Jump to content

Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Galaxy Note (N7000)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έβαλα την νέα stunner είναι σαν την προηγούμενε με μικρές πινελιές (εφέ στο ξεκλείδωμα, διπλό παράθυρο στις ρυθμίσεις και τέτοια)

Είναι το ίδιο καλή με την προηγούμενη και ταχύτατη ,δεν είδα καμιά άλλη τρελή διαφορά.

Εφαρμογές από titanium κανονικά επαναφορά κανένα πρόβλημα..

Την προτείνω ανεπιφύλακτα. :rolleyes:

 

 

με full wipe tην περασες???

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

με full wipe tην περασες???

 

Ναι. Είχα να κάνω full wipe 15 μέρες και με την ευκαιρία το έκανα να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Είναι πολύ καλή ρομ εντυπωσιάζομαι..

:!:ΑΧ αυτή η μπαταρία το μόνο πρόβλημα:!:

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Είχα να κάνω full wipe 15 μέρες και με την ευκαιρία το έκανα να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Είναι πολύ καλή ρομ εντυπωσιάζομαι..

:!:ΑΧ αυτή η μπαταρία το μόνο πρόβλημα:!:

 

περασες και τα gapps??

με το τιτανιουμ επανεφερες και τα προγραμματα και τα δεδομενα συστηματος??

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Είχα να κάνω full wipe 15 μέρες και με την ευκαιρία το έκανα να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Είναι πολύ καλή ρομ εντυπωσιάζομαι..

:!:ΑΧ αυτή η μπαταρία το μόνο πρόβλημα:!:

 

η στανερ βασιζεται στην τελευταια cm10 ετσι δεν ειναι?

κραταω μπακ απ και την βαζω για δοκιμη..:)

Link to comment
Share on other sites

περασες και τα gapps??

με το τιτανιουμ επανεφερες και τα προγραμματα και τα δεδομενα συστηματος??

 

Όχι συστηματος μονο εφαρμογές....

 

 

Fred ναι είναι 4.2.2 και είναι πολύ καλη σφαίρα σου λέω και το στα μπάι τρελό

4 ώρες χωρίς βέβαια να το δουλεψω έχασε 4% θα δείξε βέβαια αύριο αλλά είναι οκ

Link to comment
Share on other sites

το κινητο εμεινε τουβλο δεν επανερχετε με τπτ και εχει στον μετρητη καουτερ 2 τι μπορω να κανω για να το μηδενισω να το στειλω στην σαμσουνγ.

στο (downloading) μπαινει κανωνικα.

Link to comment
Share on other sites

το κινητο εμεινε τουβλο δεν επανερχετε με τπτ και εχει στον μετρητη καουτερ 2 τι μπορω να κανω για να το μηδενισω να το στειλω στην σαμσουνγ.

στο (downloading) μπαινει κανωνικα.

 

πρεπει να περασεις ρομ και μετα να βαλεις το Triagle away να το τρεξεις για να μηδενίζει το counter. Ετσι δεν νομιζω να υπαρχει αλλος τροπος. Αφου μπαινει σε downloading προσπαθησε να περασεις μια ρομ.

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να περασεις ρομ και μετα να βαλεις το Triagle away να το τρεξεις για να μηδενίζει το counter. Ετσι δεν νομιζω να υπαρχει αλλος τροπος. Αφου μπαινει σε downloading προσπαθησε να περασεις μια ρομ.

το κινητο δεν ανοιγη για να του περασω Triagle away κολαει στην αρχη εκει που λεει (samsung galaxy note gt_n7000)και αναβοσβηνη.

Link to comment
Share on other sites

το κινητο δεν ανοιγη για να του περασω Triagle away κολαει στην αρχη εκει που λεει (samsung galaxy note gt_n7000)και αναβοσβηνη.

 

Αυτο λεμε οτι πρεπει πρωτα να περασεις μια αλλη ρομ με το odin για να μπορεσει να ανοίξει το κινητό και μετα με το triagle away θα βγαλεις το τρίγωνο και εισαι ετοιμος.Δεν χρειαζεσαι service.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο λεμε οτι πρεπει πρωτα να περασεις μια αλλη ρομ με το odin για να μπορεσει να ανοίξει το κινητό και μετα με το triagle away θα βγαλεις το τρίγωνο και εισαι ετοιμος.Δεν χρειαζεσαι service.

του εχω περασει 3 με 4 αλλα τπτ ειναι κολημενο εκει.

Link to comment
Share on other sites

του εχω περασει 3 με 4 αλλα τπτ ειναι κολημενο εκει.

 

Σε ρεικοβερι μπενει;;; αν ναι σωθηκες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια

μια ερωτηση

υπαρχει περιπτωση στην asylum να βαλεις πχ τις ρυθμισεις της stynner?? (δηλαδη ενα που μαρεσει πολυ ειναι που το ρολοι μπορεις και το ρυθμιζεις να ειναι στην μεση)

ευχαριστω

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια

μια ερωτηση

υπαρχει περιπτωση στην asylum να βαλεις πχ τις ρυθμισεις της stynner?? (δηλαδη ενα που μαρεσει πολυ ειναι που το ρολοι μπορεις και το ρυθμιζεις να ειναι στην μεση)

ευχαριστω

 

Όχι δεν γίνεται..Αυτό είναι κομμάτι του Κώδικα aokp...

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε κανεις OTA UPDATE σε 4.1.2.?

 

Εγώ είχα custom Rom οπότε την κατεβάζω και θα την περάσω με Odin..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια

μια ερωτηση

υπαρχει περιπτωση στην asylum να βαλεις πχ τις ρυθμισεις της stynner?? (δησει πολυ ειναι που το ρολοι μπορεις και το ρυθμιζεις να ειναι στην μεση)

ευχαριστω

 

Και για ποιόν λογο να μην βάλεις στουνερ; τι παραπανω έχει η ασυλουμ νομιζω οτι και Πόλα λιγότερα έχει.. Πρωτη μερα και ειναι πολυ καλη σε ολα... Απο μπαταρια μια απο τα ιδια δεν βλεπω διαφορα... Κριμα.

 

Οποίος βάλει την επίσημη ας μας πει δυο λογια και κάνα μικρο οδηγό για το πως την βάζω γιατί απο οφισιαλ δεν έχω ιδέα....

Άκυρο παρασηρθηκα. Θα περιμένω μια δυο μέρες καμια μαγηρεμενη με τα καλουδια τους άραγε φτιάξανε την μπαταρία δεν το πηστευω πολύ γρήγορα βγήκε...

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

Και για ποιόν λογο να μην βάλεις στουνερ; τι παραπανω έχει η ασυλουμ νομιζω οτι και Πόλα λιγότερα έχει.. Πρωτη μερα και ειναι πολυ καλη σε ολα... Απο μπαταρια μια απο τα ιδια δεν βλεπω διαφορα... Κριμα.

 

Οποίος βάλει την επίσημη ας μας πει δυο λογια και κάνα μικρο οδηγό για το πως την βάζω γιατί απο οφισιαλ δεν έχω ιδέα....

Άκυρο παρασηρθηκα. Θα περιμένω μια δυο μέρες καμια μαγηρεμενη με τα καλουδια τους άραγε φτιάξανε την μπαταρία δεν το πηστευω πολύ γρήγορα βγήκε...

 

Αφου ξερεις πως θα παει το πραγμα, ξεκιναμε με μια βαση και εκδοση με εκδοση θα βελτιωνεται. Οπως

με ics που στην αρχη ηταν χαλια και καποια στιγμη φθασαμε οι official να κοντραρουν σε ταχυτητα και τα παντα

τις custom.

Link to comment
Share on other sites

παιδια φοραω την stunner και εχω sensity 320 (αλλα και στα 280 - 260 το ιδιο κανει) και οταν παω να κατεβασω κατι απο το play η να κανω αναβαθμιση σε μια εφαρμογη μου γραφει αυτο.

εκανα εκκαθαριση δεδομενων

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

παιδια φοραω την stunner και εχω sensity 320 (αλλα και στα 280 - 260 το ιδιο κανει) και οταν παω να κατεβασω κατι απο το play η να κανω αναβαθμιση σε μια εφαρμογη μου γραφει αυτο.

εκανα εκκαθαριση δεδομενων

 

Ψάξε για multi dpi playstore...το βάζεις και θα έχεις πρόβλημα :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια φοραω την stunner και εχω sensity 320 (αλλα και στα 280 - 260 το ιδιο κανει) και οταν παω να κατεβασω κατι απο το play η να κανω αναβαθμιση σε μια εφαρμογη μου γραφει αυτο.

εκανα εκκαθαριση δεδομενων

 

Βάλτο με ρεικοβερι και μετα θα είναι όλα οκ

http://d-h.st/t6J

Είναι αυτό που σου ειπαι ο φίλος ch_makis

Link to comment
Share on other sites

Βάλτο με ρεικοβερι και μετα θα είναι όλα οκ

http://d-h.st/t6J

Είναι αυτό που σου ειπαι ο φίλος ch_makis

 

ευχαριστω και τους δυο σας

μπα παιδια το εβαλα απο recovery και παλι τα ιδια μου γραφει :(

Edited by GTHOM
Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω και τους δυο σας

μπα παιδια το εβαλα απο recovery και παλι τα ιδια μου γραφει :(

 

Κοίτα ότι δουλεύει είναι τσεκαρισμενο...απλά πρέπει να κάνεις τα βήματα που γράφει..Κάτι δεν έκανες..

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω και τους δυο σας

μπα παιδια το εβαλα απο recovery και παλι τα ιδια μου γραφει :(

 

Κάνε μια διαγραφή το g mail , απο το κινητό σου κανε εκκαθάριση στο μάρκετ ξαναβαλε παλι το gmail και θα δουλέψει. Δεν μπορεί. Θετική ενέργεια ......

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κάνεις εκκαθάριση δεδομένων από το play store και από τις υπηρεσίες Google..θα τις βρεις ρυθμίσεις-εφαρμογές-όλα..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...