Jump to content

Sony Ericsson "Live with Walkman"


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ας μην είμαστε υπερβολικοί για το Neo V ωστόσο. Δεν νομίζω ότι τα restart που αναφέρθηκαν δεν επιδιορθώνονται με μια αναβάθμιση. Όσο για το χρώμα αναφέρθηκε μόνο από ένα παιδί. Γιατί το κάναμε κανόνα;
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest alexmi900
Απ΄την αρχή εγώ είχα βάλει στο μάτι το live αλλά όλο καθηστερούσε, αλλαζε και εταιρείες τελοσπαντων κ μου την έδωσε λίγο βαρέθηκα να περιμένω... και βγάζει προσφορά το neo v η vodafone και λέω ας το χτυπήσω είναι ευκαιρία... αλλά διάβαζα απ' τους άλλους ότι κάνει restart μόνο του και φεύγει κ το χρώμα (αυτά τα κάνει και το τωρινό μου κινητό) και λέω ασ το καλύτερα να μη πέσω στα ίδια...

Και βλέπω σήμερα αυτή την τιμή! 169!! Και λέω επιστρέφω στο live...

Πήγα και στο κατάστημα να ρωτήσω πότε θα κυκλοφορίσει(ο ένας ο υπάλληλος πρέπει να μπήκε με μέσον δεν εξηγήται αλλιώς... του λεω το live with walkman και μου λέει τι μάρκα είναι αυτό; Του εξηγώ και με λέει το μόνο καινουριο που έχω είναι το neo v... κάτσε να ρωτήσω το άλλο το παιδί... "Γιώργο, έχουμε κανένα καινούριο ΜΕ walkman"!!!???) Στο θέμα μας... ξεκινάει από αρχές Δεκεμβρίου...

 

θα συμφωνησω με τον συμφορουμιτη zxr. μην τρελαθουμε κιολας.ενα παιδι μονο ειπε για το χρωμα, και νομιζω 2-3 για restarts.ειναι πολυ καλυτερη σαν συσκευη το neo v. το αν επιμενεις εσυ για κατι νταξει.αλλα μην τρομοκρατουμε και τους αλλους.τι να πουν δηλαδη και οι κατοχοι ν8 και galaxy s ii με τα προβληματα οθονης και οι κατοχοι iphone 4s με το προβλημα αυτονομιας

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω με τον συμφορουμιτη zxr. μην τρελαθουμε κιολας.ενα παιδι μονο ειπε για το χρωμα, και νομιζω 2-3 για restarts.ειναι πολυ καλυτερη σαν συσκευη το neo v. το αν επιμενεις εσυ για κατι νταξει.αλλα μην τρομοκρατουμε και τους αλλους.τι να πουν δηλαδη και οι κατοχοι ν8 και galaxy s ii με τα προβληματα οθονης και οι κατοχοι iphone 4s με το προβλημα αυτονομιας

 

Μη τρομοκρατούμε και τους άλλους!

4 s2 που πέρασαν από τα χέρια μου δεν είχα τέτοιο θέμα, οθόνης.

 

Όπως και να έχει το θέμα και ειδικά σε αυτή τη τιμή ΔΕΝ υπάρχει ανταγωνιστικό.

 

 

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είπε μόνο ένα παιδί για το χρώμα, μπορεί 4 να είπαν για τα restarts αλλά ποιος από εσάς δεν θα το έψαχνε παραπάνω όταν έχει ήδη ένα κινητό που του τα κάνει αυτά; Και εννοείται πως δεν τα έγραψα για να "τρομοκρατήσω" τους άλλους (άλλωστε το έγραψα στου live)... και αν δεν έβλεπα αυτή την τιμή στο Live ήταν σίγουρο πως σε 2-3 μέρες(που θα το έφερναν) θα πήγαινα να πάρω το Νeo V!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Το κινητό αυτό δεν ανήκει στα xperia, σωστά?? Η SONY ανακοίνωσε πως όλα τα xperia του '11 θα πάρουν την έκδοση ice cream. Το συγκεκριμένο, που δεν είναι xperia, θα την πάρει?? Ξέρει κανείς τίποτα??
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

έχετε παρατηρήσει να τρεμοπαίζει η οθόνη σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού ?

 

Αν γνωρίζετε, είναι γενικό πρόβλημα των Xperia mini και όχι μόνο.

Θέλω να σιγουρευτώ πως αν αγοράσω το Live With Walkman δεν θα κάνει κάτι τέτοιο.

 

Ευχαριστώ !!!

Ναι μου τρεμοπαίζει εμένα όταν το έχω σε χαμηλή ένταση της φωτεινότητας. Όχι όμως πάντα.

 

 

 

Σίγουρα δεν τρεμοπαίζει η οθόνη...χθες κατέβασα μια εφαρμογή juicedefender ultimate και η μπαταρία τωρα έχει διπλάσια ζωή...problem solved :)

Όπα... δεν το ξέρω αυτό...

 

Παιδιά καλησπέρα. Το κινητό αυτό δεν ανήκει στα xperia, σωστά?? Η SONY ανακοίνωσε πως όλα τα xperia του '11 θα πάρουν την έκδοση ice cream. Το συγκεκριμένο, που δεν είναι xperia, θα την πάρει?? Ξέρει κανείς τίποτα??

Ναι.

.................

Πω πω... το πήρα με 202 ευρώ από birdphone πριν 2 εβδομάδες και τώρα το βλέπω στην vodaphone σε τέτοια τιμή και τρελαίνομαι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Το κινητό αυτό δεν ανήκει στα xperia, σωστά?? Η SONY ανακοίνωσε πως όλα τα xperia του '11 θα πάρουν την έκδοση ice cream. Το συγκεκριμένο, που δεν είναι xperia, θα την πάρει?? Ξέρει κανείς τίποτα??

 

Τόνισε όμως πως και το Live with walkman θα αναβαθμιστεί σε ICS.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο vodafone κλαιω τωρα τα 30 ευρω που εδωσα παραπανω αλλα χαλαλι του μωρε αξιζει για πολυ παραπανω

 

νταξει μην αγχωνεσαι.σκεψου οτι μπορει να μην εβγαινε καν αυτη η προσφορα.ή σκεψου πως θα κανες αντι για 30 ευρω το χες πληρωσει 70 ευρω παραπανω..;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To copy paste πως γινεται; αν

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

To copy paste πως γινεται; αν

 

Μήπως θα πρέπει να ξανά κοιτάξεις την ερώτηση? Που ακριβώς να κάνεις copy paste?

 

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Για φιλο ειναι θελει να παρει απο τον browser και να το παει στο youtube αν καταλαβα καλα.

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Όπως το τυπώνεις φιλτατε δε νομίζω να βοηθάει!

Όπως και να έχει όταν πατήσει παρατεταμενα πάνω στο σημείο που θέλει θα του βγάλει κάποιες επιλογές. Από εκεί διαλέγει την επιθυμητή.

 

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Να κανω ερώτηση προς τους κατόχους του κινητού.Πως ειναι η ποιότητα της κάμερας σε τράβηγμα βίντεο το βράδυ ή σε σκοτεινούς χώρους πχ δωμάτιο χωρίς πολύ φωτισμό?

Το μονο αρνητικό απο οτι διάβασα ειναι ίσως η μικρή του αυτονομία 1 άντε 2 μέρες με το ζόρι.Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Να κανω ερώτηση προς τους κατόχους του κινητού.Πως ειναι η ποιότητα της κάμερας σε τράβηγμα βίντεο το βράδυ ή σε σκοτεινούς χώρους πχ δωμάτιο χωρίς πολύ φωτισμό?

Το μονο αρνητικό απο οτι διάβασα ειναι ίσως η μικρή του αυτονομία 1 άντε 2 μέρες με το ζόρι.Ευχαριστώ πολύ!

 

Δε ξέρω τι περιμένεις από μια συσκευή android αλλά με 9-10 ώρες ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ακρόαση ραδιόφωνο μαζί με μια σχετική χρήση κινητού τηλεφώνου, το υπόλοιπο της μπαταρίας ανέρχεται στο 50% περίπου!!!! ;)

 

Για τη φωτογραφία ή τη βιντεοσκοπηση ας αναφερθούν άλλοι....

 

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εσείς που το έχετε για πείτε μας για τη μπαταρία με μέση χρήση πόσο κρατάει; σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το αγοράσω για δεύτερο..!!!
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω τι περιμένεις από μια συσκευή android αλλά με 9-10 ώρες ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ακρόαση ραδιόφωνο μαζί με μια σχετική χρήση κινητού τηλεφώνου, το υπόλοιπο της μπαταρίας ανέρχεται στο 50% περίπου!!!! ;)

 

Για τη φωτογραφία ή τη βιντεοσκοπηση ας αναφερθούν άλλοι....

 

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Ευχαριστώ πολυ για την απάντηση και αναμενω κριτικές απο χρήστες για το βιντεο ιδίως σε σκοτεινές ληψεις (πχ βραδυ.σε δωματιο με λιγο φως κτλ...).

Edited by qash75
Link to comment
Share on other sites

Για να ειμαι ειλικρινης αν αναζητας κινητο που εχει πολυ καλη ληψη βιντεο το βραδυ η υπο χαμηλο φωτισμο μαλλον δεν ειναι το κινητο σου...λογω εμπειριας με αλλα smartphones οχι δεν εχει καλη ληψη...βγαζει ωραιες φωτογραφιες βεβαια στο σκοταδι...

 

Η μπαταρια δεν ειναι ουτε καλυτερη ουτε χειροτερη απο αλλα smartphones...κανει τη δουλεια σου στο μεγιστο...το λεω γιατι εχω καψει :P

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε αν το έχει στοκ η vodafone και αν όχι πότε είναι προγραμματισμένο?

 

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τώρα και το πλαίσιο το έχει στα 169€. Άρα μπορούμε να συμπεράνουμε πως δεν είναι απλά κάποιες προσφορές της vodafone αλλά οι νέες τιμές των κινητών sony ericsson. Μπράβο στην SE!

 

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Sony-Ericsson-Xperia-Live-Black-1253-7324.htm

Link to comment
Share on other sites

Ωχ.....

Θα πάω να ζητήσω τα ρέστα …… :)

 

Σούπερ τιμές για τους ενδιαφερόμενους!!

 

Τη. Λέει όμως διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας και περιορισμένα κομμάτια..... γιατί??

 

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

μετα το V το οποιο,για μενα,ηταν το καλυτερο value for money της αγορας,ηρθε η ωρα να του παρει τα πρωτεια το walkman!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μετα το V το οποιο,για μενα,ηταν το καλυτερο value for money της αγορας,ηρθε η ωρα να του παρει τα πρωτεια το walkman!

 

Σωστά. Πάντως περιμένω και γω να δω το pro όταν θα κυκλοφορήσει γιατί αν έχει γύρω στα 220 με 230 θα είναι και αυτό πολύ καλό value for money! :)

Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Πάντως περιμένω και γω να δω το pro όταν θα κυκλοφορήσει γιατί αν έχει γύρω στα 220 με 230 θα είναι και αυτό πολύ καλό value for money! :)

 

μακαρι να ρθει και το pro σε παραπλησια τιμη.(στα 250 νομιζω θαναι μια πολυ καλη τιμη.) και μου φαινεται οτι ολος ο κοσμος θα γεμισει SE.:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μακαρι να ρθει και το pro σε παραπλησια τιμη.(στα 250 νομιζω θαναι μια πολυ καλη τιμη.) και μου φαινεται οτι ολος ο κοσμος θα γεμισει SE.:lol:

 

Μήπως αυτές οι τιμές γίνονται μιας και αυτά είναι τα τελευταία κινητά SE που κυκλοφορούν ενώ τα επόμενα θα ονομάζονται σκέτο sony?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson "Live with Walkman"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...