Jump to content

Sony Ericsson "Live with Walkman"


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μην περιμενεις τιποτε απο τις κριτικες οι περισσοτερες ειναι συνηθως κατευθυνομενες. Στειλε ενα ημεηλακι να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μην περιμενεις τιποτε απο τις κριτικες οι περισσοτερες ειναι συνηθως κατευθυνομενες. Στειλε ενα ημεηλακι να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

 

απο την αλλη καλα που δεν ηρθε, ενας γραφει οτι ειναι χειροτερη απο 850mA η μπαταρια, ετσι και αλλιως θα την πετουσα ,πλακα πλακα μας εβγαλε απο τον κοπο :lol:

Link to comment
Share on other sites

απο την αλλη καλα που δεν ηρθε, ενας γραφει οτι ειναι χειροτερη απο 850mA η μπαταρια, ετσι και αλλιως θα την πετουσα ,πλακα πλακα μας εβγαλε απο τον κοπο :lol:

 

Ναι και γω διάβασα κάτι τέτοια.. εμένα μου είχε πει αυτός που μου το πρότεινε το σαητ.. πως θα σου έρθει με το πολύ 1200mah μπόρει να τύχει και παραπάνω..

 

Δοκιμασα να ξανακανω backup των επαφων στην microSD και αυτη τη φορα πετυχε! Ενταξει τι να πω κομπλε ολα! Αναμενουμε την νεα nightly ή stable εκδοση της rom. Αντε και του χρονου να παρει και L.

 

Χαιρετώ την παρέα , χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα.

Χθες ανέβηκε η τελευταία nightly damin26

Μόνο που δεν μπορώ να φλασάρω τον κερνελ όπως έκανα παλιά με το flashtool κα αυτό γιατί το εκανα φορματ το πισι και χαθηκαν τα drivers του... όταν λοιπον συνδεω την συσκευη σε fastboot mode μου λεει να παω να τα εγκαταστησω.. ε παω να τα κάνω ξεμπλοκαρω και τα firewall καποια εγκαθισταται και καποια αλλα όχι.. παρ' ολα αυτά το πρόβλημα παραμένει.. ασε που και στο device manager δεν με αναγνωριζει την συσκευή ούτε εκεί (όπου και εκει πάω να κανω εγκατασταση αλλων drivers αυτοματα και ούτε εκει βρισκει κατι) ... τι να κάνω;;

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα σε όλους και Χρόνια Πολλά!

Παρακολουθώ κάποια πράγματα στο forum, εδω και καιρό, μέσω του λογαριασμού του αδερφού μου, ο οποίος είναι κάτοχος Xperia Ζ2 από χθες και μου παραχώρησε το Live With Walkman, οπότε είμαι νέο μέλος εδώ.

Χθες, κατάφερα να το κάνω root και σήμερα προσπαθώ να ξεκλειδώσω τον bootloader, σύμφωνα με τις οδηγίες απο τη SONY.

Tο πρόβλημα είναι ότι ενώ πατάω στο link για να κατεβάσω το Android SDK, μου ανοίγει κανονικά την σελίδα, αλλά μου έχει να κατεβάσω κατευθείαν .exe του Android Studio for Windows, ενω στο βίντεο της Sony, ο τύπος κατεβάζει .zip του Eclipse ADT με Android SDK for Windows.

Με αποτέλεσμα, κατέβασα και εγκατέστησα αυτό που μου έδινε, αλλά προφανώς δεν υπάρχει το directory για να αλλάξω το android_winusb.

Κάνω κάτι λάθος ή έχει αλλάξει κάτι στη διαδικασία? Οποιαδήποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη!

 

Screenshot από αυτό που δείχνει στο βίντεο:[ATTACH]54544[/ATTACH]

Screenshot από αυτό που μου βγάζει εμένα:[ATTACH]54545[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και Χρόνια Πολλά!

Παρακολουθώ κάποια πράγματα στο forum, εδω και καιρό, μέσω του λογαριασμού του αδερφού μου, ο οποίος είναι κάτοχος Xperia Ζ2 από χθες και μου παραχώρησε το Live With Walkman, οπότε είμαι νέο μέλος εδώ.

Χθες, κατάφερα να το κάνω root και σήμερα προσπαθώ να ξεκλειδώσω τον bootloader, σύμφωνα με τις οδηγίες απο τη SONY.

Tο πρόβλημα είναι ότι ενώ πατάω στο link για να κατεβάσω το Android SDK, μου ανοίγει κανονικά την σελίδα, αλλά μου έχει να κατεβάσω κατευθείαν .exe του Android Studio for Windows, ενω στο βίντεο της Sony, ο τύπος κατεβάζει .zip του Eclipse ADT με Android SDK for Windows.

Με αποτέλεσμα, κατέβασα και εγκατέστησα αυτό που μου έδινε, αλλά προφανώς δεν υπάρχει το directory για να αλλάξω το android_winusb.

Κάνω κάτι λάθος ή έχει αλλάξει κάτι στη διαδικασία? Οποιαδήποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη!

 

Screenshot από αυτό που δείχνει στο βίντεο:[ATTACH]54544[/ATTACH]

Screenshot από αυτό που μου βγάζει εμένα:[ATTACH]54545[/ATTACH]

 

Καλημέρα και καλωσόρισες φίλε... ρίξε μια ματιά στην σελίδα 129 στο τελευταιο πόστ και μετά προχώρα στην 130 σελιδα.. αν δεν βοηθηθείς εδώ είμαι να το λύσουμε.:)

Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν να σε ευχαριστήσω για την άμεση απάντηση.

Το έχω διαβάσει αυτό το post, αλλά εγώ έχω κολλήσει στο βήμα Α. Έχω κατεβάσει κι έχω εγκαταστήσει το Αndroid Studio, ενώ στο βίντεο το επίσημο της Sony https://www.youtube.com/watch?v=iIdJg7KNH3A κατεβάζει σε μορφή zip το Eclipse ADT με Android SDK και δεν του κάνει και εγκατάσταση από ότι βλέπω, απλώς το ξεζιπάρει.... Το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω που να βρω αυτό που κατεβάζει ο τύπος στο βίντεο, γι αυτό έβαλα και τα screenshot, για να δείτε την διαφορά...

Να πω επίσης ότι τρέχω Win 7 x64

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν να σε ευχαριστήσω για την άμεση απάντηση.

Το έχω διαβάσει αυτό το post, αλλά εγώ έχω κολλήσει στο βήμα Α. Έχω κατεβάσει κι έχω εγκαταστήσει το Αndroid Studio, ενώ στο βίντεο το επίσημο της Sony https://www.youtube.com/watch?v=iIdJg7KNH3A κατεβάζει σε μορφή zip το Eclipse ADT με Android SDK και δεν του κάνει και εγκατάσταση από ότι βλέπω, απλώς το ξεζιπάρει.... Το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω που να βρω αυτό που κατεβάζει ο τύπος στο βίντεο, γι αυτό έβαλα και τα screenshot, για να δείτε την διαφορά...

Να πω επίσης ότι τρέχω Win 7 x64

 

Μήπως εκεί που είσαι στο βήμα με το android studio να πας αριστερά εκει που λέει "download" και να πατησεις installing the SDK και μετά Stand alone SDK tools;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

To έκανα κι αυτό, όμως και πάλι, είναι διαφορετικό. Τι εννοώ: το κατέβασα σαν zip για να έχω πρόσβαση στους φακέλους, είναι όμως διαφορετικό από αυτό του Eclipse ADT και δεν υπάρχει μέσα φάκελος 'extra' για ακολουθήσω το path και να αντικαταστήσω το android_winusb.

Επιπλέον, λέει εδώ στο NOTE: http://developer.android.com/tools/help/adt.html ότι πλέον το Eclipse with ADT έχει αντικατασταθεί από το Android Studio.

Επίσης, βρήκα ένα post στο xdadevelopers http://forum.xda-developers.com/xperia-arc/general/how-to-root-ics-4-0-4-4-1-b-0-587-im-t2982147/post57744132#post57744132 όπου ο τύπος λέει ότι ξεκλείδωσε τον bootloader με το Android Studio, δεν λέει όμως πως.

Είναι λίγο μπερδεμένη η κατάσταση, και το περίεργο είναι ότι το επίσημο βίντεο της Sony, είναι ανεβασμένο στις 12 Δεκέμβρη και το παλικάρι ξεκλείδωσε με Android Studio στις 23 Δεκέμβρη, δεν μπορούσε δλδ η Sony να περιμένει λίγο και να ανεβάσει βιντεο με το Android Studio?....

Link to comment
Share on other sites

To έκανα κι αυτό, όμως και πάλι, είναι διαφορετικό. Τι εννοώ: το κατέβασα σαν zip για να έχω πρόσβαση στους φακέλους, είναι όμως διαφορετικό από αυτό του Eclipse ADT και δεν υπάρχει μέσα φάκελος 'extra' για ακολουθήσω το path και να αντικαταστήσω το android_winusb.

Επιπλέον, λέει εδώ στο NOTE: http://developer.android.com/tools/help/adt.html ότι πλέον το Eclipse with ADT έχει αντικατασταθεί από το Android Studio.

Επίσης, βρήκα ένα post στο xdadevelopers http://forum.xda-developers.com/xperia-arc/general/how-to-root-ics-4-0-4-4-1-b-0-587-im-t2982147/post57744132#post57744132 όπου ο τύπος λέει ότι ξεκλείδωσε τον bootloader με το Android Studio, δεν λέει όμως πως.

Είναι λίγο μπερδεμένη η κατάσταση, και το περίεργο είναι ότι το επίσημο βίντεο της Sony, είναι ανεβασμένο στις 12 Δεκέμβρη και το παλικάρι ξεκλείδωσε με Android Studio στις 23 Δεκέμβρη, δεν μπορούσε δλδ η Sony να περιμένει λίγο και να ανεβάσει βιντεο με το Android Studio?....

 

Το κατέβασα και το εγκατέστησα και εγώ... δες φωτογραφίες.

http://i62.tinypic.com/2s9xi69.png

http://i59.tinypic.com/of7r5c.png

http://i61.tinypic.com/2qkmmi0.png

http://i60.tinypic.com/sxp577.png

 

Μεσα στο SDK Μanager όπως βλέπεις , υπάρχουν και τα extras

http://i62.tinypic.com/no8w8j.png

 

Αύτα είχα εγκαταστήσει σίγουρα εγώ τότε όταν έκανα το ξεκλείδωμα του bootloader.. κάπου εκεί παίζει το παιχνίδι..

Αν δεν μπορέσω να σε βοηθήσω εγώ .. κάπου θα εμφανιστεί και ο damin26 και θα τα καταφέρουμε.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου σ ευχαριστώ πάρα πολύ!

Βρήκα το path του φακέλου, από την τελευταία εικόνα που μου έδειξες!

Ξεκλείδωσα τον bootloader και τώρα κατεβάζω τον kernel με την rom για να τα περάσω. Να πω εδώ ότι έκανα ένα bakup με titanium, αλλα δεν μου χρειάζεται κιόλας αφού όλα τα αρχεία κ εφαρμογές τα έχει πάρει ο αδερφός μου

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου σ ευχαριστώ πάρα πολύ!

Βρήκα το path του φακέλου, από την τελευταία εικόνα που μου έδειξες!

Ξεκλείδωσα τον bootloader και τώρα κατεβάζω τον kernel με την rom για να τα περάσω. Να πω εδώ ότι έκανα ένα bakup με titanium, αλλα δεν μου χρειάζεται κιόλας αφού όλα τα αρχεία κ εφαρμογές τα έχει πάρει ο αδερφός μου

 

Αυτά είναι ! Είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος που φάνηκα αξιοποιήσιμος! Και γω θα προσπαθησω να ξαναφλασαρω τον νεο κερνελ μεσω φλαστουλ για να βαλω την τελευταια nightly 24-12-2014.

 

OFF-TOPIC : Αύριο κλείνει 3 χρόνια το κινητό μου! (27-12-2011 --- 27-12-2014) και θα έχει την τιμητική του μιας και ακόμα δεν παρήγγειλα το Ζ2 αφού αυξήθηκε η τιμή!

Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα guys και χρόνια πολλά!!

Sorry αλλά οι κρεπάλες των Χριστουγένουν δεν μου άφηναν αρκετό χρόνο να μπω myphone!! :P

 

maylo, από το SDK Manager έπρεπε να κατεβάσεις τον generic USB driver που δίνει η google και στη συνέχεια θα τον αντικαθιστούσες με το inf αρχείο της sony, χαίρομαι που βρήκες τη λύση με τη βοήθεια του Inevar!

 

Inevar, πρώτα απ' όλα να σου πάει 10 χρόνια (για κινητό μιλάμε και όχι για άνθρωπο!! :P) !

Απ' ότι θυμάμαι έχεις windows 8, σωστά? Δοκίμασες να απενεργοποιήσεις την απαίτηση ψηφιακής υπογραφής κατά της εγκατάσταση των drivers? Σου θυμίζω η επιλογή αυτή βρίσκεται στις ρυθμίσεις συστήματος, κατηγορία "Ενημέρωση και αποκατάσταση", και κάνεις εκκίνιση υπολογιστή για προχωρημένους... (και πάλι θα σου ξαναπώ να κατεβάσεις τα windows 8.1 από το store, θα γλιτώσεις οποιαδήποτε ασυμβατότητα και θα δεις και αναζοωγονημένο το pc σου!)

Sony Ericsson W800i --> Sony Ericsson K800i --> Sony Ericsson Yari --> Sony Ericsson Live with Walkman --> Sony Xperia SP --> Sony Xperia XZ1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα guys και χρόνια πολλά!!

Sorry αλλά οι κρεπάλες των Χριστουγένουν δεν μου άφηναν αρκετό χρόνο να μπω myphone!! :P

 

maylo, από το SDK Manager έπρεπε να κατεβάσεις τον generic USB driver που δίνει η google και στη συνέχεια θα τον αντικαθιστούσες με το inf αρχείο της sony, χαίρομαι που βρήκες τη λύση με τη βοήθεια του Inevar!

 

Inevar, πρώτα απ' όλα να σου πάει 10 χρόνια (για κινητό μιλάμε και όχι για άνθρωπο!! :P) !

Απ' ότι θυμάμαι έχεις windows 8, σωστά? Δοκίμασες να απενεργοποιήσεις την απαίτηση ψηφιακής υπογραφής κατά της εγκατάσταση των drivers? Σου θυμίζω η επιλογή αυτή βρίσκεται στις ρυθμίσεις συστήματος, κατηγορία "Ενημέρωση και αποκατάσταση", και κάνεις εκκίνιση υπολογιστή για προχωρημένους... (και πάλι θα σου ξαναπώ να κατεβάσεις τα windows 8.1 από το store, θα γλιτώσεις οποιαδήποτε ασυμβατότητα και θα δεις και αναζοωγονημένο το pc σου!)

 

Χρόνια πολλά και από μένα damin26 να είσαι πάντοτε καλά! Το είχα δοκιμάσει αλλά δεν γίνεται. Θα το ξαναδοκιμάσω. Έκανα πρόσφατα φορμάτ στο πισί με σκοπό να βάλω τσ 8.1 αλλά δεν είχαν μάλλον γραφτεί καλά στο cd για αυτό του ξανάβαλα τα 8. Τέσπα το θέμα είναι ότι δεν αναγνωρίζει το πισί το κινητό ως android ο device manager .

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μάλλον θα ξανα χρειαστώ βοήθεια, γιατί τα έχω χάσει λίγο.

Προσπαθώ να καταλάβω πως ακριβώς γίνεται να μπω σε recovery mode, στο CWM Recovery.

Αν κατάλαβα καλά το boot.img είναι ο kernel ή αυτό που βάζει τον kernel?

Επιπλέον, εδώ http://wiki.cyanogenmod.org/w/Install_CM_for_coconut λέει αφού συνδέσω ο κινητό με fastboot mode και ανάψει το μπλε λαμπάκι, να ανοίξω ένα terminal (μάλλον το cmd εννοεί) και να πληκτρολογίσω fastboot flash boot boot.img και fastboot reboot και πως το κινητό θα κάνει reboot κτλ...... Στην πρωτη εντολή που γράφω, μου βγάζει error ότι δεν μπορεί να βρει το boot.img , που το βρίσκω και λογικό. Πρέπει να το βάλω σε συγκεκριμένο φάκελο?

Επιπλέον, στη συνέχεια, που θα κάνω τα wipe, μπορώ να κάνω και format, ή δεν πρέπει?

Σας ευχαριστώ για την υποστήριξη, αν και λίγο πρήχτης :O

Link to comment
Share on other sites

Για το ξεκλειδωμα του bootloader διαβασε απο την 130 σελιδα και μετα

Το boot.img ειναι ο κερνελ που φλασαρεις μεσω fastboot mode απο το flashtool. κρατας παρατεταμενα το vol up ενω ταυτοχρονα συνδεεις το usb στο κντ. Πατας πανω στην αστραπη και διαλεγεις fastboot mode. Και μετα επιλεγεις φλας κερνελ .Τελος σου μενει η custom rom που την πετας μεσα στην microSD σου ως .zip . Για να την εγκαταστησεις μπαινεις σε recovery mode (πατας παρατεταμενα το vol up οταν δεις το λογοτυπο legacyxperia) κανεις wipe system,data,cache. Τελος κανεις install to .zip.

Αυτο ηταν, εχεις custom rom. Το μονο που μενει να βαλεις μετα ειναι τα gapps (τα οποια τα θεωρω αχρηστα αλλα κανε πρωτα αυτο και βλεπουμε)

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Inevar δοκίμασε να κάνεις εγκατάσταση του driver pack που παρέχεται μαζί με το flashtool (είναι το φάκελο C:\Flashtool\Drivers).

 

Maylo, σωστά κατάλαβες, το boot.img είναι ο kernel. Για να τρέξουν οι οδηγίες από το cmd, πρέπει να έχεις αντιγράψει το αρχείο του κερνελ στον φάκελο της google που βρίσκονται και τα exe αρχεία του fastboot κλπ... Και επίσης να πεις στο cmd να μετακινηθεί σε αυτό το φάκελο, πρέπει δηλαδή να γράψεις πρώτα πρώτα "cd C:\Users\blablabla\" (το directory δηλαδή που έχει τα εργαλεία της google και τον κερνελ που αντέγραψες).

Sony Ericsson W800i --> Sony Ericsson K800i --> Sony Ericsson Yari --> Sony Ericsson Live with Walkman --> Sony Xperia SP --> Sony Xperia XZ1
Link to comment
Share on other sites

Σας χιλιο-ευχαριστώ και τους δύο για την υπομονή σας!

Το πρόβλημα ήταν ότι δεν είχα καταλάβει ότι το flashtool είναι πρόγραμμα που έπρεπε να κατεβάσω!

Μόλις την εγκατέστησα! Και η πρώτη εντύπωση είναι θετικότατη!

Θα το δουλέψω λίγο για να δω και πιο πακέτο gapps θα περάσω.

Σας ευχαριστώ και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, damin26 κατάφερα και εγκατέστησα τα drivers , αφού επέλεξα και το 8 βήμα εκεί κάτω από την απαίτηση ψηφιακών μπλα μπλα.. μετά έκανα και χειροκίνητη εγκατάσταση drivers του κινητού από το device manager των windows.. μάλλον το τελευταίο έπαιζε τον μεγαλύτερο ρόλο. ( Είχα ξεχάσει να κάνω usb debagging την συσκευή παίζει ρόλο χαχαχαχα ελεος)

 

Έχω περάσει την τελευταία nightly 24122014, είναι μια χαρά βουτηρώδης εμπειρία όπως και οι προηγούμενες!! :)

Περιμένουμε λογικά από του χρόνου κάποια stable rom. Maylo να το χαρείς το κινητάκι τώρα!!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που λύθηκαν τα προβλήματα!! Καλό υπόλοιπο γιορτών να έχουμε! :)
Sony Ericsson W800i --> Sony Ericsson K800i --> Sony Ericsson Yari --> Sony Ericsson Live with Walkman --> Sony Xperia SP --> Sony Xperia XZ1
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που λύθηκαν τα προβλήματα!! Καλό υπόλοιπο γιορτών να έχουμε! :)

 

Επίσης φίλε! 410mb ram έχει η τελευταία nightly και όχι 412mb όπως οι προηγούμενες :p

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι, έχω το κινητάκι μας με cm10 παροπλισμένο λόγω βλάβης της οθόνης. Εντός του νέου έτους όμως περιμένω το ανταλλακτικό για να το περάσω πάλι σε χρήση (9€ από Κίνα χωρίς μεταφορικά!!!).

Παρακολουθώ το νήμα και βλέπω ότι έχουμε kitkat rom για το κινητάκι μας. Θα ήθελα να σας παρακαλέσω αν έχει κάποιος έναν αναλυτικό οδηγό μετάβασης και φυσικά link για rom, kernel και gapps.

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι, έχω το κινητάκι μας με cm10 παροπλισμένο λόγω βλάβης της οθόνης. Εντός του νέου έτους όμως περιμένω το ανταλλακτικό για να το περάσω πάλι σε χρήση (9€ από Κίνα χωρίς μεταφορικά!!!).

Παρακολουθώ το νήμα και βλέπω ότι έχουμε kitkat rom για το κινητάκι μας. Θα ήθελα να σας παρακαλέσω αν έχει κάποιος έναν αναλυτικό οδηγό μετάβασης και φυσικά link για rom, kernel και gapps.

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους!

 

Χρόνια πολλά.

 

Για την legacyxperia cm11 εδώ είσαι: https://github.com/LegacyXperia/Wiki/wiki/Installing-LegacyXperia-for-Dummies

Downloads κλπ εδώ: http://legacyxperia.github.io/

Nokia 6510 -> Sony Ericsson W700i -> Sony Ericsson Xperia Ray (LegacyXperia CM11), Nokia 101 -> OnePlus X
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι, έχω το κινητάκι μας με cm10 παροπλισμένο λόγω βλάβης της οθόνης. Εντός του νέου έτους όμως περιμένω το ανταλλακτικό για να το περάσω πάλι σε χρήση (9€ από Κίνα χωρίς μεταφορικά!!!).

Παρακολουθώ το νήμα και βλέπω ότι έχουμε kitkat rom για το κινητάκι μας. Θα ήθελα να σας παρακαλέσω αν έχει κάποιος έναν αναλυτικό οδηγό μετάβασης και φυσικά link για rom, kernel και gapps.

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους!

 

Χρονια πολλα! Οριστε και το thread των xperia 2011

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2545367

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα παιδιά ποιο είναι το τελευταίο official έκδοση λογισμικού???πως μπορώ να κάνω hard reset στο κινητό και να μην χάσω βίντεο,φωτο,μουσική??? Edited by Johnako
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά ποιο είναι το τελευταίο official έκδοση λογισμικού???πως μπορώ να κάνω hard reset στο κινητό και να μην χάσω βίντεο,φωτο,μουσική???

Για δες εδώ

https://www.google.gr/url?sa=t&source=web&rct=j&ei=-RexVP_3GoOAUZHMg_AE&url=http://forum.xda-developers.com/showthread.php%3Ft%3D1837398&ved=0CBoQFjAA&usg=AFQjCNG0rd6dTAlxr5zUAvxFFNIplJuZvQ&sig2=hk3_-YtdJdEgLB0kPpEHTA

Βάλε μια custom rom να βρεις την υγειά σου...

ΥΓ βγάλε την microSD βάλε την σε έναν ανταπτορα,συνδεσε την στο pc και σώσε τα όλα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson "Live with Walkman"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...