Jump to content

[Modding] Huawei U8800 IDEOS X5 Pro


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα είχα τη horse 3 και έβαλα τη superfastics . Πως μπορώ να κρατήσω τις εφαρμογές που είχα εκτός από να τις εγκαταστήσω ξανά . Ευχαριστώ

 

αν ήδη περασες απο τη μια ρομ στην αλλη χωρις να πειραξεις την sdcard σου λογικα κανοντας τα εγκατασταση θα βρουν αυτοματα τα σωσμενα τους αρχεια στην καρτα σου αν οχι δυστηχως θες ξαναεγκατασταση τους και ολα απο την αρχη για τα προγραμματα σου.για να το γλυτωσεις αυτο αλλη φορα η λυση στο προβλημα σου ειναι το titanium backup και σωσιμο με αυτη την εφαρμογη πριν κανεις οτιδηποτε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Pikachukaki

    1342

  • akalos

    1502

  • gkalen

    2252

  • tzivas31

    755

Top Posters In This Topic

Μετά αυτής του kalo που ειναι η καλυτερη σε Gingerbread αλλά απείρως κιτσάτη

 

ισχυει..αλλα αν εξαιρεσεις το background του dialer (που το αλλαζεις και μονος σου και εισαι κομπλε) ολα τα αλλα ειναι ασχημα εκ μαμας gingerbread..!Eγω αντικαθιστω αμεσως οτι χτυπαει ασχημα,δηλαδη dialer με exdialer,sms με gosms και launcher με Holo launcher και γινεται κουκλα.3 πραγματα ειναι ουσιαστικα,τα μενου της gingerbread ειναι ωραια και το notification με τα κουμπια το χει κανει πολυ ομορφο σε σχεση με το original!Και βαζεις και αντι για root explorer το port του miui explorer το mi file explorer και χαιρεται το ματι σου.Και σου μενει και η rom που ειναι σφαιρα και με μηδενικα bugs! Γιατι για ics δεν εχω ελπιδες πια,ποσο μαλλον για jellybean (ανεκδοτο) αφου και ο kalo πηρε αλλο τηλεφωνο και τους κινεζους δεν τους βλεπω να ασχολουνται για πολυ ακομα..No dev=No honey!Απλα στο επομενο μου τηλ το πρωτο πραγμα που θα κανω πριν το παρω θα ειναι να δω αν υποστηριζεται ΕΠΙΣΗΜΑ απο cyanogenmod και miui.

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

Δειτε καμια σωστη ρομ τωρα με ασχοληστε με την 2.2!!σορρυ gkalen!! :P
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Δειτε καμια σωστη ρομ τωρα με ασχοληστε με την 2.2!!σορρυ gkalen!! :P

 

πες με περιεργο αλλα δειξε μου μια τοσο σταθερη ρομ σαν του gkalen και να με δινει και tv out και να δεχτω το update

h cyanogen που δειχνεις ποια ειναι?παντως οι περισσοτερες που ειδα και διαβασα απο xda εχουν αρκετα θεματα η καθεμια

και τη μια ο developer της την εχει παρατησει επειδη πηρε καινουριο κινητο και μενει με τα bugs της χωρις να διορθωνονται

το ιδιο απο οτι διαβασα εκανε και ο kalo οποτε δεν προκειται να εχουν καποια εξελιξη χωρις παρεξηγηση αλλα με την horse του γκαλεν πως την ξεκινησε και που την εφτασε σημερα εχω την ασφαλεια αν δω καποιο bug να τον ενημερωσω και να ξερω οτι θα προσπαθησει αν περναει απο το χερι του να το διορθωσει γιατι δεν εκανε την ρομ και την αφησε (γκαλεν για τα ποσοστα που λεγαμε :P). Σέβομαι τη γνωμη σου πικα σαν πιο παλιος εδω απο μενα που εισαι και δεν ξεχνω ποσο με βοηθησες σαν νεο εδω μεσα απλα εκφράζω τις ανησυχιες μου για να παω σε αλλη ρομ που εχει παρατηθεί ελπιζω να μην με παρεξηγησεις

Edited by tzivas31
Link to comment
Share on other sites

πες με περιεργο αλλα δειξε μου μια τοσο σταθερη ρομ σαν του gkalen και να με δινει και tv out και να δεχτω το update

h cyanogen που δειχνεις ποια ειναι?παντως οι περισσοτερες που ειδα και διαβασα απο xda εχουν αρκετα θεματα η καθεμια

και τη μια ο developer της την εχει παρατησει επειδη πηρε καινουριο κινητο και μενει με τα bugs της χωρις να διορθωνονται

το ιδιο απο οτι διαβασα εκανε και ο kalo οποτε δεν προκειται να εχουν καποια εξελιξη χωρις παρεξηγηση αλλα με την horse του γκαλεν πως την ξεκινησε και που την εφτασε σημερα εχω την ασφαλεια αν δω καποιο bug να τον ενημερωσω και να ξερω οτι θα προσπαθησει αν περναει απο το χερι του να το διορθωσει γιατι δεν εκανε την ρομ και την αφησε (γκαλεν για τα ποσοστα που λεγαμε :P). Σέβομαι τη γνωμη σου πικα σαν πιο παλιος εδω απο μενα που εισαι και δεν ξεχνω ποσο με βοηθησες σαν νεο εδω μεσα απλα εκφράζω τις ανησυχιες μου για να παω σε αλλη ρομ που εχει παρατηθεί ελπιζω να μην με παρεξηγησεις

 

Ξεκολα βρε σιγα!!!ξερω οτι η ρομ του γκαλεν ειναι πολυ καλη και σταθερη αλλα δεν παυει να ειναι πολυ παλια!ενταξη λογικο ειναι πως χωρις dev ειμαστε πολυ πισω σε σταθερες και αξιοπιστες ρομ αλλα προσωπικα δεν θα κατσω στην 2.2 γιατι εχει tvout δεν το χρησιμοποιω κιολλας!!ο καθενας με τα γουστα του απλα οι cm ηταν παντα καλες ρομ οποτε περιμενω με καλο ματι τη συγκεκριμενη!αν και τολμω να πω πως εχουμε κανει και κανουμε καλα βημματα και πανω στην 4.0!απλα λογικο ειναι γα πολλους και διαφορους λογους να μην μοιαζει με την 2.2 με κυριοτερο τα resources που θελει η καθε ρομ!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Ξεκολα βρε σιγα!!!ξερω οτι η ρομ του γκαλεν ειναι πολυ καλη και σταθερη αλλα δεν παυει να ειναι πολυ παλια!ενταξη λογικο ειναι πως χωρις dev ειμαστε πολυ πισω σε σταθερες και αξιοπιστες ρομ αλλα προσωπικα δεν θα κατσω στην 2.2 γιατι εχει tvout δεν το χρησιμοποιω κιολλας!!ο καθενας με τα γουστα του απλα οι cm ηταν παντα καλες ρομ οποτε περιμενω με καλο ματι τη συγκεκριμενη!αν και τολμω να πω πως εχουμε κανει και κανουμε καλα βημματα και πανω στην 4.0!απλα λογικο ειναι γα πολλους και διαφορους λογους να μην μοιαζει με την 2.2 με κυριοτερο τα resources που θελει η καθε ρομ!

 

ok αλλα δεν με ειπες ποια απο ολες τις cyanogen εννοεις?και αν την δοκιμασες εσυ και τις εντυπώσεις σου

Link to comment
Share on other sites

πες με περιεργο αλλα δειξε μου μια τοσο σταθερη ρομ σαν του gkalen και να με δινει και tv out και να δεχτω το update

h cyanogen που δειχνεις ποια ειναι?παντως οι περισσοτερες που ειδα και διαβασα απο xda εχουν αρκετα θεματα η καθεμια

και τη μια ο developer της την εχει παρατησει επειδη πηρε καινουριο κινητο και μενει με τα bugs της χωρις να διορθωνονται

το ιδιο απο οτι διαβασα εκανε και ο kalo οποτε δεν προκειται να εχουν καποια εξελιξη χωρις παρεξηγηση αλλα με την horse του γκαλεν πως την ξεκινησε και που την εφτασε σημερα εχω την ασφαλεια αν δω καποιο bug να τον ενημερωσω και να ξερω οτι θα προσπαθησει αν περναει απο το χερι του να το διορθωσει γιατι δεν εκανε την ρομ και την αφησε (γκαλεν για τα ποσοστα που λεγαμε :P). Σέβομαι τη γνωμη σου πικα σαν πιο παλιος εδω απο μενα που εισαι και δεν ξεχνω ποσο με βοηθησες σαν νεο εδω μεσα απλα εκφράζω τις ανησυχιες μου για να παω σε αλλη ρομ που εχει παρατηθεί ελπιζω να μην με παρεξηγησεις

 

του kalo δεν εχει bugs ειναι final.Ποιο Bug ειδες εσυ?!

Link to comment
Share on other sites

του kalo δεν εχει bugs ειναι final.Ποιο Bug ειδες εσυ?!

 

ειδα απο πολλους παραπονα για restart του τηλεφωνου απο μονο του και ο kalo εδω και καιρο δεν εχει απαντησει σε κανενα για αυτο το bug γιατι πηρε αλλο κινητο και αφησε την ρομ του

Link to comment
Share on other sites

ειδα απο πολλους παραπονα για restart του τηλεφωνου απο μονο του και ο kalo εδω και καιρο δεν εχει απαντησει σε κανενα για αυτο το bug γιατι πηρε αλλο κινητο και αφησε την ρομ του

 

Δεν παιζει τετοιο bug την εχω φορεσει μηνες την kalo.Ειναι καλο να μεταδιδουμε προσωπικες εμπειριες οταν αφορα τεχνικα θεματα και οχι τι εχει ακουσει ο καθενας!Υπαρχουν και νεοι χρηστες εδω που ειναι ηδη μπερδεμενοι και ετσι μπερδευονται κι αλλο.Ο kalo την ROM δεν την παρατησε,την τελειωσε!Εχει διαφορα!Μακαρι να παιζαν κι αλλες τετοιες rom,καλα που βρεθηκε κι αυτος και εχουμε μια gingerbread εστω που δουλευει τελεια!Οποιος εχει εστω και ενα θεμα με αυτη τη rom εχει κανει μ@λ@κι@ απο μονος του..

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

Δεν παιζει τετοιο bug την εχω φορεσει μηνες την kalo.Ειναι καλο να μεταδιδουμε προσωπικες εμπειριες οταν αφορα τεχνικα θεματα και οχι τι εχει ακουσει ο καθενας!Υπαρχουν και νεοι χρηστες εδω που ειναι ηδη μπερδεμενοι και ετσι μπερδευονται κι αλλο.Ο kalo την ROM δεν την παρατησε,την τελειωσε!Εχει διαφορα!Μακαρι να παιζαν κι αλλες τετοιες rom,καλα που βρεθηκε κι αυτος και εχουμε μια gingerbread εστω που δουλευει τελεια!Οποιος εχει εστω και ενα θεμα με αυτη τη rom εχει κανει μ@λ@κι@ απο μονος του..

 

οκ μην το παιρνεις προσωπικα ειπα οτι διαβασα απο το κοσμο στο xda στο φορουμ της συγκεκριμενης ρομ και ειδα ποσος κοσμος ρωτουσε και δεν επαιρνε απαντηση και ειπα η πιο σταθερη κατα την αποψη μου αν και κακα τα ψεμματα καμια δεν ειναι αψεγαδιαστη ολες εχουν τα μικροθεματακια τους.Παλι καλα να ειναι τα παιδια που ασχολουνται και εχουμε κανει τοσο λειτουργικα τα κινητα μας ειτε αυτος ειναι ο γκαλεν ειτε ο kalo ειτε ο πικα ειτε moihack μπραβο τους ολους και οποιους αλλους που μπορει να ξεχναω

Link to comment
Share on other sites

οκ μην το παιρνεις προσωπικα ειπα οτι διαβασα απο το κοσμο στο xda στο φορουμ της συγκεκριμενης ρομ και ειδα ποσος κοσμος ρωτουσε και δεν επαιρνε απαντηση και ειπα η πιο σταθερη κατα την αποψη μου αν και κακα τα ψεμματα καμια δεν ειναι αψεγαδιαστη ολες εχουν τα μικροθεματακια τους.Παλι καλα να ειναι τα παιδια που ασχολουνται και εχουμε κανει τοσο λειτουργικα τα κινητα μας ειτε αυτος ειναι ο γκαλεν ειτε ο kalo ειτε ο πικα ειτε moihack μπραβο τους ολους και οποιους αλλους που μπορει να ξεχναω

 

Δεν το παιρνω προσωπικα,δεν την εχω φτιαξει εγω την rom,απλα ειμαι ενας υπερευχαριστημενος χρηστης!Αλλα η αληθεια να λεγεται,ο τυπος εκανε τρελη δουλεια,μακαρι να μην αλλαζε κινητο και θα ειχαμε και ιcs τουμπανο.Yπαρχει βεβαια προσπαθεια στο xda αλλα απ'οτι βλεπω ειναι trial and error διοτι δεν υπαρχει ουσιαστικα καποιος developer να ξερει ακριβως τι πρεπει να κανει.Και οι κινεζοι τωρα τελευταια κανουν προχειροδουλειες,χωρια του οτι δεν υπαρχει αμεση επικοινωνια μαζι τους για bug fixes και λοιπα,βασικο..

Link to comment
Share on other sites

Η συζητηση αυτη δεν ωφελει σε τιποτα .

Ειναι γνωστα τα ρομ που δεν εχουν προβληματα ( kalo, pika και moihack βασισμενα στην b572) , εχουν μονο καποια μικροbugs της 2.3 , οπως αυτο που πρεπει να βαλεις το +30 μπροστα απο τους τηλεφωνικους αριθμους .

Επισης βλεπω καλα και την ice pika ( με μικροθεματακια ισως, αλλα εχουν διορθωθει καποια αλλα ).

Το μονο που εχω ακουσει για του kalo , ειναι για τα video του youtube απο την εφαρμογη , οτι τραβανε ζορια ενω απο τον browser παιζουν μια χαρα ( αν ισχυει αυτο).

Η αληθεια ομως ειναι οτι δεν εχουμε developer ,για το τηλ.. μας ( μονο o geno ειναι πραγματικος dev , ο kalo ηταν τυχερος που πηρε κερνελ απο τον geno και εκανε το port γιατι αλλιως , ουτε αυτος θα ειχε κανει κατι , εκτος απ'το να εβγαζε κι αυτος ενα ρομ βασισμενο στη b572 .

Ενας dev , πρεπει να μπορει να φτιαξει κερνελ για το αναλογο port , και αυτος ειναι μονο ο geno.

Ολοι εμεις οι χρηστες που γνωριζαν καποια πραγματα επανω στο android ( αλλοι λιγοτερα αλλοι περισσοτερα ) , ξεκινησαμε λοιπον να κανουμε οτι μπορουμε για να πετυχουμε οτι καλυτερο μπορουσαμε γι'αυτο το τηλ.. αλληλοβοηθωντας ο ενας τον αλλο και πιστευω οτι καναμε αριστη δουλεια για την συγκεκριμενη συσκευη.

Το Horse , ειναι ενα ρομ που εγινε για τους πιο απειρους χρηστες και για αυτους που θεωρουν πιο σταθερη και με πιο λιγα bugs τη 2.2 , στο android υπαρχουν ολων των ειδων

οι χρηστες και καθενας κανει οτι του αρεσει καλυτερα (δηλαδη εγω που ειμαι με 2.2 ειμαι

ηλιθιος και καποιος αλλος που εχει αλλο ρομ ειναι ο εξυπνος ? Οχι βεβαια , κατι εχει

επιλεξει ο καθενας για να εχει το τηλ.. που θελει).

Εγω αραξα εδω ( και φανταστειτε οτι ειμαι μεγας φαν της miui ) γιατι θεωρω οτι δεν εχω προβληματα , εχω τον καλυτερο ηχο μακραν , και εχω και το Tv out που το'χω βολευτει .

Καντε λοιπον οτι νομιζετε και δεν χρειαζονται αντιπαραθεσεις για τα ρομ γιατι ολοι εδω μεσα προσπαθουμε για το καλυτερο ...:)

 

@pika

Εννοειτε αγορι μου οτι δεν σε παρεξηγω με τιποτα , εχεις δωσει κι εσυ τα ρεστα σου γι'αυτο τηλ.. και οποιος πει το αντιθετο να του κρεμασει το τσου@@@νι .....

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε κανενας την miui του geno? Μιλαω για την τελευταια που βασιζεται στην official Β928.

 

Θα ελεγα τιποτα για τον pika αλλα το θελω το τσουτσουνι μου :p

In a world without walls and fences, who needs windows and gates?
Link to comment
Share on other sites

Η ρομ ειναι Cm9 με στοιχεια shenduos πανω της...κατι σαν AOKP δεν εχω γνωμη ακομα γιατι ο κινεζος την εβγαλε σε close beta...θα δουμε...παντως λενε οτι μετα απο αυτην ξεκινανε για 4.1 ειδωμεν...

 

@Sofo...βαρια και με προβλημα στο permission manager οπως και οι προηγουμενες....για πες για πες τη θα πεις για μενα??χχααχ

Οσο για την ρομ του Kalo παντα ελεγα οτι ηταν πολυ καλη και σταθερη αλλα απο ενα σημειο και μετα το ..... και ψωφησε...γιαυτο και την παρατησα και ασχοληθηκα με δικιες μου...εκανε πολλες ανουσιες αλλαγες αλλα τολμο να πω πως την τελευταια του δεν την δοκιμασα γιατι ειχε βγει η ics και επαιζα μαζι της...τωρα για την icepika που ειπε ο gkalen...το παλευω..απο τη μια καταφερα με τη βοηθεια του zepelinrox (supercharger) να την εχω με 150mb free ram αλλα απο την αλλη μου βγαζει προβληματα με την σταθεροτητα της...θα το κοιταξω καλυτερα...αλλα εχει προβληματα και δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν βγαζουν αλλα official update....

Η επιλογη του καθενος για την ρομ που θελει ειναι καθαρα δικια του επιλογη...εγω το εχω πει πολλες φορες παρατησα το iphone για την ics και μονο...εε δεν μπορω να βαλω 2.2 επειδη εχει tvout...εδω δεν βλεπω σκετη tv θα δω το κιν στην tv! :P αλλα εγω ειμαι αλλη φαση εχω αλλαξει καμια 300α ρομ μεσα σε ενα 6μηνο που εχω το κιν...αλλοι απλα θελουν να εχουν το κεφαλι τους ησυχο με μια σταθερη ρομ οπως η 2.2!!επιλογες ειναι καθαρα...τπτ παραπανω!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Για να λυθουν ολα στην ics , πρεπει καποιος (geno ) , να κανει recompile το κερνελ και θα λυθουν ολα , μονο το supercharger δεν κανει χωρις το αναλογο κερνελ.

Νομιζω ομως θα φτιαχτει τωρα που υπαρχουν και τα kernel sources .

Link to comment
Share on other sites

Για να λυθουν ολα στην ics , πρεπει καποιος (geno ) , να κανει recompile το κερνελ και θα λυθουν ολα , μονο το supercharger δεν κανει χωρις το αναλογο κερνελ.

Νομιζω ομως θα φτιαχτει τωρα που υπαρχουν και τα kernel sources .

 

Ο qwerty εκανε καλη δουλεια....o geno εβγαλε κερνελ αλλα τσιφος...ποσο παραπανω δουλεια να κανεις σε εναν κερνελ οταν απο sources χανει η ρομ σε πολλα...η στην τελικη φταιει το κιν απο μονο του τη αλλο να πω...εχω πεταξει πανω της tweak με το τσουβαλι..αλλα παλι τπτ!! :/

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Η ρομ ειναι Cm9 με στοιχεια shenduos πανω της...κατι σαν AOKP δεν εχω γνωμη ακομα γιατι ο κινεζος την εβγαλε σε close beta...θα δουμε...παντως λενε οτι μετα απο αυτην ξεκινανε για 4.1 ειδωμεν...

 

@Sofo...βαρια και με προβλημα στο permission manager οπως και οι προηγουμενες....για πες για πες τη θα πεις για μενα??χχααχ

Οσο για την ρομ του Kalo παντα ελεγα οτι ηταν πολυ καλη και σταθερη αλλα απο ενα σημειο και μετα το ..... και ψωφησε...γιαυτο και την παρατησα και ασχοληθηκα με δικιες μου...εκανε πολλες ανουσιες αλλαγες αλλα τολμο να πω πως την τελευταια του δεν την δοκιμασα γιατι ειχε βγει η ics και επαιζα μαζι της...τωρα για την icepika που ειπε ο gkalen...το παλευω..απο τη μια καταφερα με τη βοηθεια του zepelinrox (supercharger) να την εχω με 150mb free ram αλλα απο την αλλη μου βγαζει προβληματα με την σταθεροτητα της...θα το κοιταξω καλυτερα...αλλα εχει προβληματα και δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν βγαζουν αλλα official update....

Η επιλογη του καθενος για την ρομ που θελει ειναι καθαρα δικια του επιλογη...εγω το εχω πει πολλες φορες παρατησα το iphone για την ics και μονο...εε δεν μπορω να βαλω 2.2 επειδη εχει tvout...εδω δεν βλεπω σκετη tv θα δω το κιν στην tv! :P αλλα εγω ειμαι αλλη φαση εχω αλλαξει καμια 300α ρομ μεσα σε ενα 6μηνο που εχω το κιν...αλλοι απλα θελουν να εχουν το κεφαλι τους ησυχο με μια σταθερη ρομ οπως η 2.2!!επιλογες ειναι καθαρα...τπτ παραπανω!!!

 

Μιλας για αυτη που μπαινει πανω απο official ics αφου ξεκλειδωσει η pink screen ετσι?

In a world without walls and fences, who needs windows and gates?
Link to comment
Share on other sites

Μιλας για αυτη που μπαινει πανω απο official ics αφου ξεκλειδωσει η pink screen ετσι?

yup yup...Based on 928!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Ο qwerty εκανε καλη δουλεια....o geno εβγαλε κερνελ αλλα τσιφος...ποσο παραπανω δουλεια να κανεις σε εναν κερνελ οταν απο sources χανει η ρομ σε πολλα...η στην τελικη φταιει το κιν απο μονο του τη αλλο να πω...εχω πεταξει πανω της tweak με το τσουβαλι..αλλα παλι τπτ!! :/

 

Κατι εκανε ο qwerty αλλα με το O/C , θελει κι αλλη δουλεια με τα minfree και στο τελος αυτο θα το κανει ο geno .

Link to comment
Share on other sites

Κατι εκανε ο qwerty αλλα με το O/C , θελει κι αλλη δουλεια με τα minfree και στο τελος αυτο θα το κανει ο geno .

 

Μιας και αναφερθηκες http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1893191 geno 4.0 kernel!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

yup yup...Based on 928!!

 

Με το baseband της 928 ετσι? Κοιτα μην την δοκιμασω και δεν εχει προβλημα, θα ανεβω θεσσαλονικη να σε βρω :p

In a world without walls and fences, who needs windows and gates?
Link to comment
Share on other sites

Με το baseband της 928 ετσι? Κοιτα μην την δοκιμασω και δεν εχει προβλημα, θα ανεβω θεσσαλονικη να σε βρω :p

 

Ναι βρε...αφου βασιζεται πανω στην 928...θα σε δωσει fc το permission manager μολις ανοιγει η ρομ κιαν μετα το Install δεν κανει manual root accept καθε φορα που ζηταει ροοτ θα σε δινει fc το permission manager!!!ελα ελα για καφε!! :Ρ

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που χαλαω την ροη της κουβεντας..απλα ηθελα να ρωτησω...σκευτομαι να παρω και εγω ενα ideos x5 pro..Αυτο που θελω να μαθω ειναι αν μπορει να μπει η hourse ρομ ασχετα με το τι εχει το κινητο πανω του..Δηλαδη αν παρω ενα που ειναι πειραγμενο ας πουμε αλλα εχει αλλη ρομ μπορω με την ιδια διαδικασια που κανει κανεις απο 2.2.2 σε hourse να την περασω?Η πρεπει να εχει την 2.2.2??

 

Ευχαριστω

Sony Xperia S Rooted Motorola Atrix 4G Rooted

Sony Xperia Neo V Rooted Custom Rom Sony Xperia P Rooted

Sony Xperia T Rooted Inew V3 Rooted Sony Xperia Z inside look

 

Αγγελίες αποκλειστικά στο Buy&Sell.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που χαλαω την ροη της κουβεντας..απλα ηθελα να ρωτησω...σκευτομαι να παρω και εγω ενα ideos x5 pro..Αυτο που θελω να μαθω ειναι αν μπορει να μπει η hourse ρομ ασχετα με το τι εχει το κινητο πανω του..Δηλαδη αν παρω ενα που ειναι πειραγμενο ας πουμε αλλα εχει αλλη ρομ μπορω με την ιδια διαδικασια που κανει κανεις απο 2.2.2 σε hourse να την περασω?Η πρεπει να εχει την 2.2.2??

 

Ευχαριστω

 

ανετα κανεις οτι θες αρκει να ειναι οκ το κινητο και δεν το εχει καψει ο αλλος απο τον οποιο θα το παρεις.αφου το παρεις και μπορεις να ξερεις τι φοραει τοτε αναλογως μπορουμε να σε βοηθησουμε ή να διαβασεις αυτο τον οδηγο και να σε βοηθησει να κανεις οτι θελεις http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=343712 και εγω τη horse φοραω και μην ανησυχεις ειτε εγω αν ειμαι μεσα ειτε καποιος αλλος θα σε βοηθήσει

Edited by tzivas31
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...