Jump to content

Alcatel OT-995


tzivanas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τώρα το είδα στο mrtech διαθέσιμο άμεσα στα 262€

 

 

Φιλε .........Alcatel OT-995 (αρχες απριλιου)1 έως 3 ημέρες...........

Δεν υπαρχει αμεσα βρε.........και ειναι καιρο η τιμη σε αυτον....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φιλε .........Alcatel OT-995 (αρχες απριλιου)1 έως 3 ημέρες...........

Δεν υπαρχει αμεσα βρε.........και ειναι καιρο η τιμη σε αυτον....:)

διαθέσιμο το χουνε,1-3 είναι οι μέρες αποστολής,πήρα και τηλέφωνο..δηλαδή στο δίνουν σε αυτή τη τιμή

Link to comment
Share on other sites

διαθέσιμο το χουνε,1-3 είναι οι μέρες αποστολής,πήρα και τηλέφωνο..δηλαδή στο δίνουν σε αυτή τη τιμή

Ok αλλα λεει ο τυπος παντως στο site του--->

Διαθεσιμότητα: 2-3 εργάσιμες ημέρες

Οποτε αυτο σημαινει οτι δεν το εχει αμεσα,λογικα το αγοραζει και αυτος,και απλα το μετα πουλα με το αναλογο κερδος....:)

Οπως και να εχει παντως,το εχει οντως πανακριβα αυτος.

 

Edit---->

Μολις τον καλεσα στο τλφ και εγω.........ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ..........

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ok αλλα λεει ο τυπος παντως στο site του--->

Διαθεσιμότητα: 2-3 εργάσιμες ημέρες

Οποτε αυτο σημαινει οτι δεν το εχει αμεσα,λογικα το αγοραζει και αυτος,και απλα το μετα πουλα με το αναλογο κερδος....:)

Οπως και να εχει παντως,το εχει οντως πανακριβα αυτος.

ε προφανώς και κάνει μεταπώληση..κι η τιμή είναι πανάκριβη,κι ειναι το μονο ελληνικό κατάστημα που βλέπω ότι το έχει

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν εχει 1gb ram, οποτε ευχαριστω δεν θα παρω... :)
οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν εχει 1gb ram, οποτε ευχαριστω δεν θα παρω... :)

 

Στα χαρακτηριστικά στη πρώτη σελίδα λέει ότι έχει!

Είδες κάτι διαφορετικό αλλού γραμμένο;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν εχει 1gb ram, οποτε ευχαριστω δεν θα παρω... :)

 

Και ουτε 12mpix καμερα και ουτε 4πυρινο επεξεργαστη και για 192 ευρω ναι πραγματικα ειναι σκετη κλεψια το 995 αφου με αυτα τα λεφτα υπαρχουν 10δες κινητα που προσφερουν ολα τα παραπανω!

 

Αυριο κιολας αν ερθει στα 200 ευρω δινω το huawei Χ5 μου στην γυναικα μου και το αγοραζω αφου στα specs ειναι το καλυτερο με διαφορα value for money κινητο που υπαρχει και σε συγκριση με τα αλλα value for money android κινητα οπως Χ5 και neoV ειναι πολυ καλυτερο!

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Και ουτε 12mpix καμερα και ουτε 4πυρινο επεξεργαστη και για 192 ευρω ναι πραγματικα ειναι σκετη κλεψια το 995 αφου με αυτα τα λεφτα υπαρχουν 10δες κινητα που προσφερουν ολα τα παραπανω!

 

οι εξυπναδες παρακαλω να λειπουν...

το κινητο αυτο παρουσιαζε ως κυρια καινοτομια του το 1gb ram αντε και την εξοδο hdmi

ουτε το ενα υπαρχει, ουτε το αλλο τελικα...

σε ποιον ακριβως τομεα ειδες το 995 να ειναι καλυτερο απο το Neo v γιατι εχω δεν μπορω να δω καποιον...

μηπως το 0.4 Ghz??? οντως σπουδαιο πραγμα...

αν προτιμας alcatel εναντι sony για αυτον το λογο και μονο συγχαριτηρια για το νεο vfm σου ;)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να καταλάβω την οργή σου. . .

 

Θες να μας υποδείξεις που είδες γραμμένο ότι ΔΕΝ είναι τα χαρακτηριστικά έτσι όπως αναγράφονται στη πρώτη σελίδα του παρών θέματος;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να καταλάβω την οργή σου. . .

 

Θες να μας υποδείξεις που είδες γραμμένο ότι ΔΕΝ είναι τα χαρακτηριστικά έτσι όπως αναγράφονται στη πρώτη σελίδα του παρών θέματος;

η ραμ ειναι 512ΜΒ

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να καταλάβω την οργή σου. . .

 

Θες να μας υποδείξεις που είδες γραμμένο ότι ΔΕΝ είναι τα χαρακτηριστικά έτσι όπως αναγράφονται στη πρώτη σελίδα του παρών θέματος;

 

η "οργη" μου πηγαζει απο την ειρωνια του φιλτατου valsam

οι πληροφοριες που αναφερονται στην πρωτη σελιδα ειναι λανθασμενες

για τη ram

premiumhacking.blogspot.com/2012/02/alcatel-ot-995-ultra-hands-on-mwc-2012.html

http://www.gsmarena.com/alcatel_ot_995-4661.php

 

επισης σε καμια προσφατη αναρτηση δεν βλεπω αναφορα για hdmi, ουτε στο gsmarena βλεπω κατι για αυτο και ειναι χαρακτηριστικο το οποιο αν οντως υπηρχε θα το δειχναν πολυ, οποτε απο την ελλειψη αναφορας αντιλαμβανομαι οτι δεν υπαρχει εξοδος hdmi

ουτε στο site της alcatel γραφει κατι για αυτο..

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

οι εξυπναδες παρακαλω να λειπουν...

το κινητο αυτο παρουσιαζε ως κυρια καινοτομια του το 1gb ram αντε και την εξοδο hdmi

ουτε το ενα υπαρχει, ουτε το αλλο τελικα...

σε ποιον ακριβως τομεα ειδες το 995 να ειναι καλυτερο απο το Neo v γιατι εχω δεν μπορω να δω καποιον...

μηπως το 0.4 Ghz??? οντως σπουδαιο πραγμα...

αν προτιμας alcatel εναντι sony για αυτον το λογο και μονο συγχαριτηρια για το νεο vfm σου ;)

Kαλυτερα εξυπναδες παρα κουταμαρες και παραπληροφορηση,και DLNA και εξοδο HDMI εχει το κινητο,το μονο που αλαξε μαλον ειναι θα κυκλοφορισει με 512 μνημη!

Νeo V εχει η αδελφη μου και ο ανηψιος μου που τους τα πηρα εγω σε εταιρικο πακετο και απο ποιοτητα κατασκευης ειναι χειροτερο και απο dumy ασε που η 320 MB μνημη του ειναι αστεια ,οι 0,6 ιντσες διαφορα στην οθονη σε χαλαει?

Ας μην μιλησουμε για το σερβις της sony καλυτερα!

Αν δεις πλεον ολα τα κινητα ειναι φτιαγμενα απο εξαρτηματα οπως επεξεργαστες,οθονες,μνημες,καμερες κ.τ.λ διαφορων εταιριων και το μονο που κανουν οι εταιριες ειναι ορισμενα περιφεριακα τον σχεδιασμο και την συναρμολογιση και κοτσαρουν την φιρμα τους επανω !

Εσυ τωρα αν θελεις να δωσεις παραπανω χρηματα για ενα υποδιεστερο κινητο αλλα με ποιο brand name φιρμα στο καπακι χαλαλι σου!

 

 

Τωρα το ειδες το HDMI?

Edited by valsam
Link to comment
Share on other sites

Kαλυτερα εξυπναδες παρα κουταμαρες και παραπληροφορηση,και DLNA και εξοδο HDMI εχει το κινητο,το μονο που αλαξε μαλον ειναι θα κυκλοφορισει με 512 μνημη!

Νeo V εχει η αδελφη μου και ο ανηψιος μου που τους τα πηρα εγω σε εταιρικο πακετο και απο ποιοτητα κατασκευης ειναι χειροτερο και απο dumy ασε που η 320 MB μνημη του ειναι αστεια ,οι 0,6 ιντσες διαφορα στην οθονη σε χαλαει?

Ας μην μιλησουμε για το σερβις της sony καλυτερα!

Αν δεις πλεον ολα τα κινητα ειναι φτιαγμενα απο εξαρτηματα οπως επεξεργαστες,οθονες,μνημες,καμερες κ.τ.λ διαφορων εταιριων και το μονο που κανουν οι εταιριες ειναι ορισμενα περιφεριακα τον σχεδιασμο και την συναρμολογιση και κοτσαρουν την φιρμα τους επανω !

Εσυ τωρα αν θελεις να δωσεις παραπανω χρηματα για ενα υποδιεστερο κινητο αλλα με ποιο brand name φιρμα στο καπακι χαλαλι σου!

 

 

ωραια λοιπον εχει Hdmi

για τα υπολοιπα βαριεμαι να σου απαντησω γιατι θα παρει ασχημη τροπη το thread

αν καποιος θελει να παρει το 995 εναντι του neo v επιλογη του

καλησπερα. :)

Edited by navi55
οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Ακομα και με 512 παιδια το κντ εαν ερθει οπως λενε στα 199 θα ειναι πραγματικα ευκαιρια.

Και με 512 κανεις τα παντα ανετοτατα,και χωρις το παραμικρο θεμα.

Και εχει τα παντα επανω---->

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση το gsmarena να έχει κάνει λάθος; (λέω εγώ τώρα)

 

Αν όχι τότε καλο θα ήταν να διορθωθεί και εδώ. . .

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ακομα και με 512 παιδια το κντ εαν ερθει οπως λενε στα 199 θα ειναι πραγματικα ευκαιρια.

Και με 512 κανεις τα παντα ανετοτατα,και χωρις το παραμικρο θεμα.

Και εχει τα παντα επανω---->

 

παιδια 512 θα εχει, το αναφερουν παντου

και οχι δεν κανεις τα παντα ανετοτατα με 512 ram

για να χαρεις το android oπως πρεπει προσωπικα θεωρω ελαχιστη απαιτηση 768mb η ακομα και 1gb ram

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

παιδια 512 θα εχει, το αναφερουν παντου

και οχι δεν κανεις τα παντα ανετοτατα με 512 ram

για να χαρεις το android oπως πρεπει προσωπικα θεωρω ελαχιστη απαιτηση 768mb η ακομα και 1gb ram

φίλε αν θες να χαρείς το android με πολυτέλειες δεν θα παρεις συσκευή των 200€:!:

Link to comment
Share on other sites

φίλε αν θες να χαρείς το android με πολυτέλειες δεν θα παρεις συσκευή των 200€:!:

 

αν ειχε 1gb ram οπως ελεγαν αρχικα θα το χαιρομουν και με το παραπανω ;)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

παιδια 512 θα εχει, το αναφερουν παντου

και οχι δεν κανεις τα παντα ανετοτατα με 512 ram

για να χαρεις το android oπως πρεπει προσωπικα θεωρω ελαχιστη απαιτηση 768mb η ακομα και 1gb ram

 

Αγαπητε φιλε,με ενα lg 3d που εχω τωρα κανω πραγματικα τα παντα ανετα(512 εχει)δεν εχω δει καποιο θεματακι καπου.

Και το δουλευω και σαν gps,και σαν παιχνιδομηχανη,και σαν φωτογραφικη μηχανη,και σαν...σαν.......και σαν.........κντ βεβαια:lol:.

Γενικα ολα σε ενα που λενε.Τωρα εαν και εφοσον θα θελει το κατι παραπανω,σε εμενα σαν μεσο χρηστη δεν το ειδα καπου.

Οποτε ειδικα με την τιμη που λενε οτι θα ερθει το θεωρω τουλαχιστον εξαιρετικη επιλογη,εαν μαλιστα ερθει και τοσο καλα

φτιαγμενο και εχει την ιδια εξειρετικη ποιοτητα υλικων-συναρμογης,οπως το 990(το εχει η κορη μου),θα ειναι το απολυτ v.f.m.

Αυτα.............:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

τέλος πάντων,μια χαρά τα αξίζει τα λεφτά του και με 512ΜΒ ram, και μια χαρά χέρεσαι το android
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα φαινεται το κινητο και δε φαινεται μαπα σαν κατασκευή

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

και εγω σου λεω οτι με μια καλη rom οποιο ποιοτικο κινητο απογειωνεται με 512mb ram.

την rom να κοιτας

edit:http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=3205&view=1&c=alcatel_one_touch_ot-995

μια χαρα και με μεγαλη οθονη

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

και εγω σου λεω οτι με μια καλη rom οποιο ποιοτικο κινητο απογειωνεται με 512mb ram.

την rom να κοιτας

 

και το δικο μου εχει 512 ram και πληθωρα πολυ καλων rom αλλα αμα ανοιξω τον Opera με 10 tabs παω στην αρχικη οθονη και μετα ξαναγυρισω στον Opera βλεπω με εκπληξη οτι μου τον εχει κλεισει (δεν συμβαινει παντα αυτο, αλλα συμβαινει)

γενικα πανω απο 2 βαριες εφαρμογες ταυτοχρονα δεν μπορεις να τρεξεις, οποτε οχι δεν μου φτανουν ουτε 512mb ram ουτε μια καλη ρομ :)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

και το δικο μου εχει 512 ram και πληθωρα πολυ καλων rom αλλα αμα ανοιξω τον Opera με 10 tabs παω στην αρχικη οθονη και μετα ξαναγυρισω στον Opera βλεπω με εκπληξη οτι μου τον εχει κλεισει (δεν συμβαινει παντα αυτο, αλλα συμβαινει)

γενικα πανω απο 2 βαριες εφαρμογες ταυτοχρονα δεν μπορεις να τρεξεις, οποτε οχι δεν μου φτανουν ουτε 512mb ram ουτε μια καλη ρομ :)

 

Ποιο κντ εχεις φιλε?Τι εννοεις λεγοντας βαριες(ποιες ειναι αυτες που εχεις προβλημα)?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Alcatel OT-995

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...