Jump to content

All about Volkswagen


nicos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είδα από κοντά το μπλε γραφίτης και είναι απίστευτο. Τονίζει τα πλαϊνα νεύρα όσο κανένα άλλο.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 773
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν μου βαζαν το μαχαιρι στο λαιμο για να το παρω,θα το επαιρνα λευκο με μαυρη ζαντα η μαυρο.

 

Και με το δικέφαλο να φανταστώ επάνω,έτσι?;)

GT SPORT 140 TSI INTERCOOLER!

[sigpic][/sigpic]

My Garage : http://www.myphone.gr/gallery/showgallery.php/cat/500/ppuser/89922

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς χαίρετε μίας και αυτό είναι το πρώτο μου post.

θα ήθελα πληροφορίες για το που μπορώ να κατεβάσω το CD-ROM για το navigation του αυτοκινήτου μου.

Ο πλήρης τίτλος είναι "Blaupunkt Navigation CD-ROM Greece, Turkey / Europe E 2008" και νομίζω ότι οι χάρτες είναι της Τele Atlas.

Ευχαριστώ για την βοήθειά σας εκ των προτέρων.

Φιλικά

ΛΝ

Μολών Λαβέ
Link to comment
Share on other sites

Οχι βέβαια, το nav cd το αγορασα με το αυτοκίνητο.

Απλά θέλω το update..... δεδομένου ότι δεν έχει όλους τους δρόμους και ως εκ τούτου δεν μου είναι χρήσιμο.

Φιλικά

ΛΝ

Μολών Λαβέ
Link to comment
Share on other sites

ομορφοτερο για μενα δεν ειναι......

 

 

και ειναι και ρενο...:p

Device: HTC Desire

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

Rom:RCMix S v2.0 A2SD + BravoHboot

Link to comment
Share on other sites

Σημαίνει, μακριά. :rotfl: :rotfl: :p

 

Πέρα από την πλάκα, το Scirocco, γιαμένα, είναι πολύ ναώτερο. Άλλωστε για τον εξοπλισμό του και γενικά για τα όλα όσα προσφέρει, δεν θα το έλεγα σε καμία περίπτωση ακριβό.

Link to comment
Share on other sites

και τι σημαίνει αυτό??

 

 

 

 

για σενα τιποτα.. για μενα πολλα:):):)

 

 

φιλε αλλη ποιοτητα κατασκευης... και δν μοιαζει και τοσο με το ρενο οσο με την μπρερα ειδικα πισω..

Device: HTC Desire

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

Rom:RCMix S v2.0 A2SD + BravoHboot

Link to comment
Share on other sites

σορυ σαν σπορ SUV μου εκανε εμενα...

πηρε κανεις καλη τιμη ανταλλαγης για το gkolfaki του απο καποια αντιπροσωπεια η μας δουλευουνε ολους τελικα?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

κ για ανταγωνιστη προτεινω το...

http://www.nouvelle-megane.com/coupe/greece/elliniki/

http://www.renault.com.gr/default.asp?pid=369

πιο φτηνο κ ομορφοτερο

 

 

Ενταξει,δε χρειαζεται να γινεσαι σαρκαστικος :p :lol:

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Έχει αυτό στα 154 ευρώ: Media In.Συσκευή με υποδοχές για USB, iPod και Αux - in στο κεντρικό υποβραχιόνιο. Υποστηρίζει αρχεία MP3, WMA, OGG Vorbis και AAC.Μόνο για Comfortline και Highline. Μόνο σε συνδυασμό με RCD 310, RCD 510, RNS 510

 

λοιπές πληροφορίες για τα έξτρα του μπορείτε να βρείτε εδώ: http://spreadsheets.google.com/pub?key=pjv-S-ZDqGTEDV0wjVdLUCA

 

αυτος ο ανταπτορας που εβαλα εγω δεν χρειαζεται υποβραχιονιο η τιποτα αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Μιλάς για το Golf V, έτσι; Η θύρα USB που βγαίνει; Στην κεντρική κονσόλα ή στο ντουλαπάκι;
Link to comment
Share on other sites

Μιλάς για το Golf V, έτσι; Η θύρα USB που βγαίνει; Στην κεντρική κονσόλα ή στο ντουλαπάκι;

 

οπου θελεις

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
+1 και απο μενα στο Scirocco. Το ειχα δει στην αντιπροσωπεια της VW που ειχα παει για άλλη δουλεια και μπηκα μεσα και ενθουσιαστηκα! Το βρισκω πανεμορφο, πολυ σπορ και πολυ μουράτο. Χθες που οδηγουσα ηταν ενα απο πισω μου, και μετα που ηρθε διπλα μου στο φαναρι το χαζευα...και δεν το χορταινα! :D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

που να το οδηγησεις κιολας!
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

που να το οδηγησεις κιολας!

 

Δεν το ειχα σκεφτει...Λες να παω για κανενα test drive? :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δεν το ειχα σκεφτει...Λες να παω για κανενα test drive? :D

 

To έχει πάρει κάποιος με αυτή την ρυθμιζόμενη ανάρτηση να μας πει εντυπώσεις και αν αξίζει.

 

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Πριν απο 1 ωριτσα το παρηγγειλα!:D Πηρα το 160 με DSG μαυρο περλε + οροφη και το sport package. €26819 μετα απο €500:!: εκπτωση και παραδοση 4-5 μηνες. Και για πρωτη φορα αντι να δωσω τα κλασσικα €1500 προκαταβολη μου ζητησαν μονο €800:lol:
Link to comment
Share on other sites

Πριν απο 1 ωριτσα το παρηγγειλα!:D Πηρα το 160 με DSG μαυρο περλε + οροφη και το sport package. €26819 μετα απο €500:!: εκπτωση και παραδοση 4-5 μηνες. Και για πρωτη φορα αντι να δωσω τα κλασσικα €1500 προκαταβολη μου ζητησαν μονο €800:lol:

 

 

Φιλε eliasj στουκάρισες το Golf και πήρες το Scirocco?? με λίγα λόγια σε καλο σου βγήκε :D

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο 1 ωριτσα το παρηγγειλα!:D Πηρα το 160 με DSG μαυρο περλε + οροφη και το sport package. €26819 μετα απο €500:!: εκπτωση και παραδοση 4-5 μηνες. Και για πρωτη φορα αντι να δωσω τα κλασσικα €1500 προκαταβολη μου ζητησαν μονο €800:lol:

με το καλο, πολυ ωραιο αυτοκινητο.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε eliasj στουκάρισες το Golf και πήρες το Scirocco?? με λίγα λόγια σε καλο σου βγήκε :D

Δεν ηταν στα σχεδια μου να παρω τετοιο αμαξι, αλλα λογω της στουκας και τα λεφτα που χανω δε μπορουσα να παω για το Α3. Anyhow, το γουσταρω το Scirocco και ελπιζω να το ευχαριστηθω περισσοτερο απο το Golf που δεν προλαβα. Παντως μου κανει εντυπωση, ενω υπαρχει οικονομικη κριση η Karenta δεν κανει μια εκπτωση της προκοπης.

 

με το καλο, πολυ ωραιο αυτοκινητο.

Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...