Jump to content

Motorola RAZR XT910


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από το service της Motorola (Θεσσαλονίκη) είμαι πολύ ευχαριστημένος. Μου είχε σπάσει η οθόνη από το προηγούμενο RAZR V8 και τζαμάκι οθόνης+μικρόφωνο+επισκευή είχε κοστίσει 20 ευρώ. Eπισκευή σε μια μέρα. Λόγος αγοράς οτιδήποτε Motorola.
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Διαστάσεις: 30.7 x 68 x 97.1 mm / Μπαταρία: Li-Ion 1780 mAh

 

 

 

ssakis μας μπέρδεψες!!!

 

Ποια είναι η σωστή διάσταση πάχους 7.1 ή 97.1? Αυτή είναι στο λεπτό σημείό ή στο χοντρό που έχει στο πάνω μέρος της συσκευής?

Edited by ggazas
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Διαστάσεις: 30.7 x 68 x 97.1 mm / Μπαταρία: Li-Ion 1780 mAh

 

 

 

ssakis μας μπέρδεψες!!!

 

Ποια είναι η σωστή διάσταση πάχους 7.1 ή 97.1? Αυτή είναι στο λεπτό σημείό ή στο χοντρό που έχει στο πάνω μέρος της συσκευής?

 

Καλά μη βαράς λάθος επί του πιεστηρίου :p

 

Απολαύστε hands on

http://www.phonearena.com/news/Motorola-DROID-RAZR-hands-on_id23072

Link to comment
Share on other sites

Το έχουν βάλει ειδή στο expansys προπαραγγελια και το έβαλαν δυο φορές, μια στα 555 εύρο και στην άλλη 675, για πιο λόγο δεν κατάλαβα όμως…:blink: Edited by mariose
Link to comment
Share on other sites

Aνέβηκε και το site

http://www.droiddoes.com/#/droidrazr

 

Motorola RAZR will be the first phone to incorporate Motorola’s new bootloader solution

http://ausdroid.net/2011/10/21/motorola-razr-to-be-unlockable/

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που επιβεβαιώθηκε και ο ξεκλείδωτος Bootloader, κατευθείαν, για τα ευρωπαϊκά RAZR πιστεύω ότι το κινητό δεν έχει ούτε ένα ψεγάδι! Must Buy για Android/Motorola χρήστες και για όσους θέλουν να δουν και κάτι διαφορετικό από το iOS και τα εκάστωτε iPhone. Ίσως ήρθε η ώρα να αλλάξουν πλευρά..

 

Άντε να το τσιμπήσει κανένας nadlabak ή το υπόλοιπο team του Cyanogen... :X

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Aνέβηκε και το site

http://www.droiddoes.com/#/droidrazr

 

Motorola RAZR will be the first phone to incorporate Motorola’s new bootloader solution

http://ausdroid.net/2011/10/21/motorola-razr-to-be-unlockable/

 

χαχα πολυ καλο το Site..

 

αν καταφερω να ξεκολλησω απο το iphone :O θα το παρω..

Link to comment
Share on other sites

3η μέρα χωρίς smart και τα έχω "παίξει" πούλησα το desire s και θα πάρω όποιο βγει πρώτο...moto razr ή HTC rezound θα δούμε!

Και τα δύο μου φαίνονται ποίημα!

Γνωρίζει κάποιος ημερομηνίες;

3>4
Link to comment
Share on other sites

Must Buy για Android/Motorola χρήστες και για όσους θέλουν να δουν και κάτι διαφορετικό από το iOS και τα εκάστωτε iPhone. Ίσως ήρθε η ώρα να αλλάξουν πλευρά..

Εντάξει, το καταλάβαμε, θα ξυλωθούμε πάλι:p:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, το καταλάβαμε, θα ξυλωθούμε πάλι:p:p

 

Ετοιμάσου τη Δευτέρα τα μεγάλα αγγλικά θα το έχουν. (clove, handtec) σε πολυ fair τιμη (550 περίπου τελική). Βάλε το 4αρι για πούλημα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάσου τη Δευτέρα τα μεγάλα αγγλικά θα το έχουν. (clove, handtec) σε πολυ fair τιμη (550 περίπου τελική). Βάλε το 4αρι για πούλημα:lol:

 

Βαγγέλη, τα έχω δεί αυτά που λες, αλλά θέλω να το πάρω από Ελλάδα.

Να μου εκπέσει ο φπα. Κρίμα δεν είναι να τον χάσω? ;)

 

@Argam

Αργύρη, είναι μοιραίο τελικά:lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη, τα έχω δεί αυτά που λες, αλλά θέλω να το πάρω από Ελλάδα.

Να μου εκπέσει ο φπα. Κρίμα δεν είναι να τον χάσω? ;)

 

@Argam

Αργύρη, είναι μοιραίο τελικά:lol:

 

Τότε βρες φίλο με ενδοκοινοτικες συναλλαγές και το γλυτωνεις μια και καλή. :)

Κι εκει που δεν πολυσκεφτομουν το RAZR για αγορά με βλέπω την επόμενη εβδομάδα να το δοκιμάζω...

Link to comment
Share on other sites

Τότε βρες φίλο με ενδοκοινοτικες συναλλαγές και το γλυτωνεις μια και καλή. :)

Κι εκει που δεν πολυσκεφτομουν το RAZR για αγορά με βλέπω την επόμενη εβδομάδα να το δοκιμάζω...

 

Ντάξει μωρέ. Θα το πάρω όταν έρθει Ελλάδα κανονικά.

Να διαβάζω πρώτα τα reviews, να ακούω γνώμες χρηστών, καταλαβαίνεις...

Και σιγά σιγά να έρθει στα χέρια μου. Εχει και αυτό τη γλύκα του.:p:p

 

Να το δομιμάσεις, να το δοκιμάσεις!:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι:

Σκέφτομαι να προχωρήσω σε αγορά του κινητού άμεσα από γνωστό Αγγλικό e-shop.

a) Οι διαφορές που θα έχει γενικά από τη συσκευή που θα κυκλοφορήσει Ελλάδα ποιες θα είναι; Ή μάλλον ποιες είναι συνήθως; Θα έχω κάποιο πρόβλημα με τη γλώσσα (Ελληνικά) sms, keyboard κ.α; Με την εγγύηση τι γίνεται;

b) Είναι ασφαλές οι αγορές χρησιμοποιώντας πιστωτική ή λογ/ σμο στο εν λόγω κατάστημα; Μπορώ να επιλέξω αντικαταβολή ή κάτι τέτοιο;

Ρωτάω γιατί δεν έχω κάνει αγορά με μεγάλο χρηματικό ποσό από internet και ...φοβάμαι λίγο.

Κατά τα άλλα πολύ όμορφο φαίνεται το κινητό._

3>4
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλε μου,

 

α)η μονη διαφορα που θα εχεις θα ειναι μονο ο φορτιστης που θα ειναι για αγγλια και θα πρεπει να αγορασεις καποιο ανταπτορα, για τα ελληνικα, sms κτλ. θα εισαι μια χαρα, το λειτουργικο καθοριζει αυτα που ειναι ιδιο σε ολα. εγγυηση θα καλυπτεσαι κανονικα αφου τα κινητα εχουν ευρωπαικη εγγυηση.

β)τα 2 καταστηματα αυτα μην τα φοβασαι, ειναι χρονια στην αγορα και ειναι αξιοπιστα. προχωρα αφοβα

Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι δεν βγαίνει η μπαταρία. Και με προβληματίζει γιατί όσο να ναι η μπαταρία μετά από κάποιο διάστημα χάνει σε απόδοση. Το desire το έχω 16 μήνες και ήδη η μπαταρία αρχίζει και κρατάει όλο και λιγότερο και σκέφτομαι να αγοράσω μία, μέχρι να πάρω το razr τον Μάιο που θα έχω την επιδότηση. Επειδή θέλω τα κινητά μου να τα αλλάζω κάθε δύο χρόνια τουλάχιστον, για μένα θα είναι πρόβλημα να το τρέχω στο service για αλλαγή μπαταρίας.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλε μου,

 

α)η μονη διαφορα που θα εχεις θα ειναι μονο ο φορτιστης που θα ειναι για αγγλια και θα πρεπει να αγορασεις καποιο ανταπτορα, για τα ελληνικα, sms κτλ. θα εισαι μια χαρα, το λειτουργικο καθοριζει αυτα που ειναι ιδιο σε ολα. εγγυηση θα καλυπτεσαι κανονικα αφου τα κινητα εχουν ευρωπαικη εγγυηση.

β)τα 2 καταστηματα αυτα μην τα φοβασαι, ειναι χρονια στην αγορα και ειναι αξιοπιστα. προχωρα αφοβα

 

Εγω που θα ειμαι Αγγλια μεσα Νοεμβρη να το τσιμπησω...??

 

Σορυ για την επαναληψη αλλα καιγομαι να μαθω...

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Εγω που θα ειμαι Αγγλια μεσα Νοεμβρη να το τσιμπησω...??

 

Σορυ για την επαναληψη αλλα καιγομαι να μαθω...

 

εσυ οτι νομιζεις :happy:, παντως εδω ελλαδα λενε για τελη νοεμβριου, μπορει και αρχες δεκεμβριου, αλλα οπως φαινεται εδω παντα οι συσκευες στην αρχη ειναι με καπελο στην τιμη. κατω απο 590 ευρω δεν θα το βρουμε. αρα με 510 περιπου που θα κανει στην αγγλια, πιστευω οτι ειναι η καλυτερη επιλογη

Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλε μου,

 

α)η μονη διαφορα που θα εχεις θα ειναι μονο ο φορτιστης που θα ειναι για αγγλια και θα πρεπει να αγορασεις καποιο ανταπτορα, για τα ελληνικα, sms κτλ. θα εισαι μια χαρα, το λειτουργικο καθοριζει αυτα που ειναι ιδιο σε ολα. εγγυηση θα καλυπτεσαι κανονικα αφου τα κινητα εχουν ευρωπαικη εγγυηση.

β)τα 2 καταστηματα αυτα μην τα φοβασαι, ειναι χρονια στην αγορα και ειναι αξιοπιστα. προχωρα αφοβα

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ!

3>4
Link to comment
Share on other sites

Κ εγω γι αυτο σκεφτομουν να κανω την αγορα απο εκει, λογω κοστους αλλα το μονο που με φοβιζε ειναι η εγγυηση, εφοσον δεν υπαρχει θεμα, λογικα θα το παρω απο Αγγλια

Αραγε θα το βρω σε κανα μαγαζι στο heathrow? Γιατι αλλιως αντε να ψαχνω!!

Παντως αν το εχω στις 15 του Νοεμβρη να περιμενετε νεα...

(Ευχαριστω για την αμεση απαντηση...)

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Τέλος._

Έγινε η παραγγελία παιδιά.:happy:

Mε γειά, καλορίζικο και περιμένουμε review:happy:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR XT910

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...