Jump to content

Motorola RAZR XT910


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι πάτησα και ανάβει κάθε 1 λεπτό οθόνη κλειδώματος :worry:

 

Έχεις βάλει κανένα live wallpaper?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι πάτησα και ανάβει κάθε 1 λεπτό οθόνη κλειδώματος :worry:

 

λογικα καποια εφαρμογη προκαλει το ξαφνικο ξυπνημα της συσκευης πχ σε εμενα το προκαλουσε ο εκατομμυριουχος. εχει στο xda ειδικη εφαρμογη που εντοπιζει για ποιο λογο αναβει η οθονη ξαφνικα. επειδη ειμαι στη δουλεια δεν μπορω να βρω τωρα το link αλλα μολις γυρισω σπιτι θα το ποσταρω:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μου ήρθε σήμερα η παρακάτω θήκη που παρήγγειλα από ebay http://viewitem.eim.ebay.gr/Momax-i-Case-Pro-for-Motorola-RAZR-XT910-White-EdgeT-White-w-Screen-Protector/221077205455/item

 

Οι πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ θετικές. Ταιριάζει γάντι στο κινητό, είναι σχετικά σκληρή αλλά έχει κάποια ελαστικότητα χωρίς όμως να βγαίνει εύκολα το κινητό από μέσα όπως οι πολύ ελαστικές. Έχει εγκοπές για όλα (ακόμα κ το πίσω μικρόφωνο) όπως θα δείτε κ στις φώτος, εκτός από το πορτάκι που μπαίνει η σιμ κ η κάρτα μνήμης. Επίσης μπορείς να φορτίσεις το κινητό με την θήκη, χωράει άνετα το βύσμα του φορτιστή.

Μεγάλο ΣΥΝ αισθητικά είναι πως το πίσω μέρος τις θήκης είναι διάφανο κ φαίνεται το απίστευτο σχέδιο του κέβλαρ. Μέσα στην συσκευασία είχε κ μια προστασία οθόνης την οποία δεν έχω βάλει διότι έχω ακόμα την απαράδεκτη case mate.

Επίσης με την θήκη, το κινητό δεν γλυστράει έυκολα απ' το χέρι όπως γινόταν χωρίς την θήκη. Γενικά για τα λεφτά της πιστεύω είναι πάρα πολύ καλή!!! Την συνιστώ ανεπιφύλακτα!! Σας παραθέτω κ τις φώτος να την δείτε...

http://i396.photobucket.com/albums/pp42/dinos-patra/2012-08-02_09-16-13_149.jpg

http://i396.photobucket.com/albums/pp42/dinos-patra/P1140116.jpg

http://i396.photobucket.com/albums/pp42/dinos-patra/P1140115.jpg

http://i396.photobucket.com/albums/pp42/dinos-patra/P1140121.jpg

http://i396.photobucket.com/albums/pp42/dinos-patra/P1140119.jpg

http://i396.photobucket.com/albums/pp42/dinos-patra/P1140118.jpg

 

Όμορφη φαίνεται!

Προσθέτει πολύ όγκο ή είναι λεπτή;

 

λογικα καποια εφαρμογη προκαλει το ξαφνικο ξυπνημα της συσκευης πχ σε εμενα το προκαλουσε ο εκατομμυριουχος. εχει στο xda ειδικη εφαρμογη που εντοπιζει για ποιο λογο αναβει η οθονη ξαφνικα. επειδη ειμαι στη δουλεια δεν μπορω να βρω τωρα το link αλλα μολις γυρισω σπιτι θα το ποσταρω:)

 

Χρήσιμη εφαρμογή, μην μας ξεχάσεις :)

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Έχεις βάλει κανένα live wallpaper?

Έχω εγκαταστήσει 2-3 αλλα τώρα έχω σκέτο wallpapaer

 

λογικα καποια εφαρμογη προκαλει το ξαφνικο ξυπνημα της συσκευης πχ σε εμενα το προκαλουσε ο εκατομμυριουχος. εχει στο xda ειδικη εφαρμογη που εντοπιζει για ποιο λογο αναβει η οθονη ξαφνικα. επειδη ειμαι στη δουλεια δεν μπορω να βρω τωρα το link αλλα μολις γυρισω σπιτι θα το ποσταρω:)

 

ανυπομονώ :)

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Έχω εγκαταστήσει 2-3 αλλα τώρα έχω σκέτο wallpapaer

 

 

 

ανυπομονώ :)

Δοκίμασε να τα βγάλεις πάντως. Και αν δεν δείς διαφορά, τα ξαναβάζεις.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως λογω καποιου format που εγινε προχθες(το χα ξεχασει) δεν μπορεσα να βρω την εφαρμογη. παντως δες κατι σαν το better battery stats , το οποιο δειχνει καθε στιγμη ποιες εφαρμογες ειναι ανοιχτες και καταναλωνουν την περισσοτερη ενεργεια. στο marketplace νομιζω κανει 2 ευρω ,στο xda ειναι δωρεαν http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1179809. και κατι αλλο. παιζει να εχεις εγκατεστημενη την εφαρμογη notifications? διαβασα στο φορουμ της motorola πως προκαλουσε wakeups σε droid razr
Link to comment
Share on other sites

παιδια και εγω εχω βρει καποιες θηκες που μου αρεσαν στο ebay αλλα δεν ξερω αν ειναι καλες..

http://viewitem.eim.ebay.gr/HEAD-CASE-ALICE-VOODOO-DOLL-DESIGN-HARD-BACK-CASE-FOR-MOTOROLA-DROID-RAZR-XT910/130733180717/item

 

http://viewitem.eim.ebay.gr/HEAD-CASE-BLACK-WACKY-ROBOTS-KAWAII-ROBOT-CASE-FOR-MOTOROLA-DROID-RAZR-XT910/190699018228/item

 

λετε να ειναι καλης ποιοτητας ή μπα??και εχουν και καλη τιμη!

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως λογω καποιου format που εγινε προχθες(το χα ξεχασει) δεν μπορεσα να βρω την εφαρμογη. παντως δες κατι σαν το better battery stats , το οποιο δειχνει καθε στιγμη ποιες εφαρμογες ειναι ανοιχτες και καταναλωνουν την περισσοτερη ενεργεια. στο marketplace νομιζω κανει 2 ευρω ,στο xda ειναι δωρεαν http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1179809. και κατι αλλο. παιζει να εχεις εγκατεστημενη την εφαρμογη notifications? διαβασα στο φορουμ της motorola πως προκαλουσε wakeups σε droid razr

ναι την ειχα και εγω και το εκανε,,,εφαγε ολυμπιακο σουτ

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

παιδια τα παιχνιδια σας "τρεχουν" ενταξει στη συσκευη; γιατι σε εμενα καποια εχουν μερικα lag ελαφρυα μεν αλλα εχουν και δεν ξερω εαν ειναι νορμαλ η εχει καποιο θεμα η συσκευη μου!

πειτε μου αν μπορειτε!

Motorola Z8 , Motorola Razr Xt910 ,Lg G2 32gb
Link to comment
Share on other sites

παιδια τα παιχνιδια σας "τρεχουν" ενταξει στη συσκευη; γιατι σε εμενα καποια εχουν μερικα lag ελαφρυα μεν αλλα εχουν και δεν ξερω εαν ειναι νορμαλ η εχει καποιο θεμα η συσκευη μου!

πειτε μου αν μπορειτε!

 

Έχεις φάει κόλλημα πως έχει πρόβλημα η συσκευή σου φίλε :p.

 

Γράψε όλα τα παιχνίδια που έχεις lags. Αν κάποιος έχει κάποιο θα σου πει πως του τρέχει.

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Έχεις φάει κόλλημα πως έχει πρόβλημα η συσκευή σου φίλε :p.

 

Γράψε όλα τα παιχνίδια που έχεις lags. Αν κάποιος έχει κάποιο θα σου πει πως του τρέχει.

 

βασικα εαν μου κολλησει κατι δεν βγαινει απο το μυαλο :P οκ ενα ειναι το "mega jump" και ελαχιστα το "fruit ninja"

πιο πολυ στο mega jump μου κανει κατι μικρα lagarismata

Motorola Z8 , Motorola Razr Xt910 ,Lg G2 32gb
Link to comment
Share on other sites

Τρομερή...μεγειά...

Σ' ευχαριστώ φίλε!!

 

Όμορφη φαίνεται!

Προσθέτει πολύ όγκο ή είναι λεπτή;

 

Δεν προσθέτει πολύ. Μερικά χιλιοστά μόνο. Στην αρχή αν κ εντυπωσιάστηκα με το πόσο λεπτό είναι το RAZR, στην χρηστικότητα δεν με βολεύει. Μου γλυστράει κ ας έχω σχετικά μεγάλο χέρι. Με την θήκη όμως είναι κομπλέ! Ορίστε κ μια φώτο να καταλάβεις την διαφορά!!

http://i396.photobucket.com/albums/pp42/dinos-patra/P1140124.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα, αυτο που θελεις ειναι να δεις τι εκδοση εχεις.

Πηγαινε Ρυθμισεις> σχετικα με το τηλεφωνο. Καπου εκει λεει την εκδοση.

 

Αν θυμαμαι καλα, θα πρεπει να τελειωνει σε .33

 

Οχι , έχω την έκδοση 672.180.33.... και θέλω να μου εξηγήσετε με περρισότερη σαφήνια πως θα πάω στην 676.180.33..... .

Αυτό θέλω να μάθω πως να το κάνω , Ευχαριστώ .

 

676.226.3.XT910.Retail.en.EU γραφει το δικο μου παντως

 

Αυτό θέλω να μάθω , με περισσότερη λεπτομέρεια , πως να πάω και εγώ στην 676.226.χχχ απο την 672.180.χχχ που έχω τώρα .

ευχαριστώ , δεκτή όποια βοήθεια .

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

βασικα εαν μου κολλησει κατι δεν βγαινει απο το μυαλο :P οκ ενα ειναι το "mega jump" και ελαχιστα το "fruit ninja"

πιο πολυ στο mega jump μου κανει κατι μικρα lagarismata

 

Για το fruit ninja είχα διαβάσει πως είχε πρόβλημα με 2.3.5 και με την 2.3.6 διορθώθηκε(στο razr). Μάλλον όχι εντελώς;

Ίσως να υπάρχει θέμα και με το άλλο game. Τυχαίνουν αυτά. Πιθανόν να διωρθωθεί με update του game. Αν θες στείλε ένα mail στον developer με πληροφορίες.

 

Bug φαντάζομαι με λίγα λόγια. Εκτός αν το mega jump είναι για 4απύρυνο :blink: :p.

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Για το fruit ninja είχα διαβάσει πως είχε πρόβλημα με 2.3.5 και με την 2.3.6 διορθώθηκε(στο razr). Μάλλον όχι εντελώς;

Ίσως να υπάρχει θέμα και με το άλλο game. Τυχαίνουν αυτά. Πιθανόν να διωρθωθεί με update του game. Αν θες στείλε ένα mail στον developer με πληροφορίες.

 

Bug φαντάζομαι με λίγα λόγια. Εκτός αν το mega jump είναι για 4απύρυνο :blink: :p.

 

 

χεχε τεσπα ευχαριστω και παλι αδερφε!!να ρωτησω και κατι αλλο υπαρχει πουθενα σε καποιο post καποιος οδηγος βημα βημα για εγκατασταση της custom rom epsilon;;

Motorola Z8 , Motorola Razr Xt910 ,Lg G2 32gb
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως λογω καποιου format που εγινε προχθες(το χα ξεχασει) δεν μπορεσα να βρω την εφαρμογη. παντως δες κατι σαν το better battery stats , το οποιο δειχνει καθε στιγμη ποιες εφαρμογες ειναι ανοιχτες και καταναλωνουν την περισσοτερη ενεργεια. στο marketplace νομιζω κανει 2 ευρω ,στο xda ειναι δωρεαν http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1179809. και κατι αλλο. παιζει να εχεις εγκατεστημενη την εφαρμογη notifications? διαβασα στο φορουμ της motorola πως προκαλουσε wakeups σε droid razr

 

Εδώ στο φόρουμ λίγες σελίδες πριν την είδα άβολη εφαρμογή .. έφαγε BAN άλλα πάλι έχει wakeups έκανα restart το ίδιο μετά έσβησα battery callibration και βλέπω δεν έχει wakeups ...

 

Απο ΧDA για να περάσεις εφαρμογή θέλει root και τέτοια ?? Γιατί είμαι new στο android όχι με τη θέληση μου άλλα η Νοκια δεν άφησε επιλογές ..

 

ναι την ειχα και εγω και το εκανε,,,εφαγε ολυμπιακο σουτ

 

:lol:

 

 

Εμένα μου αρέσει αυτή Θήκη Άλλα η τιμή δεν είναι ευχάριστη. Κυρίως με ενδιαφέρει να προστατεύει την οθόνη λόγο δουλειάς φοβάμαι

 

 

εχ... χάρηκα πρόωρα που σταμάτησαν τα wakeups is back :mad: και είναι ενοχλητικό ..

 

Ποια εφαρμογή μπορεί να δει ποια apps ανοίγουν αυτόματα και να μπορώ να απενεργοποιήσω γιατί στο taskmanager βλέπω συνεχεία κάποιες αχρείαστες και ενώ τις κλεινό όλες μετά απο λίγα λεπτά είναι πάλι σε λειτουργιά

Edited by button
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Eχει κανει καποιος απο εσας αυτη τη μικρη αναβαθμιση πανω στην ics http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1755764 ;

Πρεπει να ειμαστε rooted για να την κανουμε; Ξερει καποιος;

Link to comment
Share on other sites

αρχικα κατεβαζεις απο δω την τελευταια εκδοση http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1755764%3Cbr%20/%3E%3Cbr%20/%3E676.226.3.en.EU%20(For%20Retail%20EU)%20ICS%20Leak%20%5BUPDATE%5D

την τοποθετεις στην εξωτερικη καρτα sd της συσκευης και οχι στην μνημη του τηλεφωνου

αφου εχεις φορτισει πληρως τη συσκευη την κλεινεις

μπουταρεις στο motorola recovery (πατας συνεχομενα το power button και τα δυο πληκτρα της εντασης)

θα σου βγαλει μια μαυρη οθονη και μια σειρα απο επιλογες

θα πατησεις μια φορα το volume down και μια φορα το volume up

θα σου βγαλει ενα ρομποτακι με ενα κοκκινο θαυμαστικο

πατας το volume up και down συνεχομενα

θα σου βγαλει παλι μια σειρα απο επιλογες

με το volume down επιλεγεις το apply update from external storage και πατας το power button

επιλεγεις πατωντας το power button το αρχειο που εχεις κατεβασει

κανεις υπομονη 5 λεπτακια

και αφου ολοκληρωθει η εγκατασταση επιλεγεις το reboot system now με το power button

 

 

ελπιζω να ημουν πληρως κατανοητος. αν τα παιδια θεωρουν πως κανω καποιο λαθος στις οδηγιες ας με διορθωσουν;)

ΠΡΟΣΟΧΗ: Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ROOTΑΡΙΣΤΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΜΠΡΙΚΙ

Edited by mauro_pistoli
Link to comment
Share on other sites

αρχικα κατεβαζεις απο δω την τελευταια εκδοση http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1755764%3Cbr%20/%3E%3Cbr%20/%3E676.226.3.en.EU%20(For%20Retail%20EU)%20ICS%20Leak%20%5BUPDATE%5D

την τοποθετεις στην εξωτερικη καρτα sd της συσκευης και οχι στην μνημη του τηλεφωνου

αφου εχεις φορτισει πληρως τη συσκευη την κλεινεις

μπουταρεις στο motorola recovery (πατας συνεχομενα το power button και τα δυο πληκτρα της εντασης)

θα σου βγαλει μια μαυρη οθονη και μια σειρα απο επιλογες

θα πατησεις μια φορα το volume down και μια φορα το volume up

θα σου βγαλει ενα ρομποτακι με ενα κοκκινο θαυμαστικο

πατας το volume up και down συνεχομενα

θα σου βγαλει παλι μια σειρα απο επιλογες

με το volume down επιλεγεις το apply update from external storage και πατας το power button

επιλεγεις πατωντας το power button το αρχειο που εχεις κατεβασει

κανεις υπομονη 5 λεπτακια

και αφου ολοκληρωθει η εγκατασταση επιλεγεις το reboot system now με το power button

 

 

ελπιζω να ημουν πληρως κατανοητος. αν τα παιδια θεωρουν πως κανω καποιο λαθος στις οδηγιες ας με διορθωσουν;)

ΠΡΟΣΟΧΗ: Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ROOTΑΡΙΣΤΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΜΠΡΙΚΙ

 

 

Ευχαριστω πολυ! :) Οποτε δεν το κανω ροοτ..ειδες καμια διαφορα στο wifi μετα απο αυτη την αναβαθμιση; Α...κ για να μην το ξεχασω..Οσοι εχετε κανει οποιαδηποτε αναβαθμιση απο xda κτλ..(ας ειναι κ official),ξεχαστε την εγγυηση....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ! :) Οποτε δεν το κανω ροοτ..ειδες καμια διαφορα στο wifi μετα απο αυτη την αναβαθμιση; Α...κ για να μην το ξεχασω..Οσοι εχετε κανει οποιαδηποτε αναβαθμιση απο xda κτλ..(ας ειναι κ official),ξεχαστε την εγγυηση....

 

εγω στα 10 λεπτα που ειχα την συσκευη της περασα ics οποτε δεν μπορω να εκφερω γνωμη. o haki νομιζω ειχε αναφερει αισθητη βελτιωση στο θεμα του wifi

Link to comment
Share on other sites

αρχικα κατεβαζεις απο δω την τελευταια εκδοση http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1755764%3Cbr%20/%3E%3Cbr%20/%3E676.226.3.en.EU%20(For%20Retail%20EU)%20ICS%20Leak%20%5BUPDATE%5D

την τοποθετεις στην εξωτερικη καρτα sd της συσκευης και οχι στην μνημη του τηλεφωνου

αφου εχεις φορτισει πληρως τη συσκευη την κλεινεις

μπουταρεις στο motorola recovery (πατας συνεχομενα το power button και τα δυο πληκτρα της εντασης)

θα σου βγαλει μια μαυρη οθονη και μια σειρα απο επιλογες

θα πατησεις μια φορα το volume down και μια φορα το volume up

θα σου βγαλει ενα ρομποτακι με ενα κοκκινο θαυμαστικο

πατας το volume up και down συνεχομενα

θα σου βγαλει παλι μια σειρα απο επιλογες

με το volume down επιλεγεις το apply update from external storage και πατας το power button

επιλεγεις πατωντας το power button το αρχειο που εχεις κατεβασει

κανεις υπομονη 5 λεπτακια

και αφου ολοκληρωθει η εγκατασταση επιλεγεις το reboot system now με το power button

 

 

ελπιζω να ημουν πληρως κατανοητος. αν τα παιδια θεωρουν πως κανω καποιο λαθος στις οδηγιες ας με διορθωσουν;)

ΠΡΟΣΟΧΗ: Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ROOTΑΡΙΣΤΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΜΠΡΙΚΙ

 

 

Υπαρχει τιποτα διαφορετικο η δεν αξιζει καν να μπουμε στην διαδικασια; Το wifi; Η καμερα;

MotoLover
Link to comment
Share on other sites

Α...κ για να μην το ξεχασω..Οσοι εχετε κανει οποιαδηποτε αναβαθμιση απο xda κτλ..(ας ειναι κ official),ξεχαστε την εγγυηση....

 

Για δώσε καμιά πληροφορία γιατί είναι σημαντικό για πολλούς.

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Για δώσε καμιά πληροφορία γιατί είναι σημαντικό για πολλούς.

 

Πολυ απλα χανεται η εγγυηση..το πηγα για να μου ελεγξουν το wifi (με περασμενη την official ics απο τους xda), και ο τεχνικος δεν ανοιξε καν για να δει την πλακετα γιατι του εβγαλε ο υπολογιστης του οτι το κινητο εχει γινει κατα καποιον τροπο ρουτ!!!!Το ιδιο μου ειπαν επειτα και απο αντιστοιχο ελεγχο (μεσω ΙΜΕΙ αυτη τη φορα) απο το τμημα εξυπηρετησης. Παραλογο τελειως αν σκεφτουμε οτι ειναι οfficial η ρομ και επισης αν σκεφτουμε και την κοροιδεια της μοτο τοσους μηνες!!!! Ξερετε τι απαντηση πηρα οταν ρωτησα ποσο θα κοστισει μια πιθανη επιδιορθωση ; 276 ευρω!!!Γιατι αλλαζει λεει ολη η πλακετα και οχι η κεραια του wifi!!!!!!! (Να θυμισω οτι με 276 ευρω αγαραζεις καινουρια συσκευη) Απιστευτο;;;

Και κατι αλλο: Η συμπεριφορα της γραμματεως του Service ηταν η πιο απαραδεκτη που εχω συναντησει ποτε σε μαγαζι. Μετα τα σημερινα και γενικα μετα και απο ολη την κοροιδεια της μοτο (updates κτλ) δεν προκειται ποτε να ξανααγορασω συσκευη της . Εχω αγορασει συσκευες απο ολες σχεδον τις εταιρειες, αλλα τοσο αναξιοπιστη εταιρεια δεν εχω συναντησει.

Προσοχη λοιπον σε οσους θελουν να περασουν ρομς με δικα τους μεσα.

 

P.s. Ο τεχνικος ηταν πολυ σωστος και εξυπηρετικος. Ο ανθρωπος οτι του λενε κανει. Η πολιτικη της εταιρειας ειναι απαραδεκτη.....

Link to comment
Share on other sites

Πήγες στο service κινητό ρουταρισμενο και σου φαίνεται περίεργο που έχασες εγγύηση;
Link to comment
Share on other sites

Πήγες στο service κινητό ρουταρισμενο και σου φαίνεται περίεργο που έχασες εγγύηση;

 

Εσυ απο ολα αυτα που διαβασες καταλαβες οτι το τηλεφωνο ηταν ρουταρισμενο; Την επισημη ics εχει. Αλλο official rom και αλλο root τηλεφωνο!!!!Eγραψα τι μου ειπαν, οπως και εξηγησα τι ακριβως ισχυει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR XT910

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...