Jump to content

[ROM] Omega v10.4 - XWKL1 Android 2.3.6 + Omega Files Kitchen v0.3


ioathe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο θερμοκρασια μολις την φλασαρα ηταν στους 28 βαθμους, τωρα ειναι στους 25..

 

Μπαταρια δεν εχω προλαβει να δω καμμια αξιολογη διαφορα στις 2 ωρες που την εχω :p

 

Μηπως δικιμασες αν δουλεύει και η κουζίνα του leomar στην v5????

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μηπως δικιμασες αν δουλεύει και η κουζίνα του leomar στην v5????

 

Οταν μας ερθει η 5 το κοιταμε...

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μηπως δικιμασες αν δουλεύει και η κουζίνα του leomar στην v5????

 

 

οχι δεν το εχω κοιταξει.. γιατι τι μπορει να αλλαξε με την v5.0 για να υποστηριζει την κουζινα του leo??

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν το εχω κοιταξει.. γιατι τι μπορει να αλλαξε με την v5.0 για να υποστηριζει την κουζινα του leo??

 

Στην κρισκελο δεν δουλευει...

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Μηπως δικιμασες αν δουλεύει και η κουζίνα του leomar στην v5????

 

Αφού ο λεό έχει άλλη ρομ βάση.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Στην κρισκελο δεν δουλευει...

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Αφού ο λεό έχει άλλη ρομ βάση.

 

 

σε καμια αλλη εκτος απο του leomar δε δουλευει και ο λογος ειναι απλος την εχει φτιαξει κατ'αυτον τον τροπο..

 

ο pan24 ας πουμε που ηθελε να την κανει να συνεργαζεται με την δικη του ρομ (alpha) μας ειπε τα εξης:

 

Εχω κανει καποια changes στο build.prop για να λειτουργει η leomar kitchen.η εφαρμογη kitchen pro βρισκεται στο data/app.παρακαλω αναφερτε μου αν δουλευει η kitchen.αν δεν δουλευει αλλαξτε το system/build.prop το ro.build.display.id σε CheckROM Revolution v2.0 και ξαναδοκιμαστε.Στην 2SE προς το παρον δεν βρηκα τροπο να λειτουργει η kitchen οποτε κατεβαζετε οτι θελετε απο το leomar75.celogeek.com/xxki4[/b]

 

αυτα συν του οτι η omega v5 βασιζεται σε αλλο firmware πιο προσφατο απο το xxki4 που χρησιμοποιει η CheckRom ειναι οι λογοι για τους οποιους θα συνιστουσα να μην συνδιαστει η κουζινα του leo με την omega..

 

εμεις εχουμε το dropbox και τα omega files αντι για κουζινα..

Edited by Sol_Ballads

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και εγω την omega και η πρωτη εντυπωση οντως εινα παρα πολυ καλη , αλλα εχω ενα προβληματακι με μαρκετ , ενω ξεκινησε να κανει επαναφορα των εφαρμογων μου , μια στιγμη αρχισε να μου βγαζει σφαλματα , λεω δεν πειραζει θα κατεβασω το titanium και θα τις κανω restore , αλλα οταν παω να το κατεβασω , μου βγαζει το παρακατω σφαλμα

Σφαλμα ληψης "titanium backup" Υπαρχει επαρκης χωρος στη συσκευη.

παλιοτερα ειχα προβλημα με τις επιπληρωμη , τωρα ουτε τις δωρεαν δεν με αφηνει να κατεβασω , καποια βοηθεια απο καποιον?

Link to comment
Share on other sites

σε καμια αλλη εκτος απο του leomar δε δουλευει και ο λογος ειναι απλος την εχει φτιαξει κατ'αυτον τον τροπο..

 

ο pan24 ας πουμε που ηθελε να την κανει να συνεργαζεται με την δικη του ρομ (alpha) μας ειπε τα εξης:

 

 

 

αυτα συν του οτι η omega v5 βασιζεται σε αλλο firmware πιο προσφατο απο το xxki4 που χρησιμοποιει η CheckRom ειναι οι λογοι για τους οποιους θα συνιστουσα να μην συνδιαστει η κουζινα του leo με την omega..

 

εμεις εχουμε το dropbox και τα omega files αντι για κουζινα..

 

Κι όμως ,έχω δώσει λινκ με τη έκδοση 4 της κουζίνας που δουλεύει με την Omega,όταν είχαν ως βάση την ΚΙ4.

Ο δεύτερος λόγος είναι το πρόβλημα τώρα.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Και Τελος.........ΣΤΟ ΖΟΥΜΙ...!!!!!!!

 

Μαγκες ναι ειμαι Αρρωστος... Και "Σαν Απιστος Θωμας" και Εγω.... Τα δοκιμαζα ολα κατα την διαρκεια Απουσιας μου...!!!!

 

KJ2 λοιπον...!!!! {Ολα προσωπικες εκτιμησεις,με περιθωριο σφαλματος 5%}

 

(+) Πιο γρηγορο γενικα το λειτουργικο....{προσωπικη εκτιμηση 15%}

(+) Αποκριση καλυτερη {10%} (smoothotita,fastotita,daxtilotita...κ.τ.λ)

(+) Θερμοκρασια καλυτερη {0.5% / 1%} (η απλα μου φαινεται,παντα με "CFroot kernel" = 'full stock'

(+) Μπαταρια καλυτερη κατα 8%

(+)(+) Σταθεροτητα... Ακομα πιο βραχος 20%

{0} Εμβελεια επικοινωνιας (Wi-Fi,Σημα κ.τ.λ το ιδιο)

(-)(-) Πιο Αργος 'mamisios' "browser" κατα 10%....(μαλλον για λογους εξοικονομησης μπαταριας)

(-) Διαρκεια φορτισης.... Περιπου η Ακριβως το ιδιο...{-0,5%}

 

1)*EDIT* Εκτός όσων έγραψες έχω την εντύπωση ότι διαθέτει την καλυτερη γραμματοσειρα.

Επίσης διαθέτει ελληνικο swipe και κατα συνέπεια θα δουλεύει πιο σωστα και η αναζητηση στον Dialer.

 

Σωστος ο Παιχτης **Te_salat** συμαντικη η παραληψη μου... (και να με συγχωρησετε και για τυχον αλλες...) Καμμενος "flashomaiac" γαρ εστι...

 

*ΚJ2 v5.0 OMEGA ROM* & "Η ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗ ΚΑΙ ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΗ +++ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΗ"

O Γιανναρος για αλλη μια φορα ξεπερνα τον εαυτο του....!!! Μαζι με ολα τα παραπανω και ελαφρως καλυτερα απο τον καθε αλλο "cooker" που δοκιμασα....(+++)

 

(+)(+) Καλυτερα χρωματα & γραμματοσειρα {θερμοδυναμικη απεικονιση 20%} (δεν ξερω πως αλλιως να την βαφτισω...'sorry')

(+) Home my home (εφαρμογη) Ενημερωνω απο τωρα,πως θα χρειαστει "τσεκαρισμα" στην επιλογη "Home button double click" στο "Deluxe Settings" για να δουλεψει σωστα...!!!!

(+) Ακομα πιο καλα (smoothotita,fastotita,daxtilotita,statherotita...κ.τ.λ) Δεν ξερω τι κανει πλεον αυτο το Παιδι...!!! :dash: (Παντα με Σεβασμο στην "mamaphilosophy' και οχι με Τσαρλατανικες ΑΡΓΕΝΤΙΝΟ'Ι'ΤΑΛΟΦΙΓΟΥΡΕΣ).

(+)(+) Aκομα καλυτερη αυτονομια Μπαταριας (+5%)

(+) 5% Καλυτερη εμβελεια "Wi-fi' σε σχεση με την "by mama ΚJ2"...!!! Προκαλω απο τωρα τον οποιοδηποτε,για να μου αποδειξει το αντιθετο,{μετρηση με 10'συνεχεις επαναληψεις,περιορισμος φαινομενου 'placebo effect' κατα την μετρηση...!!!}

(Εχει προταθει απο διαφορους Εκλεκτους & Σεβασμιους "Κamerounezous" η επιστροφη μας στο "ΚΙ3 modem" για οσους εχουν προβληματα).

{+} Λειτουργικοτατο χωρις προβληματα "MarketEnabler" στα 'programs' του "ΟΜΕGA FILES" για διαθεσιμα τυχον "Update & .apk" που δεν βλεπουμε "by stock" ....+ Eφαρμογες τυπου "google earth κ.α" που δεν εχουμε προσβαση....!!!

(+)(+)(+) 100% Επιτυχης διαδικασια "flasharismatos' <No full wipe> και στις "3 TESTING" προσπαθειες μου,χωρις κανενα προβλημα..

{στην "OMEGA v5.0" που εχω προλαβει μεχρι τωρα να δοκιμασω}

(-)(-) Αρνητικο για μ'ενα η Eπιλογη 2 "Lawncher"...{Εχω την εντυπωση πως καποιοι,θα μου τα μπερδεψουν εκει περα...Ισως και οχι...!! θα δειξει..) Γουσταρω με Τρελλαααα **petsasj 5x5 **..!!!

 

Αλλα ηρθε η ωρα να ακουσετε και κατι Αρνητικο απο το Στομα μου.... Και μαλιστα τωρα που αυτοβαπτιστικα απο μονος μου "SUPPORT MEMBER"...{με την αδεια παντα του δημιουργου...!!!!}

 

Προσωπικη μου Αποψη Αγαπητα μου "ΟΜΕGATONIA" ειναι... Πως δεν πρεπει να τρελενομαστε με την καθε "New Version Kamerounia firmware" που μας ξεπετιουνται καθε 3 και λιγο....

 

Με εχουν καταντησει τον "flashomaniac" να μην μπορω να καταλαβω τις διαφορες τους... Δυσκολευομαι πραγματικα να ειμαι Ακριβης στα ποσοστα που σας δινω....Φοβαμαι οτι μπορω να κανω και λαθος...

 

ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΤΟ "ΧΧΚΙ4" ηταν το πιο ανεβασμενο "firmware" της Εποχης που διανυουμε {right now}.... Χωρις να απαξιωνω την βελτιωση,που δυσκολευομαι να αντιληφθω εν συνεχεια...!!!!

 

ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ....ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙΡΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ "FLASHARO" (θα μου πειτε... ΕΕΕΕεεε μην "flashareis re Arroste".... Mα μου εχετε αφησει καθολου Μυαλο....!!!!:lol:

 

O Γιαννης πολυ καλα κανει και ακολουθει τις εξελιξεις....Εχω ομως την εντυπωση πως εαν χαναμε και κανενα "firmware" δεν θα πεθαινα πλεον....(τουλαχιστον εγω ο Αρρωστος...χα..!! χα..!!) Ισως αν διναμε λιγο χρονο στον Γιαννη, θα μπορουσε να ριξει βαρος και σε αλλα πραγματα που τωρα δεν προλαβαινει...!!!!

 

Εκτος και αν ο Γατος δεν το εχει Αναγκη....!!!! Και μας παει "Τρενακι μεχρι το ΤΕΛΟΣ"...:lol::p

 

2) *EDIT* Kωστα πολυτιμες οι Συμβουλες σου,απο τα εμπειρα χειλη σου...!! Νομιζω πως θα κανουν καλο σε πολλους....!! Και ετσι ο Γιαννης θα μπορει να ακολουθησει εν συνεχεια τις εξελιξεις,χωρις μεγαλη πιεση απο μερους μας...!!!

(Αν εχει νιωσει κατι τετοιο.... Δεν ξερω...) Γιατι ειναι Γατος με πεταλα ο ΤΥΠΟΣ.....!!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Κυριο ΙΟΑΤΗΕ / ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΓΝΩΣΤΕ (Καθ'εικονα) ΓΙΑΝΝΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ....!!!! ΓΙΑ ΤΟΝ "ΧΡΟΝΟ / ΚΟΠΟ / ΘΥΣΙΕΣ κ.α" ΠΟΥ ΑΦΙΕΡΩΣΕΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ....!!!! Προσφερωντας μου,αυτην την αφιλοκερδη παροχη σου....!!!!

 

ΤΟ ΦΤΩΧΟ ΜΟΥ "DONATE",TO ΚΕΡΔΙΣΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΣΟΥ...!!!!!!!

 

Να εισαι καλα....!!!

Edited by Tyxerakias
Ξεζούμισμα.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Γιωργαρε.

Αν σ αρέσει καποιο firmware δεν χρειαζεται να φλασαρεις. Κι εγω αυτο εκανα απο τον καιρο των WM. Το ίδιο και τωρα. Είχα στήσει την V2 και την είχα σαν βάση.

Εκανα δοκιμές και αν δεν μου άρεσε κάτι ξαναγυριζα στην V2.

Τωρα βλέπω ότι μ αρέσει το KJ2 οπότε θα το ακολουθήσω.

Εκτός όσων έγραψες έχω την εντύπωση ότι διαθέτει την καλυτερη γραμματοσειρα.

Επίσης διαθέτει ελληνικο swipe και κατα συνέπεια θα δουλεύει πιο σωστα και η αναζητηση στον Dialer.

 

Edit:

Τελικά έκανα λάθος δεν δουλεύει καθόλου η αναζήτηση στα ελληνικά.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παω να αποθηκευσω μια

επαφη και μου βγαζει την εντολη «Η διεργασία process.acore τερματίστηκε απροσδόκητα.Δοκιμάστε ξανά.Αναγκαστικό κλείσιμο»Τι κάνουμε παιδιά εδώ;Τι λέτε να φταίει;Φοράω 4.1 ics

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζουμε αύριο πρωί να έχουμε τη νέα ρομ να φλασάρουμε.

Πιο πολλή αγωνία έχω για την OMEGA παρά για την κυβέρνηση Παπαδήμου.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Κωσταρα δουλευει κανονικα...!!!! Σου ετσειλα (p.m)...!!!

Γιατι το εχω ξαναγραψει εδω...

Δες τα {p.m} σου....

 

Οκ αλλά εγώ συγχρονίζω με gmail.

 

Ένα άλλο αρνητικό που εντόπισα είναι στην λήψη βίντεο με κίνηση.

Τράβηξα την κόρη μου που έκανε τρενάκι στο λούνα παρκ και παρατήρησα κάποια μικρά σπασίματα.

Μόλις γυρίσω σπίτι θα συγκρίνω το βίντεο μένα άλλο παλιότερο στο ίδιο μέρος που είναι από το iPhone και ένα ακόμα που έχω από την ΚΙ3 αλλά σε διαφορετικό μέρος και τραβηγμένο μέρα.

 

Τα γράφω εδώ αυτά ώστε να τα τσεκάρουν οι beta testers της omega v5 αφού στηρίζεται σ αύριο το firmware.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζουμε αύριο πρωί να έχουμε τη νέα ρομ να φλασάρουμε.

Πιο πολλή αγωνία έχω για την OMEGA παρά για την κυβέρνηση Παπαδήμου.

 

χλωμο το κοβω...μαλλον κυριακη πρωι...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να την ανεβάσει σύντομα ο Γιάννης. Αλλά το καλό το πράγμα αργεί να 'ρθει. Ή μήπως όχι; :p

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

 

το πρωτο λινγκ δεν δουλευει...ξερεις γιατι????

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

το πρωτο λινγκ δεν δουλευει...ξερεις γιατι????

 

γιατι μαλλον τη βγαλανε απο το μαρκετ...αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι...

 

Sent from my iphone 4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παω να αποθηκευσω μια

επαφη και μου βγαζει την εντολη «Η διεργασία process.acore τερματίστηκε απροσδόκητα.Δοκιμάστε ξανά.Αναγκαστικό κλείσιμο»Τι κάνουμε παιδιά εδώ;Τι λέτε να φταίει;Φοράω 4.1 ics

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Ξέρει κάνεις παιδιά τι παίζει με αυτό το θέμα;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οκ αλλά εγώ συγχρονίζω με gmail.

 

Ένα άλλο αρνητικό που εντόπισα είναι στην λήψη βίντεο με κίνηση.

Τράβηξα την κόρη μου που έκανε τρενάκι στο λούνα παρκ και παρατήρησα κάποια μικρά σπασίματα.

Μόλις γυρίσω σπίτι θα συγκρίνω το βίντεο μένα άλλο παλιότερο στο ίδιο μέρος που είναι από το iPhone και ένα ακόμα που έχω από την ΚΙ3 αλλά σε διαφορετικό μέρος και τραβηγμένο μέρα.

 

Τα γράφω εδώ αυτά ώστε να τα τσεκάρουν οι beta testers της omega v5 αφού στηρίζεται σ αύριο το firmware.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Φιλε μου τι εννοεις ακριβως οταν λες σου εκανε σπασιματα?? Οταν κουνουσες την καμερα σου περα δωθε για να τραβηξεις πραγματα η οταν τραβουσες κατι γρηγορο..

Παντως εγω το δοκιμασα τωρα και στα δυο και δε μπορω να διακρινω καποιο σπασιμο στην εικονα..

 

 

Sent from my customized sgs2 powered by Omega!

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου μια ερωτηση.Υπαρχει καποιος κερνελ που να υποστηριζει voodoo sound οπως στο galaxy s?

 

Να φανταστω οτι δεν υπαρχει κατι?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παω να αποθηκευσω μια

επαφη και μου βγαζει την εντολη «Η διεργασία process.acore τερματίστηκε απροσδόκητα.Δοκιμάστε ξανά.Αναγκαστικό κλείσιμο»Τι κάνουμε παιδιά εδώ;Τι λέτε να φταίει;Φοράω 4.1 ics

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Και μένα μου το κάνε αυτό σε παλιότερη έκδοση όμως.

πέρασες κάποιο θέμα πρόσφατα;

 

Sent from my Samsung Galaxy S II using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σ ολους,

δεν εχω προλαβει να απαντησω στα post σας γιατι εχω πολυ δουλειά.

Θα το κανω ομως το συντομοτερο.

 

Σας παρακαλώ μην κάνετε off-topic post - αφού μας φιλοξενεί το myphone είναι σωστό να ακολουθούμε τους κανόνες του.

Σε μια δυο μέρες θα σβήσω όλα τα off-topic post τον προηγούμενον ήμερων. Ευχαριστώ για την κατανόηση:)

 

@Χρήστο

Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για το Donate

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Οκ αλλά εγώ συγχρονίζω με gmail.

 

Ένα άλλο αρνητικό που εντόπισα είναι στην λήψη βίντεο με κίνηση.

Τράβηξα την κόρη μου που έκανε τρενάκι στο λούνα παρκ και παρατήρησα κάποια μικρά σπασίματα.

Μόλις γυρίσω σπίτι θα συγκρίνω το βίντεο μένα άλλο παλιότερο στο ίδιο μέρος που είναι από το iPhone και ένα ακόμα που έχω από την ΚΙ3 αλλά σε διαφορετικό μέρος και τραβηγμένο μέρα.

 

Τα γράφω εδώ αυτά ώστε να τα τσεκάρουν οι beta testers της omega v5 αφού στηρίζεται σ αύριο το firmware.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Μηπως αυτο στο εκανε με αναλυση 1280*720?

Το αναφερω οτι μεχρι στιγμης οτι κ να εχω φορεσει υπαρχει αυτο το φαινομενο με την συγκεκριμενη αναλυση κ εχω καταληξει οτι οφειλετε στο οτι χανει το auto focus...

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Πάρης......
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εβαλα σημερα στο sg2 μου την συγκεκριμενη rom Omega XT v4.1◄ICE CREAM SANDWICH► εκανα CFroot πριν κανονικα και οταν ανοιγω το κινητο μου βγαζει αυτο το κλασικο τριγωνακι.

Υπαρχει καποιο προβλημα? Μπορω να το διωξω μεσω odin οπως μας δειχνει στη πρωτη μεθοδο εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=308676 ??

Sorry αν σας "παω πισω στο νηπιαγωγειο" αλλα δεν εχω ιδεα απο αυτα ειναι το πρωτο μου android και το προσπαθω διαβαζοντας και κανοντας..:cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...