Jump to content

Sony Ericsson "Live with Walkman"


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το τσιμπησα και γω το κινητακι. Ωραιο μεχρι στιγμης

 

Παιδια κατι σαν σκασιμο στο ακουστικο που και που κατα την διαρκεια κλησης το χετε παρατηρησει?

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Το τσιμπησα και γω το κινητακι. Ωραιο μεχρι στιγμης

 

Παιδια κατι σαν σκασιμο στο ακουστικο που και που κατα την διαρκεια κλησης το χετε παρατηρησει?

 

Ερώτηση, ο παροχος σου είναι cosmote?

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα που εχω τον ίδιο παροχο το ίδιο κάνει (για αυτό σε ρώτησα, το ίδιο είχα παρατηρήσει και στο Μ8) ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ειναι σιγουρο οτι με βονταφον ας πουμε δεν κανει το ιδιο?

 

Αυτο μπορεις να το τσεκαρεις ευκολα αν βαλεις αλλη καρτα και δοκιμασαεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παντως ειναι τερμα εκνευριστικο γιατι το κανει συχνα αυτο το τσακ τσακ σπαστικο ειναι δεν την παλευω. Σιγουρα δεν ειναι του κινητου?
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Βρε συ μπορει ναναι οτιδήποτε!βάλε μια αλλη κάρτα και δοκίμασε!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν είναι τυχαίο αλλά τώρα που εχω τοποθετήσει wind δεν εχω παρατηρήσει αυτό το φαινόμενο στη ακουστικό. ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Παντως ειναι τερμα εκνευριστικο γιατι το κανει συχνα αυτο το τσακ τσακ σπαστικο ειναι δεν την παλευω. Σιγουρα δεν ειναι του κινητου?

 

Στο 1 απ τα 2 που ειχαμε παρει θυμαμαι το εκανε καποιες φορες αλλα δεν ειχα δωσει σημασια καθως ηταν για τη γυναικας μου ασχετως αν δε το βολευτηκε και το δωσε!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε το σαντουιτς για μας?

 

καλησπερα,ειμαι στο τσακ να το παρω ,μια ερωτηση εσυς που το εχεται και ξερεται,κανη βιντεοκληση με skype,και αν ναι εχει κοληματα η δουλευει κανονικα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,ειμαι στο τσακ να το παρω ,μια ερωτηση εσυς που το εχεται και ξερεται,κανη βιντεοκληση με skype,και αν ναι εχει κοληματα η δουλευει κανονικα

 

Κάνει βίντεοκληση κανονικότατα με skype!

2 φορές που το είχα δοκιμάσει μία ελάχιστοι καθυστέρηση στην εικόνα σε σύγκριση με τον ήχο αλλά ανεπαίσθητη! ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....

 

Από εχθές το πληκτρολόγιο που εμφανίζεται στην περιοχή των μηνυμάτων ή των επαφών για αναζήτηση είναι ΜΟΝΟ στα Αγγλικά και τα Κινέζικα.

Όλες οι ρυθμίσεις έχουν επιλεγμένα Ελληνικά και Αγγλικά.

Αυτό συνέβη, μετά από μια ενημέρωση σε εφαρμογή, που προσπάθησα να κάνω χθες το απόγευμα.

Καμιά ιδέα κανείς? Παίζει να είναι ιός?

Σε περίπτωση επαναφοράς εργοστασιακών ρυθμίσεων τι χάνω? Σβήνονται και οι επαφές.

Οποιαδήποτε γνώση - ιδέα, πολύτιμη!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....

 

Από εχθές το πληκτρολόγιο που εμφανίζεται στην περιοχή των μηνυμάτων ή των επαφών για αναζήτηση είναι ΜΟΝΟ στα Αγγλικά και τα Κινέζικα.

Όλες οι ρυθμίσεις έχουν επιλεγμένα Ελληνικά και Αγγλικά.

Αυτό συνέβη, μετά από μια ενημέρωση σε εφαρμογή, που προσπάθησα να κάνω χθες το απόγευμα.

Καμιά ιδέα κανείς? Παίζει να είναι ιός?

Σε περίπτωση επαναφοράς εργοστασιακών ρυθμίσεων τι χάνω? Σβήνονται και οι επαφές.

Οποιαδήποτε γνώση - ιδέα, πολύτιμη!

 

Μπες στα μηνυματα ή στον καταλογο ή στο ιντερνετ καπου τελος παντον ωστε να εμφανισθει το πληκτρολογιο,

κρατα πατημενη την ''περιοχη'' που γραφεις το κειμενο(αυτη με τον κενσορα και να υπαρχει ο κενσορας μεσα στο κειμενο) και θα σου βγαλει μια καρτα, επελεξε το ''μεθοδος εισοδου'' και επελεξε το ''πληκτρολογιο xperia''

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά....όσον αφορά την νέα ενημέρωση 4.0.2.Α.0.62 έχει δεί κάποιος κάποια διαφορά?

Κάτι θετικό, αρνητικό???

 

Τελικά....όσον αφορά την νέα ενημέρωση 4.0.2.Α.0.62 έχει δεί κάποιος κάποια διαφορά?

Κάτι θετικό, αρνητικό???

 

Κανείς δεν έχεις εγκαταστήσει την ενημέρωση?

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Ζηλευω τον αδερφο μου με neo v :mad:

Εκτός από την οθόνη δεν νομίζω ότι έχεις να ζηλέψεις τίποτα παραπάνω... Πάντως επειδή τα έχω πιάσει δίπλα δίπλα και τα 2 κινητά ο φωτισμός της οθόνης στα wt19i είναι πιο έντονος με αποτέλεσμα στο NEO V να μην μπορείς να χαμηλώσεις στο τέρμα τον φωτισμό για εξικονόμηση ενέργειας γιατί δεν βλέπεις τίποτα... Πάντως εγώ το ηχείο του Wt19i δεν θα το άλλαζα με κανένα άλλο κινητό...

OnePlus 2
Link to comment
Share on other sites

Θα κάνουμε υπομονη.....τι να πούνε και άλλοι που σκάσανε 600 Ευρω πέρυσι για SII και τώρα τους έρχεται αναβάθμιση, κοντά -κοντά με το δικό μας......

Galaxy S6 Edge+,LG GFLEX 2,LG G2,Galaxy Note 2

 

Κατασκευές Αλουμινίου www.afoimitropouloi.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Ειμαι πολυ

στεναχωρημενη,χθες μου γλιστρησε το κινητο απο τα χερια με αποτελεσμα να αποκτησει ηοθονη πολλαπλα ραγισματα.Παρολα αυτα η οθονη λειτουργει κανονικα προς το παρον.Μπορει να φτιαχτει,που να το παω;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson "Live with Walkman"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...