Jump to content

Smallville (CW)


lazaross
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 739
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα δείξει η τηλεθέαση....πάντως μέχρι στιγμής δεν δειχνει να κανει 'κοιλια' οποτε προχωραμε καλα...και εχουμε ακομα δρομο..Σενάριο οι συντελεστες λενε οτι υπάρχει και για 7 κυκλο...
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πιστεύω ότι, ελέω τηλεθέασης, η σειρά θα ζήσει τουλάχιστον για άλλη μία season. Ιδίως η περίπτωση "Lex" έχει μεγάλα περιθώρια εξέλιξης μέχρι τον πολυμήχανο πανούργο του κόμιξ και των ταινιών... Αν ρίξουν και κανα major κακό ακόμη (άσχετο: πολύ μ'αρέσει ο κακός των HEROES !!!!) τότε η σειρά πιστεύω θα ζήσει και πολύ περισσότερο.... :)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

makari. Pantws egw exw poli iliko afou vlepw ta episodeia apo to star.

 

Με την τυχη που εχω εχασα και τα δυο επεισοδια που εχει δειξει το Star :cry:

 

Eυτυχως την περασμενη πεμπτη εβαλε το πρωτο σε επαναληψη αλλα απ'οτι βλεπω ηταν εξαιρεση μιας και το 'γυρισε' στην κ*λοζηνα που κοντευει τη δεκαετια επαναληψεων :mad:

 

Δεν στελνετε βρε παιδια ενα μηνυματακι κι εσεις μπας και το καθιερωσει και βαζει επαναληψη το Smallville καθε Πεμπτη (υπαρχει ετοιμη φορμα στην μαυρη μπαρα πανω πανω, εκει που λεει επικοινωνια :p )

 

Εγω εκανα την αρχη...:happy:

Link to comment
Share on other sites

exasa kai egw to 1o epeisodio apo tin 5i season pou edeikse to star.

pws sto kalo itan thnitos sto 2o epeisodio?

 

vrika pantws apo radipshare to 1o epeisodio kai tha to katevasw

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

Oταν βρέθηκε στην simulation Crypton ο πατέρας του του έκανε εντατικά μαθήματα αλά επειδή εμφανίστηκε ξαφνικά η Χλόη παγωμένη αναγκάστηκε να διακόψει την εκπαίδευση κι ο πατέρας του τον προειδοποίηση οτι αν έρθει μετά τη δύση του ήλιου οι συνέπειες θα είναι πολύ σημαντικές.

....εεεμ μπλέχτηκε με κάτι άλλα για να μη σου το χαλάσω, καθυστέρησε κι όταν έδυσε ο ήλιος ήταν πλέον θνητός.

 

Εχω χάσει τι έγινε με τον Πητ, το μάυρο φίλο του Κλαρκ που ήξερε το μυστικό του...

Που βρίσκεται υποτίθεται τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Εχω χάσει τι έγινε με τον Πητ, το μάυρο φίλο του Κλαρκ που ήξερε το μυστικό του...

Που βρίσκεται υποτίθεται τώρα?

Έχει φύγει μαζί με την μητέρα του,σε άλλη πόλη.Μετακόμισαν...

Link to comment
Share on other sites

Έχει φύγει μαζί με την μητέρα του,σε άλλη πόλη.Μετακόμισαν...

 

Τον μαύρο πητ τον σχόλασαν οι παραγωγοί (μεταξύ μας δεν έκανε και πολλά) οπότε δεν νομίζω ότι θα τον ξαναδούμε.... (τουλάχιστον μέχρι να τελειώσει η σειρά....) :p :p

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Το Smallville παραμένει σταθερή αξία.

Αρκετά καλά τα 2 τελευταία επεισόδια [τα είδα και τα 2 μαζί :p ]

Δεν το περίμενα όμως ότι..

η Lana θα μείνει έγκυος.

 

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

eisai sigouros? sinithws oi seires kanoun dialeima gia tis diakopes kai epanerxontai teli Ianouariou...
Link to comment
Share on other sites

Ναι συμφωνα και με το tv.com το νεο επεισοδιο θα προβληθει 7/12...

 

Φοβερα παει ο 6ος κυκλος παιδια, μονο το static εκανε μια μικρη κοιλια, κατα τα αλλα ολα τα επεισοδια ειναι καταπληκτικα!

Link to comment
Share on other sites

Paidia odws h seira skizei thn vlepw apo thn arxh hs kai me ekseresh thn 4h season pou htan kapws stasimh ,oi ekselikseis eiai synexeiskai ragdees...ayto m th lana padws htanpol koufo...alla thadwsei allh synexeia sth seira
Link to comment
Share on other sites

μπορέι κάποιος να γράψει τί έγινε στο προηγουμενο επεισόδιο;
Link to comment
Share on other sites

Από tv.com:

 

One of the escapees from the Phantom Zone has killed the crew of a ship in Seattle. Clark confronts the killer who feeds on the bones of his victim. In Smallville, a patient in LuthorCorp Labs escapes experimentation and seeks revenge on Lex by trapping him in a dimension where he can see and hear those around him, but they cannot see him.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Από τις αγαπημένες μου σειρές!

 

Το πέτυχα πριν λίγο καιρό στη Fnac στο Mall. Ρίξε μια ματιά εκεί. Αλλιώς μπορείς να το παραγγείλεις από ebay.co.uk ή play.com

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

το επομενο επεισοδιο ποτε ειναι???

11/1/07

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...