?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω ένα Sony Ericsson Xperia neo V (αγορασμένο το Δεκέμβριο του 2011) και θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: Σύμφωνα με το πρόγραμμα Trade & Save των Public, πόσα χρήματα έκπτωση πιστεύετε ότι θα μου δώσουν για την αγορά του Samsung Galaxy S Advance; Σημειωτέον ότι το neo V είναι σε καλή κατάσταση. Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Ραφαήλ Μητόπουλος
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S Advance (I9070)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...