Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άκυρο, το βρήκα αλλά λέει διαγράψτε πρώτα λογαριασμό samsung και δεν διαγράφεται

 

Μπορείς και να πληκτρολογήσεις:

 

*2767*3855#

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Root μπορεις να κανεις κ στην μανισια ROM.Απλα αποκτας δικαιωματα παραπανω με το root.Δεν ειναι συνδυασμενο αποκλειστικα με καποια custom rom δηλαδη.

Ξερεις κανενα τροπο?

Δες λιγο και ποιο κατω τι γραφω.

 

Για root διάβασε εδώ. Επίσης εδώ θα σου λυθούν αρκετές απορίες. Φιλικά Κυριάκος.:)

Τα εχω διαβασει αυτα αλλα ψαχνω ενα τροπο ρουτ που να ΜΗΝ ΑΛΛΑΖΕΙ KERNEL& ROM απλα να προσφερει δικαιωματα admin στον χρηστη και τιποτα αλλο.

 

 

Ευχαριστω πολυ για ολα

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις κανενα τροπο?

Δες λιγο και ποιο κατω τι γραφω.

 

 

Τα εχω διαβασει αυτα αλλα ψαχνω ενα τροπο ρουτ που να ΜΗΝ ΑΛΛΑΖΕΙ KERNEL& ROM απλα να προσφερει δικαιωματα admin στον χρηστη και τιποτα αλλο.

 

 

Ευχαριστω πολυ για ολα

 

μαλλον δεν διαβασες με προσοχη:)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=308676 αυτος ο τροπος δεν αλλαζει τιποτα

- Root στο Galaxy S II με Ice Cream Sandwich

 

Aπλούστατος τρόπος από τους Phil3759 και Rachmat3 των XDA, χωρίς την ανάγκη για kernel. Δουλεύει σε ΙCS, αλλά όχι σε προηγούμενες εκδόσεις. Δεν υπάρχει πρόβλημα με το "brickbug" κάποιων συσκευών οπότε μπορεί να γίνει άφοβα απ'όλους.

Προσοχή: ** Xρειάζεται εξωτερική κάρτα microsd για να γίνει το πρώτο βήμα **

 

Root

 

1. Κατεβάστε αυτό το αρχείο και βάλτε το στην εξωτερική κάρτα sd.

2. Kάντε επανεκκίνηση σε recovery mode (δείτε σχεδιάγραμμα για τα 3 κουμπιά στο επόμενο μήνυμα, μόνο που τώρα αντί για volume down πατάμε volume UP)

3. Επιλέξτε apply update from external storage, χρησιμοποιώντας τα κουμπιά ήχου, και το power για επιλογή.

4. Επιλέξτε το Root_SuperSU.0.98-Busybox.1.20.2-S2-signed.zip που κατεβάσατε στο βήμα 1. Αυτό ητανε, είστε root. Αφού κάνετε reboot, βρείτε την εφαρμογή SuperSU στις εφαρμογές σας, τρέξτε την και κάντε update αν ζητήσει.

 

Aν τώρα επιθυμείτε CWM recovery (σε περίπτωση π.χ. που θέλετε να βάλετε κάποια custom rom ή να κάνετε nandroid backup), μπορείτε να το βάλετε με αυτό το αρχείο όπως στο βήμα 4 της παραπάνω διαδικασίας. (η εγκατάσταση του CWM είναι προσωρινή).

 

Unroot

 

1. Κατεβάστε αυτό το αρχείο και βάλτε το χύμα στην εξωτερική microsd κάρτα.

2. Kάντε επανεκκίνηση σε recovery mode (δείτε σχεδιάγραμμα για τα 3 κουμπιά στο επόμενο μήνυμα, μόνο που τώρα αντί για volume down πατάμε volume UP)

3. Επιλέξτε apply update from external storage.

4. Επιλέξτε το Unroot_SuperUser-Busybox-Uninstaller-Update2-signed.zip.

5. Reboot.

 

Aυτό ήταν, ΔΕΝ είστε πια root.

Edited by timos1968
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι αυτος ο οδηγος/τροπος φτιαχτικε αρχικα για την εκδοση android 4.0.x και οχι για την νεα επερχομενη 4.1.2.

 

Τωρα μου προκαλεσες και αλλες ερωτισεις....

 

01.Ξερει κανεις αν θα αργησει ο οδηγος για την 4.1.2 ή θα βγει οταν με το καλο βγει και η ελληνικη 4.1.2?

02. Αυτος ο τροπος υποθετω δεν ανεβαζει/αλλαζει ουτε τον custom rom counter σωστα?

03. Το "CWM recovery" τι παραπανω απο το προγραμμα "titanium pro backup" προσφερει? Backup ακομα και της rom/kernel/apps/settings του κινητου?

04. Εγω που το μονο που θελω ειναι απλα να μπορω να κανω Α) ενα πληρες backup ολων των εφαρμογων και των ρυθμησεων τους πρεπει να περασω και το "CWM recovery" ή δεν χρειαζεται? και Β) να μπλοκάρονται οι διαφημίσεις των δωρεαν εφαρμογων.

05. Το προγραμμα triangle away κανει reset τον custom rom counter ή οχι?

 

Και κατι αλλο μπορεις να κατεβασεις καποια εφαρμογη σε ΜΗ ΡΟΥΤ κινητο που να μπλοκαρει ολες τις διαφημίσεις απο free apps?

 

Αν ναι ποιο?

 

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΙΓΙΣΜΟ ΤΩΝ ΕΡΩΤΗΣΕΩΝ αλλα θελω μεσα στην ευδομαδα που θα παρω πισω το s2 απο το service να του κανω το ποιοι απλο ρουτ για να κανω οτι λεω παραπανω.

Edited by fits13
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι αυτος ο οδηγος/τροπος φτιαχτικε αρχικα για την εκδοση android 4.0.x και οχι για την νεα επερχομενη 4.1.2.

Ξερει κανεις αν θα αργησει ο οδηγος για την 4.1.2 ή θα βγει οταν με το καλο βγει και η ελληνικη 4.1.2?

Αυτος ο τροπος υποθετω δεν ανεβαζει/αλλαζει ουτε τον custom rom counter σωστα?

 

Και κατι αλλο μπορεις να κατεβασεις καποια εφαρμογη σε ΜΗ ΡΟΥΤ κινητο που να μπλοκαρει ολες τις διαφημίσεις απο free apps?

 

Αν ναι ποιο?

 

νομιζω οτι ολες θελουν ρουτ ,δεν ειμαι σιγουρος ας απαντησει καποιος που το ξερει 100%

ρουτ στην 4.1.2 official εγω εκανα με αυτο http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1746794

2)οχι

3) προσφερει πληρες backup δηλ nandroid backup και πολλα αλλα

4) εσυ θα το αποφασισεις

5)το triangle away σου μηδενιζει ξανα τον counter

Edited by timos1968
Link to comment
Share on other sites

Και κατι αλλο μπορεις να κατεβασεις καποια εφαρμογη σε ΜΗ ΡΟΥΤ κινητο που να μπλοκαρει ολες τις διαφημίσεις απο free apps?

 

Αν ναι ποιο?

 

Όχι, οι διαφημίσεις λειτουργούν μέσα από το σύστημα του android άρα απαιτείται οπωσδήποτε root

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Η συζήτηση για το Root να συνεχιστεί στο ανάλογο θέμα γιατί εδώ είναι Off Topic.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

τελικά για τα μικρά τετραγωνάκια που βγάζει γύρο από το πλαίσιο όταν θέλεις να επιλέξεις μία φωτογραφία για φόντο στην 4.1.2 δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι έτσι; είναι αδύνατον να επιλέξουμε, ας πούμε το δεξί μέρος μίας φωτογραφίας από την αρχή της και αυτό είναι απλά ηλίθιο! δεν ξέρω τι σκεφτόταν ο τύπος που το έφτιαξε, αλλά ούτε και ο τύπος που το ενέκρινε!

 

ανεβάζω και μία φωτογραφία για να καταλάβετε τι εννοώ...

Link to comment
Share on other sites

τελικά για τα μικρά τετραγωνάκια που βγάζει γύρο από το πλαίσιο όταν θέλεις να επιλέξεις μία φωτογραφία για φόντο στην 4.1.2 δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι έτσι; είναι αδύνατον να επιλέξουμε, ας πούμε το δεξί μέρος μίας φωτογραφίας από την αρχή της και αυτό είναι απλά ηλίθιο! δεν ξέρω τι σκεφτόταν ο τύπος που το έφτιαξε, αλλά ούτε και ο τύπος που το ενέκρινε!

 

ανεβάζω και μία φωτογραφία για να καταλάβετε τι εννοώ...

 

Αντε μιας και είμαι στις καλές μου σήμερα :P

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2130329

 

Το παραπάνω το βρήκα με την καταπληκτικά δύσκολη (ξέρετε τώρα, κουβάλημα, κόπωση, ιδρώτας) εργασία του να ψάξω στο ίντερνετ για την καταπληκτικά υπερβολικά πολύ ώρα των.............2 λεπτών. Ή 120 δευτερολέπτων αν θέλετε. Αν θέλετε να βλέπετε το χρόνο μεγαλύτερο στα μάτια σας πείτε μου να το κάνω σε κλάσματα.

 

Την καλησπέρα μου.

Link to comment
Share on other sites

Αντε μιας και είμαι στις καλές μου σήμερα :P

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2130329

 

Το παραπάνω το βρήκα με την καταπληκτικά δύσκολη (ξέρετε τώρα, κουβάλημα, κόπωση, ιδρώτας) εργασία του να ψάξω στο ίντερνετ για την καταπληκτικά υπερβολικά πολύ ώρα των.............2 λεπτών. Ή 120 δευτερολέπτων αν θέλετε. Αν θέλετε να βλέπετε το χρόνο μεγαλύτερο στα μάτια σας πείτε μου να το κάνω σε κλάσματα.

 

Την καλησπέρα μου.

 

Είσαι ωραίος ρε συ, όμως ποιο άσοι τα 2 κατεβάζουμε; λινκ για το μάρκετ;

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Είσαι ωραίος ρε συ, όμως ποιο άσοι τα 2 κατεβάζουμε; λινκ για το μάρκετ;

 

Στο link που σου έδωσα στο πρώτο ποστ τα λέει όλα το παιδί.

 

- Support both phone and tablet.

- Resize the image to fit to wallpaper width, height, or display width. Or set without resizing (Dot by Dot, DbD).

- Align the image horizontally and vertically. Left/center/right and top/center/bottom.

- Tile the images or left margins(border).

- Set the color of margins.

- Rotate the image.

- Aware the height of the status bar and the navigation bar.

- Save the image to external storage.

The saving location is "/sdcard/wallpaper". You will find the saved image with "FileManager" app etc.

- [Advanced] Crop the image.

- [Advanced] Set an arbitrary position and/or resizing scale.

- [Advanced] Flip the image holizonatally and/or vertically.

- [Advanced] Set another image to margins (background.)

- [Advanced] Apply some image effects.

 

**According to the dev :If you want to fix (no scrolling) the wallpaper or to display the whole image without margins and cropping, please try "Image 2 Live Wallpaper ".

 

**According to my test: for "Image 2 Live Wallpaper" if you have a scrolling mod this will help to set the full image without re-sizing or cropping but won't let it scroll if you don't have a scrolling mod ,it also set how many page will the wallpaper scroll

 

I tried both ,they are awesome -but won't make a scrolling wallpaper- it fixes the JB cropping issue that waste the image resolution

 

 

 

Βασικά διάβασε αυτό για να αποφασίσεις. Αν καταλαβαίνω σωστά χάνεις το scrolling της φωτο. Τουλάχιστον αυτό λέει. Πιθανότατα να υπάρχει και άλλο αντίστοιχο πρόγραμμα.

 

Και αν συνεχίζω να το καταλαβαίνω καλά το 2ο πρόγραμμα φτιάχνει το scrolling της φωτο αλλά μόνο αν έχεις και scrolling mod

 

Και τα λινκ για το market

 

Image 2 Wallpaper

 

Image 2 Live Wallpaper

Edited by GnF
Link to comment
Share on other sites

μία απορία μόνο: αυτά τα ηλίθια τετραγωνάκια που κόβουν κομμάτι της εικόνας είναι ιδέα της Samsung ή της Google; είναι δηλαδή του Τouchwiz ή γενικά του Jelly Bean; για να ξέρω σε ποια θα βγάλω το καπέλο... :p
Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που κάποιος ανυπόμονος όπως εγώ αναβαθμίσει σε jb (4.1.2) από την Ισπανική, προσοχή μετά το φλασάρισμα με ODIN θέλει υπομονή, μετά την επανεκκίνηση να περιμένει διότι παίρνει αρκετό χρόνο η αναβάθμιση. Το λέω αυτό γιατί εγώ έκλεινα και άνοιγα ξανά και ξανά την συσκευή με αποτέλεσμα να φλασάρω 2-3 φορές την νέα ρομ ώσπου να καταλάβω ότι θέλει τον χρόνο της.

 

Αυτά για ανθρώπους άσχετους όπως εγώ. Καλή τύχη....

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο πια διαφορά τις ισπανικής με αφτην που θα πάρω έχει τίποτα περισότερο ή λιγότερο
Link to comment
Share on other sites

Στο link που σου έδωσα στο πρώτο ποστ τα λέει όλα το παιδί.

 

- Support both phone and tablet.

- Resize the image to fit to wallpaper width, height, or display width. Or set without resizing (Dot by Dot, DbD).

- Align the image horizontally and vertically. Left/center/right and top/center/bottom.

- Tile the images or left margins(border).

- Set the color of margins.

- Rotate the image.

- Aware the height of the status bar and the navigation bar.

- Save the image to external storage.

The saving location is "/sdcard/wallpaper". You will find the saved image with "FileManager" app etc.

- [Advanced] Crop the image.

- [Advanced] Set an arbitrary position and/or resizing scale.

- [Advanced] Flip the image holizonatally and/or vertically.

- [Advanced] Set another image to margins (background.)

- [Advanced] Apply some image effects.

 

**According to the dev :If you want to fix (no scrolling) the wallpaper or to display the whole image without margins and cropping, please try "Image 2 Live Wallpaper ".

 

**According to my test: for "Image 2 Live Wallpaper" if you have a scrolling mod this will help to set the full image without re-sizing or cropping but won't let it scroll if you don't have a scrolling mod ,it also set how many page will the wallpaper scroll

 

I tried both ,they are awesome -but won't make a scrolling wallpaper- it fixes the JB cropping issue that waste the image resolution

 

 

 

Βασικά διάβασε αυτό για να αποφασίσεις. Αν καταλαβαίνω σωστά χάνεις το scrolling της φωτο. Τουλάχιστον αυτό λέει. Πιθανότατα να υπάρχει και άλλο αντίστοιχο πρόγραμμα.

 

Και αν συνεχίζω να το καταλαβαίνω καλά το 2ο πρόγραμμα φτιάχνει το scrolling της φωτο αλλά μόνο αν έχεις και scrolling mod

 

Και τα λινκ για το market

 

Image 2 Wallpaper

 

Image 2 Live Wallpaper

 

Για να τελειώνουμε βραδιάτικα, ποιο έχεις εσύ να βάλω και εγώ:p

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Δίχως να είμαι ο ειδικός θα έλεγα ότι η Ισπανική είναι η πιο πρόσφατη official rom της samsung για αναβάθμιση στην χώρα αυτή. Δεν νομίζω να είναι ακριβώς η ίδια με αυτή που θα χρησιμοποιήσουν και στην Ελλάδα, κάποιες μικροδιαφορές που αφορά την χώρα μας, τους παρόχους κλπ θα υπάρχει.
Link to comment
Share on other sites

Για να τελειώνουμε βραδιάτικα, ποιο έχεις εσύ να βάλω και εγώ:p

 

Δεν το έχω φίλε καν. Απλά είπα να σου βρώ αυτό που ζήταγες και να σε βοηθήσω. Πραγματικά δεν με ενδιαφέρει το πώς φαίνεται η φωτο.

Προγραμματάκια είναι βάλε τα δοκίμασε και αν δεν σου κάνει βγάλε τα.

Link to comment
Share on other sites

Το S2 μου έχει παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα μετά από κάποιους μήνες αγοράς του και δεν γνωρίζω τι να κάνω. Ξέρω γω, υποθέτουμε πως ασχολούμαι με το κινητό για κάποια ώρα(παίζω κάποιο παιχνίδι, στέλνω κάποιο μήνυμα κτλ), τελειώνω τη δουλειά μου και το κλειδώνω.. Μετά από περίπου 5-6 φορές επανάληψης αυτής της ''διαδικασίας'', πάω να ξεκλειδώσω το τηλέφωνο( πατώντας το κουμπί από τα δεξιά) και η οθόνη δεν ανάβει, ενώ το κινητό είναι αναμμένο! (δηλαδή μπορεί να με πάρει κάποιος τηλ εκείνη τη στιγμή, το κινητό μου να μην χτυπάει αλλά αυτός να ακούει στην κλήση πως απλά δεν το απαντάω εγώ). Ύστερα, για να επιλυθεί αυτό, αναγκαστικά βγάζω τη μπαταρία και την ξαναβάζω. Όταν ενεργοποιείται το κινητό, έχω σίγουρα 30-40% μείωση της στάθμης της μπαταρίας..

 

Μήπως ξέρετε τι μπορεί να συμβαίνει;;; :(:(

Twisting your mind and smashing your dreams...:kill:
Link to comment
Share on other sites

Το S2 μου έχει παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα μετά από κάποιους μήνες αγοράς του και δεν γνωρίζω τι να κάνω. Ξέρω γω, υποθέτουμε πως ασχολούμαι με το κινητό για κάποια ώρα(παίζω κάποιο παιχνίδι, στέλνω κάποιο μήνυμα κτλ), τελειώνω τη δουλειά μου και το κλειδώνω.. Μετά από περίπου 5-6 φορές επανάληψης αυτής της ''διαδικασίας'', πάω να ξεκλειδώσω το τηλέφωνο( πατώντας το κουμπί από τα δεξιά) και η οθόνη δεν ανάβει, ενώ το κινητό είναι αναμμένο! (δηλαδή μπορεί να με πάρει κάποιος τηλ εκείνη τη στιγμή, το κινητό μου να μην χτυπάει αλλά αυτός να ακούει στην κλήση πως απλά δεν το απαντάω εγώ). Ύστερα, για να επιλυθεί αυτό, αναγκαστικά βγάζω τη μπαταρία και την ξαναβάζω. Όταν ενεργοποιείται το κινητό, έχω σίγουρα 30-40% μείωση της στάθμης της μπαταρίας..

 

Μήπως ξέρετε τι μπορεί να συμβαίνει;;; :(:(

 

αν μπορείς να μας πείς και τι version τρέχεις.... η Πυθία έχει πάει διακοπές μην την ενοχλούμε :P

Link to comment
Share on other sites

Το S2 μου έχει παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα μετά από κάποιους μήνες αγοράς του και δεν γνωρίζω τι να κάνω. Ξέρω γω, υποθέτουμε πως ασχολούμαι με το κινητό για κάποια ώρα(παίζω κάποιο παιχνίδι, στέλνω κάποιο μήνυμα κτλ), τελειώνω τη δουλειά μου και το κλειδώνω.. Μετά από περίπου 5-6 φορές επανάληψης αυτής της ''διαδικασίας'', πάω να ξεκλειδώσω το τηλέφωνο( πατώντας το κουμπί από τα δεξιά) και η οθόνη δεν ανάβει, ενώ το κινητό είναι αναμμένο! (δηλαδή μπορεί να με πάρει κάποιος τηλ εκείνη τη στιγμή, το κινητό μου να μην χτυπάει αλλά αυτός να ακούει στην κλήση πως απλά δεν το απαντάω εγώ). Ύστερα, για να επιλυθεί αυτό, αναγκαστικά βγάζω τη μπαταρία και την ξαναβάζω. Όταν ενεργοποιείται το κινητό, έχω σίγουρα 30-40% μείωση της στάθμης της μπαταρίας..

 

Μήπως ξέρετε τι μπορεί να συμβαίνει;;; :(:(

 

Κλασική περίπτωση βλάβης

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Ξερεις κανενα τροπο?

Δες λιγο και ποιο κατω τι γραφω.

 

 

Τα εχω διαβασει αυτα αλλα ψαχνω ενα τροπο ρουτ που να ΜΗΝ ΑΛΛΑΖΕΙ KERNEL& ROM απλα να προσφερει δικαιωματα admin στον χρηστη και τιποτα αλλο.

 

 

Ευχαριστω πολυ για ολα

 

 

H μεθοδος που προτεινει ο saliez δεν αλλαζει rom ή kernel.Απλα μπαινει το αρχειο που σου επιτρεπει να κανεις root.

Nokia:6120c,6500,N73,N81 / Toshiba G810 Portege WM6.5 / Apple iPhone 3GS 16GB / Samsung Galaxy S II / Samsung Galaxy S4 9505 stock
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, προς τον φίλο που έχει το ίδιο πρόβλημα με εμένα, το κινητό να χάνει το σήμα:

φίλε, κάνε ότι γουστάρεις, εγώ έκανα πολλές προσπάθειες, όμως μετά την τρίτη επίσκεψη στο σέρβις το κινητό συνέχισε να χάνει το σήμα. Τι και αν άλλαξα μόντεμ, τι και αν άλλαξα ρομ, τι και αν το έστειλα στο σέρβις 3 φορές, μερικές φορές το κινητό βρίσκει το σήμα μόνο του, μερικές άλλες θέλει reboot.

Root σε JB δεν έχει βγει ακόμα από CF, η μέθοδος του Philz όμως χρησιμοποιείται ευρέως. Από ότι έμαθα ο CF είπε πως θα βγάλει κάτι για gs2 σύντομα.

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

Χανει το σημα σε τι?

Στο wifi, στο σημα τηλεφωνου, στο gps?

 

Και αυτο το θεμα το εχεις μονο εσυ ή το συναντησαν και αλλα ατομα με την ισπανικη 4.1.2?

Link to comment
Share on other sites

Χανει το σημα σε τι?

Στο wifi, στο σημα τηλεφωνου, στο gps?

 

Και αυτο το θεμα το εχεις μονο εσυ ή το συναντησαν και αλλα ατομα με την ισπανικη 4.1.2?

 

Από όταν είχα ICS (είτε 4.0.3 είτε 4.0.4) το κινητό μου έχανε σήμα τηλεφώνου, οι άλλες κεραίες δούλευαν καλά. Στις 6 περίπου μέρες που είμαι με JB δεν είδα το κινητό να χάνει σήμα, ίσως τυχαία. Συμβουλή μου ξαναλέω, σέρβις, και ξανά σέρβις, και ξανά μέχρι να νιώσεις σίγουρος. Πελάτες είμαστε.

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!χτεσ το κινητο ειχε ενα ατυχημα με αποταιλεσμα να σπασει η οθονη!ξερει καποιοσ ποσο παει η αλλαγη?η αν εχει καποιος οθονη για πουλημα ας μου στειλει!ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...