Jump to content

Sony Xperia Sole / Sola


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα έχω το xperia sole είμαι πολύ ευχαριστημένος με το κινητό απλά εντόπισα κάποιο πρόβλημα με το ηχείο του.Στα τραγούδια που παίζει ακούγεται ένας ενοχλητικός ήχος σαν τρίξιμο.Σε όλα τα τραγούδια,youtube,ραδιόφωνο.Αντιμετωπίζει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα έχω το xperia sole είμαι πολύ ευχαριστημένος με το κινητό απλά εντόπισα κάποιο πρόβλημα με το ηχείο του.Στα τραγούδια που παίζει ακούγεται ένας ενοχλητικός ήχος σαν τρίξιμο.Σε όλα τα τραγούδια,youtube,ραδιόφωνο.Αντιμετωπίζει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα;

 

Λες για οταν η ενταση ειναι τερμα??

Link to comment
Share on other sites

ναι στο τέρμα είτε με xloud είτε όχι

 

Σου εστηλα πμ.Παντος εκτος απο μας τους 2 αλλος δεν ειπε κατι για αυτο το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

ναι στο τέρμα είτε με xloud είτε όχι

 

Και εγώ είχα τέρμα τον ήχο κλήσης και το παρατήρησα . Χαμήλωσα την ένταση και έιναι καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ lag ρε παιδιά στην 4.0.4 έλειος εχω δοκιμασει επαναφορές τίποτα...το ray δεν κολούσαι πουθενά πήγαινε σφαίρα... επίσης στο δεξί μέρος εχει κάποια τριξιματάκια
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Πολύ lag ρε παιδιά στην 4.0.4 έλειος εχω δοκιμασει επαναφορές τίποτα...το ray δεν κολούσαι πουθενά πήγαινε σφαίρα... επίσης στο δεξί μέρος εχει κάποια τριξιματάκια

 

Έχεις κάνει clean install? Δεν δικαιολογείται τόσο lag, σε μένα το κινητό είναι σαφώς πιο γρήγορο από gb κάτι που ανταποκρίνεται και σε αριθμούς στα διάφορα tests.

 

Για τους αποπάνω: Δεν έχω παρατηρήσει κανένα τρίξιμο στο ηχείο.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάνει clean install? Δεν δικαιολογείται τόσο lag, σε μένα το κινητό είναι σαφώς πιο γρήγορο από gb κάτι που ανταποκρίνεται και σε αριθμούς στα διάφορα tests.

 

Για τους αποπάνω: Δεν έχω παρατηρήσει κανένα τρίξιμο στο ηχείο.

 

Συμφωνώ σε όλα. Εχω βάλει και δεύτερο launcher και δουλεύει πολύ καλά χωρίς κολλήματα.

 

το θεμα ειναι πως ειναι χαμηλοφωνο το κινητο ποσο να το χαμηλωσεις;

 

Δεν έχω ακούσει τραγούδια από youtube οπότε δεν ξέρω να σου πω κάτι.

Μπορεί να συμβαίνει κάτι άλλο σε μένα γιατί το έχω παρατηρήσει στον ήχο κλήσης.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

αν ήταν μόνο στα τραγούδια που έβαζα εγώ μέσα δεν θα είχα πρόβλημα αλλά δυστυχώς το κάνει και στα δικά του τραγούδια γι'αυτο λέω πως ίσως έχει κάποιο πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Οι ρομς απο το xda einai αστα να πανε.Μην ασχοληστε ΑΚΟΜΑ τουλαχιστον!

 

τις εχεις δοκιμασει?γιατι βλεπω καλα τα σχολια που κανουν

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνω unlock bootloader θα μπορώ μετά να κάνω το "clean install" που αναφέρθηκε πριν απο 4-5 σελίδες (δλδ αυτό χωρίς προβλήματα)? Είμαι ακόμα στην 2.3.7 και δεν βρίσκω κάποιο τρόπο να βάλω την 4 Edited by linkinpark4175

 

Link to comment
Share on other sites

τις εχεις δοκιμασει?γιατι βλεπω καλα τα σχολια που κανουν

 

Μια χαρα ειναι η stock Αυτες οι ρομς ολες καπου 'χανουν'

Και εγω τα σχολεια εβλεπα και τοις δοκιμαζα αλλα ειναι ολες...

Ειμαι με stock ρουτ και bootloader ανοιχτο και απλα περναω οτι μου αρεσει απο τοις ρομς και ειμαι κομπλε.!

Edited by darkstan7
Link to comment
Share on other sites

μάλιστα. οποτε αναμένουμε κάτι καλύτερο ;) darkstan τον bootloader αν χρειαστείς την εγγύηση μπορείς να τον ξανακλείσεις η πάπαλα?

HTC Touch Diamond 2 ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

μάλιστα. οποτε αναμένουμε κάτι καλύτερο ;) darkstan τον bootloader αν χρειαστείς την εγγύηση μπορείς να τον ξανακλείσεις η πάπαλα?

 

Nαι γινετε με ενα απλο φλασαρισμα (5 δευτερολεπτα υποθεση):)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1951579 Πολυ καλο αυτο

Edited by darkstan7
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω σοβαρό πρόβλημα,έχω συνδέσει το sole στον υπολογιστή μέσω micro usb αλλά το pc δεν αναγνωρίζει το sole ξέρετε κάτι?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω σοβαρό πρόβλημα,έχω συνδέσει το sole στον υπολογιστή μέσω micro usb αλλά το pc δεν αναγνωρίζει το sole ξέρετε κάτι?

 

windows xp?

Link to comment
Share on other sites

Παιδες για σύνδεση με pc κατεβάστε το software data cable ειναι ftp server ακόμα με καλώδια ασχολουμαστε?

 

Ακόμα με software data cables και ftp servers ασχολείσαι? Κατέβασε το Airdroid

Edited by linkinpark4175

 

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα με software data cables και ftp servers ασχολείσε? Κατέβασε το Airdroid

 

+οσα θες soldier..;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρά το γεγονός ότι στις εφαρμογές εμφανίζεται η ηχογράφηση, δεν μπόρεσα να βρω κάποια σχετική συντόμευση. Γνωρίζει κάποιος πως λειτουργεί αυτή;

Άκυρο. Η ηχογράφηση συνοδευει την εφαρμογή των σημειώσεων.

Edited by arisrou
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα με software data cables και ftp servers ασχολείσαι? Κατέβασε το Airdroid

 

Πολυ καλο δεν το ηξερα..αλλα πως μπορουμε να στειλουμε ενα αρχειο video σε εναν φακελο στην εξ.καρτα απο το pc?

OK το βρηκα

Edited by loypis
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Sole / Sola

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...