Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 800


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ισχύει και στο Lumia 800 αυτό που ισχύει στα symbian και S40 με τις παραεισαγωγές; Δηλαδή αν ένα κινητό είναι αγορασμένο από έξω και του κάνω αναβάθμιση, χανω τα ελληνικά; :O
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια την γνωμη σας.

Εχω επιδοτηση κοντα στα 300 ευρω και σκεφτομαι να αγορασω το 800 να δοκιμασω τα windows καθωτι τοσα χρονια ειμαι σε ios και η εξελιξη του ειναι για γελια , αρε steve θα καταστραφουνε μονοι τους:cry: ,

Πριν κανω κινηση για αγορα διαφασα στο φορουμ αλλα και ρωτησα σε nokia care , για την διαφορα του 8 και του 7.8 που θα εχει το lumia συντομα και οσο αναφορα την διαφορα ,το *nokia care ,μου ειπε οτι στην ουσια ειναι μονο drivers για τους νεους επεξεργαστες και καμερες κτλ. το user interface θα ειναι ολοιδιο και οι εφαρμογες οι καινουργιες θα τρεχουν κανονικα και στο 7.8

Εγω που το δουλεψα στο πλαισιο μου φανηκε αρκετα γρηγορο και σε μεγεθος ιδανικο για καθε μερα και ολα τα κανεις με ενα χερι χωρης προβλημα.

Λετε να το παρω?

Να περιμενω να δω και το 620? αλλα αναμεσα στα 2 πιο ποιοτικο μου ειπαν ειναι το 800.

Εσεις τι θα κανατε?

Επισης ειδα και το htc windows 8s το σκεφτομε και αυτο λιγο αλλα το φοβαμε σαν ποιοτητα κατασκευης γενικος ασε που θελει και προγραμμα πλοηγησης.

Link to comment
Share on other sites

αυτα σου ειπαν στο νοκια καταστημα? Δλδ δεν ξερουν ΚΑΝ τι πουλανε, δεν εχουν την παραμικρη ιδεα....

 

το user interface θα αλλαξει και θα γινει οπως στα 8ρια, θα παρεις κανα 2 εφαρμογες ακομη, οι καινουριες εφαρμογες για τα 8ρια δεν θα δουλευουν στα 7.8 και οι καμερες κλπ δεν θα αλλαξουν στο απειροελαχιστο.

 

Το 620 θα τρεχει τα 8ρια αλλα σαν κατασκευηξ καμμια σχεση με το 800

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια την γνωμη σας.

Εχω επιδοτηση κοντα στα 300 ευρω και σκεφτομαι να αγορασω το 800 να δοκιμασω τα windows καθωτι τοσα χρονια ειμαι σε ios και η εξελιξη του ειναι για γελια , αρε steve θα καταστραφουνε μονοι τους:cry: ,

Πριν κανω κινηση για αγορα διαφασα στο φορουμ αλλα και ρωτησα σε nokia care , για την διαφορα του 8 και του 7.8 που θα εχει το lumia συντομα και οσο αναφορα την διαφορα ,το *nokia care ,μου ειπε οτι στην ουσια ειναι μονο drivers για τους νεους επεξεργαστες και καμερες κτλ. το user interface θα ειναι ολοιδιο και οι εφαρμογες οι καινουργιες θα τρεχουν κανονικα και στο 7.8

Εγω που το δουλεψα στο πλαισιο μου φανηκε αρκετα γρηγορο και σε μεγεθος ιδανικο για καθε μερα και ολα τα κανεις με ενα χερι χωρης προβλημα.

Λετε να το παρω?

Να περιμενω να δω και το 620? αλλα αναμεσα στα 2 πιο ποιοτικο μου ειπαν ειναι το 800.

Εσεις τι θα κανατε?

Επισης ειδα και το htc windows 8s το σκεφτομε και αυτο λιγο αλλα το φοβαμε σαν ποιοτητα κατασκευης γενικος ασε που θελει και προγραμμα πλοηγησης.

 

Ανάλογα το τι θέλεις από το κινητό σου.

Αν θέλεις ποιότητα κατασκευής το 800 θα πάρεις.

Επίσης επειδή έρχεσαι απο ios θα σου κακοφανει η μικρή διαθεσιμότητα εφαρμογών. Εδώ θα πρέπει να σου πω ότι τα 7,8 θα μειονεκτούν όσο περνάει ο καιρός κ οι developers θα κοιτάνε να βγάζουν εφαρμογές για τα 8αρια.

Αν σ αρέσουν σαν ui τα wph η γνώμη μου είναι να πάρεις ένα με την "καινούργια" έκδοση wph8.

Link to comment
Share on other sites

Γενικα συμφωνω με τους προλαλησαντες, αν και εγω θα πηγαινα σε xperia P με αυτα τα λεφτα.

Γενικα το 800 ειναι παρα πολυ ωραιο,γρηγορο και με καλα χαρακτηριστικα. ομως υστερει σε ποικιλια εφαρμογων, πχ δεν εχεις instagram, ή σε ευχρηστια, πχ το viber δεν χτυπαει,αλλα εμφανιζεται μια ειδοποιηση μονο, που αν την πατησεις ανοιγει και χτυπαει (αρα χανεις κλησεις, εγω οταν το ειδα στην αδερφης μου οσο και να το εψαξα δεν βρηκα να αλλαζει και με ξενερωσε), και τελος, αν οντως μεινει κλειδωμενο το ΒΤ ή υπολειτουργει (στο xperia λειτουργει τελεια) ή για ringtone πρεπει να κοβεις και να ραβεις για να το δεχθει ή να μην εχεις swype (ειναι 3.7" με αντρικο χερι= εγω δε μπορω να γραψω.), τοτε για μενα πηγαινε σε κατι πιο σιγουρο, και VfM.δηλαδη το Ρ. αν απλα θες ενα ωραιο κινητο,καλο, ποιοτικο και δεν σε νοιαζουν αυτα που ανεφερα, τοτε το 800 ειναι αυτο που θες.

Επισης τα wp8 μου τη σπαει που δεν εχουν ραδιο. Αυτα απο εμενα,που περιμενω να βγει ενα 920 πιο καμερατο (να φερνει λιγο απο 808 δηλαδη), πιο ολοκληρωμενο (να εχει ραδιο δηλαδη) και πιο μαζεμενο (δηλαδη λιγο πιο λεπτο και ελαφρυ), τοτε θα παω και εγω σε wp8. αλλιως θα ξεμεινω εκει που ειμαι (xperia T,nokia n8)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα το τι θέλεις από το κινητό σου.

Αν θέλεις ποιότητα κατασκευής το 800 θα πάρεις.

Επίσης επειδή έρχεσαι απο ios θα σου κακοφανει η μικρή διαθεσιμότητα εφαρμογών. Εδώ θα πρέπει να σου πω ότι τα 7,8 θα μειονεκτούν όσο περνάει ο καιρός κ οι developers θα κοιτάνε να βγάζουν εφαρμογές για τα 8αρια.

Αν σ αρέσουν σαν ui τα wph η γνώμη μου είναι να πάρεις ένα με την "καινούργια" έκδοση wph8.

 

Αν ισχυει αυτο οτι δλδ δεν θα τρεχουν οι εφαρμογες σε 7.8 τοτε κατα την γνωμη μου κακο ξεκινημα κανανε παλι δλδ δεν ειναι δυνατον αυτοι που πηρανε συσκευη πριν απο 3 μηνες για παραδειγμα να μην μπορουνε να αγορασουνε εφαρμογες και να μην εχουν υποστηριξη.Ετσι δεν θα μπορεσουνε να χτυπησουνε το ios με τιποτα που οκ μας εχουν πριξει με της βλακειες τους και της δηθεν αναβαθμισεις αλλα σαν app support ακομα και το 3gs κραταει.

Τωρα οσο αναφορα την χρηση που κανω στο τηλ ειναι πολλα email διαχειρηση εγγραφων excel , word και δυνατοτητα απο word σε pdf καθημερινα gps ,και αυτος ειναι ο λογος που θελω νοκια για να γλυτωσω και το κοστος απο προγραμμα πλοηγησης,και τελος πολυ ιντερνετ.

Σε αυτα τα πραγματα δεν θελω να κολαει με τιποτα ακομα και οταν παταω αποστολη email πχ και χαθει το σημα κατα την ωρα αποστολης να το ξαναστειλει μονο του οταν ειναι εντος δικτυου.

Τελος το καλο wifi νομιζω ειναι std.

Απο εφαρμογες απλα πραγματα οπως shazam , καιρος, ebay,φαρμακεια τετοιου ειδους βασικα εφαρμογες.

Edited by impreza_sti
Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms
Link to comment
Share on other sites

Αν ισχυει αυτο οτι δλδ δεν θα τρεχουν οι εφαρμογες σε 7.8 τοτε κατα την γνωμη μου κακο ξεκινημα κανανε παλι δλδ δεν ειναι δυνατον αυτοι που πηρανε συσκευη πριν απο 3 μηνες για παραδειγμα να μην μπορουνε να αγορασουνε εφαρμογες και να μην εχουν υποστηριξη.Ετσι δεν θα μπορεσουνε να χτυπησουνε το ios με τπτ που οκ μας εχουν πριξει με της βλακειες τους και της δηθεν αναβαθμισεις αλλα σαν app support ακομα και το 3gs κραταει.

Τωρα οσο αναφορα την χρηση που κανω στο τηλ ειναι πολλα email διαχειρηση εγγραφων excel , word και δυνατοτητα απο word σε pdf καθημερινα gps ,και αυτος ειναι ο λογος που θελω νοκια για να γλυτωσω και το κοστος απο προγραμμα πλοηγησης,και τελος πολυ ιντερνετ.

Σε αυτα τα πραγματα δεν θελω να κολαει με τπτ ακομα και οταν παταω αποστολη email πχ και χαθει το σημα κατα την ωρα αποστολης να το ξαναστειλει μονο του οταν ειναι εντος δικτυου.

Τελος το καλο wifi νομιζω ειναι std.

Απο εφαρμογες απλα πραγματα οπως shazam , καιρος, ebay,φαρμακεια τετοιου ειδους βασικα εφαρμογες.

 

Αυτά που ζητάς τα κάνουν καλά όλες οι συσκευές.

Όμως είναι παρα πολλά για μιά οθόνη 3.7" ιντσών.

Αυτό θα σε δυσκολέψει και η έλειψη εφαρμογών και notifications.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Αν ισχυει αυτο οτι δλδ δεν θα τρεχουν οι εφαρμογες σε 7.8 τοτε κατα την γνωμη μου κακο ξεκινημα κανανε παλι δλδ δεν ειναι δυνατον αυτοι που πηρανε συσκευη πριν απο 3 μηνες για παραδειγμα να μην μπορουνε να αγορασουνε εφαρμογες και να μην εχουν υποστηριξη.Ετσι δεν θα μπορεσουνε να χτυπησουνε το ios με τπτ που οκ μας εχουν πριξει με της βλακειες τους και της δηθεν αναβαθμισεις αλλα σαν app support ακομα και το 3gs κραταει.

Τωρα οσο αναφορα την χρηση που κανω στο τηλ ειναι πολλα email διαχειρηση εγγραφων excel , word και δυνατοτητα απο word σε pdf καθημερινα gps ,και αυτος ειναι ο λογος που θελω νοκια για να γλυτωσω και το κοστος απο προγραμμα πλοηγησης,και τελος πολυ ιντερνετ.

Σε αυτα τα πραγματα δεν θελω να κολαει με τπτ ακομα και οταν παταω αποστολη email πχ και χαθει το σημα κατα την ωρα αποστολης να το ξαναστειλει μονο του οταν ειναι εντος δικτυου.

Τελος το καλο wifi νομιζω ειναι std.

Απο εφαρμογες απλα πραγματα οπως shazam , καιρος, ebay,φαρμακεια τετοιου ειδους βασικα εφαρμογες.

 

Αν ήτανε ακομα το νέξους στα 300 θα σου έλεγα παρτο τώρα ,αλλά θα με πούνε γραφικό.

Οτι μείνανε δυσαρεστημένοι αυτοι που πήρανε συσκευές που δε θα πάρουμε την 8 έκδοση καλυτερα να σου απαντήσουν οι ίδιοι αλλά στο λέω ξανά. Αν θες wph πάρε την καινούργια έκδοση. Επειδή έχω wph8 θα σου πω οτι και ανοιχτό bt έχει και δε χρειαζεσαι το zune για μεταφορά αρχείων. Μια απλή αντιγραφή επικόλληση. Όσο για τα έγγραφα η ms έχει κανει παρα πολύ καλη δουλεια στο office.

Για μενα παρε ενα καινουργιο νοκια wph8.(στις εφαρμογες ευχομαι να ύπαρξη ανάπτυξη.)

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορει να μου εξηγήσει καποιος διαφορα αρχεια pdf και αλλα πως τα περνάω με το zune; Δεν εχει τιποτε αλλο απο συλλογη (μουσικη,βιντεο και εικονες)
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το εχω στα χερια μου απο εχθες.

Υπαρχουν 3 λογοι που μαλλον θα με κανουν να το πουλησω.

Ενας και σημαντικοτερος δεν μπορεις να κανεις copy / paste στον dialler ακομα και να κατεβασεις αλλον dialler που το κανει αυτο οταν δεχεσε μια εισερχομενη κληση αυτη βρισκεται στον dialler της νοκια οποτε η χρησιμοποιης 2 dialler η πρεπει να θυμασε τον αριθμο και να τον πληκτρολογεις μονος σου.

Δεν ειναι παραμετροποιησιμο το search.

Τελος δεν μπορεις να απενοργοποιησεις τα notification ουτε σε lock screen ουτε την ωρα που το εχεις ξεκλειδωτο.

Βασικα δεν υπαρχει καμια επιλογη για notifications.

Κατα τα αλλα ειναι πολυ καλο τηλεφωνο και πολυ γρηγορο αλλα τα wm θελουν δουλεια ακομα.

Εχω την εντυπωση οτι μου ηρθε με 7.8 γιατι και αλλαγη μεγεθος εικονιδιου κανει και στης πληροφοριες λεει:

Λογισμικο windows 7.8

εκδοση ΛΣ ¨7.10.8858.12460

Αριθμοσ αναθεωρησης υλικολογισμικου 1750.0823.8858.12460

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το εχω στα χερια μου απο εχθες.

Υπαρχουν 3 λογοι που μαλλον θα με κανουν να το πουλησω.

Ενας και σημαντικοτερος δεν μπορεις να κανεις copy / paste στον dialler ακομα και να κατεβασεις αλλον dialler που το κανει αυτο οταν δεχεσε μια εισερχομενη κληση αυτη βρισκεται στον dialler της νοκια οποτε η χρησιμοποιης 2 dialler η πρεπει να θυμασε τον αριθμο και να τον πληκτρολογεις μονος σου.

Δεν ειναι παραμετροποιησιμο το search.

Τελος δεν μπορεις να απενοργοποιησεις τα notification ουτε σε lock screen ουτε την ωρα που το εχεις ξεκλειδωτο.

Βασικα δεν υπαρχει καμια επιλογη για notifications.

Κατα τα αλλα ειναι πολυ καλο τηλεφωνο και πολυ γρηγορο αλλα τα wm θελουν δουλεια ακομα.

Εχω την εντυπωση οτι μου ηρθε με 7.8 γιατι και αλλαγη μεγεθος εικονιδιου κανει και στης πληροφοριες λεει:

Λογισμικο windows 7.8

εκδοση ΛΣ ¨7.10.8858.12460

Αριθμοσ αναθεωρησης υλικολογισμικου 1750.0823.8858.12460

 

Ποιο πηρες??? Χρωμα?? εγω εχω το 800 ασπρο απο πλαισιο εδω και 3 βδομαδες και ειναι 7.5

It's not technology, it's what you do with it!

Nokia 5130 -> 3310 -> 6210 -> N70 -> N82 -> N97 Mini -> (HTC Desire) -> N8 -> N9 & Lumia 800 & N900 -> Lumia 1020

Link to comment
Share on other sites

to 800 Μαυρο απο γερμανο με ταινια ασφαλειας αλλα για καποιο λογο ο γερμανος το ειχε σε τελειως διαφορετικη τιμη απο το πλαισιο περιπου 420 ευρω.

Στο πλαισιο εβρισκα μονο εκθεσιακα οποτε και δεν τα πηρα

Αλλα δυστηχως στα wm εχει πολλα ακομα να διορθωσουν

Εκτος αμα βγει hacked rom που να διορθωνει ολα αυτα , οπως καναμε παλια με το ios , και μετα θα πεταει.

Edited by petros_tdm
Link to comment
Share on other sites

Ναι της cosmote εχουν παρει ηδη την αναβαθμιση.... Ισχυει εχουν παρα πολλα να διορθωσουν. Και η πολιτικη της μη αναβαθμισης σε 8 ειναι τραγικη... εδω το 3GS εχει IOS 6 εστω και lite εκδοση... Ολα τα λειτουργικα (android, ios και symbian, meego κλπ...) τρεχουν σε κινητα και κατω απο 1GHz και τα WP8 στο 800 κ 900 κλπ με 1.4GHz και δε γινεται??? Edited by Helldiver

It's not technology, it's what you do with it!

Nokia 5130 -> 3310 -> 6210 -> N70 -> N82 -> N97 Mini -> (HTC Desire) -> N8 -> N9 & Lumia 800 & N900 -> Lumia 1020

Link to comment
Share on other sites

Είναι θέμα πολιτικής. Εξάλλου και το 7.8 είναι ένα είδος κουτσουρεμένου ios 6... εεε WP8 ήθελα να πω.

 

Έχω βάλει να κάνω αναβάθμιση σε 7.8 το Lumia μου, έχει εδώ και πόσες ώρες που κατεβαίνει το update των 400ΜΒ (Cosmote Black) ενώ το Care Suite των 149ΜΒ το είχα σε 5 λεπτά...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Καλλιο αργα παρα ποτε...εμεις με τις retail variant εκδοσεις ακόμα περιμενουμε να βγει η αναβαθμιση...

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Είναι θέμα πολιτικής. Εξάλλου και το 7.8 είναι ένα είδος κουτσουρεμένου ios 6... εεε WP8 ήθελα να πω.

 

Έχω βάλει να κάνω αναβάθμιση σε 7.8 το Lumia μου, έχει εδώ και πόσες ώρες που κατεβαίνει το update των 400ΜΒ (Cosmote Black) ενώ το Care Suite των 149ΜΒ το είχα σε 5 λεπτά...

Συμφωνω ως ενα σημειο γιατι σε ολες της αναβαθμισεις του ios ολες της λειτουργιες σαν λογισμικο της περνουσανε ,safari,notifications,folders,camera etc.οκ δεν περασανε το siri και χαρτες που για ελλαδα ειναι αχρηστα.

Αλλα εδω μολης διαβασα οτι ουτε ο ie10 θα μπει στα 7.8 .

Και ο 9 θελει πολυυυ ακομα να στρωσει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κανω 2 ερωτήσεις αν θελω να κάνω hard reset πως το κάνω;Επίσης χάνω επαφές μετά και πρέπει να τις περάσω ξανά; Το άλλο που θελω να ρωτήσω είναι πως βλέπω αν έχω κλειδωμένο bootloader
Link to comment
Share on other sites

Καλλιο αργα παρα ποτε...εμεις με τις retail variant εκδοσεις ακόμα περιμενουμε να βγει η αναβαθμιση...

 

Τέτοια έχω... Αλλά δεν μπορώ να περιμένω άλλο. Εξάλλου, όταν βγει... θα το ξανακάνω retail white... Πανεύκολο είναι.

 

Αυτό το Yourang να δούλευε... Πως να βάλω ringtone, θα δοκιμάσω με το zune.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

καποια οδηγια κανεις πως να βαλουμε 7.8 ή πως να δω αν ειναι branded ή retail variant?

βασικα με εχει εκνευρισει το γεγονος με το proximity sensor.γιαυτο και σκεφτομαι να το αναβαθμισω.

Οταν μιλαω στο τηλ η οθονη παραμενει κλειστη και δεν ανοιγει ετσι ωστε να μπορεσω ειτε να τερματισω την κληση ειτε να πλοηγηθω στο τηλεφωνο την ωρα της κλησης.

Απο οτι εψαξα ειναι κοινο προβλημα του κινητου αλλα λυση δεν βρηκα.

καποια προταση?

ευχαριστω

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κανω 2 ερωτήσεις αν θελω να κάνω hard reset πως το κάνω;Επίσης χάνω επαφές μετά και πρέπει να τις περάσω ξανά; Το άλλο που θελω να ρωτήσω είναι πως βλέπω αν έχω κλειδωμένο bootloader

 

Power button και volume- μαζί. Εγώ που έχω περασμένες τις επαφές μου μέσω του gmail δεν παρατήρησα κάτι.Για το δεύτερο δεν γνωρίζω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγγνώμη αλλά θα το πω.

Έχω περάσει από πολλές συσκευές και πολλά επίσημα topics του myphone.

Αυτό που συμβαίνει εδώ δεν το έχω ξαναδεί.

Υπάρχουν αρκετοί που έχουν περάσει 7.8 εδώ και πολύ καιρό. Δεν βρέθηκε ούτε ένας να γράψει ένα υποτυπώδη οδηγό ώστε να βοηθήσει τους υπόλοιπους.

Ακόμα και στο thread του Optimus 7 υπήρξαν κατά καιρούς διάφοροι οδηγοί.

Προσωπικά δεν βιάζομαι, το χρησιμοποιώ σαν δεύτερη συσκευή και δεν έχω ασχοληθεί.

Βλέπω όμως να αργεί να φθάσει παντού η αναβάθμιση ακόμα και αν αρχίσει στις 31/1.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακολούθησα τον οδηγό από XDA: Κατέβασα το Nokia Care Suite, το εγκατέστησα πλήρως και μετά, μπήκα στο Product Support tool, διάλεξα κάτω αριστερά update κι όχι refurbish, διάλεξα από το drop-down menu και κατέβασα την αναβάθμιση COSMOTE-BLACK - VARIANT-GREECE. Έκανε ώρα να την κατεβάσει, αλλά το φλασάρισμα δεν κράτησε καθόλου... Πάτησα start και... μετά μια επανεκκίνηση, όλα καλά!!!!
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακολούθησα τον οδηγό από XDA: Κατέβασα το Nokia Care Suite, το εγκατέστησα πλήρως και μετά, μπήκα στο Product Support tool, διάλεξα κάτω αριστερά update κι όχι refurbish, διάλεξα από το drop-down menu και κατέβασα την αναβάθμιση COSMOTE-BLACK - VARIANT-GREECE. Έκανε ώρα να την κατεβάσει, αλλά το φλασάρισμα δεν κράτησε καθόλου... Πάτησα start και... μετά μια επανεκκίνηση, όλα καλά!!!!

 

Σ ευχαριστούμε πολύ.

Χρειάζεται και το Nokia data package?

Δοκίμασα να το κατεβάσω από το link του xda αλλά με βάζει σε περίεργα διαφημιστικά sites που τα φοβάμαι μόνο που τα βλέπω.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...