Jump to content

All about Volkswagen


nicos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ξερουμε ποτε θα ερθει το Scirocco Study-R με τα 270;;;ειναι πανεμορφο και γκαζατο αμαξι!!

 

γιατι??ενδιαφερεσαι να το παρεις συντομα??:pθελεις διπλωμα πρωτα...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 773
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

gt nomizw pws an vgei tha einai apla ligo kalytero apo to golf r32?alla gia mena xeirotero apo to s3?

Heaven Holds A Sense Of Wonder

And I Wanted To Believe That I'd Get Caught Up

When The Rage In Me Subsides

In This White Wave

I Am Sinking In This Silence

Link to comment
Share on other sites

epeidi prosfata eixa ena atuxima kai to amaksi pige stin presa 8a i8ela na rwtisw an auto to amaksaki einai oikanopoiitiko gia ta money tou:!:

Vrika etoimoparadoto golf 1.4 tsi highline 3d me ta 160 ps xeirokinito me ibis white xrwma kai iliorofi sta 23.300 k s mia vdomada t poli 8a t exw apo tin imera p 8a upograpsw:p

Ti lete???mipws na dwsw 25.000 n parw to sirocco???

oles oi idees dektes...:D

 

btw stin presa mpike to yrv tis upografis

 

Filika

 

Nikolas:)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

γιατι??ενδιαφερεσαι να το παρεις συντομα??:pθελεις διπλωμα πρωτα...
ερχετε και εμενα η σειρα μου:):D:p.απλος ενημερωτικα ροταω για να ξερω!!!
Link to comment
Share on other sites

charlie_GR ,θα με βοηθουσες αρκετα για δευτερη γνωμη...Μανωλη κι εγω ετσι το σκεφτομαι να το κανω αλλα κοιτα τι λεει πολυ σωστα ο Αρης?Με τετοια οικονομικη κριση δεν θελω να το χαρισω κιολας...

 

λοιπον σημερα περασα απο αντιπροσωπεια για ενα ηχο που ακουω στην πορτα οταν ανεβαινει το παραθυρο αλλα ο μηχανικος "ΔΕΝ" τον ακουγε.μαλλον εχω βιωνικο αυτι..Τεσπα ρωτησα για ανταλλαγη golf->scirocco

κ μου ειπαν χωρις καν να δουν το δικο μου οτι με τα χαρακτηριστικα του δικου μου(τσι 140ps-ηλιοροφη-esp-υποβραχιονιο, εχω βαλει κ αλλα μετα αλλα αυτα ειναι τα εργοστασιακα) 1 χρονο μεταχειρισμενο κ 18.800 χλμ πιανει γυρω στα 17 χιλιαρικα.

ελπιζω να σε βοηθησει η πληροφορια παντως δεν αξειζει η "ανταλλαγη"

πεζει ρολο κ τα 1.500 ευρω της εκπτωσης επι του καινουργιου δλδ θα επιανε +1.5 αν δεν ειχε βγει το γκολφ 6

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

epeidi prosfata eixa ena atuxima kai to amaksi pige stin presa 8a i8ela na rwtisw an auto to amaksaki einai oikanopoiitiko gia ta money tou:!:

Vrika etoimoparadoto golf 1.4 tsi highline 3d me ta 160 ps xeirokinito me ibis white xrwma kai iliorofi sta 23.300 k s mia vdomada t poli 8a t exw apo tin imera p 8a upograpsw:p

Ti lete???mipws na dwsw 25.000 n parw to sirocco???

oles oi idees dektes...:D

 

btw stin presa mpike to yrv tis upografis

 

Filika

 

Nikolas:)

 

Εσυ να εισαι καλα Νικολα και αυτοκινητα πολλα , ειδικα τωρα που η αγορα ειναι στο ναδίρ.

Παντως και τα δυο αυτοκινητα ειναι super , το sirocco βεβαια ειναι νεο στο χωρο ενω το golf πλεον σταθερη αξια... Το θεμα ειναι τι σου αρεσει εσενα περισσοτερο ...;)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εσυ να εισαι καλα Νικολα και αυτοκινητα πολλα , ειδικα τωρα που η αγορα ειναι στο ναδίρ.

Παντως και τα δυο αυτοκινητα ειναι super , το sirocco βεβαια ειναι νεο στο χωρο ενω το golf πλεον σταθερη αξια... Το θεμα ειναι τι σου αρεσει εσενα περισσοτερο ...;)

 

na se kala ari euxaristw para polu:)

Ekleisa idi to golf se 1 vdomada 8a to exw:)

 

 

Το scirocco παρε...μηλαμε για οχημα..το γκολφ 6 ειναι σαν κουπα

 

file m m arese polu k to sirocco alla sigoura to golf exei sta8eri aksia;)

kai stun metapolisi:)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Το νέο Golf έχει υποδοχή usb για MP3 ή τελοσπάντων υπάρχει τρόπος για να ενσωματωθεί μετέπειτα; Ξέρω ότι η ερώτησή μου είναι μάλλον ασήμαντη, αλλά θεωρώ ενδιαφέρουσα τη συγκεκριμένη παράμετρο.
Link to comment
Share on other sites

Vrika etoimoparadoto golf 1.4 tsi highline 3d me ta 160 ps xeirokinito me ibis white xrwma kai iliorofi sta 23.300 k s mia vdomada t poli 8a t exw apo tin imera p 8a upograpsw:p

Ti lete???mipws na dwsw 25.000 n parw to sirocco???

oles oi idees dektes...:D

Nikolas:)

 

Εσύ νά'σαι καλά και όλα φτιάχνονται,από ότι βλέπω και μάλλον προς το καλύτερο...

 

Το Sirocco είναι Coupe και είναι λογικό να είναι πιο εντυπωσιακό από το νέο Golf VI. Το τελευταίο μάλιστα είναι λογικό να φαίνεται πιο συντηρητικό αφού δεν έχει διατηρήσει την Sport εμφάνιση που είχε το V - εννοώ το GTsport/GTI -αφού πλέον όποιος θέλει κάτι πιο sport έχει την επιλογή του Coupe.

Διάλεξε ανάλογα με τις ανάγκες σου...Π.χ βάζεις συχνά επιβάτες πίσω?Θες χώρους?Θες εμφάνιση?Ζυγισέ τα μόνος σου και διάλεξε αυτό που θεωρείς ότι θα σε ικανοποιήσει για τα επόμενα δυό - τρία χρόνια.

Παραπέρα είναι κάπως πιο δύσκολο να προβλέψεις,ενώ τα γούστα του καθενός μας εδώ μέσα διαφέρουν όσο η μέρα με τα νύχτα...;)

 

Δίνω και ένα τυπικό μοντέλο επιλογής που αφορά καθαρά τα Golf - Sirocco.

-Εργένης=Sirocco,Golf V GT/GTI σε προνομιακή τιμή.

-Παντρεμένος με ένα οικογενειακό = Golf VI

-Παντρεμένος με δεύτερο οικογενειακό ή SUV = Sirocco

GT SPORT 140 TSI INTERCOOLER!

[sigpic][/sigpic]

My Garage : http://www.myphone.gr/gallery/showgallery.php/cat/500/ppuser/89922

Link to comment
Share on other sites

Το νέο Golf έχει υποδοχή usb για MP3 ή τελοσπάντων υπάρχει τρόπος για να ενσωματωθεί μετέπειτα; Ξέρω ότι η ερώτησή μου είναι μάλλον ασήμαντη, αλλά θεωρώ ενδιαφέρουσα τη συγκεκριμένη παράμετρο.

Στο Golf V μπορείς να τοποθετήσεις after market εισόδους,οπότε μάλλον θα μπορείς και στο VI,ενώ στις πλούσιες εκδόσεις εξοπλισμού υπάρχει υποδοχή mini-jack στο μπροστινό υποβραχιόνιο-τεμπέλη.:)

GT SPORT 140 TSI INTERCOOLER!

[sigpic][/sigpic]

My Garage : http://www.myphone.gr/gallery/showgallery.php/cat/500/ppuser/89922

Link to comment
Share on other sites

na se kala ari euxaristw para polu:)

Ekleisa idi to golf se 1 vdomada 8a to exw:)

 

Αντε να βρεθουμε στη πολη σου οταν θα ερθω για σερβις να το δουμε :D

Link to comment
Share on other sites

Το νέο Golf έχει υποδοχή usb για MP3 ή τελοσπάντων υπάρχει τρόπος για να ενσωματωθεί μετέπειτα; Ξέρω ότι η ερώτησή μου είναι μάλλον ασήμαντη, αλλά θεωρώ ενδιαφέρουσα τη συγκεκριμένη παράμετρο.

 

To V είχε πάντως, το έχω βάλει και είναι πολύ βολικό :happy:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον σημερα περασα απο αντιπροσωπεια για ενα ηχο που ακουω στην πορτα οταν ανεβαινει το παραθυρο αλλα ο μηχανικος "ΔΕΝ" τον ακουγε.μαλλον εχω βιωνικο αυτι..Τεσπα ρωτησα για ανταλλαγη golf->scirocco

κ μου ειπαν χωρις καν να δουν το δικο μου οτι με τα χαρακτηριστικα του δικου μου(τσι 140ps-ηλιοροφη-esp-υποβραχιονιο, εχω βαλει κ αλλα μετα αλλα αυτα ειναι τα εργοστασιακα) 1 χρονο μεταχειρισμενο κ 18.800 χλμ πιανει γυρω στα 17 χιλιαρικα.

ελπιζω να σε βοηθησει η πληροφορια παντως δεν αξειζει η "ανταλλαγη"

πεζει ρολο κ τα 1.500 ευρω της εκπτωσης επι του καινουργιου δλδ θα επιανε +1.5 αν δεν ειχε βγει το γκολφ 6

 

θα μπορουσες να αναφερεις ποια αντιπροσωπεια σου εδωσε αυτη την τιμη;

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε στον παζαροπουλο πηγα κ οπως ειπα ουτε καν το κοιταξανε το αυτοκινητο απλα του κατεβηκε μια τιμη κ την ειπε.δεν νομιζω οτι ειναι καλη τιμη...τωρα ο καθενας αξιολογει το αυτοκινητο του κατα το δοκουν..

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Έχει αυτό στα 154 ευρώ: Media In.Συσκευή με υποδοχές για USB, iPod και Αux - in στο κεντρικό υποβραχιόνιο. Υποστηρίζει αρχεία MP3, WMA, OGG Vorbis και AAC.Μόνο για Comfortline και Highline. Μόνο σε συνδυασμό με RCD 310, RCD 510, RNS 510

 

λοιπές πληροφορίες για τα έξτρα του μπορείτε να βρείτε εδώ: http://spreadsheets.google.com/pub?key=pjv-S-ZDqGTEDV0wjVdLUCA

Madness Reigns
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε στον παζαροπουλο πηγα κ οπως ειπα ουτε καν το κοιταξανε το αυτοκινητο απλα του κατεβηκε μια τιμη κ την ειπε.δεν νομιζω οτι ειναι καλη τιμη...τωρα ο καθενας αξιολογει το αυτοκινητο του κατα το δοκουν..

 

ευχαριστω πολυ για την πληροφορια

Link to comment
Share on other sites

ποσες φορες πρεπει να απαντησω για τον ανταπτορα mp3 για στικακι usb που μπορει ο καθενας με vw αυτοκινητο να βαλει ?

Εγω εβαλα περσυ τον ανταπτορα της connect2 .

Mπορεις να συνδεσεις στον ιδιο ανταπτορα ipod ή USB stick.

Αναγνωριζει το USB stick σαν cdιερα με 6 CD με μεχρι 99 τραγουδια το καθενα. βασικα εγω εχω ενα 4 GB stick.

Ο ανταπτορας τοποθετηθηκε πισω απο το rcd300 και το μονο που βλεπεις ειναι η προεκταση USB που καταληγει στο ντουλαπακι και εκει μεσα συνδεεις το stickaki.

180 αν θυμαμαι καλαμε την τοποθετηση το εβαλα Θεσνικη

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς όλους μιας κ βαλτώνει σιγά σιγά το φόρουμ κ είμαστε ακόμα στην αρχή! Αν το αγοράζατε τελικά ποιο χρώμα θα επιλέγατε;
Madness Reigns
Link to comment
Share on other sites

Αν μου βαζαν το μαχαιρι στο λαιμο για να το παρω,θα το επαιρνα λευκο με μαυρη ζαντα η μαυρο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς όλους μιας κ βαλτώνει σιγά σιγά το φόρουμ κ είμαστε ακόμα στην αρχή! Αν το αγοράζατε τελικά ποιο χρώμα θα επιλέγατε;

 

Grey united ή blue graphite. Αν ημουν 18 οπωσδηποτε candy white :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...