Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy Note (N7000)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα..αν κάνω ρουτ μόνο για τις εφαρμογές και όχι για να βάλω custom rom τότε θα φαίνεται πως έχει πειραχτει το κερνελ του?για την εγγύηση με ενδιαφέρει
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα..αν κάνω ρουτ μόνο για τις εφαρμογές και όχι για να βάλω custom rom τότε θα φαίνεται πως έχει πειραχτει το κερνελ του?για την εγγύηση με ενδιαφέρει

 

Ναι, φαίνεται, αλλά η διαδικασία για unroot είναι εύκολη.Απλά περνάς ένα επίσημο firmware, κατά προτίμηση αυτό που έχεις τώρα, μέσω pc Odin, και είσαι οκ..:)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να το έχετε διαβάσει γιατί είναι σχετικά παλιό, αλλά το ποστάρω για αυτούς που το έχασαν.

Είναι απο i-site (φιλικό προς i-devices)

 

Εδώ το review.

 

Για το μέγεθος λέει:

"1. Skinny Jeans: Man up and go buy some Levi’s Boot Cut. You look like a fool in those pants and nobody wants to see your goolies. (Ladies: keep the jeans and put the phone in your purse/clutch/bag). The Note will fit in standard jean pockets that took blood flow into consideration. Yes, front and back."

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Πάντα ήμουν φαν του όπερα αλλά εδώ και λίγες μέρες χρησιμοποιώ τον opera mini next τον έβαλα για δοκιμή και η πλάκα είναι ότι έχω σχεδόν καταργήσει το κανονικό!!

Βεβαίως τον έχω τα σαιτ να μου τα δείχνει κανονικά μέσα απ τις ρυθμίσεις και όχι πετσοκομενα για χάρη οικονομίας data.

Είναι πιο ομαλό πιο smooth σα το μαμά browser του note στη κύλισης, πιο γρήγορος και με όλα τα καλά του opera.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα !! ...

έπειτα από τις κλασικές αμφιβολίες για το μέγεθος έκανα το βήμα και πήρα τοτο 32άρι σε άσπρο, με μια πορτοκαλί θήκη και μια extra μπαταρία..

μετά από μια εβδομάδα χρήσης θεωρώ πως μάλλον είναι το καλύτερο τηλέφωνο που είχα ποτέ ...

Ευτυχώς που διάβασα και ευτυχώς επηρεάστηκα θετικά από τις γνώμες σας !

 

2 ερωτήσεις :

* Συμβαίνει σε όλους όταν βάζετε τα ακουστικά να μην ακούγονται πλέον όλοι οι ήχοι από το ηχείο του και να ακούγονται από τα ακουστικά ?

* Έχει δοκιμάσει κανείς το script για την ενεργοποίηση του NFC ή το Ευρωπαικό δεν έχει καθόλου το module έστω και απενεργοποιημένο όπως το Αμερικάνικο ?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά ! :)

Link to comment
Share on other sites

Πάντα ήμουν φαν του όπερα αλλά εδώ και λίγες μέρες χρησιμοποιώ τον opera mini next τον έβαλα για δοκιμή και η πλάκα είναι ότι έχω σχεδόν καταργήσει το κανονικό!!

Βεβαίως τον έχω τα σαιτ να μου τα δείχνει κανονικά μέσα απ τις ρυθμίσεις και όχι πετσοκομενα για χάρη οικονομίας data.

Είναι πιο ομαλό πιο smooth σα το μαμά browser του note στη κύλισης, πιο γρήγορος και με όλα τα καλά του opera.

 

θα συμφωνήσω...

ο όπερα μίνι next απλά πετάει στην συσκευή μας..

εχει μερικά θεματακια ακόμη να λύσει αλλά σε γενικές γραμμές είναι σε πολύ καλό δρόμο..

sent from my note

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα !! ...

έπειτα από τις κλασικές αμφιβολίες για το μέγεθος έκανα το βήμα και πήρα τοτο 32άρι σε άσπρο, με μια πορτοκαλί θήκη και μια extra μπαταρία..

μετά από μια εβδομάδα χρήσης θεωρώ πως μάλλον είναι το καλύτερο τηλέφωνο που είχα ποτέ ...

Ευτυχώς που διάβασα και ευτυχώς επηρεάστηκα θετικά από τις γνώμες σας !

 

2 ερωτήσεις :

* Συμβαίνει σε όλους όταν βάζετε τα ακουστικά να μην ακούγονται πλέον όλοι οι ήχοι από το ηχείο του και να ακούγονται από τα ακουστικά ?

* Έχει δοκιμάσει κανείς το script για την ενεργοποίηση του NFC ή το Ευρωπαικό δεν έχει καθόλου το module έστω και απενεργοποιημένο όπως το Αμερικάνικο ?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά ! :)

 

Για το 2

Το ευρωπαικο note δεν εχει NFC

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνήσω...

ο όπερα μίνι next απλά πετάει στην συσκευή μας..

εχει μερικά θεματακια ακόμη να λύσει αλλά σε γενικές γραμμές είναι σε πολύ καλό δρόμο..

sent from my note

 

To text wrapping σε εσάς δουλεύει? Στα settings είναι ενεργοποιημένο, αλλά δεν βλέπω να κάνει κάποιο text reflow ώστε να προσαρμοστούν τα γράμματα στην οθόνη...

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

To text wrapping σε εσάς δουλεύει? Στα settings είναι ενεργοποιημένο, αλλά δεν βλέπω να κάνει κάποιο text reflow ώστε να προσαρμοστούν τα γράμματα στην οθόνη...

 

όχι δεν δουλεύει.. στον όπερα τον κανονικο δουλεύει όμως..

αυτο συν μερικά κολλήματα που τρώει τον πάνε λίγο "πίσω "..

σε γενικές γραμμές όμως είναι πολύ καλός browser..

αν τον προσέξουν λίγο θα γίνει κορυφή .

Sent from my note

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν δουλεύει.. στον όπερα τον κανονικο δουλεύει όμως..

αυτο συν μερικά κολλήματα που τρώει τον πάνε λίγο "πίσω "..

σε γενικές γραμμές όμως είναι πολύ καλός browser..

αν τον προσέξουν λίγο θα γίνει κορυφή .

Sent from my note

 

Εμένα μου δουλεύει μόνο στον Opera Mobile. Στον Mini και Mini next όχι...

Ελπίζω να τα φτιάξουν αυτά γιατί όντως είναι φοβερός brawser, αλλά έχει και δυνατούς αντιπάλους...

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου δουλεύει μόνο στον Opera Mobile. Στον Mini και Mini next όχι...

Ελπίζω να τα φτιάξουν αυτά γιατί όντως είναι φοβερός brawser, αλλά έχει και δυνατούς αντιπάλους...

 

Εμένα παιδιά η αναδίπλωση κειμένου μου δουλεύει κανονικά.

Το έχω στο on και το μέγεθος γραμματοσειρας στο μεγάλο και όλα ok.

Πάντως για το zoom έπρεπε να έχουν και άλλες επιλογές όπως στο κανονικό όπερα και όχι μόνο 3.

Επίσης να πω πως εκτός απ το smooth που είναι σαφώς ανώτερο του κανονικού μου αρέσει και τα διάφορα εφεδακια που έχει στην εναλλαγή παραθύρων αλλά και η ταχύτητα του.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παιδιά η αναδίπλωση κειμένου μου δουλεύει κανονικά.

Το έχω στο on και το μέγεθος γραμματοσειρας στο μεγάλο και όλα ok.

Πάντως για το zoom έπρεπε να έχουν και άλλες επιλογές όπως στο κανονικό όπερα και όχι μόνο 3.

Επίσης να πω πως εκτός απ το smooth που είναι σαφώς ανώτερο του κανονικού μου αρέσει και τα διάφορα εφεδακια που έχει στην εναλλαγή παραθύρων αλλά και η ταχύτητα του.

 

Ναι αλλά άμα μεγαλώσεις το κείμενο (το ζουμαρεις δηλαδή) το κείμενο δεν ξαναπροσαρμοζεται όπως στον opera mobile..

Νομίζω ότι οι μοναδικοί που το κάνουν αυτό είναι ό όπερα και ο boat...

αααα και ο u browser..

sent from my note

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά άμα μεγαλώσεις το κείμενο (το ζουμαρεις δηλαδή) το κείμενο δεν ξαναπροσαρμοζεται όπως στον opera mobile..

Νομίζω ότι οι μοναδικοί που το κάνουν αυτό είναι ό όπερα και ο boat...

αααα και ο u browser..

sent from my note

 

Σωστό αυτό απλά εμένα στην οθόνη του note με καλύπτει η 3η σκάλα στο zoom οπότε δε του έδωσα σημασία, πάντως θέλει φτιάξιμο.

Εκτός απ το κανονικό όπερα το κάνει και ο default του HTC π.χ. του one x που είχα.

 

Άσχετο αλλά βλέποντας το νέο s3 με βλέπω μάλλον να μένω με το note τουλάχιστον έως το φθινόπωρο..

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μαζι με το s3 μηπως ανακοινωθηκε και τιποτα η αναβαθμθιση του note?

 

Όχι, κι εγώ περίμενα μήπως πούνε κάτι.

 

Εκτός απ το κανονικό όπερα το κάνει και ο default του HTC π.χ. του one x που είχα.

 

Καλύτερος browser ever...

 

Άσχετο αλλά βλέποντας το νέο s3 με βλέπω μάλλον να μένω με το note τουλάχιστον έως το φθινόπωρο..

 

Αυτό το είχα σίγουρο πριν το δω το S3 :p

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένα βήμα πριν την αγορά του Note.... Εδώ και 2 μήνες το καλοβλέπω, το σκέφτομαι και ψάχνομαι .. Έχω το Ν8. Ξέρω εκ των προτέρων πως θα μου λείψει η κάμερα(και κυρίως το camera button) και το GPS(Global Free pre downloaded) του Ν8, αλλά πραγματικά έχω μαγευτεί με την οθόνη και τις υπόλοιπες δυνατότητες του Note. Το χω βρει στα 448(2-3 καταστήματα στην αθήνα) καινούργιο.

 

Πέρα απο το μέγεθος(εγώ για την οθόνη του άλλωστε το αγοράζω), ποιά ελαττώματα λέτε πως είναι χρήσιμο να γνωρίζω πριν προχωρήσω στην αγορά του ? Θα μου λείψει τπτ άλλο απο το Ν8 πέρα από τα 2 πράγματα που προανέφερα? Η τιμή είναι καλή (τα 448) ?

 

Επειδή είδα σήμερα και το SGSIII , δεν με συγκίνησε αρκετά σε σχέση με το Note.

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένα βήμα πριν την αγορά του Note.... Εδώ και 2 μήνες το καλοβλέπω, το σκέφτομαι και ψάχνομαι .. Έχω το Ν8. Ξέρω εκ των προτέρων πως θα μου λείψει η κάμερα(και κυρίως το camera button) και το GPS(Global Free pre downloaded) του Ν8, αλλά πραγματικά έχω μαγευτεί με την οθόνη και τις υπόλοιπες δυνατότητες του Note. Το χω βρει στα 448(2-3 καταστήματα στην αθήνα) καινούργιο.

 

Πέρα απο το μέγεθος(εγώ για την οθόνη του άλλωστε το αγοράζω), ποιά ελαττώματα λέτε πως είναι χρήσιμο να γνωρίζω πριν προχωρήσω στην αγορά του ? Θα μου λείψει τπτ άλλο απο το Ν8 πέρα από τα 2 πράγματα που προανέφερα? Η τιμή είναι καλή (τα 448) ?

 

Επειδή είδα σήμερα και το SGSIII , δεν με συγκίνησε αρκετά σε σχέση με το Note.

 

Η κάμερα νομίζω πως κινείται στα ίδια επίπεδα. Ψάξε να δεις συγκριτικά, έχουν γίνει πολλά. Ναι το shutter key θα σου λείψει.

Σε σχέση με το Ν8 νομίζω πως αν σου λείψει κάτι out of the box σίγουρα θα βρεις μια εφαρμογή που να κάνει αυτό που θες. Μια διαφορά που μου έρχεται είναι πως αν κλείσεις το κινητό δεν χτυπάει το ξυπνητήρι.

Περίμενε ίσως απάντηση και από κάποιον που ήταν στα symbian πιο πρόσφατα από μένα γιατί εγώ την έχω κάνει εδώ και καιρό τη μετάβαση :p

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένα βήμα πριν την αγορά του Note.... Εδώ και 2 μήνες το καλοβλέπω, το σκέφτομαι και ψάχνομαι .. Έχω το Ν8. Ξέρω εκ των προτέρων πως θα μου λείψει η κάμερα(και κυρίως το camera button) και το GPS(Global Free pre downloaded) του Ν8, αλλά πραγματικά έχω μαγευτεί με την οθόνη και τις υπόλοιπες δυνατότητες του Note. Το χω βρει στα 448(2-3 καταστήματα στην αθήνα) καινούργιο.

 

Πέρα απο το μέγεθος(εγώ για την οθόνη του άλλωστε το αγοράζω), ποιά ελαττώματα λέτε πως είναι χρήσιμο να γνωρίζω πριν προχωρήσω στην αγορά του ? Θα μου λείψει τπτ άλλο απο το Ν8 πέρα από τα 2 πράγματα που προανέφερα? Η τιμή είναι καλή (τα 448) ?

 

Επειδή είδα σήμερα και το SGSIII , δεν με συγκίνησε αρκετά σε σχέση με το Note.

 

Καλησπέρα.Πράγματι η κάμερα δεν είναι επιπέδου Nokia, όμως είναι από τις πιο αξιόλογες σε Android συσκευές.Επίσης από το GPS μπορεί να σου λείψει η προεγκατεστημενη εφαρμογή της Nokia, όχι όμως κι ο δέκτης της.Σαν δέκτης, το Note, θα κλειδώσει αστραπιαία.Ο καλύτερος που υπάρχει (τουλάχιστον) σε Android συσκευές.Και από software, όσα θες, επί πληρωμή βέβαια αλλά και.....τσάμπα..;)

 

Μια χαρά τιμή το βρίσκεις.Νομίζω ότι δε θα βρεις ελαττώματα στη πορεία που θα σε κάνουν να μετανιώσεις.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα και ένα ωραίο συγκριτικό για την κάμερά του αν θες να δεις διαφορές.

 

edit--> Μόλις είδα πως για το συγκεκριμένο συγκριτικό, αρκετοί N8 users έχουν κάνει παράπονα, οπότε ίσως δεν είναι και το πιο ενδεικτικό... :p Anyway, αν ψάξεις θα βρεις κι άλλα ;)

Edited by Boss82
Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένα βήμα πριν την αγορά του Note.... Εδώ και 2 μήνες το καλοβλέπω, το σκέφτομαι και ψάχνομαι .. Έχω το Ν8. Ξέρω εκ των προτέρων πως θα μου λείψει η κάμερα(και κυρίως το camera button) και το GPS(Global Free pre downloaded) του Ν8, αλλά πραγματικά έχω μαγευτεί με την οθόνη και τις υπόλοιπες δυνατότητες του Note. Το χω βρει στα 448(2-3 καταστήματα στην αθήνα) καινούργιο.

 

Πέρα απο το μέγεθος(εγώ για την οθόνη του άλλωστε το αγοράζω), ποιά ελαττώματα λέτε πως είναι χρήσιμο να γνωρίζω πριν προχωρήσω στην αγορά του ? Θα μου λείψει τπτ άλλο απο το Ν8 πέρα από τα 2 πράγματα που προανέφερα? Η τιμή είναι καλή (τα 448) ?

 

Επειδή είδα σήμερα και το SGSII , δεν με συγκίνησε αρκετά σε σχέση με το Note.

ελα εδω είσαι φιλε μου..

πρώην κάτοχος n8... και φανατικός του Symbian..

πιστεψε με ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΊΨΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ..

δεν υπαρχει το κινητό θα παθεις ζημιά.. θα σου φαίνεται το n8 παιχνιδάκι μετά μπροστά του(εδώ μου φαίνεται το SGII πλέον φαντάσου :))

όσο για την καμερα είναι άριστη..

καταπληκτικες photos την ημέρα άψογο βίντεο τρομερά δυνατό λεντακι κτλ..

σίγουρα δεν είναι n8 αλλά πιστεψε με είναι τόσο ΔΥΝΑΤΗ η συσκευή στο σύνολό της που θα παθεις πλακα.. τι ξενον φλας και κάμερες..

σκεψου μονο ότι εγώ μπορώ (και το κάνω) να αλλάξω πάνω από πέντε πληκτρολόγια ανάλογα με τι με βολεύει εκείνη την στιγμή που γράφω..

τέτοια πράγματα στο Symbian ούτε για πλάκα.. (και αυτό απλά είναι ένα μικρό παράδειγμα)

για μένα παρτο με κλειστά μάτια..

θα το χαρεις όσο τίποτα.. και όσο περνάει ο καιρός και το μαθαινεις όλο και καλύτερα και δεις πραγματικά τις απίστευτες δυνατότητες της συσκευής (πχ custom roms κτλ) τότε θα ξεχάσεις τις σημαίνει Symbian... μια και καλή :)

sent from my note

 

ps ελα να δεις τι σημαίνει skype σε Android viber κτλ..

θα μιλάς πλέον με wifi θα κανεις βιντεοκλησεις θα στέλνεις εικόνες ΌΛΑ ΔΩΡΕΑΝ και με δύο κλικ το πολυ.. ;)

να μην μιλήσω για mail κτλ.. βάλε πχ το maildroid (εφαρμογή από το μάρκετ) και δεν θα ξαναδιαβασεις μαιλ στο πισι σου πότε ξανα;)

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

ελα εδω είσαι φιλε μου..

πρώην κάτοχος n8... και φανατικός του Symbian..

πιστεψε με ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΊΨΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ..

δεν υπαρχει το κινητό θα παθεις ζημιά.. θα σου φαίνεται το n8 παιχνιδάκι μετά μπροστά του(εδώ μου φαίνεται το SGII πλέον φαντάσου :))

όσο για την καμερα είναι άριστη..

καταπληκτικες photos την ημέρα άψογο βίντεο τρομερά δυνατό λεντακι κτλ..

σίγουρα δεν είναι n8 αλλά πιστεψε με είναι τόσο ΔΥΝΑΤΗ η συσκευή στο σύνολό της που θα παθεις πλακα.. τι ξενον φλας και κάμερες..

σκεψου μονο ότι εγώ μπορώ (και το κάνω) να αλλάξω πάνω από πέντε πληκτρολόγια ανάλογα με τι με βολεύει εκείνη την στιγμή που γράφω..

τέτοια πράγματα στο Symbian ούτε για πλάκα.. (και αυτό απλά είναι ένα μικρό παράδειγμα)

για μένα παρτο με κλειστά μάτια..

θα το χαρεις όσο τίποτα.. και όσο περνάει ο καιρός και το μαθαινεις όλο και καλύτερα και δεις πραγματικά τις απίστευτες δυνατότητες της συσκευής (πχ custom roms κτλ) τότε θα ξεχάσεις τις σημαίνει Symbian... μια και καλή :)

sent from my note

 

ps ελα να δεις τι σημαίνει skype σε Android viber κτλ..

θα μιλάς πλέον με wifi θα κανεις βιντεοκλησεις θα στέλνεις εικόνες ΌΛΑ ΔΩΡΕΑΝ και με δύο κλικ το πολυ.. ;)

να μην μιλήσω για mail κτλ.. βάλε πχ το maildroid (εφαρμογή από το μάρκετ) και δεν θα ξαναδιαβασεις μαιλ στο πισι σου πότε ξανα;)

 

Σα πρωιν κατοχος Ν8 και τωρινος του 701 να πω πως τα ειπες ΑΨΟΓΑ!!:)

Πραγματικα και μονο που το συζηταμε ειναι πολυ!

Ααααααλη εμπειρια το αντροιντ σε τετοιες συσκευες και ειδικα στο note.:)

 

Το μονο που θα του λειψει του φιλου ειναι η φορητοτητα και στην αρχη η συνηθεια που ειχε με το συμπιαν,μετα μολις εξοικιωθει λιγο με το γιγαντα αντε γεια,δεν υπαρχει επιστροφη!!!:D

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

επειδή η εξωτερική μπαταρία που πόσταρα χαρακτηρίστικε ογκώδης, εύλογα μπορώ να πω.

τώρα που πέτυχα αυτή, http://www.tvc-mall.com/details/External-Battery-Charger-Case-with-Stand-for-Samsung-Galaxy-Note-N7000-i717-3200mAh-MCH-I9220-08/, και σε αρκετά καλή τιμή. τη ποστάρω για να εξιλεωθώ.

 

αν κάποιος τη βρει σε ebay ή πιο γνωστό και δοκιμασμένο κινεζοκατάστημα ας δώσει λινκ.

Link to comment
Share on other sites

ελα εδω είσαι φιλε μου..

πρώην κάτοχος n8... και φανατικός του Symbian..

πιστεψε με ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΊΨΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ..

δεν υπαρχει το κινητό θα παθεις ζημιά.. θα σου φαίνεται το n8 παιχνιδάκι μετά μπροστά του(εδώ μου φαίνεται το SGII πλέον φαντάσου :))

όσο για την καμερα είναι άριστη..

καταπληκτικες photos την ημέρα άψογο βίντεο τρομερά δυνατό λεντακι κτλ..

σίγουρα δεν είναι n8 αλλά πιστεψε με είναι τόσο ΔΥΝΑΤΗ η συσκευή στο σύνολό της που θα παθεις πλακα.. τι ξενον φλας και κάμερες..

σκεψου μονο ότι εγώ μπορώ (και το κάνω) να αλλάξω πάνω από πέντε πληκτρολόγια ανάλογα με τι με βολεύει εκείνη την στιγμή που γράφω..

τέτοια πράγματα στο Symbian ούτε για πλάκα.. (και αυτό απλά είναι ένα μικρό παράδειγμα)

για μένα παρτο με κλειστά μάτια..

θα το χαρεις όσο τίποτα.. και όσο περνάει ο καιρός και το μαθαινεις όλο και καλύτερα και δεις πραγματικά τις απίστευτες δυνατότητες της συσκευής (πχ custom roms κτλ) τότε θα ξεχάσεις τις σημαίνει Symbian... μια και καλή :)

sent from my note

 

ps ελα να δεις τι σημαίνει skype σε Android viber κτλ..

θα μιλάς πλέον με wifi θα κανεις βιντεοκλησεις θα στέλνεις εικόνες ΌΛΑ ΔΩΡΕΑΝ και με δύο κλικ το πολυ.. ;)

να μην μιλήσω για mail κτλ.. βάλε πχ το maildroid (εφαρμογή από το μάρκετ) και δεν θα ξαναδιαβασεις μαιλ στο πισι σου πότε ξανα;)

 

Καταρχήν σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας . :)

 

Κοίταξε, whats up messenger/viber/skype ήταν η παρέα μου στο Ν8 μου ενώ ήμουν Λονδίνο τον χειμώνα. Απο εκεί και πέρα αν είχα 1% ενδιασμούς, πλέον δεν έχω κανέναν... Απο εβδομάδα θα γίνει η αγορά(σε λευκό).

Το μόνο που σίγουρα θα πονέσει θα ναι το ψάξιμο για να περάσω GPS και χάρτες όποιας περιοχής θέλω όποτε θέλω :).

Ανθεκτικό σε πτώσεις είναι? Επίσης διάβασα πως το SGSIII δεν έχει pentile οθόνη (μπορεί και να έκανα ορθογραφικό λάθος :p ) και έτσι η οθόνη του Note είναι καλύτερη απο αυτή του νέου galaxy. Ισχύει ή δεν κατάλαβα καλά?

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...