Jump to content

Ελληνική τηλεοπτική Σεζόν 2011/12 - Post Season


NetSurfer_g7
 Κοινοποίηση

Ποιό κανάλι πιστεύετε ότι έχει το καλύτερο πρόγραμμα για τη φετινή σεζόν;  

43 members have voted

  1. 1. Ποιό κανάλι πιστεύετε ότι έχει το καλύτερο πρόγραμμα για τη φετινή σεζόν;

    • Ant1
    • Mega
    • Alpha
      0
    • Star
    • Κρατικά Κανάλια (ΝΕΤ, ΕΤ3)
    • Άλλο ( ποιό; )


Recommended Posts

Σειρα-φαντασμα εχει καταντησει το Καψε το σεναριο.Απο αναβολη σε αναβολη το πανε.Τωρα ειδα οτι παει για 19/01.Το εχουν καψει με τοσες αναβολες.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 279
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η ζωη της αλλης τελειωνει τωρα..θα αρχισει καινουριο..ξερετε αν θα ειναι ωραιο?

 

το βιντεακι του mega για τα χριστουγεννα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Καθομασταν με την κοπελα μου και καναμε ζαπινγκ.

Πεσαμε πανω σε μια Ελληνικη σειρα,"παιδικη χαρα" λεγεται......

πλανα χειροτερα και απο την πιο αρπα-κολα βιντεοταινια των 80s.....

Επι 10 λεπτα ακουγαμε ατακες απιστευτα τραγικες χωρις ιχνος χιουμορ απο απιστευτα βαριεστημενους και ακινητους,ας τους πουμε ηθοποιους,που εβλεπες την αγγαρια που κανουνε ολοφανερα.....μερικες φορες σχεδον συλλαβιζανε

το μονο γελιο που εβγαινε οταν κοιταζομασταν με απορια τι στο @$%@#& βλεπουμε,ειναι δυνατον?Και ομως ΤΟ ΞΑΝΑΠΑΙΖΟΥΝ,ειδα οτι ειναι επαναληψη της σειρας.....:wacko::wacko::wacko:

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Καθομασταν με την κοπελα μου και καναμε ζαπινγκ.

Πεσαμε πανω σε μια Ελληνικη σειρα,"παιδικη χαρα" λεγεται......

πλανα χειροτερα και απο την πιο αρπα-κολα βιντεοταινια των 80s.....

Επι 10 λεπτα ακουγαμε ατακες απιστευτα τραγικες χωρις ιχνος χιουμορ απο απιστευτα βαριεστημενους και ακινητους,ας τους πουμε ηθοποιους,που εβλεπες την αγγαρια που κανουνε ολοφανερα.....μερικες φορες σχεδον συλλαβιζανε

το μονο γελιο που εβγαινε οταν κοιταζομασταν με απορια τι στο @$%@#& βλεπουμε,ειναι δυνατον?Και ομως ΤΟ ΞΑΝΑΠΑΙΖΟΥΝ,ειδα οτι ειναι επαναληψη της σειρας.....:wacko::wacko::wacko:

 

βασικα αμα εχεις παιδια θα σου αρεσει..ειναι ακριβως οτι γινεται σε μια οικογενεια..εμενα προσωπικα μου αρεσε

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

βασικα αμα εχεις παιδια θα σου αρεσει..ειναι ακριβως οτι γινεται σε μια οικογενεια..εμενα προσωπικα μου αρεσε

 

Εμένα ούτε κρύο, ούτε ζεστή. Αμα το πετυχαινα, το έβλεπα..

 

Sent from my E15i using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας ξυπνησα προχθες 5 το πρωι ανοιξα την τηλεοραση και επεσα πανω στο Πατερ Ημων ενιωσα μια γλυκα μελαγχολια ενιωσα σαν να ξαναζω την παιδικη μου ηλικια τοτε η σειρες ειχαν εναν ρομαντισμο και μια αγνοτητα που οι σημερινες σειρες δεν εχουν θεωρω οτι οι καλες μερες της τηλεορασεις εχουν παρελθει ανεπιστρεπτι
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας ξυπνησα προχθες 5 το πρωι ανοιξα την τηλεοραση και επεσα πανω στο Πατερ Ημων ενιωσα μια γλυκα μελαγχολια ενιωσα σαν να ξαναζω την παιδικη μου ηλικια τοτε η σειρες ειχαν εναν ρομαντισμο και μια αγνοτητα που οι σημερινες σειρες δεν εχουν θεωρω οτι οι καλες μερες της τηλεορασεις εχουν παρελθει ανεπιστρεπτι

 

Το εβλεπα παλαιοτερα με τη γιαγια μου σε επαναληψεις. Τι ωραια σειρα. Οπως το λες. Τοτε οι σειρες ειχαν εναν ρομαντισμο και μια αγνοτητα.. Κριμα που εχει χαθει αυτη η αισθηση..

Link to comment
Share on other sites

εγω θεωρω οτι η καλυτερη εποχη της ελληνικης τηλεορασης ηταν μεταξυ 1994-2000 θεωρω οτι δυσκολα θα ξαναγινουν οι αλριβες παραγωγες και τα οιοτικα σηριαλ που εγιναν αυτη την εξαετια
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Επιθεση γελιοου απο τα παλια υποσχεται ο ant1 στο trailer της νεας εκπομπης Laugh attack.Η εκπομπη ουσιαστικα θα ειναι μια συρραφη απο αποσπασματα 3 παλιων χουμοριστικων εκπομπων του ant1(MΠΑΜ,Στην πριζα,TAXI)Στην παρουσιαση θα ειναι η Δουκισσα Νομικου και ο Παναγιωτης Χατζηδακης.Η πρεμιερα θα γινει την Παρασκευη 13/01 στις 22:00.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, παιδια ιδέα μου, ή η νέα κωμωδία "Βασιλιάδες" ήταν απλά καταπληκτικό χθες βράδυ στην πρεμιέρα?

Προβλέπω να σαρώνει σε τηλεθέαση, πολύ ωραίο.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, παιδια ιδέα μου, ή η νέα κωμωδία "Βασιλιάδες" ήταν απλά καταπληκτικό χθες βράδυ στην πρεμιέρα?

Προβλέπω να σαρώνει σε τηλεθέαση, πολύ ωραίο.

 

και μενα μου αρεσε...πολυ ωραια η υποθεση αν και το τρειλερ δεν ηταν τοσο εμπιστευτικο...εγω θα το βλεπω

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα οι Βασιλιαδες μου θυμιζουν λιγο το Λατρεμενοι μου γειτονες.Εχει ιδιο κονσεπτ(μια φτωχη και λαϊκη οικογενεια γινεται πλουτιζει ξαφνικα και μετακομιζει διπλα απο πλουσιους γειτονες οι οπιοι τους σνομπαρουν).Κατα τ'αλλα ομως ειναι ωραια σειρα.Καιρο ειχαμε να δουμε κωμωδια σε καθημερινη βαση.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα οι Βασιλιαδες μου θυμιζουν λιγο το Λατρεμενοι μου γειτονες.Εχει ιδιο κονσεπτ(μια φτωχη και λαϊκη οικογενεια γινεται πλουτιζει ξαφνικα και μετακομιζει διπλα απο πλουσιους γειτονες οι οπιοι τους σνομπαρουν).Κατα τ'αλλα ομως ειναι ωραια σειρα.Καιρο ειχαμε να δουμε κωμωδια σε καθημερινη βαση.

 

οντως θυμιζει πολυ την υπόθεση κι εγώ το έχω παρατηρήσει απ την αρχή. ομως ειναι πολύ καλύτερα φτιαγμένο και με καλυτερους ηθοποιους /διαλόγους άρα περισσότερο γέλιο. εγω παντως ειμαι fan. περιμενω εναγωνιως το αυριανο επεισόδιο , αλλά και σήμερα αξίζει το mega.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επιτελους ανακοινωθηκε η πρεμιερα της επιστημονικης εκπομπης Galileo του ant1 με τον Γιωργο Λιανο.Κανονικα ηταν να βγει τον Νοεμβριο,αλλα καθυστερησε.Θα προβαλλεται απο την Παρασκευη 10 Φεβρουαριου καθε μερα στις 17:10 το απογευμα(στην θεση του merlin).
Link to comment
Share on other sites

οι βασιλιαδες ειναι η αγαπημενη μου σειρα για φετος. Και το με λενε βαγγελη ειναι καλο. Την κλινικη περιπτωση τη βρισκω αδιαφορη. Αρχισε κ ενα καινουριο στον αντ1 με τον Πυρπασοπουλο, αλλα δε μ ενθουσιασε
:cool:
Link to comment
Share on other sites

οι βασιλιαδες ειναι η αγαπημενη μου σειρα για φετος. Και το με λενε βαγγελη ειναι καλο. Την κλινικη περιπτωση τη βρισκω αδιαφορη. Αρχισε κ ενα καινουριο στον αντ1 με τον Πυρπασοπουλο, αλλα δε μ ενθουσιασε

 

και για μενα ακριβως τα ιδια

επισης το σαββατο ιδικα δεν εχει τιποτα να δεις στην τηλεοραση βαριεσαι την ζωη σου..κατι πρεπει να γινει

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

και για μενα ακριβως τα ιδια

επισης το σαββατο ιδικα δεν εχει τιποτα να δεις στην τηλεοραση βαριεσαι την ζωη σου..κατι πρεπει να γινει

 

Συμφωνω. Αν και Σαββατα βγαινω ευτυχως, καποια που εχω καθισει μεσα, πραγματικα βαρεθηκα τη ζωη μου. Δεν εχει τιποτα. Πιο παλια ειχε και καποια ενδιαφερουσα ταινια αλλα τωρα τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Κ γω Βασιλιάδες βλέπω οπότε μπορώ λόγω βαρδιων..

Γενικά τίποτα η Ελληνική τηλεόραση..

Ας είναι καλά η nova κ βλέπουμε κατι

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Κλινική περίπτωση !

:)

 

Σου αρεσει;

Εγω μια φορα που το ειδα δε μου αρεσε. Περιμενα κατι καλυτερο απο το Μπεζο.

Link to comment
Share on other sites

Σου αρεσει;

Εγω μια φορα που το ειδα δε μου αρεσε. Περιμενα κατι καλυτερο απο το Μπεζο.

 

Έχει γέλιο , ναι μ'αρέσει , άλλη σειρά Ελληνική ΔΕΝ ..

Link to comment
Share on other sites

Έχει γέλιο , ναι μ'αρέσει , άλλη σειρά Ελληνική ΔΕΝ ..

 

Γενικα φετος δεν υπαρχουν καλες ελληνικες σειρες..

Link to comment
Share on other sites

Γενικα φετος δεν υπαρχουν καλες ελληνικες σειρες..

 

μονο οι βασιλιαδες δυστιχως

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Έχει γέλιο , ναι μ'αρέσει , άλλη σειρά Ελληνική ΔΕΝ ..

 

Υπαρχουν ακομα 2 καλες.Το Με λενε Βαγγελη και οι Βασιλιαδες.Γενικα μονο το mega κανει για σειρες.Το ant1 δεν.Τοσο το steps,οσο και το Ελευθερος κι ωραιος και το Ειναι στιγμες μου φανηκαν μεγαλες πατατες.Ασε που οι 2 πρωτες ειναι σειρες που εχουν μεινει για 2-3 χρονι στο συρταρι.Αντιθετα το Galileo μου αρεσε αρκετα.Το εχουνε καψει ομως λογο του κακου προγραμματισμου,αφου το εβαλαν απεναντι απο τους Βασιλιαδες.Θα ταιριαζε καλυτερα να παιζει απογευμα στις 17:00 οπως ηταν αρχικα προγραμματισμενο ή στις 18:00.Ή εστω να παιζει σε επαναληψη το μεσημερι ή το απογευμα οπως κανει το mega με τις καθημερινες του σειρες,για να μπορουν να το δουν και οσοι το χανουν το βραδυ επειδι βλεπουν βασιλιαδες.Εγω το βλεπω απο το web tv αφου εχω smart tv που συνδεεται στο internet,ομως δεν εχουν ολοι προσβαση στο web tv.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...