Jump to content

Alcatel OT-995


tzivanas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω το κινητό μπορεί να αναπαράγει βίντεο ανάλυσης 720p; Ευχαριστώ πολύ.

φυσικά....

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη θήκη και προστατευτικό οθόνης που βρήκα και πήρα είναι αυτά:

http://www.easytechnology.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=7888

http://www.easytechnology.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=7843&zenid=7hatfb7o6m4ogci3lo7p66kht6

Βρήκατε τίποτα άλλο;

Shake my body release my soul

Punish my senses lose control

THE JAMES

Link to comment
Share on other sites

πανακριβα, τα ιδια στο ebay θα τα βρεις γυρω στα 8 ευρω max συνολικα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εχθες μου αλλαξαν ενα με doa,και προβλημα στο gps,και το καινουργιο εχει προβλημα,στο 5 λεπτο περιπου χανει το σημε και δεν το ξαναβρισκει...........:mad:εχει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα?Το δοκιμασα με 2 διαφορετικα προγραμματα πλοηγησης.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εχθες μου αλλαξαν ενα με doa,και προβλημα στο gps,και το καινουργιο εχει προβλημα,στο 5 λεπτο περιπου χανει το σημε και δεν το ξαναβρισκει...........:mad:εχει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα?Το δοκιμασα με 2 διαφορετικα προγραμματα πλοηγησης.

 

Εγω οχι, μηπως υπαρχει καποια εφαρμογη που διμηουργει το προβλημα?:rolleyes:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Εγω οχι, μηπως υπαρχει καποια εφαρμογη που διμηουργει το προβλημα?:rolleyes:

 

Για εντελως εργοστασιακη κατασταση μιλαω,απειραχτο.

Τεσπα θα παει και αυτο πισω τελικα.........:confused:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εβαλα παλι το GPS, απο Κηφισια -> Πειραια. Κανενα προβλημα. Tο Sygic τουλαχιστον.

Ισα ισα, κλειδωνει απιστευτα γρηγορα.

S7 Edge / Galaxy Note 10.1 2014 P605 White / HTC One S

iPhone 6s / iPad Air 2 / iPad mini 2

Link to comment
Share on other sites

Εχθες μου αλλαξαν ενα με doa,και προβλημα στο gps,και το καινουργιο εχει προβλημα,στο 5 λεπτο περιπου χανει το σημε και δεν το ξαναβρισκει...........:mad:εχει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα?Το δοκιμασα με 2 διαφορετικα προγραμματα πλοηγησης.

 

Ειχα και γω το ιδιο προβλημα , το αλλαξα και τωρα ειναι ΟΚ. Εγω θελω να ρωτησω ρε μαγκες αν εχετε δοκιμασει να βαλετε το FasterFix, το οποιο ενω το εγκαθιστα και παρ οτι ειμαι root δεν το ανοιγει με τιποτα.

Επισης ετσι για το γμτ , ενω υποτιθετε οτι το 995 ειναι η ναυαρχιδα της ALCATEL , στο 990 εχουν βαλει στην default camera ρυθμιση για φλας στο video, και το μικροφωνο στην ληψη video ειναι υποδειγματικο, 2 πραγματα που λειπουν απο το δικο μας.

Ας ελπισουμε με την ics (αν την δωσουν) να δουμε φως....

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εβαλα παλι το GPS, απο Κηφισια -> Πειραια. Κανενα προβλημα. Tο Sygic τουλαχιστον.

Ισα ισα, κλειδωνει απιστευτα γρηγορα.

 

και μενα το ιδιο ακριβως.κανενα προβλημα με sygic

 

δοκιμαστε κ το gps test

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξέρω το θέλω πολύ αλλά βλέπω ότι έχετε προβληματάκια ? συμβαίνουν και σε αλλά ανδροιντ ή μονό σε αυτό ? θέλω να το πάρω σαν πρώτο Smartphone αξίζει το κόπο βασικά σήμερα θα το περνά αλλά διστάζω ? μπορεί να μου κάνεις τιποτα αν είναι καλό τη διάβασα πολλές σελίδες και είδα ότι έχει πρόβλημα με την μπαταρία :confused::confused:
Η μεγαλη δυναμη θελει και μεγαλη ευθυνη !!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξέρω το θέλω πολύ αλλά βλέπω ότι έχετε προβληματάκια ? συμβαίνουν και σε αλλά ανδροιντ ή μονό σε αυτό ? θέλω να το πάρω σαν πρώτο Smartphone αξίζει το κόπο βασικά σήμερα θα το περνά αλλά διστάζω ? μπορεί να μου κάνεις τιποτα αν είναι καλό τη διάβασα πολλές σελίδες και είδα ότι έχει πρόβλημα με την μπαταρία :confused::confused:

 

Φιλε δεν ειναι προβλημα με την μπαταρια ενα ψιλοbug περισσοτερο θα το ελεγα,μιας και δεν εχεις προβλημα με το κντ.

Το μονο ....σοβαρο.....προβλημα ειναι αυτο με το gps.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξέρω το θέλω πολύ αλλά βλέπω ότι έχετε προβληματάκια ? συμβαίνουν και σε αλλά ανδροιντ ή μονό σε αυτό ? θέλω να το πάρω σαν πρώτο Smartphone αξίζει το κόπο βασικά σήμερα θα το περνά αλλά διστάζω ? μπορεί να μου κάνεις τιποτα αν είναι καλό τη διάβασα πολλές σελίδες και είδα ότι έχει πρόβλημα με την μπαταρία :confused::confused:

 

Μμπορείς να πάρεις και το Galaxy S Plus που έχει παρόμοια χαρακτηριστικά στα 220€.

Κοιτά εδώ http://www.multirama.gr/products/product?pid=0619829&catid=100800

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο αστείο αλλά το πείρα σήμερα και δεν ξέρω πως να αλλάξω το τρόπο γραφής μηνυμάτων πώς να το πω δεν το θέλω σαν πληκτρολογιο πσ το θέλω με τους αριθμούς το δει έχω αλλά δεν ξέρω πωσ γίνετε και κάτι άλλο δεν έχει ξυπνητήρι ?
Η μεγαλη δυναμη θελει και μεγαλη ευθυνη !!!
Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο αστείο αλλά το πείρα σήμερα και δεν ξέρω πως να αλλάξω το τρόπο γραφής μηνυμάτων πώς να το πω δεν το θέλω σαν πληκτρολογιο πσ το θέλω με τους αριθμούς το δει έχω αλλά δεν ξέρω πωσ γίνετε και κάτι άλλο δεν έχει ξυπνητήρι ?

 

Ξυπνητήρι έχει, πάτα πάνω στο ρολόι!για πληκτρολόγιο δε ξέρω :)

 

Edit:δοκίμασε το go keyboard από play store! Έχει το πληκτρολόγιο με τα νούμερα!

Edited by giannis24
Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο αστείο αλλά το πείρα σήμερα και δεν ξέρω πως να αλλάξω το τρόπο γραφής μηνυμάτων πώς να το πω δεν το θέλω σαν πληκτρολογιο πσ το θέλω με τους αριθμούς το δει έχω αλλά δεν ξέρω πωσ γίνετε και κάτι άλλο δεν έχει ξυπνητήρι ?

για Τ9 πληκτρολόγιο http://www.translatum.gr/forum/index.php?topic=135466.0

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά θέλει πληκτρολόγιο όπως τα απλά κινητά

ναι,το παραπάνω έχει και απλό πληκτρολόγιο με τους αριθμούς,αυτό λέω

Link to comment
Share on other sites

Όχι τα τ9 το απλό το απλό με τους αριθμούς δεν μπορώ να το περιφράξω κάπως αλλιώς…. Τωρα εχει αυτο

http://img361.imageshack.us/img361/8615/keyboardproanimafe9gn0.gif

 

 

 

 

Εγω θελω αυτό

http://a4.mzstatic.com/us/r1000/018/Purple/24/52/51/mzl.aebklzci.320x480-75.jpg

 

σορι μονο ετσι σαν ασχετος λολ

Η μεγαλη δυναμη θελει και μεγαλη ευθυνη !!!
Link to comment
Share on other sites

ναι,το παραπάνω έχει και απλό πληκτρολόγιο με τους αριθμούς,αυτό λέω

 

Και μόλις παρατήρησα ότι και το touch pal αυτό του κινητού έχει αυτή τη λειτουργιά :rolleyes:

Edited by giannis24
Link to comment
Share on other sites

Και μόλις παρατήρησα ότι και το touch pal αυτό του κινητού έχει αυτή τη λειτουργιά :rolleyes:[/quoteναι το ειδα στο μενου λολ αλλα μπορεις να πεις και και πως γινεται?
Η μεγαλη δυναμη θελει και μεγαλη ευθυνη !!!
Link to comment
Share on other sites

Και μόλις παρατήρησα ότι και το touch pal αυτό του κινητού έχει αυτή τη λειτουργιά :rolleyes:[/quoteναι το ειδα στο μενου λολ αλλα μπορεις να πεις και και πως γινεται?

Ρυθμίσεις πληκτρολογίου touch pal και μετά διάταξη πληκτρολογίου βάζεις ορίζοντια 12 πληκτρων

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο παρεμινε ? λολ

 

Πατά σε κενό μύνημα παρατεταμένα πάνω στο χώρο που θα γράψεις,θα σου ανοίξει ένα παράθυρο μεθοδως εισαγωγής και επιλέγεις πληκτρολόγιο touchpal.

Το βρήκες;

Edited by giannis24
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Alcatel OT-995

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...