Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα, στο στοκ widget του καιρου προσπαθω να αλλαξω την ωρα και δεν αλλαζει ενω εχει γινει ενημερωση της θερινης ωρας το widget εχει ακομη την παλια, πως αλλαζει;

Το βγαζω και το ξαναβαζω αλλα τιποτα, και επανεκκινηση εκανα αλλα δεν...

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημερα, στο στοκ widget του καιρου προσπαθω να αλλαξω την ωρα και δεν αλλαζει ενω εχει γινει ενημερωση της θερινης ωρας το widget εχει ακομη την παλια, πως αλλαζει;

Το βγαζω και το ξαναβαζω αλλα τιποτα, και επανεκκινηση εκανα αλλα δεν...

Τα ίδια και σε μένα φίλε. Δοκίμασα με άλλο widget από google play και είναι ok. Μόνο με αυτό έχει πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με 4.1.2 nordic οταν τραβας βιντεο μπορεις να τραβηξεις και φωτογραφια;

Αφου εχεις τραβηξει το βιντεο μετα οταν το παιζεις μπορεις να παρεις καρε για φωτογραφια

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, στο στοκ widget του καιρου προσπαθω να αλλαξω την ωρα και δεν αλλαζει ενω εχει γινει ενημερωση της θερινης ωρας το widget εχει ακομη την παλια, πως αλλαζει;

Το βγαζω και το ξαναβαζω αλλα τιποτα, και επανεκκινηση εκανα αλλα δεν...

 

Και το δικό ήταν έτσι, αλλά πριν από λίγο που το είδα άλλαξε και δείχνει τη σωστή ώρα! :!:

Άβυσσος...

Link to comment
Share on other sites

απενεργοποίησέ την, βγες από τις ρυθμίσεις, και μετά ξαναμπές και ενεργοποίησέ την πάλι. Εμένα έτσι έφτιαξε
Link to comment
Share on other sites

Και το δικό ήταν έτσι, αλλά πριν από λίγο που το είδα άλλαξε και δείχνει τη σωστή ώρα! :!:

Άβυσσος...

Ωραίος, όντως αμέσως έφτιαξε.:rolleyes:

Παιδιά μια ερώτηση, αν θέλω από 4.1.2 να επιστρέψω σε 4.0.4 απλά μπαίνω σε download mode και με odin την περνάω;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και το δικό ήταν έτσι, αλλά πριν από λίγο που το είδα άλλαξε και δείχνει τη σωστή ώρα! :!:

Άβυσσος...

 

Εγώ απλά έκανα ανανέωση στον καιρό και η ώρα έφτιαξε μόνη της.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ούτε έτσι επανήλθε.. (lsj)

 

Το ιδιο και σε εμενα.Αν αλλαξω τοποθεσια και βαλω ας πουμε Αθηνα τοτε αλλαζει η ωρα ενω εαν του βαλω Ηρακλειο Κρητης που ειμαι δειχνει την παλια :mad:

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κανένας λόγος να κλείνεις το GPS. Ανοίγει μόνο όταν κάποια εφαρμογή το χρειάζεται.

 

Αυτό τώρα είναι σίγουρο; Ισχύει; Είχα την εντύπωση πως λειτουργεί όπως το 3G.

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό ήταν έτσι, αλλά πριν από λίγο που το είδα άλλαξε και δείχνει τη σωστή ώρα! :!:

Άβυσσος...

 

...και ενώ είχε φτιάξει μόνο του, χάλασε πάλι μόνο του!!! Δείχνει πάλι την παλιά ώρα!!!

Άντε να βγάλεις άκρη! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εφτιαξε μονο του, λογικα το accuweather θα ευθυνεται :rolleyes:

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος, όντως αμέσως έφτιαξε.:rolleyes:

Παιδιά μια ερώτηση, αν θέλω από 4.1.2 να επιστρέψω σε 4.0.4 απλά μπαίνω σε download mode και με odin την περνάω;

 

Ναι. Διάβασε εδώ

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα να πάω το sii για επισκευή λόγω του SOD.

Λογικά μέχρι τη Παρασκευή θα το έχω πάρει πίσω.

Ο τεχνικός με ενημέρωσε οτι μέχρι πριν 2 εβδομάδες άλλαζαν πλακέτα, τώρα αλλάζουν λογισμικό.

Τώρα ποιά έκδοση άγνωστο.

Τώρα εξυπηρετούμε με ενα note i, το οποίο είναι το ίδιο αντιεργονομικό τηλέφωνο με το Sii

αλλά με μεγαλύτερη οθόνη.

Έχει πάντως καλύτερο ήχο.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχουμε όλοι μεγάλη περιέργεια να δούμε με ποιο firmware θα το παραλάβεις. Τι έκδοση είχε όταν το παρέδωσες? Περιμένουμε νέα!

Μπορείς να γράψεις και στο σχετικό thread για το sod βοηθώντας στο σχετικό ψάξιμο :)

Edited by dbal

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μια ερωτηση προσπαθησα να βαλω την επισημη αγγλικη ρομ 4.0.4. ολα καλα την εβαλα αλλα μολις το συνδεα μετα στο φορτιστη πανω στην μπαρα ειδοποιησεων δεν ανεβοκατεβενε η μπαταρια να δειχνει οτι φορτιζει το κινητο μετα εβαλα παλι επισημη ελλινικη 4.0.4 και παλι το ιδιο προβλημα μολις το συνδεο σε φορτιστη δεν κανει τιποτα γιατι????
Link to comment
Share on other sites

Ε με ποια έκδοση να το παραλάβει... με την ελληνική 4.0.3.

 

Χαίρω πολύ. Μου έκανε εντύπωση όμως η "αλλαγή λογισμικού" που είπε ο τεχνικός. Εκτός κι αν το πήγε με 2.3.6...

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μια ερωτηση προσπαθησα να βαλω την επισημη αγγλικη ρομ 4.0.4. ολα καλα την εβαλα αλλα μολις το συνδεα μετα στο φορτιστη πανω στην μπαρα ειδοποιησεων δεν ανεβοκατεβενε η μπαταρια να δειχνει οτι φορτιζει το κινητο μετα εβαλα παλι επισημη ελλινικη 4.0.4 και παλι το ιδιο προβλημα μολις το συνδεο σε φορτιστη δεν κανει τιποτα γιατι????

 

sos αν μπορει καπιος παρακαλω βοηθεια ειχα περασει την ελληνικη 4.0.4 και εκανα wipe data factory reset οταν ξαφνικα το κινητο κολησε και εκλσεισε μονο του τωρα δεν ανοιγει με τιποτα μπορω να κανω κατι??????

Link to comment
Share on other sites

sos αν μπορει καπιος παρακαλω βοηθεια ειχα περασει την ελληνικη 4.0.4 και εκανα wipe data factory reset οταν ξαφνικα το κινητο κολησε και εκλσεισε μονο του τωρα δεν ανοιγει με τιποτα μπορω να κανω κατι??????

 

Μάλλον τούβλο

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

sos αν μπορει καπιος παρακαλω βοηθεια ειχα περασει την ελληνικη 4.0.4 και εκανα wipe data factory reset οταν ξαφνικα το κινητο κολησε και εκλσεισε μονο του τωρα δεν ανοιγει με τιποτα μπορω να κανω κατι??????

 

Δοκίμασε με άλλη μπαταρία . Έχεις insane chip ?

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...