Jump to content

Φανταριλίκια και λοιπά στρατιωτικά


PrivateeR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ υπάρχουν στρατονόμοι με τατού και τρύπες... :p

στρατονομοι.... πφφφ υποτιθεται οτι ειναι γυμνασμενοι ωστε να πιασουν μερικους ουκαδες και λοκατζηδες αλλα εχουν φαει ξυλο μα ενα ξυλο τα παιδια ... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βασικα κανεις δεν πλακωνει την στρατονομια γιατι αυτο ισουται με χοντρη καμπανα και μερικες φορες και στρατοδικειο.

Τωρα αν οι στρατονομοι θελουν να παιξουν ξυλο και να μην το αναφερουν αυτο ειναι αλλο θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Στα 17 λοκατζης δεν γινεται..Αποτι ξερω πρεπει να εχεις πατησει τα 18.

Ασε που και να μπορουσες να πας δεν θα περνουσες την εκπαιδευση.

 

Γιατί να μην την περνούσε;

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω δει ποτε 17χρονο λοκατζη...Ισως αυτο να λεει κατι...

Οπως και να εχει δεν παει καποιος εκει που δηλωνει αλλα εκει που διαλεγουν να τον πανε.

Link to comment
Share on other sites

Σιγά το ξύλο ρε παιδιά.. Μάλλον δεν τα ξέρετε καλά.. ;)

και ομως... ηταν να παμε λαρισα για μια μερα για κατι βλακειες και πηγαμε στον σταθμο κτελ στον κιφησο και ηταν εκει 5 στρατονομοι πηγαμε κατσαμε σχεδον διπλα τους και λεμε να βγαλουμε πουλαδες σηματα και γενικα τι προδιδε οτι ημασταν βατραχια ειπιαμε δυο τρεις μπυρες και λεμε να αρχισουμε εναν καβγα ετσι για την πλακα και σε καποια φαση ενας απο μας εβρισε τον πιο μεγαλοσωμο στρατονομο γυρισε αυτος του ειπε τι ειπες? του λεει αυτο σηκωνεται τον πιανει και καλα απο πισω και αρχισε και γελαγε και του λεει για γελας?(εμει ςειχαμε κατσει με γυρισμενη πλατη με ολα τα σηματα επανω μας) γυρναμε μας βλεπει βλεπει τα σηματα και εκανε την κοτα λεει συγνωμη δεν ηξερα οτι ησασταν βατραχια:rolleyes: τι να του πεις μετα? λογικα τιποτα αλλα εμεις περασαμε ενα ωραιο πρωινο με ξυλο:p

 

τα ουκ ειναι top στον κοσμο στην θαλασσα και μονο στην ελλαδα οι καλυτεροι ειναι οι ετατζηδες...

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω δει ποτε 17χρονο λοκατζη...Ισως αυτο να λεει κατι...

Οπως και να εχει δεν παει καποιος εκει που δηλωνει αλλα εκει που διαλεγουν να τον πανε.

εισαι εν μερει λαθος διοτι ετσι οπως εχουν τα πραγματα με το που πεις ειδ.δυναμεις σε περνουν σηκωτο:lol:

Link to comment
Share on other sites

και ομως... ηταν να παμε λαρισα για μια μερα για κατι βλακειες και πηγαμε στον σταθμο κτελ στον κιφησο και ηταν εκει 5 στρατονομοι πηγαμε κατσαμε σχεδον διπλα τους και λεμε να βγαλουμε πουλαδες σηματα και γενικα τι προδιδε οτι ημασταν βατραχια ειπιαμε δυο τρεις μπυρες και λεμε να αρχισουμε εναν καβγα ετσι για την πλακα και σε καποια φαση ενας απο μας εβρισε τον πιο μεγαλοσωμο στρατονομο γυρισε αυτος του ειπε τι ειπες? του λεει αυτο σηκωνεται τον πιανει και καλα απο πισω και αρχισε και γελαγε και του λεει για γελας?(εμει ςειχαμε κατσει με γυρισμενη πλατη με ολα τα σηματα επανω μας) γυρναμε μας βλεπει βλεπει τα σηματα και εκανε την κοτα λεει συγνωμη δεν ηξερα οτι ησασταν βατραχια:rolleyes: τι να του πεις μετα? λογικα τιποτα αλλα εμεις περασαμε ενα ωραιο πρωινο με ξυλο:p

 

τα ουκ ειναι top στον κοσμο στην θαλασσα και μονο στην ελλαδα οι καλυτεροι ειναι οι ετατζηδες...

 

όπα ρε νταή!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/csarad/24825/530117/ardas06.jpg

ARDAS FESTIVAL - KASTANIES, EVROS, GREECE

Link to comment
Share on other sites

όπα ρε νταή!

νταης οχι φιλε μου εχει πλακα ομως παντα ειχε...αν εισαι εδ.δυναμεις και δεν πλακωθεις με στρατονομους η σε κλαμπ μαζι με τους λοχιες η λοχαγους τοτε η θητεια σου περναει ανουσια:p

Link to comment
Share on other sites

Aνούσια περνάμε στον στρατό,επειδή ναι μεν εκπαιδευόμαστε στα όπλα αλλά παράλληλα δεν μπορούμε να σκοτώσουμε κανέναν :p
The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

τα τρια ψαρια του myphone :p να προετοιμαστουν γιατι την δευτερα εχει μπανιο στην θαλασσα:p :p :p (ξερουν αυτοι...) μια βολτα με τους κορμους :)
Link to comment
Share on other sites

Εν μερη εχεις δικιο οτι ζητανε ατομα αλλα κοιτανε πολυ τι σωμα τι αντοχες και αν θα περασει καποιος τις ιατρικες εξετασεις. Δεν ειναι τοσο ευκολο να μπεις αυτο εννοουσα.
Link to comment
Share on other sites

Σειρουλααααα.

Θα τα πουμε εκεί!!;) :yahoo:

 

:w00t: :w00t: :yahoo:

Έλα ρε Bayern, εκέι σου ηρθε το :rtfm: ??

Κι' άλλος! Σειρά φεύγουμε!!! ΣΕΠίτες του MyPhone ενωθείτε :p

Πάμε στους -8 :cold: όλους να τους τρελάνουμε! :tease:

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πανω στην τρελα μου,πανω στην αλητεια μου

Ηρθε το γραμμα για να κανω τη θητεια μου

Ηρθε το γραμμα πως με πηρανε φανταρο

Και ηταν λες κ'ειδα με τα ματια μου το χαρο

 

Ενα σακιδιο φορτωθηκα στον ωμο μου

Κι ενα στρατοπεδο σταματησε το δρομο μου

Μπηκα στην πυλη σαν ποντικι μες στη φακα

"Ετοιμος εισαι για τραγωδια η για πλακα?"

 

Πανω στα νιατα μου πανω στην αφασια μου

Απ τη σκοπια πυροβολω τη φαντασια μου

Κατω απ το κρανος εχουν μπει τα ονειρα μου

Και δυο αρβυλες σταματουν τα βηματα μου...

 

13 Φεβρουαριου στο ΚΥΕΓ στην Αρτα !!!

Καλη θητεια (και γρηγορα...) σε οσουν μπαινουν παιδες !!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

 

να κανω μια ερωτηση:

 

επειδη εχω ενδειξη ΥΕΑ στο χαρτι μπορει καποιος ο οποιος ξερει αν αξιζει να γινεις ΥΕΑ στις διαβιβασεις??Οσοι επιλεγονται ως ΥΕΑ στη συνεχεια που εκπαιδευονται??Γενικα οσες πληροφοριες ξερετε πανω στο θεμα ΔΙΑΒΙΒΑΣΕΙΣ ΥΕΑ θα ηταν πολυτιμες

 

Ευχαριστω

 

 

*Επισης οι φωτοτυπιες απο πτυχια,πιστοποιητικα κτλ πρεπει να ειναι επικυρωμενες???

Link to comment
Share on other sites

12 είναι πολλές?

 

-1878 ειναι πολλες ?? :lol:

 

Οσο για ΕΛΔΥΚ ειναι κυριλλε αλλα γενικα ειναι πικρα εφοσον δεν μπορει κανεις να παρει αδεια 2 ημερων λογο αποστασης και οι κυπριες εχουν ψηλα τον πυχι. Κατα τα αλλα πληρωνονται καπου 300ε αν δεν κανω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

 

να κανω μια ερωτηση:

 

επειδη εχω ενδειξη ΥΕΑ στο χαρτι μπορει καποιος ο οποιος ξερει αν αξιζει να γινεις ΥΕΑ στις διαβιβασεις??Οσοι επιλεγονται ως ΥΕΑ στη συνεχεια που εκπαιδευονται??Γενικα οσες πληροφοριες ξερετε πανω στο θεμα ΔΙΑΒΙΒΑΣΕΙΣ ΥΕΑ θα ηταν πολυτιμες

QUOTE]

 

 

 

Ego imoun EY (efedros ipaksiomatikos) stis diabibasis,kai mporo na sou po merika pragmata gia to thema auto.

To na ginis YEA stis diabibasis einai oti kalitero. Otan epilegis YEA 8a ekpedeytis sto kentro pou eisai(auto toulaxiston isxii stis DB(diabibasis).

H ekpedeysi diarki kapou 4mines ginese YEA-1 meta YEA-2 kai sto telos onomazese DEA( dokimos efedros aksiomatikos)

Omos gia na pas YEA kai na paraminis stis diabibasis prepi na exis bisma,alios an den exis 8a paraminis sto KEDB (Kentro ekpedeusis diabibaseon) gia ekpedeusi YEA ala 8a ginis YEA pezikou i pirobolikou.

Otan imoun ego ida pedia pou ekanan ekpedeusi YEA apo tous 100 i 20 itan YEA diabibaseon..

Gi'auto prosoxi.. min epileksis na pas YEA kai meta kataliksis apo diabibasis se piroboliko i peziko...

 

*oso anagora gia tis fototipies pou les prepi na ine epikiromenes ite apo to ekpedeutiko idrima pou isoun i apo tin astinomia.

http://www.ert.gr/site/news/photos/2005/7/internet_xxxx.jpg
Link to comment
Share on other sites

το ακουσατε το αλλο?

δραπετευσε και μπηκε σε στρατοπεδο πεζοναυτων και πηρε ενα hummer με milan επανω........................... αθανατοι πεζονατες...

Link to comment
Share on other sites

Θα πεσουν κεφαλια....

Μηπως να παω να αρπαξω ενα Leopard 2 απο τους μαυροσκουφηδες ? :lol:

παρε κανα βλημα για μενα να το κανω τασακι:p

Link to comment
Share on other sites

δεν θελω να σκεφτω τι τεντωμα εχει να πεσει εκει , θα τα λιωσουν τα φανταρια , θα βαλουν σκοπο ανα ενα hummer , θα δημιουργησουν καμια 40 υπηρεσιες που δεν υπηρχαν και εξοδουχοι γιοκ για κανα μηνα ..:)

 

Σιγουρα εχουν μιλαν επανω ?:worry: εμεις στα δικα μας ειχαμε Stinger :rocket:

Καλα ο σκοπος στην πυλη στα τετοια του αφου ειναι απο μεσα και βγαινει εξω μια προσοχη βαραει και ενταξει , ο αξιωματικος της πυλης δεν πηρε την την εντολη κινησεως να δει που παει αυτο το τερας και να το γραψει στο βιβλιο:worry:?

 

Αρε αθανατα κομμαντα:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...