Jump to content

Samsung SGH-Z105


Astra4854
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

a kai tora pou to 8ymh8hka otan 8a to syndeeis na prose3eis to kalodio na einai gyrismeno sto data!

AlbumArt_%7B31303397-6.

 

 

 

 

Ποτέ μην κάνεις το ίδιο λάθος,

θυμήσου ότι υπάρχουν τόσα άλλα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 69
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δηλαδή φίλε Barba-Stroumf αν κατάλαβα καλά μου λες να βάλω τον υπολογιστή μου να αναγνωρίσει το κινητό ως modem? Γιατί αν μου λες κάτι τέτοιο πάλι δεν χρειάζονται drivers για να το δει? Άσε που στη λίστα με τα modem που έχουν τα Windows σίγουρα δεν υπάρχει κανένα Ζ-105. Τι ακριβώς εννοείς πως πρέπει να κάνω??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Σαλπάρισε μια νύχτε με πανσέληνο, και στο στερνό του γράμμα μου ΄χε γράψει, αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο, κι ας είναι η φωτιά του να σε κάψει
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Astra4854 (24 Αύγ. 2004 , 12:48)

 

Παιδιά καλημέρα. Κατέβασα εχτές το Easy Studio 1.1 και το εγκατέστησα στο μηχάνημά μου ωστόσο εξακολουθώ να μην μπορώ να συνδέσω το κινητό μου με τον υπολογιστή. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει; Όταν συνδέω το κινητό με την θύρα USB τα Windows (2000 Pro) αναζητούν τους drivers για να αναγνωρίσουν την συσκευή αλλά αφού δεν έχω το CD με το λογισμικό του κινητού δεν τους βρίσκω πουθενά, με αποτέλεσμα να απανεργοποιείται η συσκευή που σύνδεσα.

 

 

Όπως λέω και πιο πάνω χρειάζεται drivers για να αναγνωρίσει το κινητό ο υπολογιστής σαν modem και μετά παίζει το EasyStudio.

 

Δοκίμασε Εδώ για driver. Ψάξε για το SAMSUNG CDMA Modem Driver. Χρειάζεσαι login βέβαια για να μπεις πιο μέσα αλλά είναι free. Εκεί θα βρεις SAMSUNG-USB-Modem-dr...zip. Αυτό έβαλα εγώ και δούλεψε κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλό Χειμώνα! Έχω τον CDMA Driver από το γνήσιο EasyStudioIII cd του z105 v1.0. Δουλεύει άψογα με xp Home μου, επισεις γραφει ότι είναι για Win2000, WinME. Το πρόβλημα είναι ότι ziparismeno είναι 200 KB, πως να σας το ανεβάσω?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος barba-stroumf (22 Αύγ. 2004 , 18:48)

 

file mou tech phres to z105?8a h8ela na grapseis an mporeis kai an 8eleis ena mikro poly mikro preview edo sto subject auto me ta uper kai ta kata!poso to phres ktl!epishs kapou egrapses gia kapoia metatroph pou ekanes!paizei mp4?an 8eleis apanthse!

 

Για σου φίλε, τώρα γύρισα από διακοπές :cool: και σου γράφω. Το κινητό το πήρα από την Ιταλία γιατί δεν ήθελα να έχει το μενού του Vodafone Live, έτσι το αγόρασα από την Ιταλική TIM στα 599€. Μέχρι τώρα δεν έχω δουλέψει 3G κλήση, απλά γιατί δεν έχω κανέναν γνωστό, πρόσφατα όμως δούλεψα τα δυο z105 που είχε η Samsung στο ΟΑΚΑ και δουλεύει άψογα. Γενικά το τηλέφωνο με έχει φτιάξει πολύ, είναι πολύ καλό, διαφορετικό και πιο λειτουργικό από όλα τα άλλα Samsung που ξέρεις μέχρι τώρα. Σαν συσκευή έχει πολλές δυνατότητες, το μόνο που ήθελα παραπάνω είναι μεγαλύτερη μνήμη(16272k για Photos, Videos, Music, Sounds, Other Files), (3152k Applications), (1000 θέσεις στο τηλέφωνο και 250 Sim για Phonebook), (στο Organiser: Schedule 100, Anniversary 50, Task List 20, Memo 20), (MMS 944k), (SMS 50 Phone και 35 My Sim), (E-Mail 1040k) . Και αυτό γιατί έχω φάει αρκετό χώρο με τα mp4 τραγούδια που έχω βάλει. Το πρόγραμμα που κάνει μετατροπές σε mp4 είναι: dBpowerAMP Music Converter. Είναι πολύ καλό και σου δίνει δυνατότητα να παίζεις μe τα Bitrate(είναι free, δεν θυμάμαι που το βρήκα στο δίχτυ). Το έχω δουλέψει στο 3G Vodafone Live και πάει τουφέκι. Επίσης να ξέρεις ότι εάν πάρεις και εσύ συσκευή όχι Vodafone, με ένα μήνυμα από την Vodafone στήνεται για MMS, Email και Vodafone Live όταν μπαίνεις στο Internet. Επίσης όταν το αγοράσεις έχεις δυο μπαταρίες, επιτραπέζιο φορτιστή για να φορτίζεις της μπαταρίες και εκτός τηλεφώνου, καλώδιο USB, Software EasySoudioIII, Στερεοφωνικό Hands Free( το οποίο παίζει τέλεια τα mp4). Το κινητό έχει δυο διαφορετικά μενού, κυκλικό και τετράγωνο, έχει ένα πλήκτρο που από όπου και να είσαι σου ανοίγει ένα άλλο μενού που μπορείς να κάνεις κλήση, να στείλεις Sms, να μπεις στο Internet, και μετά μπορείς να επιστρέψεις εκεί που ήσουνα. Αυτό βοηθάει ενώ μιλάς να μπορείς να στείλεις και Sms και το αντίθετο.

Έχει επίσης πολύ ωραίο Voice Memo, World clock, Calculator, Converter για: Currency, Length, Weight, Volume, Area, και Temperature.

Το Phonebook είναι δυναμικό, βάζεις ότι θέλεις μέσα στην κάθε καταχώριση, και ομάδες, και διαφορετικό ήχο στον καθένα και photo και 100 χαρακτήρες memo στην κάθε καταχώριση. Φίλε δεν ξέρω τι άλλο να σου γράψω, το τηλέφωνο εμένα προσωπικά με έχει κερδίσει. Είχε αυτά που δεν είχαν τα άλλα Samsung που έχω δουλέψει, για να το κάνει μια συσκευή σοβαρή, όχι για απλούς χρήστες μόνο. Ότι άλλο θέλεις ρώτησε με. ;)

Link to comment
Share on other sites

έχω μείνει άναυδος!δεν περίμενα να έχει τέτοιες κ τόσες δυνατότητες!!!είμαι κάτοχος v200 και έχω αλλάξει τα πάντα!firmware menu...και όλα τα άλλα!εαν είχα αυτό θα πετούσα!τα εμπιστεύομαι απόλυτα από οποιαδήποτε άλλα κινητά τα samsung!!!!είναι σκυλιά!!!αλλά όμως με χαλάνε 2 πράγματα!το πρώτο είναι τα 888 euros που πρέπει να σκάσω στη vodafone και ότι είναι vodafone live!πες ότι το αλλάζω το vodafone live menu!με τα σήματα της vodafone απέξω τι κάνουμε...?ήθελα να σε ρωτήσω τι μεγέθους και ανάλυσης φωτογραφίες βγάζει!και αν έχει καλή ευκρίνεια...

AlbumArt_%7B31303397-6.

 

 

 

 

Ποτέ μην κάνεις το ίδιο λάθος,

θυμήσου ότι υπάρχουν τόσα άλλα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος barba-stroumf ( 7 Σεπ. 2004 , 15:09)

 

έχω μείνει άναυδος!δεν περίμενα να έχει τέτοιες κ τόσες δυνατότητες!!!είμαι κάτοχος v200 και έχω αλλάξει τα πάντα!firmware menu...και όλα τα άλλα!εαν είχα αυτό θα πετούσα!τα εμπιστεύομαι απόλυτα από οποιαδήποτε άλλα κινητά τα samsung!!!!είναι σκυλιά!!!αλλά όμως με χαλάνε 2 πράγματα!το πρώτο είναι τα 888 euros που πρέπει να σκάσω στη vodafone και ότι είναι vodafone live!πες ότι το αλλάζω το vodafone live menu!με τα σήματα της vodafone απέξω τι κάνουμε...?ήθελα να σε ρωτήσω τι μεγέθους και ανάλυσης φωτογραφίες βγάζει!και αν έχει καλή ευκρίνεια...

 

Για φίλε, Φωτογραφίες βγάζει μέχρι 640x480, η ευκρίνεια είναι αρκετά καλή, μην περιμένεις όμως επίπεδα φωτογραφικής μηχανής, Όλα τα κινητά της Samsung που είναι τώρα στην κυκλοφορία είναι VGA 300000, όποτε εγώ πιστεύω ότι η ποιότητα είναι ίδια με την ποιότητα ενός Ε700, βέβαια καλύτερη από το V200. Επισεις τα Mega pixels δεν είναι τα πάντα για την ποιότητα. Παράδειγμα, στην έκθεση της Samsung στο Ολυμπιακό στάδιο σε έβγαζαν φωτογραφία με ένα Samsung 2 mpixels, και στην τύπωναν με Kodak, και στην έδιναν. Ποιότητα μέτρια..

Φίλε ψάξε στο δίχτυ και βρες το τηλέφωνο και αγόρασε το από τον ΤΙΜ Ιταλίας με 599€ επίσης, εάν συγκρίνουμε Μενού και εξωτερική εμφάνιση Vodafone με ΤΙΜ.. Κοπριά με άρωμα.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ναι συμφωνώ φίλε μου!βασικά το θέμα είναι δεν με νοιάζει τόσο πολύ η φωτογραφική απλά ρώτησα μήπως και έχει αλλάξει κάτι!αλλά και που το κατάλαβε η samsung και έβαλε vga κάμερες στα νέα μοντέλα είναι καλό!το v200 το δικό μου δεν έχει!αλλά τραβάει video?flash από ότι είδα σε κάτι photos δεν έχει!δεν πειράζει....εσένα πως στο στείλαν από την ιταλία?και πόσο άργησε?α και συγνώμη εαν σε κουράζω ρωτώντας σε συνέχεια....!

AlbumArt_%7B31303397-6.

 

 

 

 

Ποτέ μην κάνεις το ίδιο λάθος,

θυμήσου ότι υπάρχουν τόσα άλλα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος barba-stroumf ( 8 Σεπ. 2004 , 15:38)

 

ναι συμφωνώ φίλε μου!βασικά το θέμα είναι δεν με νοιάζει τόσο πολύ η φωτογραφική απλά ρώτησα μήπως και έχει αλλάξει κάτι!αλλά και που το κατάλαβε η samsung και έβαλε vga κάμερες στα νέα μοντέλα είναι καλό!το v200 το δικό μου δεν έχει!αλλά τραβάει video?flash από ότι είδα σε κάτι photos δεν έχει!δεν πειράζει....εσένα πως στο στείλαν από την ιταλία?και πόσο άργησε?α και συγνώμη εαν σε κουράζω ρωτώντας σε συνέχεια....!

 

Για φίλε, ναι τραβάει video με Quality: For Message, Very Low, Normal, High, Very High.

Και Φωτογραφίες με Quality: Memory Save, Low, Normal, Fine, Super Fine

Flash δεν υπάρχει.

Εγώ ήμουν στην Ιταλία και είδα το δείγμα που είχε η ΤΙΜ, έπαιξα λίγο μαζί του, Τρελάθηκα!! Αλλά.. δεν είχαν ακόμη ξεκινήσει να το πουλάνε, οπότε εγώ έφυγα και άφησα λεφτά στον ιδιοκτήτη του ξενοδοχείου και τον παρακάλεσα να μου το στείλει μόλις κυκλοφορήσει, ήρθε σε μια μέρα με DHL περίπου 20€.

Φίλε ψάξε στον Ιταλικό Google, πιστεύω θα το βρεις, μπες και στο site http://www.tim.it

Θέλω να σου πω το εξής. Το τηλέφωνο δεν έχει καμία σχέση με το v200. Εγώ πριν είχα Panasonic GD87, to v200 όταν είχε βγει πήγα να το πάρω αλλά μόλις το δούλεψα είδα ότι ήταν πολύ light για μένα. Το z105 είναι εργαλείο με άπειρες δυνατότητες και τρελό softwear, καλορίζικο.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Astra4854 (28 Απρ. 2004 , 11:11)

 

Καλημέρα παιδιά! Είμαι ένας από τους 100 τυχερούς που επέλεξε η Vodafone για να δοκιμάσει την τεχνολογία UTMS. Μας έδωσαν από ένα Samsung SGH-Z105 με σαφή εντολή να του βγάλουμε τα μάτια!!!

Δεν μας έδωσαν όμως το CD με το πρόγραμμα εγκατάστασης του τηλεφώνου στον υπολογιστή παρόλο που το USB καλώδιο ήταν κανονικά μέσα στην συσκευασία του. Ξέρει κάποιος που μπορώ να βρώ το συγκεκριμένο πρόγραμμα; Στο site της Samsung δεν υπάρχει καν ως επιλογή το Z105! Θεωρώ οτι κάποιο πρόγραμμα από προγενέστερο Samsung θα κάνει...

Βοήθεια παιδιά!!!

 

 

Αντιστοίχως έχω το Ζ100 της Samsung και δεν μπορώ να κατεβάσω το υλικό μου (πολύ μεγάλα αρχεία για να σταλούν με MMS). Εχω το καλώδιο και δε βρίσκω software. Βοηθείστε ρε παιδιά!!!!!!! :!: :eek:

N-JOY
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sofiaklv (10 Σεπ. 2004 , 11:24)

 

Αντιστοίχως έχω το Ζ100 της Samsung και δεν μπορώ να κατεβάσω το υλικό μου (πολύ μεγάλα αρχεία για να σταλούν με MMS). Εχω το καλώδιο και δε βρίσκω software. Βοηθείστε ρε παιδιά!!!!!!! :!: :eek:

 

Για σου Σοφία, εδώ πάρε το software σου από εδώ: http://www.samsung.com/Support/ProductSupport/download/Model_Select.aspx?type=Mobile+Phone&typecode=18&subtype=Mobile+Phone&cmssubtypecode=1805&model=SGH-Z100MSA&filetype=SW&language=

Είναι SGH-Z100MSA Easy Studio (ver.1.0) at COMMON (Europe, Germany, Spain, France, Italy, Netherlands, Russian Federation, Sweden, United Kingdom).

Link to comment
Share on other sites

Xairetw olous sas paidia!Eimai kai egw enas apo tous tixerous tis Voda pou piran tsampe to Z105. Thelw na ekthesw tis empeiries mou apo ti xrisi tou :

1)Paratirisa kai egw to gegonos oti zestainetai meta apo synexomeni xrisi tou alla se fisiologika epipeda.

2)Kollimata exei faei kai se mena kata tin synexomeni ploigisi sto Voda live!Kanei restart apo mono tou xwris na zita PIN!

3)Poli kali i poiotita twn photos, kaliteri apo ti sinithesmeni

4)Me to kalwdio pou mas edwsan, mporei na pastwthei me olwn twn eidwn ta arxeia (mp4,jpeg,k.a.)alla afto pou me ksenerwse einai oti ta mp3 de ginontai ringtones apeftheias.Isws kapoies alximies me mmf converter na ginontai,alla den einai to idio.

P.S. jded thanks gia to tip me ton driver!Me eswses!!! :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Είμαι ένας "θαυμαστής" του Ζ105 και μια και δεν έχει βγει ακόμα το SE V800 το σκέφτομαι σοβαρά.. Ήθελα να ρωτήσω γενικά αν αξίζει λαμβάνοντας υπόψη τη μειωμένη του τιμή (από την αρχική 888 ευρώ), αν δουλεύει ΟΚ με sim 2G (το SE Z1010 διαβάζω πως έχει προβλήματα με 2G sim),τί ποιότητας φωτογραφίες/βίντεο βγάζει (απ'ότι κατάλαβα μεταφέρονται με το καλώδιο (;) που υπάρχει στη συσκευασία(;), αν αλλάζει/ απενεργοποιείται ο ήχος κλείστρου...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nosferatu (29 Οκτ. 2004 , 20:47)

 

Είμαι ένας "θαυμαστής" του Ζ105 και μια και δεν έχει βγει ακόμα το SE V800 το σκέφτομαι σοβαρά.. Ήθελα να ρωτήσω γενικά αν αξίζει λαμβάνοντας υπόψη τη μειωμένη του τιμή (από την αρχική 888 ευρώ), αν δουλεύει ΟΚ με sim 2G (το SE Z1010 διαβάζω πως έχει προβλήματα με 2G sim),τί ποιότητας φωτογραφίες/βίντεο βγάζει (απ'ότι κατάλαβα μεταφέρονται με το καλώδιο (;) που υπάρχει στη συσκευασία(;), αν αλλάζει/ απενεργοποιείται ο ήχος κλείστρου...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Γεια φίλε,

 

Δουλεύει με νορμάλ SIM 2G, αλλά για να δουλέψεις 3G θέλεις USIM.

Φωτογραφίες του είναι 640Χ480, αρκετά καλές, ιδιαίτερα απο κοντινές λήψεις.

Σίγουρα αξίζει σαν αγορά!!

Βίντεο τραβάει.

Ότι θες, το μεταφέρεις μέσο του USB καλωδίου και του Software που σου δίνει.

Καλορίζικο!!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NEC N331i)

 

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!Μέγιστη διάρκεια βίντεο;Ο ήχος κλείστρου απενεργοποιείται/αλλάζει;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nosferatu (29 Οκτ. 2004 , 20:47)

 

Είμαι ένας "θαυμαστής" του Ζ105 και μια και δεν έχει βγει ακόμα το SE V800 το σκέφτομαι σοβαρά.. Ήθελα να ρωτήσω γενικά αν αξίζει λαμβάνοντας υπόψη τη μειωμένη του τιμή (από την αρχική 888 ευρώ), αν δουλεύει ΟΚ με sim 2G (το SE Z1010 διαβάζω πως έχει προβλήματα με 2G sim),τί ποιότητας φωτογραφίες/βίντεο βγάζει (απ'ότι κατάλαβα μεταφέρονται με το καλώδιο (;) που υπάρχει στη συσκευασία(;), αν αλλάζει/ απενεργοποιείται ο ήχος κλείστρου...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

 

Εγώ είχα το Ζ100 και είχα πρόβλημα με την 2G sim. Όταν ήμουν σε περιοχή που το κινητό έβρισκε 3G δίκτυο δε μορούσα να κάνω κλήση. Έπρεπε να κάνω χειροκίνητη επιλογή δικτύου και να επιλέξω το 2G δίκτυο για να ξεμπλοκάρει.

N-JOY
Link to comment
Share on other sites

to kinoto einai aketa kalo.to exw apo ton iouliou kai ta mona pou me exoun enoxleisei einai oti paixnidia mporeis na valeis mono apo to live kai ei mpataria den krataei para poly.to deutero vevai to theorw apolyta fisiologika.eidika an exw energopoiisei to 3G.twra teleutaia exw omws ena allo provlima kai euto einai me tin idia tin samsung!!exei xalasei o fortistis,pws kai giati den kserw, kai eipa na parw allon.parolo pou exei vgei kanonnika to konito stin agora apo ton augousto den exei srthei stin ellada kanena aksesouar akoma!!autyxws pou fortizei kai apo to data cable!!eipa kai egw o kaimenos na parw til sto tmima eksypiretisis kai mou eipan na paw ston germano.paw ekei kai mou lene oti den mporoun na kanoun tpt autoi kai tha prepei na to steiloun sta kentrika.auto epeidi tha xreiazotane toulaxiston 15 meres eipa na to kanw egw mias kai einai konta mou.to paw loipon,ola wraia kai kala.to afinw,tous dinw tin eggyisi kai mou lene se dyo meres.auto egine xtes.simera loipon me pairnoun til kai me rwtane apo poio kinito einai o fortistis kai otan tous apantaw oti einai apo to z105 me rwtane an einai diko tous!!! :alien: :alien: :alien: kai den me doulevane!einai sovara pragmata auta apo mia etairia san tin samsung?!egw tha sou proteina an mporeis na perimeneis mexri ta xristougenna pou tha vgei i nea fournia po ta 3g tilefwna!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα κάτι πολύ σημαντικό!!!

Έχω ένα Ζ105, που δουλεύει άψογα στις αλλαγές δικτύου 2G-3G.

Έφερα από την Ιταλία και ένα LG U8120, κλειδωμένο, το ξεκλείδωσα, και μετά είδα ότι υπήρχε πρόβλημα από τις αλλαγές δικτύου 2G-3G, κόλλαγε. Οι τεχνικοί μου είπαν ότι το ίδιο πρόβλημα έχει και το Ζ1010, κολλάει . Κατά αυτές της συνθήκες το τηλέφωνο είναι άχρηστο!!! Το Ζ105 δεν έχει πρόβλημα. Αυτό είναι πολύ σοβαρός λόγος για να το προτιμήσετε.

 

Φιλικά

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nosferatu ( 2 Νοέ. 2004 , 20:41)

 

Wirelessly posted (NEC N331i)

 

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!Μέγιστη διάρκεια βίντεο;Ο ήχος κλείστρου απενεργοποιείται/αλλάζει;

 

Φίλε 30 Seconds. Kλείστρο δεν απενεργοποιείται και δεν αλλάζει.

Link to comment
Share on other sites

ego exo to Z1010 kai leitoyrgei apsoga sthn metaptosh diktyou apo to ena sto allo(shmeiosh den einai vodafone live giati to exo kai ayto kai otan allazei diktyo grafei <<klhseis sos>>)
LG G4
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες! Να ρωτήσω και κάτι ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ που μου προέκυψ στο δρόμο: κατά τη διάρκεια βιντεο-κλήσης έχει ανοιχτή ακρόαση ή πρέπει να φοράς ακουστικά (είναι στερεοφωνικά;). Διάβασα ότι στο SonyEricsson Z1010 ΔΕΝ υποστηρίζεται ανοιχτή ακρόαση άρα πρέπει να φοράς τα ακουστικά όταν μιλάς σε βιντεοκλήση! Με ενδιαφέρει άμεσα και παίζω ανάμεσα σε Ζ105 και Ζ1010, τώρα που και τα 2 έχουν μειωμένη τιμή τελική 349 ευρώ σε voda shops!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...