Jump to content

The «Ultimate» File Sharing thread


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εδω ή και εδω που τα εχει ολα τα sites μαζεμενα :)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pedia na sas po kati pao na katebaso apo edo http://www.suprnova.org/

kana pexnidaki i kamia tenia me to Azureus 2.2.0 exo adsl 384 kai mou katebazi me 1.5kb/s giati ginete afto den piani megali taxitita ti ftei

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Σε οτι κατεβαζεις απο κει, να ψαχνεις αρχεια με οσο το δυνατον περισσοτερους seeds, και λιγοτερους leech. Εγω για να πιασω καλες ταχυτητες περιμενω αρκετουτσικη ωρα μεχρι να "συνελθει".

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά εγώ, δε μπορώ να κατεβάσω κανικά με bittorent γιατί λέει έχω πρόβλημα με το nat ενώ δεν έχω κάποιο router ενωμένο ...

Ubuntu Linux

Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα πολλες φορες χρειαστηκε να περιμενω μεχρι να διορθωθουν τα πραγματα. Πχ μου βγαζε κιτρινο προσωπακι, αλλες φορες κοκκινο, αλλες μπλε και μετα απο λιγη ή πολλη ωρα διορθωνοταν τα πραγματα :)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ilias1908 (15 Νοέ. 2004 , 19:55)

 

Σε εμενα πολλες φορες χρειαστηκε να περιμενω μεχρι να διορθωθουν τα πραγματα. Πχ μου βγαζε κιτρινο προσωπακι, αλλες φορες κοκκινο, αλλες μπλε και μετα απο λιγη ή πολλη ωρα διορθωνοταν τα πραγματα :)

 

 

Εμένα όμως πάντα σε όλα τα clients... Πολύ παλιά όταν είχα usb modem για τη γραμμή adsl μου νομίζω δούλευε κανονικά(ενώ τώρα έχω το b-focus με ethernet ), φυσικά πολ΄λά πράγματα μπορεί να έχουν αλλάθει από τότε ...

Ubuntu Linux

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως εχω usb mοdem

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά από πολύ καιρό αποφάσισα να στείλω το kazaa γιατί δεν παλεύεται άλλο!

Μπορείτε να μου προτείνετε ένα καλό και πάνω απ' όλα γρήγορο p2p...?

 

Εχω isdn 64k (οπότε σημαντική η ταχύτητα για μένα) και το θέλω μόνο για μουσική.

 

Εάν μπορείτε να μου δώσετε εκτός του link και καμιά οδηγία για ναυτιλομένους :p θα με βοηθούσατε πολύ!

 

p.s. Μην μου προτείνετε το Shareaza, είναι απαράδεκτο και πολύ αργό!

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Shareaza! :) Με 384 dsl κατεβαζω ολοκληρες ταινιες σε 6-7 ωρες.Απλα θελει να "μαθεις" να το δουλευεις και να κανεις καποιες ρυθμισεις. :)
http://briefcase.pathfinder.gr/download/grigol/19385/247603/0/120x90.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo (18 Νοέ. 2004 , 12:17)

 

Παιδιά μετά από πολύ καιρό αποφάσισα να στείλω το kazaa γιατί δεν παλεύεται άλλο!

Μπορείτε να μου προτείνετε ένα καλό και πάνω απ' όλα γρήγορο p2p...?

 

Εχω isdn 64k (οπότε σημαντική η ταχύτητα για μένα) και το θέλω μόνο για μουσική.

 

Εάν μπορείτε να μου δώσετε εκτός του link και καμιά οδηγία για ναυτιλομένους :p θα με βοηθούσατε πολύ!

 

p.s. Μην μου προτείνετε το Shareaza, είναι απαράδεκτο και πολύ αργό!

 

Έχω και εγώ isdn64k και χρησιμοποιώ το dc++ κατεβάζω περίπου στο 7,τεράστια ποικιλία τραγουδιών σε πολύ καλή ποιότητα.

 

Επίσης μια ενναλακτική λύση είναι το winmx που ειδικεύεται περισσότερο σε αυτές τις ταχύτητες.

 

Προσωπική μου άποψη dc++.

 

Διαλέγεις και παίρνεις :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spok (18 Νοέ. 2004 , 13:17)

 

Shareaza! :) Με 384 dsl κατεβαζω ολοκληρες ταινιες σε 6-7 ωρες.Απλα θελει να "μαθεις" να το δουλευεις και να κανεις καποιες ρυθμισεις. :)

 

Poli kalo afto..

Ego pedia eho adsl stin Kypro me 1024kbke eho to shearaza alla esi les oti prepi na kanis tis sostes rithmisis gia na doulepsi kalitera...

Pies ine aftes ???

PLEASE ???

http://www.danasoft.com/sig/Stitch19.jpg

 

www.moddincy.com

www.moddincy.com

www.moddincy.com

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jog (18 Νοέ. 2004 , 13:44)

 

Έχω και εγώ isdn64k και χρησιμοποιώ το dc++ κατεβάζω περίπου στο 7,τεράστια ποικιλία τραγουδιών σε πολύ καλή ποιότητα.

 

Επίσης μια ενναλακτική λύση είναι το winmx που ειδικεύεται περισσότερο σε αυτές τις ταχύτητες.

 

Προσωπική μου άποψη dc++.

 

Διαλέγεις και παίρνεις :)

 

 

Yπάρχει κάποιο link?

 

Χρειάζονται "ιδιαίτερες" ρυθμίσεις...?

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Tελικά δεν με βόλεψε το dc++ και αυτή τη στιγμή δουλεύω το WinMX το οποίο είναι απλό και ταχύτατο!

 

Ρε παιδιά πόσα ψευτικά κομμάτια κυκλοφορούν...μου έχει βγει η Παναγία να κατεβάσω ένα κομμάτι!

Πώς τα αναγνωρίζετε εσείς..?

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo (18 Νοέ. 2004 , 17:04)

 

Yπάρχει κάποιο link?

 

Χρειάζονται "ιδιαίτερες" ρυθμίσεις...?

 

DC++

Ρυθμίσεις (κοίτα το section Πως να ρυθμίσω το DC++ ? ).

 

Mε το dc++ δε θα βρεις fake songs. ;)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

και εγο isdn64 με DC++ :)

 

OTI θες άμμεσα και γρήγορα και φυσικά ΤΙΠΟΤΑ fake ;)

 

αν θες μπορω να σου στειλω τις ρυθμίσεις!

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ioannisioannis (19 Νοέ. 2004 , 10:58)

 

kalhmera.

exei kapoio problhma ta kazaa lite resurection shmera?

mou eskase extes, ekana epanegkatastash kai apo tote

mou grafei connecting... kai den me afhnei mesa.

 

 

Γιάννη δεν ξέρω κι εγώ μέχρι πρότινος αυτό χρησιμοποιούσα αλλά δεν πήγαινε άλλο η κατάσταση.

Εχει γεμίσει ιούς, trojans και λοιπά ζωύφια χώρια τα fake songs... :(

 

Τώρα δουλεύω κυρίως με dc++ και winmx...σαφώς καλύτερα! :happy:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω...όπως παλιά στο Napster που δεν είχε επαναφορά και κατέβαζες ένα mp3 και στα 5.9mb από τα 6 σου κόβονταν και το έχανες ΟΛΟ!
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ioannisioannis (19 Νοέ. 2004 , 12:16)

 

kapoia idea tou ti ginetai exeis kapoios?

 

Καλησπέρα.

 

Ένα πολύ σημαντικό μειονέκτημα του kazaa(lite ressurection) είναι ότι αν κολλήσει σε ένα συγκεκριμένο σημείο ένα αρχείο που κατεβάζεις ,μετά χρειάζεται εκ νέου κατέβασμα(ξανά από την αρχή-δυστυχώς την έχω πατήσει ουκ ολίγες φορές :cry: )σε αντίθεση με το dc++ που έχεις την αντίστοιχη δυνατότητα :D

 

Α και παιδιά,στο dc++ ενώ είμαι συνδεδεμένος στον haroda(hub)σε άσχετες στιγμές μου βγένουν στην μπάρα με τα downloads κάτι χρήστες με ονόματα kad-25267673748(παράδειγμα)από ένα hub kademlia

 

Έχει συμβεί αρκετές φορές,και έχω μείνει με την απορία.

 

Ξέρει κανείς τι παίζει γιατί κοντεύω να τρελαθώ

 

ευχαριστώ πολύ

:)

Link to comment
Share on other sites

paidia kserei kaneis kana kalo programma gia na katevazo mp3? katevazo apo to kazaa alla tora teleytaia exei psofisei kai eidika sta ellinika. exo kai to dc++ alla den exo kataferei na to xrisimopoiohso. as me voithisei kapoios...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...