Jump to content

Προσεχείς συναυλίες και μουσικά events


TrobocopR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ θα πάω στάνταρ πλασίμπο! :)

 

Ήδη έχουμε τρελαθεί απ' τη χαρά μας με τον κολλητό μου :p

 

Εγω βρήκα ήδη παρέα... όχι βέβαια τους κολλητούς μου :( Δυστυχώς οι μισοί από αυτούς ακούνε Κιάμο (μπλιάχ) :down: και οι άλλοι μισοί Techno/Trance :down:...

 

Αλλά δεν με νοιάζει καθόλου!!! Placebo forever!

 

@chriszah: Μην πιστεύεις ό,τι ακούγεται...Θα απογοητεύεσαι κάθε μέρα! O Robbie Williams θα έρθει όταν έρθει και η Madonna (σε καμιά 10αριά χρόνια)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συμφωνα με ανακοινωση που βγαλανε στην σελιδα τους ο τραγουδιστης των W.A.S.P. Blackie αντιμετωπιζει προβληματα υγειας και θα απεχει απο τις συναυλιες για ενα μηνα,και αρα και απο το rockwave που ειναι σε 3 μερες.....:angry::angry::angry:

Ωστοσο λεει οτι οι συναυλιες αυτες θα γινουν καποια στιγμη στο χρονο μεσα ......

Αυτη η κατασταση φετος με τις συναυλιες πρεπει να ειναι ανεπαναληπτη, μια γιατι δεν πουλανε εισιτηρια,την αλλη προβληματα υγειας (βλεπε και rolling stones)......τι αλλο θα γινει δηλαδη ???? μας εχει φτυσει ο θεος και συμβαινουν ολα αυτα φετος???????

:mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με ανακοινωση που βγαλανε στην σελιδα τους ο τραγουδιστης των W.A.S.P. Blackie αντιμετωπιζει προβληματα υγειας και θα απεχει απο τις συναυλιες για ενα μηνα,και αρα και απο το rockwave που ειναι σε 3 μερες.....:angry::angry::angry:

Ωστοσο λεει οτι οι συναυλιες αυτες θα γινουν καποια στιγμη στο χρονο μεσα ......

Αυτη η κατασταση φετος με τις συναυλιες πρεπει να ειναι ανεπαναληπτη, μια γιατι δεν πουλανε εισιτηρια,την αλλη προβληματα υγειας (βλεπε και rolling stones)......τι αλλο θα γινει δηλαδη ???? μας εχει φτυσει ο θεος και συμβαινουν ολα αυτα φετος???????

:mad: :mad: :mad:

 

Mhn to blepeis akribws etsi.H ellada htan panta pisw se synaylies kai ekdhlwseis.PX:o 50cent prwtobghke to '89 me underground fash kai irthe sthn xwra mas prin apo ena mhna sxedon dld. 17 xronia meta.Ap ayto krine pws leitourgei h ellada otan epishs den dhmiourgei kai proeipothesis kai xwrous gia megala onomata kai trantaxtes synaylies!!!! ;) ;) ;)

http://www.pantazopoulos.gr/blog/wp-content/aris/olympiacos.jpg

 

 

READY TO DIE FOR YOU! G7

Link to comment
Share on other sites

Mhn to blepeis akribws etsi.H ellada htan panta pisw se synaylies kai ekdhlwseis.PX:o 50cent prwtobghke to '89 me underground fash kai irthe sthn xwra mas prin apo ena mhna sxedon dld. 17 xronia meta.Ap ayto krine pws leitourgei h ellada otan epishs den dhmiourgei kai proeipothesis kai xwrous gia megala onomata kai trantaxtes synaylies!!!! ;) ;) ;)

E καλά...δεν σημαίνει κάτι το παράδειγμά σου με τον 50 Cent... Μπορεί να "τραγουδάει" από το 89 αλλά γνωστός έγινε τα 3-4 τελευταία χρόνια... Αν και προσωπικά δεν διακρίνω και μεγάλη άνοδο στην καρίερα του... Μάλλον σταθερότητα αν όχι πτώση...(end off topic)

 

Εδώ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ μεγάλα ονόματα όπως Rolling Stones και Scorpions έχονται στην χώρα μας μετά από τόσα χρόνια τρανταχτής καρίερας και άπειρων live εμφανίσεων σε άλλες χώρες...Εσείς περιμένετε να φέρουμε και "underground" ονόματα;;; :p

 

Λυπάμαι που το λέω, αλλά σε αυτή τη χώρα πάντα η Βανδοβισσοχρύσποπετρέληδες θα πουλάνε πιο πολύ από τους πραγματικούς καλλιτέχνες!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Όπως είχε πει χαρακτηριστικά ο Phill Collins στη συναυλία που έδωσε το Νοέμβριο στο ΣΕΦ "Ήρθα αμέσως μόλις με καλέσατε!". Πράγμα που σημαίνει ότι δεν θα έρθει κάποιος καλλιτέχνης να προτείνει από μόνος του να τραγουδήσει στην χώρα μας ή οπουδήποτε αλλού. Χρειάζεται και κάποιο κίνητρο...Τουλάχιστον τα τελευταία χρόνια γίνονται κάποιες αξιοσημείωτες προσπάθειες με πολύ καλά ονόματα. Οπότε....κάλλιο αργά παρά ποτέ!:)

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Αν και θα κλειδωθει λιαν συντομως, δηλωνω παρων :D
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonP910i/R4A SEMC-Browser/Symbian/3.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

egw 8a 8ela poly na paw alla den 8a mai edw :( ka8e kalokairi pou xei synaulies ths prokophs egw eimai apwn!

Link to comment
Share on other sites

μόλις γύρισα από Guns n Roses .....απλά ήταν σούπερ...θυμήθηκα τα νιάτα μου...:) θα μου μείνει αξέχαστο...;)
Link to comment
Share on other sites

Και ο αδελφος μου κατεβηκε στη συναυλια των Guns 'n' Roses με ξυπνησε πρωι πρωι μολις γυρισε κατενθουσιασμενος ηταν λεει οτι καλυτερο εχει δει (δεν εχει χασει συναυλια rock οπου και αν ηταν)... τυχεροι οσοι την απολαυσατε!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτη συναυλία... πολύ καλύτεροι απ'ότι περίμενα!

Τίγκα το Terravibe, φοβερή ατμόσφαιρα, καλός ο Αξλ. Η καλύτερη συναυλία που έχω δει την τελευταία δεκαετία. Είμαι γεμάτος για όλο το καλοκαίρι...

I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Όντως....τρομερή συναυλία!

Έμεινα κατενθουσιασμένη!:)

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτη συναυλία... πολύ καλύτεροι απ'ότι περίμενα!

Τίγκα το Terravibe, φοβερή ατμόσφαιρα, καλός ο Αξλ. Η καλύτερη συναυλία που έχω δει την τελευταία δεκαετία. Είμαι γεμάτος για όλο το καλοκαίρι...

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο! :) Ή μήπως μπορώ; :lol:

Όταν ξεκίνησε το Welcome to the Jungle νόμιζα ότι θα μου φύγει το κεφάλι! :lol:

Στο You could be mine ήθελα να τα σπάσω όλα και να χοροπηδάω σαν τον Anselmo και το Paradise City θα μπορούσα να το ακούσω άλλες 10 φορές!

Στο November Rain χάλασα τον αναπτήρα μου. Παραλίγο να καιγόμουν κι εγώ. :lol:

Κρίμα που δεν ακούσαμε Civil War & Estranged... :(

 

Αυτό που δεν μου άρεσε ήταν που σε ένα σόλο ενός κιθαρίστα τους έπαιξε κομμάτι της Aguilera... :blink:

Ο Axl ίδιος και απαράλλαχτος στις κινήσεις του. :)

Όταν βγήκε και ο Stradlin λεω "Εντάξει, πλάκα μας κάνουν... Σιγά σιγά θα βγούνε όλοι στη σκηνή!!" :p

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

βάλε και το sweet child of mine..!!! παραλίγο να με πιάσουν τα κλάματα ...πραγματικά..reminds me of childhood memories...;)
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που δεν ακούσαμε Civil War & Estranged... :(

Σωστόοοοος. Αν και το περίμενα γιατί είχα κατεβάσει την συναυλία τους στην Νορβηγία πριν λίγες μέρες και το πλέι λιστ ήταν ίδιο, περίμενα την έκπληξη και να ακουστούν αυτά τα θεϊκά κομμάτια. Μάλιστα το civil war το ζήτησε ο κόσμος, αλλά μάταια...

I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

"...I don't need your civil war...it feeds the rich while it buries the poor..." κομματάρα!

 

ειχα ακουσει τα χειροτερα για τις τελευταιες συναυλιες του...πιωμενος επι σκηνης κτλ...ολα καλα τελικα; για καποιο λογο - που δε μπορω να εξηγησω - την εχασα τη συναυλια αυτη...

"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Μόνο καλά?!! Super ήταν λέμεεεεεε!

Εγώ περίμενα και το Don't Cry να παίξει, αλλά δεν πειράζει...χαλάλι....:)

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Μόνο καλά?!! Super ήταν λέμεεεεεε!

Εγώ περίμενα και το Don't Cry να παίξει, αλλά δεν πειράζει...χαλάλι....:)

Γκουχ γκουχ... Εχμ... :rolleyes:

Το έπαιξαν το Don't Cry χωρίς όμως φωνητικά... :) ;)

Ήταν ένα σόλο κιθάρα μόνο. :)

 

Και ο Dizzy πάντως έπαιξε ωραίο πιάνο παρεπιπτόντως!

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Γκουχ γκουχ... Εχμ... :rolleyes:

Το έπαιξαν το Don't Cry χωρίς όμως φωνητικά... :) ;)

Ήταν ένα σόλο κιθάρα μόνο. :)

 

Και ο Dizzy πάντως έπαιξε ωραίο πιάνο παρεπιπτόντως!

 

Ναι ε???:worry: Για δες! Ε, για να το λες....:)

Θα ήμουν "αλλού" μάλλον σε εκείνη τη φάση...

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι γινεται, πως παει η προπωληση για Shakira? Θα γινει τελικα η συναυλια?
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι έχω μάθει.....πάει καλα! Δεν έχω πάρει γραμμή κάτι αρνητικό όπως λ.χ. της Lopez...

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...