Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy Note (N7000)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ηλία πες στα παιδιά να το προσθέσουν στον οδηγό ενδιαφέρει πολύ κόσμο σίγουρα!!

 

Sent from my Galaxy Note

 

Προστεθηκε στη Βιβλο στο 1ο post...:)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εlthis μπορείς να τα προσθέτεις με την μία στον οδηγό σου αφού έχεις δικαιώματα στο πρώτο post οπότε δεν χρειάζεται να τα γράφεις και εδώ. Μία απλή ενημέρωση να κάνεις στα παιδιά ότι ανανέωσες τον οδηγό σου (όπως έκανες και τώρα).;)

 

Ότι τροποποίηση χρειαστείς που δεν μπορείς να την κάνεις μόνος σου στέλνεις PM σε όποιον από τους mods του My Guides θες.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

μετα απο αρκετο ζαχαρωμα το παρηγγειλα και εγω σημερα απο hoh.de

οποτε θα εχετε εναν ακομα νεοπα κατοχο note στην εκλεκτη παρεα σας.

φυσικα μεχρι να το παραλαβω εχει να πεσει πολυ διαβασμα στον οδηγο που εχει φτιαξει ο φιλος elthis

αν καποιος εντωμεταξυ εχει ψωνισει απο hoh.de και ξερει ας μου πει ποτε περιπου θα το λαβω?

το παρηγγειλα 11.30 σημερα και μενω αθηνα.

ευχαριστω προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα είμαι και εγώ κάτοχος ενός Note , αλλά δεν μπορώ να βάλω της ρυθμίσεις για

Internet και MMS σε δίκτυο τις Q αν γνωρίζει κάποιος ας μου τις στείλει

Αυτές που δίνει η Q δεν τρέχουν ….ευχαριστώ εκ των πρότερων

Link to comment
Share on other sites

μετα απο αρκετο ζαχαρωμα το παρηγγειλα και εγω σημερα απο hoh.de

οποτε θα εχετε εναν ακομα νεοπα κατοχο note στην εκλεκτη παρεα σας.

φυσικα μεχρι να το παραλαβω εχει να πεσει πολυ διαβασμα στον οδηγο που εχει φτιαξει ο φιλος elthis

αν καποιος εντωμεταξυ εχει ψωνισει απο hoh.de και ξερει ας μου πει ποτε περιπου θα το λαβω?

το παρηγγειλα 11.30 σημερα και μενω αθηνα.

ευχαριστω προκαταβολικα.

 

Καλώς τον, μεγειά και με χαρά! Ο οδηγός είναι πληρέστατος και θα σου αφήσει παρά ελάχιστες απορίες!:D

Ετοιμάσου να γίνεις χαζοχαρούμενος σαν κι εμάς!!! LOLLOL!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον, μεγειά και με χαρά! Ο οδηγός είναι πληρέστατος και θα σου αφήσει παρά ελάχιστες απορίες!:D

Ετοιμάσου να γίνεις χαζοχαρούμενος σαν κι εμάς!!! LOLLOL!!!

Ειλικρινά & εγώ κάνω σαν χαζοχαρούμενος με το κινητό. Αν και η λέξη "κινητό" είναι πολύ μικρή ειδικά για το Galaxy Note !!!

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

HTC clock + weather widget...;)

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=24215109

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 Beta-4

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Από κατανάλωση μπαταρίας τι λέει το εν λόγω widget; Και το Advanced Weather Widget κάνει παρόμοια δουλειά αλλά ρουφάει κυριολεκτικά τη μπαταρία (σε Galaxy Mini)

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Από κατανάλωση μπαταρίας τι λέει το εν λόγω widget; Και το Advanced Weather Widget κάνει παρόμοια δουλειά αλλά ρουφάει κυριολεκτικά τη μπαταρία (σε Galaxy Mini)

 

Αυτό θα δείξει εν καιρό...από το πρωί το έχω..;)

Καλό είναι να μην επιλέγουμε αυτόματες ενημερώσεις καιρού καθόλου ή σε σύντομα χρονικά διαστήματα.

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 Beta-4

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Λες να φτιάξουν την ανάλυση για το Note ?.

 

Εννοείς στο widget?

Μια χαρά είναι η ανάλυση! όλο το πρωί μου έστελνε και δοκίμαζα!

Η beta 5 είναι τέλεια.

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 Beta-4

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Η ανάλυση πολύ καλή, αλλά δεν μου βγάζει καιρό καθόλου. Έχει Αθήνα, αλλά τίποτα από εκεί και πέρα...

Πάντως από τα καλύτερα widget για τον καιρό είναι το HD widget. Στην επόμενη αναβάθμιση θα μπορείς να βάλεις και δικές σου πόλεις. Η ανάλυση είναι για το Note.

Edited by apitsakis
Link to comment
Share on other sites

HTC clock + weather widget...;)

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=24215109

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 Beta-4

 

Τι διαφορά έχει από άλλα παρόμοια όπως το fancy widget π.χ ;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορά έχει από άλλα παρόμοια όπως το fancy widget π.χ ;

 

Στο fancy widget κατεβάσεις όλο το πακέτο με τα widgets και δεν είναι και ακριβώς το ίδιο.

Επίσης αύριο μπορεί να το έχουμε σε 4 x2, πολύ καλύτερο δηλαδή.

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 Beta-4

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Στο fancy widget κατεβάσεις όλο το πακέτο με τα widgets και δεν είναι και ακριβώς το ίδιο.

Επίσης αύριο μπορεί να το έχουμε σε 4 x2, πολύ καλύτερο δηλαδή.

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 Beta-4

 

Κι εγώ αυτή την ερώτηση θα έκανα... άντε μας έφτιαξες πάλι από XDA, testing τα πάντα όλα :D!

 

Κι εγώ έχω βολευτεί με Fancy και HD widgets (έχω στο κλείδωμα το fancy όπου με συνδυασμό widget locker μπορείς να το μεγαλώσεις να πιάνει 5x διάσταση) και στο home έχω HD widgets...να είχε και κανένα ωραίο animation στο ξεκλείδωμα οπως στο HTC θα ήταν ωραίο όντως...

(αλήθεια γιατί από tapatalk πάω να ανεβάσω screenshots και μου λέει ότι το file δεν έχει το κατάλληλο extension...?? )

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αυτή την ερώτηση θα έκανα... άντε μας έφτιαξες πάλι από XDA, testing τα πάντα όλα :D!

 

Κι εγώ έχω βολευτεί με Fancy και HD widgets (έχω στο κλείδωμα το fancy όπου με συνδυασμό widget locker μπορείς να το μεγαλώσεις να πιάνει 5x διάσταση) και στο home έχω HD widgets...να είχε και κανένα ωραίο animation στο ξεκλείδωμα οπως στο HTC θα ήταν ωραίο όντως...

(αλήθεια γιατί από tapatalk πάω να ανεβάσω screenshots και μου λέει ότι το file δεν έχει το κατάλληλο extension...?? )

 

Άλλαξε το extension της φωτογραφίας από .png σε .jpg και τότε θα ανέβει μία χαρά.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.Σε λίγο καιρό θα είμαι κ εγώ στην παρέα σας.Περιμένω να μου ρθει από Γερμανία.Η μεγάλη οθόνη σ ένα smartphone είναι το σημαντικότερο για μένα γι αυτό κ κατέληξα στο Note.Ελπίζω μόνο να μη με δουλεύουν οι φίλοι μου μόλις το ακουμπήσω στο τραπεζάκι.:p:p
http://postimage.org/image/drcngbz27/
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.Σε λίγο καιρό θα είμαι κ εγώ στην παρέα σας.Περιμένω να μου ρθει από Γερμανία.Η μεγάλη οθόνη σ ένα smartphone είναι το σημαντικότερο για μένα γι αυτό κ κατέληξα στο Note.Ελπίζω μόνο να μη με δουλεύουν οι φίλοι μου μόλις το ακουμπήσω στο τραπεζάκι.:p:p

 

Καλός τον...το σχετικό δούλεμα θα το φας (όπως όλοι μας) αλλά εσύ...προχώρα ακάθεκτος!:p

Ξεκίνα το διάβασμα από την βίβλο του Elthis και εδώ είμαστε...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 Beta-4

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.Σε λίγο καιρό θα είμαι κ εγώ στην παρέα σας.Περιμένω να μου ρθει από Γερμανία.Η μεγάλη οθόνη σ ένα smartphone είναι το σημαντικότερο για μένα γι αυτό κ κατέληξα στο Note.Ελπίζω μόνο να μη με δουλεύουν οι φίλοι μου μόλις το ακουμπήσω στο τραπεζάκι.:p:p

 

η καζουρα ειναι σιγουρη χαχαχαχα ρωτα και εμας τους "παλιους".Αστεια τυπου "τι πλακακι ειναι αυτο,τι τουβλο,σκαφη,με βαλιτσακι το κουβαλας?? και αλλα τετοια θα τα ακουσεις

Link to comment
Share on other sites

η καζουρα ειναι σιγουρη χαχαχαχα ρωτα και εμας τους "παλιους".Αστεια τυπου "τι πλακακι ειναι αυτο,τι τουβλο,σκαφη,με βαλιτσακι το κουβαλας?? και αλλα τετοια θα τα ακουσεις

 

Μόλις ανοίξει η οθόνη σταματάει η πλάκα......:ninja:

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Πω,πω πολυ λιγες μου φαινονται πλεον οι 4,7' ιντσες βρε παιδια. Το βλεπω στο βιντεο διπλα στο θηριο και δεν μου "κανει" καθολου κλικ (και ας ειναι οτι πιο "δυνατο" εχει ανακοινωθει μεχρι σημερα).

Μου φαινεται εθιστικα στις jumbo-sized:p οθονες ανεπιστρεπτι.:D

[

]
Xiaomi Mi Max3 4/64
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...