Jump to content

[Επίσημο] HTC Radar


RAZR2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι θα παρει κανονικα την 7.8

Αλλα το θεμα ειναι ποτε θα μας κανουν τη χαρη :ooch:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 82
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια σας παιδια εχω και εγω το radar και θα ηθελα να ρωτισω αν κανω την ενημερωση που εναι διαθεσιμη (7.10.7740.16 τωρα εχω την 7.10.7720.68)1.ποση ωρα διαρκει; 2.ειπαρχει περιπτοση να χασω επαφες;χρειαζετε backup;3.αν δεν την κανω θα μπορω να κανω την 7.8 οταν με το καλο ερθει;
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια εχω και εγω το radar και θα ηθελα να ρωτισω αν κανω την ενημερωση που εναι διαθεσιμη (7.10.7740.16 τωρα εχω την 7.10.7720.68)1.ποση ωρα διαρκει; 2.ειπαρχει περιπτοση να χασω επαφες;χρειαζετε backup;3.αν δεν την κανω θα μπορω να κανω την 7.8 οταν με το καλο ερθει;

 

Καλησπέρα.

 

1. Δεν κρατάει και πολύ κάνα 5λεπτό Max

2. Οχι δεν χάνεις τίποτα. Βέβαια δεν χάνεις και τίποτα να κρατήσεις backup για να σου φύγει το όποιο άγχος.

3. Δεν υπάρχει θέμα και να "ξεχάσεις" μια αναβάθμιση. Εγώ που είχα αφήσει 2 και είχε βγει η 3η μου τις έκανε με τη σειρά αυτόματα..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Καλησπερα σε ολους, δεν εχω καμια σχεση με htc και ελαχιστη με τα wp 7.5 - 7.8, αλλα εχω εναν φιλο με το συγκεκριμενο τηλεφωνο που θελει να βαλει μια εφαρμογη πλοηγησης.

ειδε στο κινητο μου που εχω το navigon και στο νοκια μου το symbian που εχει της νοκια τους χαρτες και ξενερωσε με το δικο του, ομως δεν ηξερα τι να του προτεινω..

Θα ηθελα λοιπον αν μπορει να μου πει καποιος τι κυκλοφορει για εδω.. δεν ξερω αν μπαινουν οι νοκια, μιας και η αδερφη μου στο λουμια 800 τους εχει και δεν ειναι κακοι.. και επειδη τρεχω με κατι νοσοκομεια και μπηκα πολυ βιαστικα να ρωτησω θα ηθελα να μου πειτε μερικες προτασεις και να του τα μεταφερω. Ευχαριστω πολυ..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Έχω το εξής πρόβλημα, όταν πάω να δω ένα βιντεο σε κάποιο σάιτ η οθόνη του βίντεο είναι μαύρη.Στην πάνω δεξιά γωνία έχει ένα εικονίδιο που δείχνει μια σελίδα που η μία της γωνία είναι διπλωμένη.Σκέφτηκα να κατεβάσω το adobe flash player γιατί σε κάποια σάιτ μου λέει οτι δεν το έχω.Προσπαθώντας να το κατεβάσω δείχνει την μπάρα λήψης ότι κάτι κατεβαίνει, αλλά άδικα περιμένω.Αυτό μου το κάνει σε οποιοδήποτε πρόσθετο προσπαθώ να κάνω λήψη.Τί συμβάινει?Το τηλέφωνο είναι εξαιρετικό, αλλά σαν πλοήγηση στο διαδίκτυο με έχει απογοητεύση πλήρως.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλησπερα,ξαφνικα δεν μου ανοιγει και με τα πολλα εμφανιζει διαφορα νουμερα αλλα ως εκει....τι προτεινετε ???
Ζητείται προίκα χωρίς νύφη για σοβαρό σκοπό…:wink:
Link to comment
Share on other sites

σημερα εβαλα το htc radar στον υπολογιστη και μου αναφερει στο zune σφαλμα c101002e!!!τι μπορω να κανω για να λειτουργησει??
Ζητείται προίκα χωρίς νύφη για σοβαρό σκοπό…:wink:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...