Jump to content

[Modding] Huawei U8800 IDEOS X5 Pro


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το v6supercharger script ,, δεν ειναι μονο για διαχειρηση ραμ ,αλλα εχει 3 scripts ακομα που μπορεις να χρησιμοποιησεις,,

εγω χρησιμοποιω ram manager pro (balance 1 και σπανιως balance 2 οταν θελω να τρεξω πολλες εφαρμογες)

tweakszv5 ( στον init.d φακελο )

και kickasskernel και die hard battery calibrator ,απο zeppelinrox (v6supercharger)

και θα σου ξαναθυμησω,,ολα ειναι γραμμενα στο ποστ 1545 σελ 103

 

To ειχα βαλει εκεινο το βραδυ που καηκαμε αλλα θυμαμε που μου ειχες πει οτι το tweaks ειναι καλυτερο και το supercharger ειναι μονο για συσκευες με μικρη μνημη οπως το Ideos που σου ελεγα γιαυτο εμεινα μονο με το tweaks...το kickass οπως σου ειπα δεν δουλευει στην ics δεν μπορει να δημιουργηση καποιους φακελους αν θυμαμε καλα δεν ασχοληθηκα και πολυ και το calibrator ειναι για τη μπαταρια που μεχρι στιγμης δεν εχω καποιο προβλημα!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Pikachukaki

    1342

  • akalos

    1502

  • gkalen

    2252

  • tzivas31

    755

Top Posters In This Topic

To ειχα βαλει εκεινο το βραδυ που καηκαμε αλλα θυμαμε που μου ειχες πει οτι το tweaks ειναι καλυτερο και το supercharger ειναι μονο για συσκευες με μικρη μνημη οπως το Ideos που σου ελεγα γιαυτο εμεινα μονο με το tweaks...το kickass οπως σου ειπα δεν δουλευει στην ics δεν μπορει να δημιουργηση καποιους φακελους αν θυμαμε καλα δεν ασχοληθηκα και πολυ και το calibrator ειναι για τη μπαταρια που μεχρι στιγμης δεν εχω καποιο προβλημα!

 

ακριβως ,,επειδη ομως δουλευει καλυτερα στις μικροτερες συσκευες ,δεν παει να πει οτι δεν ειναι καλο...

αν δεν φταιει τοτε η version του busybox,,

τι να σου πω ,με τις κινεζιες τους ,τι κολπα κανουν και δεν δουλευουν καποια πραγματα,,

αλλα δοκιμασε το παλι και με αλλη version του busybox

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!! Ακομα παλευουμε βλεπω να βρουμε μια σταθερη ρομ για το κινητο μας και τιποτα..:(

Ερωτηση τωρα..Πως μπορω να τραβαω βιντεο με φλας??Υπαρχει κανα προγραματακι?Με flashlight οταν ανοιξω την καμερα μου το σβηνει αυτοματα και τζιφος!!

@gkalen εχουμε τιποτα καινουργιο??Εχω μεινει στα tweaks που ειχαμε βαλει και ραμ μανατζερ προ...!kickasskernel εχω??Ειναι το κερνελ που ειχαμε περασει??

Ερώτηση: Ορισμός της αναβάθμισης;

Απάντηση: Βγάλτε τα παλιά bug,και βάλτε καινούργια.:blink:

Link to comment
Share on other sites

Ελεος την γκαντεμια μου μεσα πια!

 

Ενω ολα δουλευουν ρολοι με την 572(διορθωθηκαν και τα προβληματα που ειχα με το accelerομετρο), υπαρχει θεμα με την φορτιση. Δεν φορτιζει σωστα. Το εβαλα στη πριζα και για ασυνηθιστα μεγαλο χρονικο διαστημα το λαμπακι εμενε κιτρινο και εδειχνε φορτιση μεχρι τη μεση. Το ανοιγω, το κλεινω, παλι τα ιδια. Το ξανα ανοιγω, κι ενω ακομα ηταν κιτρινο, με το που ανοιγει γινεται πρασινο και δειχνει 100%. Το κλεινω και ξεκιναει ξανα απο την αρχη(κοκκινο-κιτρινο) και σε 2 λεπτα γινεται πρασινο δειχνοντας φουλ. Το ανοιγω και ειναι στο 80%. Οτι να'ναι αι σιχτιρ βαρεθηκα...

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!! Ακομα παλευουμε βλεπω να βρουμε μια σταθερη ρομ για το κινητο μας και τιποτα..:(

Ερωτηση τωρα..Πως μπορω να τραβαω βιντεο με φλας??Υπαρχει κανα προγραματακι?Με flashlight οταν ανοιξω την καμερα μου το σβηνει αυτοματα και τζιφος!!

@gkalen εχουμε τιποτα καινουργιο??Εχω μεινει στα tweaks που ειχαμε βαλει και ραμ μανατζερ προ...!kickasskernel εχω??Ειναι το κερνελ που ειχαμε περασει??

 

εχουμε και θεματα καινουρια ,και init.d καινουριο ,,που ειχες μεινει εσυ ???

το kickasskernel ειναι αλλο ,,ειναι πιο μπερδεμα να το περασεις..

ριξε μια ματια ομως στη σελ 103 ποστ 1545 ....

αν καταλαβαινεις τι πρεπει να κανεις,,ενταξει ,αλλιως πες μου ,,αλλα διαβασε το καλα πρωτα...(τι εκανες με το θεμα που ειχες με το o/c ???)

κατεβασε αυτα

http://www.mediafire.com/?e431c8af4avskp3

http://www.mediafire.com/?ykh3jd3zc24ed2y

http://www.mediafire.com/?j7b6ba1o5yb4p7d

http://www.mediafire.com/?oql264o459zd7pl

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

Ειναι κανεις με ics τωρα??δεν μπορω να στειλω sms μου βγαζει error 50 και δεν εχει πουθενα να δω αν εχει το κεντρο της cosmote στα sms η τη ειναι αυτο το error 50!
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Aν πατησεις *#*#INFO#*#*(οπου INFO τα αντιστοιχα νουμερα, σαν να το γραφεις σε Τ9) και επιλεξεις την πρωτη επιλογη(νομιζω πληροφοριες τηλεφωνου λεει κατι τετοιο) , εχει να βαλεις αριθμο κεντρου μηνυματων στο κατω μερος της σελιδας(γραφει SMSC).

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Aν πατησεις *#*#INFO#*#*(οπου INFO τα αντιστοιχα νουμερα, σαν να το γραφεις σε Τ9) και επιλεξεις την πρωτη επιλογη(νομιζω πληροφοριες τηλεφωνου λεει κατι τετοιο) , εχει να βαλεις αριθμο κεντρου μηνυματων στο κατω μερος της σελιδας(γραφει SMSC).

 

Μπαινει πατας update δεν κανει πατας refresh το βγαζει αλλα αν πας πισω δεν το σωζει!! :/

Γραψτε λαθος εβλεπα το cosmote widget οτι ειχα υπολοιπο αλλα τελικα δεν ειχα!!παντως το οτι δεν σωζει τον αριθμο των sms στο menu ισχύει αλλα δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα εγω εκανα πατατα!!

Edited by Pikachukaki
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Ρε 'σεις! Πως διαγραφω ολες τις επαφες σε CM7? Δεν εχει επιλογη ολων ουτε και να τικαρεις ποιες θες. Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΑΡΚΕΤ ( PLAY STORE V 3.4.6 )

απο χθες το απογευμα ,οπως σας ειπα ,αναβαθμιστηκε το μαρκετ ,στο τηλ.. μου

λεγεται play store και ειναι η εκδοση 3.4.6 (δεν λεγεται πλεον μαρκετ)

εχει αλλαξει ακομα και το εικονιδιο της εφαρμογης ,αλλα μεσα ειναι το ιδιο

οποιος το θελει ,μπορει να το κατεβασει ,,αν δεν εχει αναβαθμιστει ακομα το δικο σας και θελετε να δειτε πως ειναι ,δεν χρειαζεται να περιμενετε

κατεβασμα εδω

http://www.mediafire.com/?uob9oeo8nqw0e2x

του εχω αλλαξει και καποια χρωματακια μεσα ,ετσι για αλλαγη ...:D

διαγραψτε το παλιο μαρκετ απο το system/app ,,,, και απο το data/app (οι πιο πολλοι απο σας ισως εχετε και στο system/app αλλα και στο data/app ,,το μαρκετ...(τουλαχιστον αυτοι που ειναι με official)

και τοποθετηστε το καινουριο στο φακελο system/app

δινουμε permissions (rw - ,r - - ,r - - )

επανεκκινηση ,,και οκ

 

 

Tupac rip

Ρε 'σεις! Πως διαγραφω ολες τις επαφες σε CM7? Δεν εχει επιλογη ολων ουτε και να τικαρεις ποιες θες.

 

νομιζω μονο ,μια μια ,,,,αλλα σε αλλη συσκευη με cm7 ,που εχω δει (zte blade) ,,τις εσβηνες αλλα μετα απο επανεκκινηση ,ξαναεμφανιζονταν.(δεν ειμαι σιγουρος ομως οτι σε ολες τις συσκευες μπορει να συμβαινει το ιδιο...

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

Ελεος την γκαντεμια μου μεσα πια!

 

Ενω ολα δουλευουν ρολοι με την 572(διορθωθηκαν και τα προβληματα που ειχα με το accelerομετρο), υπαρχει θεμα με την φορτιση. Δεν φορτιζει σωστα. Το εβαλα στη πριζα και για ασυνηθιστα μεγαλο χρονικο διαστημα το λαμπακι εμενε κιτρινο και εδειχνε φορτιση μεχρι τη μεση. Το ανοιγω, το κλεινω, παλι τα ιδια. Το ξανα ανοιγω, κι ενω ακομα ηταν κιτρινο, με το που ανοιγει γινεται πρασινο και δειχνει 100%. Το κλεινω και ξεκιναει ξανα απο την αρχη(κοκκινο-κιτρινο) και σε 2 λεπτα γινεται πρασινο δειχνοντας φουλ. Το ανοιγω και ειναι στο 80%. Οτι να'ναι αι σιχτιρ βαρεθηκα...

αστο το τηλεφωνο να σβησει μονο του,μπες recovery, σβησε τα battery stats και φορτισε το

η βρες το Battery calibration

Ρε 'σεις! Πως διαγραφω ολες τις επαφες σε CM7? Δεν εχει επιλογη ολων ουτε και να τικαρεις ποιες θες.

multi γιοκ

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

αστο το τηλεφωνο να σβησει μονο του,μπες recovery, σβησε τα battery stats και φορτισε το

η βρες το Battery calibration

 

 

Οκ θα το κανω. Οταν ειναι κλειστο, φορτιζει μεχρι το 88% τελικα, οσες ωρες και να ειναι στη φορτιση ενω το λαμπακι αλλα και η ενδειξη δειχνουν πληρη φορτιση. Μολις ανοιξει, ειναι στο 88% και ξεκιναει προς το 100. Περιεργα και ηλιθια πραγματα.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=proffesionals.battery.callibration&feature=search_result

 

Μονο αυτο δεν χρειαζεται root, ελπιζω να κανει τιποτες...

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

@ gkalen

boot animation Aurora,how to? απο ics dzo by geno ομως

δεν ξερω τι εχει ο dzo

αμα το βαλω σε /data/local

Link to comment
Share on other sites

@ gkalen

boot animation Aurora,how to? απο ics dzo by geno ομως

δεν ξερω τι εχει ο dzo

αμα το βαλω σε /data/local

 

Ναι..αν δεν εχεις ,φακελο system/media ,,,,τοτε το bootanimation μπαινει στο φακελο data/local ,,,,, το μετονομαζουμε σε bootanimation.zip και δινουμε permissions ,rw - ,r - - ,r - - ,και reboot για να το δεις ,,,,

Αν λες για τα bootanimation που ανεβασα ,,τοτε δες και αυτο με το 3 μπροστα,,,(αυτο το aurora δεν μου αρεσε και πολυ)

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

(αυτο το aurora δεν μου αρεσε και πολυ)

για ποιο λες;

 

εχω ξεζιπαρει την 1.13 του geno αλλα δεν το βλεπω να σου δωσω το .png

μηπως ξερεις που ειναι;

απο ss που ειχα παρει

εαν μπορει να μας το δωσει ο κυριος Pikachukaki,που να ειναι αραγε;:p

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Ελεος την γκαντεμια μου μεσα πια!

 

Ενω ολα δουλευουν ρολοι με την 572(διορθωθηκαν και τα προβληματα που ειχα με το accelerομετρο), υπαρχει θεμα με την φορτιση. Δεν φορτιζει σωστα. Το εβαλα στη πριζα και για ασυνηθιστα μεγαλο χρονικο διαστημα το λαμπακι εμενε κιτρινο και εδειχνε φορτιση μεχρι τη μεση. Το ανοιγω, το κλεινω, παλι τα ιδια. Το ξανα ανοιγω, κι ενω ακομα ηταν κιτρινο, με το που ανοιγει γινεται πρασινο και δειχνει 100%. Το κλεινω και ξεκιναει ξανα απο την αρχη(κοκκινο-κιτρινο) και σε 2 λεπτα γινεται πρασινο δειχνοντας φουλ. Το ανοιγω και ειναι στο 80%. Οτι να'ναι αι σιχτιρ βαρεθηκα...

 

για τη μπαταρια ,,νομιζω οτι πρεπει πρωτα να το αφησεις μεχρι να τελειωσει η μπαταρια ,και να σβησει μονο του ..

το αφηνεις σβηστο ,και το φορτιζεις πληρως ,( οσο πληρως γινεται,,αστο 3-4 ωρες)

και μετα μπες recovery ,χωρις να βγαλεις το τηλ.. απο τη πριζα,,,

κανε wipe battery stats

και μετα reboot

βαλε πρωτα το pin ,και μετα βγαλε το τηλ.. απο την πριζα

μετα, να λειτουργησεις το τηλ.. κανονικα μεχρι που θα το αφησεις να τελειωσει (χωρις να το συνδεσεις πουθενα ,ουτε για 10 λεπτα) η μπαταρια και να σβησει μονο του ...

βαλτο να φορτισει ,,αναμμενο αυτη τη φορα

και ελπιζω να παει 100 %

 

για ποιο λες;

 

εχω ξεζιπαρει την 1.13 του geno αλλα δεν το βλεπω να σου δωσω το .png

μηπως ξερεις που ειναι;

απο ss που ειχα παρει

 

κατι δεν καταλαβα μαλλον,ετσι ??

τα bootanimation που βαζουμε ,,δεν ειπες?? ( η στο system/media , η στο data/local )

ποιο png ,ψαχνεις ??

την aurora 1.13 την εχω και γω ,,,τι ψαχνεις να βρεις ???

Link to comment
Share on other sites

 

την aurora 1.13 την εχω και γω ,,,τι ψαχνεις να βρεις ???

το bootanimation.zip για να το περασω στην 2.3.6

δεν το εχω και δεν μπορω να το βρω στην ξεζιπαρισμενη 1.13 του geno για να το παρω

Link to comment
Share on other sites

το bootanimation.zip για να το περασω στην 2.3.6

δεν το εχω και δεν μπορω να το βρω στην ξεζιπαρισμενη 1.13 του geno για να το παρω

 

ναι ,ετσι δεν μπορεις να δεις τον φακελο data (εχει μονο το φακελο app ,μεσα)

εχεις κανενα backup της aurora 1.13 ????

αν εχεις backup θα το βρεις (ανοιγεις το φακελο του backup και θα δεις ενα αρχειο που λεγεται data.ext3,,,το ανοιγεις και ειναι ολα μεσα ) ,,,αν δεν εχεις θα πρεπει να βαλεις την ρομ παλι ,για να παρεις οτι θελεις

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1511592 Ενα ωραιο bootanimation....το bootanimation απο το backup της 1.14 δεν το βρίσκω πουθενα!!
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

ειμαι καινούριος στο φορουμ και σίγουρα αρχάριος σε ότι έχει να κάνει με αναβαθμίσεις κινητών...

έχω το IDEOS X5, έκδοση android 2.2.1, Κερνελ 2.632.9-perf, αριθμ εκδοσης U8800V100R001C00B135SP02.

 

Θα ήθελα την βοήθειά σας γιατί πραγματικά έχω "χαθεί"...

 

1, Μπορούμε να κάνουμε βαθμονόμηση της οθόνης? Ρωτάω γιατί δεν μπορώ να πατήσω στις γωνίες και γενικά στις άκρες της οθόνης.. Είναι πρόβλημα της έκδοσης ή της οθόνης?

 

2, Θα ήθελα να κάνω αναβάθμιση αλλά δεν βρίσκω ενεργό link. Πρέπει να έχω κάνει τη συσκευή root πριν την αναβάθμιση? Μιλάω για επίσημη έκδοση.

 

3, Αν κάνω αναβάθμιση πρέπει να κάνω backup τις επαφές, τις φωτογραφίες και γενικά όλες τις εφαρμογές που έχω εγκαταστήσει? Αν ναι, με ποιο πρόγραμμα?

 

Συγνώμη για όλες τις ερωτήσεις αλλά προσπάθησα να διαβάσω όλο θέμα και χάθηκα...

Τέλος δεν ξέρω αν απευθύνομαι στο σωστό θέμα, γιατί δεν έχω το pro...

 

Και πάλι ευχαριστώ.

Edited by spyros1971
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

ειμαι καινούριος στο φορουμ και σίγουρα αρχάριος σε ότι έχει να κάνει με αναβαθμίσεις κινητών...

έχω το IDEOS X5, έκδοση android 2.2.1, Κερνελ 2.632.9-perf, αριθμ εκδοσης U8800V100R001C00B135SP02.

 

Θα ήθελα την βοήθειά σας γιατί πραγματικά έχω "χαθεί"...

 

1, Μπορούμε να κάνουμε βαθμονόμηση της οθόνης? Ρωτάω γιατί δεν μπορώ να πατήσω στις γωνίες και γενικά στις άκρες της οθόνης.. Είναι πρόβλημα της έκδοσης ή της οθόνης?

 

2, Θα ήθελα να κάνω αναβάθμιση αλλά δεν βρίσκω ενεργό link. Πρέπει να έχω κάνει τη συσκευή root πριν την αναβάθμιση? Μιλάω για επίσημη έκδοση.

 

3, Αν κάνω αναβάθμιση πρέπει να κάνω backup τις επαφές, τις φωτογραφίες και γενικά όλες τις εφαρμογές που έχω εγκαταστήσει? Αν ναι, με ποιο πρόγραμμα?

 

Συγνώμη για όλες τις ερωτήσεις αλλά προσπάθησα να διαβάσω όλο θέμα και χάθηκα...

Τέλος δεν ξέρω αν απευθύνομαι στο σωστό θέμα, γιατί δεν έχω το pro...

 

Και πάλι ευχαριστώ.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=306360

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

ειμαι καινούριος στο φορουμ και σίγουρα αρχάριος σε ότι έχει να κάνει με αναβαθμίσεις κινητών...

έχω το IDEOS X5, έκδοση android 2.2.1, Κερνελ 2.632.9-perf, αριθμ εκδοσης U8800V100R001C00B135SP02.

 

Θα ήθελα την βοήθειά σας γιατί πραγματικά έχω "χαθεί"...

 

1, Μπορούμε να κάνουμε βαθμονόμηση της οθόνης? Ρωτάω γιατί δεν μπορώ να πατήσω στις γωνίες και γενικά στις άκρες της οθόνης.. Είναι πρόβλημα της έκδοσης ή της οθόνης?

 

2, Θα ήθελα να κάνω αναβάθμιση αλλά δεν βρίσκω ενεργό link. Πρέπει να έχω κάνει τη συσκευή root πριν την αναβάθμιση? Μιλάω για επίσημη έκδοση.

 

3, Αν κάνω αναβάθμιση πρέπει να κάνω backup τις επαφές, τις φωτογραφίες και γενικά όλες τις εφαρμογές που έχω εγκαταστήσει? Αν ναι, με ποιο πρόγραμμα?

 

Συγνώμη για όλες τις ερωτήσεις αλλά προσπάθησα να διαβάσω όλο θέμα και χάθηκα...

Τέλος δεν ξέρω αν απευθύνομαι στο σωστό θέμα, γιατί δεν έχω το pro...

 

Και πάλι ευχαριστώ.

 

φιλε μου ,εισαι σε λαθος φορουμ,, εδω ειναι για το χ5 προ..

αλλα θα σου πω οτι εχεις μια συσκευη ,,που μπορεις να κανεις παπαδες,,,και τα καλυτερα και σταθεροτερα ΡΟΜ μεχρι στιγμης ,ειναι για το baseband που εισαι ηδη,,,,

σου προτεινω ,να μην αναβαθμισεις ,αλλα να προχωρησεις σε ροοτ ,custom recovery ,και εχεις αρκετα καλα ρομ για να διαλεξεις

 

 

http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1511592 Ενα ωραιο bootanimation....το bootanimation απο το backup της 1.14 δεν το βρίσκω πουθενα!

 

ανοιξες το αρχειο data.ext3 και δεν βρηκες τιποτα ??

Edited by gkalen
Link to comment
Share on other sites

για τη μπαταρια ,,νομιζω οτι πρεπει πρωτα να το αφησεις μεχρι να τελειωσει η μπαταρια ,και να σβησει μονο του ..

το αφηνεις σβηστο ,και το φορτιζεις πληρως ,( οσο πληρως γινεται,,αστο 3-4 ωρες)

και μετα μπες recovery ,χωρις να βγαλεις το τηλ.. απο τη πριζα,,,

κανε wipe battery stats

και μετα reboot

βαλε πρωτα το pin ,και μετα βγαλε το τηλ.. απο την πριζα

μετα, να λειτουργησεις το τηλ.. κανονικα μεχρι που θα το αφησεις να τελειωσει (χωρις να το συνδεσεις πουθενα ,ουτε για 10 λεπτα) η μπαταρια και να σβησει μονο του ...

βαλτο να φορτισει ,,αναμμενο αυτη τη φορα

και ελπιζω να παει 100 %

 

Thanks, θα το κανω καποια στιγμη. Ανοιχτο πηγαινει μεχρι το 100% παντως, κλειστο ομως(παντα ετσι το φορτιζω) πλεον παει μεχρι 88%. Ακομη κι αν ειναι 100%, το κλεισω, συνδεσω φορτιστη και το ανοιξω, θα εχει πεσει στο 88%. Ψοφος να το βρει .

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Thanks, θα το κανω καποια στιγμη. Ανοιχτο πηγαινει μεχρι το 100% παντως, κλειστο ομως(παντα ετσι το φορτιζω) πλεον παει μεχρι 88%. Ακομη κι αν ειναι 100%, το κλεισω, συνδεσω φορτιστη και το ανοιξω, θα εχει πεσει στο 88%. Ψοφος να το βρει .

 

δεν χρειαζεται να το φορτιζεις παντα κλειστο,,δεν σου προσφερει κατι παραπανω..

παντως δοκιμασε το ,αν εχεις custom recovery.....δεν θα παθει κατι το τηλ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...