Jump to content

[ROM] Omega v10.4 - XWKL1 Android 2.3.6 + Omega Files Kitchen v0.3


ioathe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το remove browser overscroll glow το εχει προσθεσει ο γιαννης για την ωμεγα

 

Sent from my iphone 4

 

Που βρίσκεται; στο folder της ωμέγα δεν το βλέπω

 

Sent from Galaxy

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Που βρίσκεται; στο folder της ωμέγα δεν το βλέπω

 

Sent from Galaxy

 

στα mods στο 4ο ποστ

 

Sent from my iphone 4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας και ενα μπραβο και απο εμενα για την ρομ .

εχω μια απορια , μπορω να την κατεβασω απο καποιο αλλο λινκ εκτος απο αυτο , διοτι την κατεβαζω με 5 kb...

Link to comment
Share on other sites

στα mods στο 4ο ποστ

 

Sent from my iphone 4

 

Ναι το είδα σε ευχαριστώ..παλεύω να το κατεβάσω αλλά παρότι έχω πληρώσει εκεί τζίφος..θα το παλέψω λίγο ακόμα αν και γενικά από ότι βλέπω πολλοί έχουν πρόβλημα με το συγκεκριμένο site

Edit

Δεν κατεβαίνει με τίποτα..Γιάννη help!

 

Sent from Galaxy

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Γιαννη μου αυτο που σου ειχα υποσχεθει αν και δεν προλαβα στα γενεθλια και περιμενουμε εναγωνιως την v.5.Παρε το δωρο σου 9JY35474YU468830F
Link to comment
Share on other sites

Γιαννη μου αυτο που σου ειχα υποσχεθει αν και δεν προλαβα στα γενεθλια και περιμενουμε εναγωνιως την v.5.Παρε το δωρο σου 9JY35474YU468830F

 

Τελικά η βαση της KJ2 Ειναι το κατι αλλο...περασα για λιγο στην criskelo και επαθα πλακα...αντε ρε γιανναρε φτιαξε μας παλι με την v5...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Γιάνναρεεε Αγάπη μου.... Γλυκιά μου Αγορίνα .... Από εδώ μακρια, χωρίς ( p. c) και με κλεμμένο το "internet".... (3g δεν παίζει ούτε για δείγμα.. )... ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΧΡΟΝΝΝΝΝΝΙΙΙΙΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΟΟΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑ & ΚΑΛΛΛΛΑΑΑΑ...!!!! Ότι καλύτερο σε εσένα προσωπικά αλλά και στην Οικογένεια σου....(Να σε χαιρονται βρε Τσαναμπετικο...:lol:). Και κανε κράτει στις ROM...!!!! Φέρνω από Ιταλία πολύ καλά νέα ... Αλλά και τις ευχές του ίδιου,του κυρίου "Leomar"που επιμένει σαν σκυλί να τον κάνουμε μέλος της "OMEGA BETA TESTING TEAM"...!!!

 

Αλλα τον εστειλα.... Ξέρεις που Γιανναρεεεε μου....!!!! :lol::p

Μου είπε πως για αντάλλαγμα,προσφέρει δωρεάν την κουζίνα του.....:rotfl: Αλλά εκεί που τον έστειλα,του είπα...

Πριν πάρεις "ΤΑΧΙ" για να πας....

 

Βαλε και την "κουζίνα" σου στον... κ..

Γ@μοτι μου ... Έχασα την σύνδεση .... Τα λέμε σύντομα φιλία πολλά σε όλα τα OMEGATONIA..!!!!

 

3 Μέρουλες μακρια ακόμα στην Αργεντινή,για κάτι ψιλοεκκρεμοτητες που εχω και με έναν άλλο Τύπο...:lol::p

Και πισω στα Πατρια Εδαφη μετα...!!!!! (Αν και φοβαμαι,θα κανω και αλλου μια σταση... :worry:)

Edited by gorgiosalon
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η βαση της KJ2 Ειναι το κατι αλλο...περασα για λιγο στην criskelo και επαθα πλακα...αντε ρε γιανναρε φτιαξε μας παλι με την v5...

 

Έρχεται και επιστρέφουμε άμεσα.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Ναι το είδα σε ευχαριστώ..παλεύω να το κατεβάσω αλλά παρότι έχω πληρώσει εκεί τζίφος..θα το παλέψω λίγο ακόμα αν και γενικά από ότι βλέπω πολλοί έχουν πρόβλημα με το συγκεκριμένο site

Edit

Δεν κατεβαίνει με τίποτα..Γιάννη help!

 

Sent from Galaxy

 

στο ανεβαζω σε λιγο...

 

edit: http://www.sendspace.com/file/uspzt9

Edited by parafron4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Γιάνναρεεε Αγάπη μου.... Γλυκιά μου Αγορίνα .... Από εδώ μακρια, χωρίς ( p. c) και με κλεμμένο το internet.... (3g δεν παίζει ούτε για δείγμα.. )... ΧΡΟΝΝΝΝΝΝΙΙΙΙΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΟΟΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑ... Ότι καλύτερο σε εσένα προσωπικά αλλά και στην οικογένεια σου.... Και κανε κράτει στις ROM...!!!! Φέρνω από Ιταλία πολύ καλά νέα ... Αλλά και τις ευχές του ίδιου του κυρίου Leomar που επιμένει σαν σκυλί να τον κάνουμε μέλος της OMEGA BETA TEST TEAM...Αλλα τον εστειλα,, Ξέρεις που.... Μου είπε πως για αντάλλαγμα προσφέρει δωρεάν την κουζίνα του..... Αλλά εκεί που τον έστειλα, του είπα πριν πάρεις ΤΑΧΙ για να πας....

 

Βαλε και την κουζίνα σου στον... κ.. Γ@μοτί μου ... Έχασα την σύνδεση .... Τα λέμε σύντομα φιλία πολλά σε όλα τα OMEGATONIA..!!!!

 

Giorgio σε ευχαριστώ γιατί με τα λόγια σου με επεισες να δοκιμασω την Omega και εμεινα εδω....

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η βαση της KJ2 Ειναι το κατι αλλο...περασα για λιγο στην criskelo και επαθα πλακα...αντε ρε γιανναρε φτιαξε μας παλι με την v5...

 

Συμφωνω μαζι σου φιλε μου, την δοκιμασα και γω μετα απο σχολια δικα σου και του Freddaras,

και την εχω ακομα μαζι με speedmod. Παει σφαιρα αλλα μου λειπει η omega ειναι η αληθεια.

 

P.S. Επειδη μαλλον θα ξαναπερασω την omega v4, ποιον κερνελ προτεινετε? Speedmod?

Link to comment
Share on other sites

Τα συγχαρητήρια και από μένα για την απροβλημάτιστη λειτουργιά της ROM.

Θα μπορούσα όμως να κάνω μια χαζή ερώτηση;;;;

 

Από τη στιγμή που πέρασα την 4 έχω την αίσθηση ότι και η αντίθεση της οθόνης σαν να άλλαξε... Τα γράμματα μου φαίνονται ποιο έντονα και πιο καθαρά... Παίζει να ισχύει κάτι τέτοιο;;;;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα συγχαρητήρια και από μένα για την απροβλημάτιστη λειτουργιά της ROM.

Θα μπορούσα όμως να κάνω μια χαζή ερώτηση;;;;

 

Από τη στιγμή που πέρασα την 4 έχω την αίσθηση ότι και η αντίθεση της οθόνης σαν να άλλαξε... Τα γράμματα μου φαίνονται ποιο έντονα και πιο καθαρά... Παίζει να ισχύει κάτι τέτοιο;;;;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Εγω πηγα κατευθειαν στην v4 χωρις να εχω δοκιμασει τις προηγουμενες, αλλα καπου πρεπει να

πηρε το ματι μου σχολιο του Γιαννη οτι τα fonts ειναι μεγαλυτερα. Δεν παιρνω και ορκο βεβαια.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω μαζι σου φιλε μου, την δοκιμασα και γω μετα απο σχολια δικα σου και του Freddaras,

και την εχω ακομα μαζι με speedmod. Παει σφαιρα αλλα μου λειπει η omega ειναι η αληθεια.

 

P.S. Επειδη μαλλον θα ξαναπερασω την omega v4, ποιον κερνελ προτεινετε? Speedmod?

Με speedmod K2 17 που εχω την omega 4 το κινητο ειναι σουπερ!!

Η ζωη ειναι πολυ μικρη για να ειναι μιζερη!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγω πηγα κατευθειαν στην v4 χωρις να εχω δοκιμασει τις προηγουμενες, αλλα καπου πρεπει να

πηρε το ματι μου σχολιο του Γιαννη οτι τα fonts ειναι μεγαλυτερα. Δεν παιρνω και ορκο βεβαια.

 

Ναι εχει μεγαλώσει το μέγεθος της γραμματοσειρας... Και όχι μόνο...!!!!!

Av δεν κανω λαθος.... Πρεπει να εχει εμπλουτισει με βαθυτερο και πιο Θερμοδυναμικο (συναισθηματικα) :whistle: τροπο,την ποιοτητα των χρωματων....!!!!! Κατι σαν το "Rembrandt" ενα πραγμα...!!! { Ρέμπραντ = Ολλανδός ζωγράφος και χαράκτης του 17ου αιώνα}

 

@IOATHE..!!! Γιανναρεεεεε θα σταματήσω και λίγες μέρες στο Βελιγραδι,Σερβία μεριά... Να δώσω ένα βραβείο στην καλύτερη αντιγραφή ( υποκλοπή) "ROM", που εχω δει πότε στην ζωή μου...!!! :shock:

 

Σε κάποιον Κύριο... Clarity, Harity, P@pàrity... Δεν θυμάμαι καλά το όνομα του παιδιού..... Aν και θα τον συμπαθούσα παρά πολύ,, αν μας έλεγε και την αλήθεια....!!!! :lol::p

 

ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΚΑΚΌ...!!! ΑΡΚΕΊ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΛΕΓΕΣ ΒΡΕ ΑΓΑΠΟΎΛΑ ΜΟΥ...!!!! (και ας κατάγεσαι και από το Πράσινο Ακρωτήρι) :lol:

 

 

Giorgio σε ευχαριστώ γιατί με τα λόγια σου με επεισες να δοκιμασω την Omega και εμεινα εδω....

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Να εισαι καλα Αγορινα μου **stispan1**....!!!!

Χαιρομαι που και εσυ απολαμβανεις αυτο που πιστευα και πιστευω.... Oτι ειναι Το καλυτερο (μακραν απο ολα) που εχω δοκιμασει ποτε στην συσκευη μου...!!!! (Και εχω δοκιμασει τα παντα ο κοιλιοδουλος...)

{ :!: ΟΜΕGA ROM :!: }

 

 

Θελω να ξερεις ομως καλε μου Φιλαρακο και Μορτη μου....!!!

 

Οτι ουτε εσενα.... Ουτε και κανεναν αλλον,προσπαθησα εστω κατ'ελαχιστο να σας ΠΕΙΣΩ....

Δεν με ενδιεφερε ποτε κατι τετοιο....!!!!

Ναι... Πολυ σωστα το λες.....!!!! Ηθελα σαν Τρελος να το δοκιμασετε....!!!!

Ειχα Φαει απο το πιατο....!!! Και ηξερα την ΓΕΥΣΗ.....!!!

 

(Και αν καποιος πει... Πως η γευση ειναι υποκειμενικο πραγμα..!!!)

 

Θα του πω....!!!

Πως Συμφωνω απολυτα μαζι σου....!!! Αλλα θα πρεπει και εσυ να αποδεκτεις...

Πως οσο Αλατι & Πιπερι & Κανελα & Ζαχαρη,μου βαλεις στα σκ@τ@.... Αυτα παντα παραμενουν ΣΚ@Τ@....!!!!

Edited by gorgiosalon
Link to comment
Share on other sites

εχω την omega και kernel siyah . ολα καλα. απλα θελω να ρωτησω αν καποια στιγμη θελω να γυρισω σε stock τι κανω ακριβως; περναω μεσω odin μια stock Και βαζω το usb jig και ειμαι ενταξει ; ή θελω και τιποτε αλλο; ρωταω γιατι καποια στιγμη που ηθελα να γυρισω σε stock πηγα να την περασω μεσω odin μου εδιξε οτι περαστηκε αλλα το κινητο εμενε στο Logo.
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

εχω την omega και kernel siyah . ολα καλα. απλα θελω να ρωτησω αν καποια στιγμη θελω να γυρισω σε stock τι κανω ακριβως; περναω μεσω odin μια stock Και βαζω το usb jig και ειμαι ενταξει ; ή θελω και τιποτε αλλο; ρωταω γιατι καποια στιγμη που ηθελα να γυρισω σε stock πηγα να την περασω μεσω odin μου εδιξε οτι περαστηκε αλλα το κινητο εμενε στο Logo.

 

Με ένα reboot φυσιολογικά θα άνοιγε.

Και σε μένα έκανε το ίδιο και έφτιαξε. Αφού ξεκίνησε πάτησα στο τηλέφωνο *2767*3855# και έγινε σαν καινούριο.

Link to comment
Share on other sites

ειχα κανει rebbot αλλα δεν ξεκιναγε με τιποτα. βεβαια ειχα παει να βαλω μια παλια ελληνικη την πρωτη που ειχε βγει . ισως να μην ειχε κατσι και καλα και να το εκανε.
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

(Ας το γιορτασουμε μια φορα και αυτο.... Αφου δεν εχουμε κανει ποτε κατι αναλογο...!!!!)

 

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 100 ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΟΜΟΡΦΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ ΜΑΣ....!!!!

 

 

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΙΣ 1000λιασει....!!!!!! Μακαρι να φροντισει ο Δημιουργος για αυτο...!!!

 

Κατι μου λεει οτι θα πρεπει να βαλουμε και εμεις ενα χερακι σε αυτο....!!! Βαρατε "dοnate" να την κανουμε την "κουφαλα", :X να μην μπορει να μας αφησει....!!! Σημασια δεν εχουν τα 50 λεπτα του {ευρω} η τα 10 ΕΥΡΩ {των πλουσιων}.... Σημασια εχει να του ασκουμε συνεχως την ψυχολογικη πιεση,του να δουλευει για εμας.....!!!! {Οσο αυτο του αρεσει και τον ευχαριστει...:respect::bow:}

 

Τα Χριστουγεννα {που ερχονται και αυτα}.... Εμενα πολλες φορες με πληρωνουν με Κουραμπιεδες και Μελομακαρονα.... Και ενω ειμαι σκασμενος απο αυτα..... Οι χαρουμενοι συνανθρωποι μου και το Γελιο των παιδιων τους,με κανει να συνεχιζω να δουλευω για αυτους,Ακουραστος με Προθυμια και ΑΓΑΠΗ....!!!!!

 

Τι δουλεια κανω τα Χριστουγεννα....(????):worry:

 

 

Τον "Αγιο Βασιλη" στην Πλατεια Αριστοτελους.....:p Εχει ξανα δει κανεις σας , Αγιο Βασιλη με "PDA SGS2"...??? :lol: Να 'ρθειτε να σας κερασω κουραμπιεδες και παιχνιδακια....!!!! Και στους Τυχερους απο εσας,θα δινω και εναν "GREEK KERNEL" δωρο....!!!!! :clap:

 

ΤΟ ΣΥΝΘΗΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.../ ΛΕΦΤΑ ΠΑΙΖΕΙ....!!!! KERNEL ΠΑΙΖΕΙ...????:rotfl:

Edited by gorgiosalon
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δοκιμάζω την v5 KJ2 κοινώς, και ΠΕΤΑΑΑΑΕΙ η ρομ ;) Δεν προλαβαίνω να ξεκλειδώσω την οθόνη και έχει ανοίξει......

Υπομονή λίγο ακόμα και υποθέτω ότι μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα την ανεβάσει ο Γιάννης αν συνεχίσει να δουλεύει η ρόμ έτσι απροβλημάτιστα :wink:

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πάλι το ίδιο πρόβλημα με τα ελληνικά ονόματα στην αναζήτηση... Δε μου βγάζει κανένα όνομα. Τι να κάνω;;;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δοκιμάζω την v5 KJ2 κοινώς, και ΠΕΤΑΑΑΑΕΙ η ρομ ;) Δεν προλαβαίνω να ξεκλειδώσω την οθόνη και έχει ανοίξει......

Υπομονή λίγο ακόμα και υποθέτω ότι μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα την ανεβάσει ο Γιάννης αν συνεχίσει να δουλεύει η ρόμ έτσι απροβλημάτιστα :wink:

 

Ε αυτο δεν ειναι δικαιο...ειναι σα να κανεις διαιτα κ εγω να σου λεω οτι τρωω πιτογυρα και σοκολατινες :p

 

Την περιμενουμε πως και πως γιατι εχουν ακουστει πολυ καλα λογια για την KJ2

 

Sent from my iphone 4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πάλι το ίδιο πρόβλημα με τα ελληνικά ονόματα στην αναζήτηση... Δε μου βγάζει κανένα όνομα. Τι να κάνω;;;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Αγορινα **aris1976**....!!! Δεν εχω αυτο το προβλημα....!!!

 

Αλλα καπου διαβασα οτι εαν κανεις διαγραφη των επαφων σου.... Και μετα "restore" απο την "SDcard" σου.... Που θα φροντισεις να τις εχεις κανει "backup" πρωτα....:!::!::!:

 

To θεματακι φτιαχνει.....!!!

Δοκιμασε το και εδω ειμαστε.....

 

*ΕDIT*..... Εεεεεεεειιιιιιιιιιιιιιιι......!!!!! Εσυ απο κατω....**Νizl84**...... Δεν νομιζω να μπορεις να φανταστεις.......:fool: Αλλα συντομα θα ΓΕΥΤΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣ......!!!!!!

 

 

@Προς Κυριο IOATHE / Γιαννη .... Θα σας παρακαλεσω παρα πολυ..... Πριν κανετε το επισημο "UpLoad" σας,να με ενημερωσετε κρυφα απο ολα τα "ΑΞΙΟΤΙΜΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΤΑ ΜΕΛΗ" να κανω εγκαιρως το "DownLoad" μου..... ΠΡΙΝ ΦΡΙΚΑΡΕΙ Ο "SERVER".......:!::!:

 

Παρακαλω πολυ για την αμεση ειδοποιηση σας.....!!!!!!! :lol::p

Edited by gorgiosalon
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δοκιμάζω την v5 KJ2 κοινώς, και ΠΕΤΑΑΑΑΕΙ η ρομ ;) Δεν προλαβαίνω να ξεκλειδώσω την οθόνη και έχει ανοίξει......

Υπομονή λίγο ακόμα και υποθέτω ότι μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα την ανεβάσει ο Γιάννης αν συνεχίσει να δουλεύει η ρόμ έτσι απροβλημάτιστα :wink:

 

Super νεα. Εχοντας δοκιμασει αλλη kj2 μπορω να

φανταστω!:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...