Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομιζω πως και τωρα.. Υπερκαλυφθηκες ξανα..:)

 

Ότι ήθελα, όπως ακριβώς το σκεφτόμουνα που όμως με τίποτα δεν θα έβαζα κάποιον να μπει σε τόοοσο κόπο! Χαλί μ'έκανες παλίκαρε, τι να πω, υπέρ-ευχαριστώ!:):):)

 

Μένει να βρω την XWLA4 από κάπου γιατί εδώ ενώ τη βρίσκω το "download" της με μεταφέρει σε site που δεν μπορώ να κατεβάσω.

 

Και πάλι ευχαριστώ!:)

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλημερα!να ρωτησω κατι μηπως ξερει κανεις να μου πει...μου εστειλε ενας φιλος κατι βιντεακια τραβηγμενα απο iphone αλλα οταν τα κανω αναπαραγωγη στο gs2 με διαφορα videoplayers μου τα κολλαει!ξερει κανεις γιατι?ευχαρηστω
Link to comment
Share on other sites

Ότι ήθελα, όπως ακριβώς το σκεφτόμουνα που όμως με τίποτα δεν θα έβαζα κάποιον να μπει σε τόοοσο κόπο! Χαλί μ'έκανες παλίκαρε, τι να πω, υπέρ-ευχαριστώ!:):):)

 

Μένει να βρω την XWLA4 από κάπου γιατί εδώ ενώ τη βρίσκω το "download" της με μεταφέρει σε site που δεν μπορώ να κατεβάσω.

 

Και πάλι ευχαριστώ!:)

 

Αν δεν κάνω λάθος η XWLA4 είναι GERMAN DBT. Οπότε μπορείς να την πάρεις από εδώ!

http://www.hotfile.com/dl/145442753/ad99856/I9100XWLA4_I9100DBTKH1_DBT.zip.html

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες μαλλον κι εγω γυριζω σε gb μετα απο πολλες δοκιμες σε 4.0.3 και 4.04 και αναμενω την jb
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες μαλλον κι εγω γυριζω σε gb μετα απο πολλες δοκιμες σε 4.0.3 και 4.04 και αναμενω την jb

 

Ετσι ειναι ! Δύστυχος η ics το "εκατσε" το τηλέφωνο ,με gb όμω απογειώνεται ς και πάλι .

Τουλάχιστον αυτο έχω δει εγώ.

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κατέβασα κι εγώ την XWLA4 κι είμαι στο τσακ ν'αρχίσω αφού έχω ήδη εγκαταστήσει Kies και Odin. Να ρωτήσω μόνο τον φίλο Milfa γι'αυτό:

Για την πεντακαθαρη εγκατασταση -official- που θελεις να κανεις..

Πατας στον dialer της συσκευης σου,τον κωδικο *2767*3855# Με αυτο ξεκινα μια διαδικασια,που θα σου διαγραψει τα παντα απο παντου..

S.O.S = ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΣΗΣΚΕΥΗΣ,ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΕΠΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..:!: (auto ολα)

 

Αυτό το βήμα είναι απαραίτητο για πεντακάθαρη εκκαθάριση της συσκευής πριν την εγκατάσταση της GB; Σε περίπτωση δηλαδή που γίνει εγκατάσταση μέσω του οδηγού εδώ (στον οποίο οδηγό δεν αναφέρεται το βήμα αυτό) δεν "μπαίνει" καθαρή η GB; Ούτε όταν μετά την εγκατάστασή της αλλάξει ο Sales Code και γίνει το factory reset; Ακόμα βέβαια κι αν δεν χρειαστεί ν'αλλάξουμε Sales Code μπορούμε να κάνουμε reset και απ'τις ρυθμίσεις της GB, σωστά;

 

Σε πρήξαμε οι νέοπες άνθρωπέ μου...:lol:

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου Μακαρεεε μια χαρα τα λεει και ο οδηγος.. Απλα εγω σου προτεινα αυτον τον κωδικο (dialer),για να μην μεινει τιποτα ορθιο μεσα στην συσκευη σου..(και στο micro SD card σου = εξωτερικος χωρος αποθηκευσης) γρηγορα,απλα και με Auto τροπο,πριν κανεις το οτιδηποτε...!!! Κατι σαν εναλλακτικη προταση για την < πεντακάθαρη εκκαθάριση > που αναφερεις και εσυ πιο πανω,πριν ξεκινησεις με τον οδηγο.

Καθαρη θα μπει η GB και με τον οδηγο,οπως ακριβως τα λεει και εκει.. Και μετα κανε την αλλαγη του Sales Code και θα ξανα κανει Wipe η συσκευη..(επαναφορα αρχ.ρυθ δηλ.) και μετα εισαι καθαρος,ωραιος και τζαμενιος μια χαρα.. Με clean install στην GB..!

 

Υ.Γ) Εχω στο pc μου το firmware {XWLA4} που δεν βρισκεται... Αλλα δεν ειμαι σε αυτο τωρα,για να σας το στειλω..

Οχι αγορινα μου δεν με επρηξες.. Δεν υπαρχει κανενα προβλημα.. Ρωτα οτι θελεις..

 

1edit: Nαι μπορεις να κανεις επαναφορα αρχ.ρυθ. και απο τις επιλογες μεσα στην GB,καθως και να διαμορφωσεις και την micro SD card σου,αν το θελεις και αυτο μετα ξανα,η στο μελλον..

Edited by Milfas
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες μαλλον κι εγω γυριζω σε gb μετα απο πολλες δοκιμες σε 4.0.3 και 4.04 και αναμενω την jb

Οταν λες δοκιμες στην 4.0.4 προφανως δεν εννοεις επισημα, αλλα με φλασαρισμα, σωστα? ' Η στο δικο σου εχει ερθει επισημα η 4.0.4?

Εχω προβληματιστει αρκετα και σκεφτομουν κι εγω να γυρισω πισω...

Μετα σκεφτηκα να βαλω JB, αλλα διαβαζοντας τα διαφορα posts στο xda διαπιστωσα οτι υπαρχουν προβληματακια, μια και δεν υπαρχει επισημη rom JB για την συσκευη μας... καπου εκει σταματησα και απλα περιμενω την επισημη 4.0.4...

Τελικα, συμφωνα με την δικη σου εμπειρια, μαπα το καρπουζι? 'Η καλυτερα, τιποτα διαφορετικο απο την 4.0.3?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

I9100XWLPT Download (Thanks To SamMobile!)

Base Firmware: I9100XWLPT (4.0.4)

Region: Europe

Country United Kingdom / Ireland

Οταν λες δοκιμες στην 4.0.4 προφανως δεν εννοεις επισημα, αλλα με φλασαρισμα, σωστα? ' Η στο δικο σου εχει ερθει επισημα η 4.0.4?

Εχω προβληματιστει αρκετα και σκεφτομουν κι εγω να γυρισω πισω...

Μετα σκεφτηκα να βαλω JB, αλλα διαβαζοντας τα διαφορα posts στο xda διαπιστωσα οτι υπαρχουν προβληματακια, μια και δεν υπαρχει επισημη rom JB για την συσκευη μας... καπου εκει σταματησα και απλα περιμενω την επισημη 4.0.4...

Τελικα, συμφωνα με την δικη σου εμπειρια, μαπα το καρπουζι? 'Η καλυτερα, τιποτα διαφορετικο απο την 4.0.3?

 

ναι με custom rom και τις επισημες

Base Firmware: I9100XWLPT (4.0.4)

Region: Europe

Country United Kingdom / Ireland &

Base Firmware: I9100XWLPO (4.0.4)

Region: Europe

Country Nordic Countries

πιστευω ελαχιστες διαφορες απο 4.0.3 κυριως καλυτερη μπαταρια

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω μπερδευτεί λιγάκι με τις rom.

ποια είναι η επίσημη τώρα; η 4.0.3 - που είναι η ics;

Στην έκδοση android έχω 4.0.3 και βασικού φάσματος XXLPS.

ποια είναι αυτή;

 

οκ η JB είναι υπό ανάπτυξη, απ' ότι καταλαβαίνω.

H gb που αναφέρετε είναι η gingerbread;

Αυτή ήταν η προηγούμενη επίσημη και τώρα έχει αντικατασταθεί από την ics 4.03;

 

Sorry για τις ερωτήσεις αλλά ήθελα να καταλάβω τι παίζει.

Δεν έχω ασχοληθεί πολύ με rom και το s2 -το πήρα τελευταία.

Link to comment
Share on other sites

-ποια είναι η επίσημη τώρα; η 4.0.3 - που είναι η ics;

-Στην έκδοση android έχω 4.0.3 και βασικού φάσματος XXLPS.

ποια είναι αυτή;

-οκ η JB είναι υπό ανάπτυξη, απ' ότι καταλαβαίνω.

-H gb που αναφέρετε είναι η gingerbread;

-Αυτή ήταν η προηγούμενη επίσημη και τώρα έχει αντικατασταθεί από την ics 4.03;

 

Στο πρώτο: ΝΑΙ

Στο δεύτερο: Έχεις την ICS 4.0.3

Στο τρίτο: ΣΩΣΤΑ

Στο τέταρτο: GB=Gingerbread

Στο πέμπτο: ΝΑΙ

 

:)

Link to comment
Share on other sites

I9100XWLPT Download (Thanks To SamMobile!)

Base Firmware: I9100XWLPT (4.0.4)

Region: Europe

Country United Kingdom / Ireland

 

ναι με custom rom και τις επισημες

Base Firmware: I9100XWLPT (4.0.4)

Region: Europe

Country United Kingdom / Ireland &

Base Firmware: I9100XWLPO (4.0.4)

Region: Europe

Country Nordic Countries

πιστευω ελαχιστες διαφορες απο 4.0.3 κυριως καλυτερη μπαταρια

 

Συμφωνώ ότι η 4.0.4 είναι πολύ καλύτερη και αυτό το είχαν επισημάνει και χρήστες nexus s οι οποίοι έιχαν πάρει πρώτα 4.0.3 και κατόπιν 4.0.4, εξάλλου και στο HOX είδαμε μεγάλη διαφορά μετά την αναβάθμιση του.

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο: ΝΑΙ

Στο δεύτερο: Έχεις την ICS 4.0.3

Στο τρίτο: ΣΩΣΤΑ

Στο τέταρτο: GB=Gingerbread

Στο πέμπτο: ΝΑΙ

 

:)

ωραίος, ευχαριστώ πολύ.

 

με λίγα λόγια κάποιοι συζητάτε ότι η gb ήταν καλύτερη της ics και περιμένετε είτε να βελτιωθεί, είτε να αντικατασταθεί από την jellybean.

 

εγώ πήρα το κινητό με gb 2.xx δεν θυμάμαι, και προ μηνός έκανα αναβάθμιση στην 4.0.3.

Μπορώ να πω ότι είδα αρκετή βελτίωση στην ταχύτητά του, ειδικά στον τρόπο διαχείρισης ram.

Το wi-fi μαμιέται - δεν είχα θέματα παλιά - αλλά είναι υποφερτό.

Link to comment
Share on other sites

ωραίος, ευχαριστώ πολύ.

 

με λίγα λόγια κάποιοι συζητάτε ότι η gb ήταν καλύτερη της ics και περιμένετε είτε να βελτιωθεί, είτε να αντικατασταθεί από την jellybean.

 

εγώ πήρα το κινητό με gb 2.xx δεν θυμάμαι, και προ μηνός έκανα αναβάθμιση στην 4.0.3.

Μπορώ να πω ότι είδα αρκετή βελτίωση στην ταχύτητά του, ειδικά στον τρόπο διαχείρισης ram.

Το wi-fi μαμιέται - δεν είχα θέματα παλιά - αλλά είναι υποφερτό.

 

Μάλλον ανάποδα τα λες.Η gb είναι εμφανώς πιο γρήγορη στα πάντα, εκτός του (browser) και άλλο τόσο πιο εμφανώς καλύτερη στη διαχείριση μνήμης.Το wifi σίγουρα έφαγε "μεγάλη ήττα" με την ICS.Και άλλα πολλά βέβαια που τα έχω γράψει πολλές φορές...

Αν έχεις 4.0.3 μπορείς να το αναβαθμίσεις βάζοντας 4.0.4 , που πραγματικά το βελτιώνει στην ταχύτητα και στη διαχείριση μπαταρίας.

Αν και ακόμα η καλύτερη αναβάθμιση που μπορείς να του κάνεις, είναι να το......υποβαθμίσεις το σε 2.3.6

 

Εγώ δε προβλέπω καμία σημαντική βελτίωση στο ICS (4.0.X)

Αν θα υπάρξει, θα είναι με το 4.1 Jellybean.

Edited by StratosGR
Link to comment
Share on other sites

Πλέον ειμαι με 2.3.6 και εχω ηδη εγκαταστησει αρκετες απο τις free εφαρμογες...

Θα επανέλθω με περισσότερες εμπειρίες χρήσης της 2.3.6 (αφού το τηλ το πηρα με την 4.0.3 φορεμένη...)

Ευχαριστώ τους φίλους που βοηθούν όλους εμάς τους νουμπάδες (κάποια στιγμή θα βοηθήσουμε και εμείς με τη σειρά μας τους τοτε αρχάριους) :-)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ανάποδα τα λες.Η gb είναι εμφανώς πιο γρήγορη στα πάντα, εκτός του (browser) και άλλο τόσο πιο εμφανώς καλύτερη στη διαχείριση μνήμης.Το wifi σίγουρα έφαγε "μεγάλη ήττα" με την ICS.Και άλλα πολλά βέβαια που τα έχω γράψει πολλές φορές...

Αν έχεις 4.0.3 μπορείς να το αναβαθμίσεις βάζοντας 4.0.4 , που πραγματικά το βελτιώνει στην ταχύτητα και στη διαχείριση μπαταρίας.

Αν και ακόμα η καλύτερη αναβάθμιση που μπορείς να του κάνεις, είναι να το......υποβαθμίσεις το σε 2.3.6

 

Εγώ δε προβλέπω καμία σημαντική βελτίωση στο ICS (4.0.X)

Αν θα υπάρξει, θα είναι με το 4.1 Jellybean.

Προφανώς και έχεις δίκιο - δεν έχω τόση εμπειρία με το συγκεκριμένο.

Ίσως η προσδοκία της αναβάθμισης μου προκάλεσε αυτή την αίσθηση - παλιά κουσούρια...

Προέρχομαι από ένα galaxy που του είχα βγάλει τα μάτια με δοκιμές rom.

Ενώ το πρώτο μου smart... ήταν το wave 1 όπου εκεί με την κάθε αναβάθμιση (ή δοκιμαστική έκδοση) θεωρούσαμε ότι θα γίνει android - που ποτέ δεν έγινε και ούτε θα γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Πλέον ειμαι με 2.3.6 και εχω ηδη εγκαταστησει αρκετες απο τις free εφαρμογες...

Θα επανέλθω με περισσότερες εμπειρίες χρήσης της 2.3.6 (αφού το τηλ το πηρα με την 4.0.3 φορεμένη...)

Ευχαριστώ τους φίλους που βοηθούν όλους εμάς τους νουμπάδες (κάποια στιγμή θα βοηθήσουμε και εμείς με τη σειρά μας τους τοτε αρχάριους) :-)

 

Ποια 2.3.6 κατέβασες τελικά; Δεν ρωτάω αν την είδες πιο γρήγορη γιατί φαντάζομαι την απάντηση..:p

 

Μάλλον θα το κάνω κι εγώ το απόγευμα απ'το σπίτι γιατί στη δουλειά δεν βρήκα τον χρόνο..:)

Link to comment
Share on other sites

Όταν λετε ics εννοείται της Samsung και όχι aosp/aokp σωστά;

Έχω βρει την υγεία μου με root box 1.7 και siyah kernel...

0.3% την ώρα με ελάχιστη χρήση..

6+ ώρες οθόνη ανοικτή!!

 

Γενικά το aokp ίσως ξεπεράσει το cyanogenmod

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά μου αρέσει να διαβάζω αυτό το θέμα.Ειδικά τις απόψεις και τον τρόπο γραφής του φίλου Μilfas.Θυμάμαι ένα κορυφαίο ποστ που μου είχες γράψει φίλε,όταν το s2 μου δεν έπιανε με τίποτε σήμα gps ή έπιανε όποτε ήθελε.Βέβαια λύση δεν ειχα καταφέρει να βρω αλλά είχα θαυμάσει την εκπληκτική ανάλυση που μου είχες κάνει. :D

ΑΝ ομως συμβαινουν αυτα που λεει ο φιλος πιο πανω, οτι καποιες εφαρμογες δεν "φαινονται" στο market, ή οτι του παρουσιασε καποια αλλα προβληματα, τοτε συγγνωμη, δεν θα παρω!!!

Ειλικρινα θα με ενδιεφεραν οι αποψεις οσων εχουν κανει τετοιου ειδους κινησεις (εγω δεν "τολμαω" ακομα...!)

Ισχύει αυτό.π.χ. Chrome browser δεν υπάρχει με gb και γενικά υπάρχουν πλέον και εφαρμογές που έχουν ανανεωθεί και στην ics έχουν άλλο ui (καλύτερο κατά την γνώμη μου) π.χ. youtube,titanium backup

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Όταν λετε ics εννοείται της Samsung και όχι aosp/aokp σωστά;

Έχω βρει την υγεία μου με root box 1.7 και siyah kernel...

0.3% την ώρα με ελάχιστη χρήση..

6+ ώρες οθόνη ανοικτή!!

 

Γενικά το aokp ίσως ξεπεράσει το cyanogenmod

 

Δωσε μου μερικες πληροφοριες σε παρακαλω για την root box 1.7 που λες οτι εχεις και ειναι ΟΚ...

 

Με ενδιαφερουν τα εξης:

 

1. Πρωτα απ'ολα να μην κρασαρει καθε λιγο και λιγακι... μια και δεν εχει βγει ακομα ΕΠΙΣΗΜΑ για το κινητο μας, δεν ειναι απιθανο να συμβαινει αυτο!!! Σου συμβαινει εσενα?

2. Επισης camera / wifi ειναι ΟΚ? Διαβαζοντας 100αδες σελιδες στο xda για διαφορες roms, εχω διαπιστωσει τετοιου ειδους "παραπονα"...!

3. Οι εφαρμογες, τουλαχιστον οσες χρησιμοποιεις εσυ ειναι ΟΚ? Αναρωτιεμαι γιατι κατα την μεταβαση (επισημα) απο 2.3 σε 4.0.3 ειχα προβληματα... οχι σημαντικα, αλλα ειχα...

4. Για το θεμα της μπαταριας εχεις ηδη απαντησει και μπορω να πω οτι χαιρομαι που παει καλυτερα!

5. Γενικα την χρησιμοποιεις καιρο, ωστε να ξερεις τα καλα της και τα κακα της? Τι σε εχει "χαλασει" σε αυτην?

6. Και κατι τελευταιο (μην γελασεις!:p) Με χαλασε απο την πρωτη στιγμη που εβαλα ICS 4.0.3 το scrolling των favorite επαφων... ειτε με καλης αναλυσης φωτογραφιες, ειτε με χαμηλης, ηταν ΧΑΛΙΑ!!! Εδω εχει διορθωθει καθολου?

 

Κανω ολες αυτες τις ερωτησεις, διοτι αν φλασαρω, θελω να βαλω κατι (οσο γινεται) καλο κι οχι να στηνω το κινητο μου καθε λιγο και λιγακι! Κι οταν λεω να στηνω το κινητο, εννοω οτι βαζοντας καποια rom δεν με ενδιαφερει να την δω και μετα να την βγαλω! Εννοω να στησω το κινητο οπως θελω και να δω την συμπεριφορα του!!! Πιο απλα, με ενδιαφερει να ειναι το κινητο μου λειτουργικο...

 

Σε ευχαριστω για τον χρονο σου!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Stabill rootbox 1.7 εβαλε που ειναι 4.0.4.Εσυ προφανως μιλας για rootbox 2.3 που ειναι 4.1.1.

Εγω που ειχα βαλει την 2.3 το κινητο πραγματικα πεταγε.Την καμερα ειδικα δεν την εχω δει πιο γρηγορη.Αλλα την φοβηθηκα λιγο για καθημερινη χρηση(εχω αδεια τωρα και δε με νοιαζει) αν και δεν μου παρουσιασε καποιο προβλημα.

Πολυ καλη αναβαθμιση γενικα το JB.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Stabill rootbox 1.7 εβαλε που ειναι 4.0.4.Εσυ προφανως μιλας για rootbox 2.3 που ειναι 4.1.1.

Εγω που ειχα βαλει την 2.3 το κινητο πραγματικα πεταγε.Την καμερα ειδικα δεν την εχω δει πιο γρηγορη.Αλλα την φοβηθηκα λιγο για καθημερινη χρηση(εχω αδεια τωρα και δε με νοιαζει) αν και δεν μου παρουσιασε καποιο προβλημα.

Πολυ καλη αναβαθμιση γενικα το JB.

 

Οχι απαραιτητα, αν η 4.0.4 παει καλα, θα την βαλω και βλεπουμε για την 4.1!!! Εννοειται οτι αν καποιος μου πει οτι λειτουργουν ολα καλα στην 4.1, τοτε θα προτιμησω αυτη! Πληροφοριες συλλεγω, μια και οπως αναφερω δεν θελω να πειραματιζομαι με οτι να'ναι... Το κακο ειναι οτι ολα ειναι υποκειμενικα και ο καθενας κανει την χρηση που τον βολευει, η οποια μπορει να ειναι τελειως διαφορετικη απο την χρηση που κανω εγω! Για να δουμε!!!!! (γιατι την φοβηθηκες?????)

Edited by stabill
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κανένας μάλλον δεν θα σου πει ότι όλα λειτουργουν καλά στην jb διότι είναι σε πειραματικό στάδιο όλες, δεν έχει βγει ακόμα κάποια stable και θα αργήσει μάλλον μέχρι να βγάλει η samsung το update. Πάντως μπορείς να πειραματιστείς και με restore επανέρχεσαι αμέσως.

Η τελευταία σου πρόταση τα λεει όλα... ο καθένας κάνει την χρήση που τον βολεύει...

Link to comment
Share on other sites

Γιατι τωρα ξεκινησαν να πειραματιζονται με την 4.1.1 κι οσο να ναι εχει καποια bugs.

Αν θυμαμαι καλα δεν συνδεεται με bluetooth ακουστικο,δεν εχει ραδιο και οταν το εβαζα για φορτιση καποιες λιγες φορες μου εκανε επανεκκινηση.

Κατα τα αλλα πηγαινε σφαιρα.Κι αν δεν κανω λαθος μου φανηκε πιο γρηγορη κι απο GB.

Βεβαια δεν ειχε TW launcher της Samsung.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...