Jump to content

Two and a Half Men (CBS)


the_best2905
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eιμαι πληρως ενημερωμενος,τα επεισοδια που εχω να δω ειναι μεχρι τελους 8ου κυκλου.

9ο κυκλο δεν θα δω ο κατσερ δεν υποδειεται τον Σιν,πως θα μπορουσε αλλωστε!

Ναι το joey πολυ αγαπημενο,φοβερες ατακες,γρηγορη ροη,υπεροχο τραγουδι τιτλων.....

Θα περιμενα την απορια σου αν ελεγα οτι εβλεπα καμμια Ελληνικη σειρα(ουαχαχαχαχαχα)...Ενοειτε δεν βλεπω τιποτα Ελληνικο γιατι εχω δει τις ατακες στις ξενες σειρες απο οπου τις κοπιαρανε.....

Y.Γ: Mε τον Τσαρλυ Σιν ανταλλαξαμε ευχες μεσω twitter tα χριστουγγενα.....:D

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 54
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eιμαι πληρως ενημερωμενος,τα επεισοδια που εχω να δω ειναι μεχρι τελους 8ου κυκλου.

9ο κυκλο δεν θα δω ο κατσερ δεν υποδειεται τον Σιν,πως θα μπορουσε αλλωστε!

Ναι το joey πολυ αγαπημενο,φοβερες ατακες,γρηγορη ροη,υπεροχο τραγουδι τιτλων.....

Θα περιμενα την απορια σου αν ελεγα οτι εβλεπα καμμια Ελληνικη σειρα(ουαχαχαχαχαχα)...Ενοειτε δεν βλεπω τιποτα Ελληνικο γιατι εχω δει τις ατακες στις ξενες σειρες απο οπου τις κοπιαρανε.....

Y.Γ: Mε τον Τσαρλυ Σιν ανταλλαξαμε ευχες μεσω twitter tα χριστουγγενα.....:D

 

Από περιέργεια καθαρά ρωτάω...έχεις παρακολουθήσει καμιά κωμική σειρά από αυτές που όντως θεωρούνται καλές

και με έξυπνο χιούμορ...π.χ. 30 Rock, Parks & Recreation, The Office (προηγούμενες σαιζόν τουλάχιστον) κτλ. ;

 

Γιατί σειρές όπως το 2 1/2 Men θεωρούνται ο πάτος της Αμερικανικής τηλεόρασης και κατά την γνώμη μου όντως είναι.

Για το Joey δεν θα αναφερθώ καν, αμφιβάλλω αν ακόμα και ο πρωταγωνιστής της θυμάται ότι την έκανε, ήταν ο ορισμός της

αρπαχτής που δικαίως πήγε άπατη, σε κάθε επεισόδιο έχανε και το 50% των τηλεθεατών της.

 

Και πέρα από αυτά, τον Τσάρλυ Σιν τον εκτιμάς γενικά σαν καλλιτέχνη και σαν άνθρωπο ή απλά τον βρίσκεις αστείο στην συγκεκριμένη σειρά;

Link to comment
Share on other sites

Αν πάτο εννοείς να είναι η πρώτη σε θεαματικότητά σε ένα κοινό εκατοντάδων εκατομμυρίων επι καμια 250αρια εβδομάδες,τοτε ναι...αλλιώς δεν μπορώ να σκεφτώ τι θες να πεις...

 

 

 

 

Sent from my Defy.

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

πατος το two and a half man? που ηταν σταθερα πρωτο?

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

πατος το two and a half man? που ηταν σταθερα πρωτο?

 

Πάτος ποιοτικά. Η τηλεθέαση δεν παίζει κανέναν απολύτως ρόλο στην ποιότητα ενός προγράμματος.

Πρώτα σταθερά εδώ και χρόνια είναι και τα ριάλιτι τύπου Jershey Shore, Living With The Kardhasians,

όλα τα America's Next Top...Something κτλ.

 

Αυτό τί σημαίνει; Ότι είναι και καλά προγράματα;

 

Το 2 1/2 Men θεωρείται από κάθε σοβαρό άτομο σκουπίδι ποιοτικά.

Ρε παιδιά δηλαδή για όνομα, επεισόδιο παρά επεισόδιο, δεν μιλάμε για μια φορά στα τόσα χρόνια, έχει τον σιχαμερό γιο να...πως να το πω πιο κομψά, δεν ξέρω, να κλάνει, και μετά να σχολιάζει ο πατέρας του το πόσο βρωμάει. Αν αυτό θεωρείται χιούμορ τί να πω.

 

Όλη του η τηλεθέαση επίσης στηρίζεται στις λεγόμενες κεντρικές πολιτείες όπου το επίπεδο γενικά των ανθρώπων είναι τραγικό και ακόμα πιο συγκεκριμένα από άτομα (σύμφωνα με στατιστικά στοιχεία και έρευνες) που γενικά είναι κατώτερου πνευματικού επιπέδου.

 

Από 'κει και πέρα, δέχομαι ότι σε κάποιον μπορεί να αρέσει, γούστο του και καπέλο του, εδώ ο κόσμος γελάει ακόμα με το Κωνσταντίνου και Ελένης, απλά μου κάνει εντύπωση το "η ΚΑΛΥΤΕΡΗ σειρά ever" και απλά απορώ αν έχει δει κάποια σειρά που όντως έχει και πετυχημένα αστεία και θεωρείται πιο έξυπνη γενικά.

Link to comment
Share on other sites

δε την θεωρω εννοειται καλυτερη σειρα ever οκ, αν και γουστα ειναι αυτα.... πχ αγαπημενη σειρα που παιζεται ακομα εχω το House MD... αλλοι ουτε να το δουν ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Το 2 1/2 Men θεωρείται από κάθε σοβαρό άτομο σκουπίδι ποιοτικά.

Ρε παιδιά δηλαδή για όνομα, επεισόδιο παρά επεισόδιο, δεν μιλάμε για μια φορά στα τόσα χρόνια, έχει τον σιχαμερό γιο να...πως να το πω πιο κομψά, δεν ξέρω, να κλάνει, και μετά να σχολιάζει ο πατέρας του το πόσο βρωμάει. Αν αυτό θεωρείται χιούμορ τί να πω.

Καλα, δεν στηριζεται ολη η σειρα στα σκηνικα που αναφερεις, αλλα υπαρχουν...

και το south park φανταζομαι δεν σου αρεσει ε?

Προσωπικα θεωρω πολυ καλη σειρα το 2 and a half men, ουτε κατα διανοια την καλυτερη ή την πιο εξυπνη αλλα το να λες οτι ειναι σκουπιδι ειναι απλα η αποψη σου κι οχι "καθε σοβαρου ατομου" :p

Κι απο αυτες που αναφερεις εχω δει μονο το 30 rock, που επισης ειναι πολυ καλο, αλλα μεχρι εκει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από περιέργεια καθαρά ρωτάω...έχεις παρακολουθήσει καμιά κωμική σειρά από αυτές που όντως θεωρούνται καλές

και με έξυπνο χιούμορ...π.χ. 30 Rock, Parks & Recreation, The Office (προηγούμενες σαιζόν τουλάχιστον) κτλ. ;

 

Γιατί σειρές όπως το 2 1/2 Men θεωρούνται ο πάτος της Αμερικανικής τηλεόρασης και κατά την γνώμη μου όντως είναι.

Για το Joey δεν θα αναφερθώ καν, αμφιβάλλω αν ακόμα και ο πρωταγωνιστής της θυμάται ότι την έκανε, ήταν ο ορισμός της

αρπαχτής που δικαίως πήγε άπατη, σε κάθε επεισόδιο έχανε και το 50% των τηλεθεατών της.

 

Και πέρα από αυτά, τον Τσάρλυ Σιν τον εκτιμάς γενικά σαν καλλιτέχνη και σαν άνθρωπο ή απλά τον βρίσκεις αστείο στην συγκεκριμένη σειρά;

 

Αν εσυ βγαζεις κοινωνικα συμπερασματα επιδει καποιος βλεπει μια σειρα,οκ ειναι ο δικο σου τροπος σκεψης.:wacko:

Προφανως στον δικο σου υψηλου επιπεδου κοσμο κανεις δεν....κλανει.....

Ειναι υποκειμενικο τι αρεσει η δεν αρεσει σε καποιον.

Και το joey και το two and half men περασε μετα απο εμενα σε ολους τους φιλους μου-φιλες μου και ξετρελλαθικαν.....δικηγοροι,πανεπιστημιακοι,χτιστες,μαθηματικοι,κομμωτριες......

Αν εγω γελαω με τον τσαρλυ και εσυ οχι,δεν εχω εγω απαραιτητα το ...προβλημα.....:lol:

Συμπαθεστατος απο ανεκαθεν ο Σιν,ΚΑΙ απλα μοναδικος και ανεπαναληπτος στην σειρα.

Τωρα να κατσω να απολογηθω γιατι γελασα με το joey?αστεια πραγματα.....:lol::lol:

 

"Από το 2004 έως το 2009 η σειρά έχει κερδίσει 5 βραβεία ΕΜΜΥ σε τεχνικές κατηγορίες ενώ για δύο συνεχόμενες χρονιές (2004 – 2005) ο Τσάρλι Σιν ήταν υποψήφιος για «Χρυσή Σφαίρα» στην κατηγορία «Καλύτερος Ηθοποιός σε Κωμωδία»"

Edited by isolove

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
παιδιά η σειρα ανανεώθηκε και για δέκατη σεζόν ελεος ειλικρινά δε μου άρεσε καθόλου ο κουτσερ ελεος ακου τη συνεχιζουνε βέβαια δεν έχω δει όλη την ένατη σεζόν αλλά σιγα μη συνεχίσω να βλέπω τη συγκεκριμένη σειρα απλά μου έκανε εντυπωση
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
παιδια να υπενθυμισω αν και θα το ξερετε για οποιον καθεται σπιτι αυγουστιατικα στις 9 το βραδυ παιζει ο alpha νομιζω τον 8ο και τον 9ο κυκλο της σειρας.... αξιζει ο 8ος κυκλος που ειναι φοβερος δε παιζεται απο τον 9ο και μετα απλα απογοητευση δεν αντεχεται με τιποτα ο κουτσερ ιεροσυλια να βγαλουν 9ο κυκλο απλα...
Link to comment
Share on other sites

Είδα χθες για 10'' alpha και παρατήρησα πως στο "Two and a Half Men" έπαιζε ο Τσάρλι Σιν ο οποίος εδώ και κάνα μήνα έχει πεθάνει. Το έβαλαν πάλι από την αρχή ή ήταν σκηνή του τύπου flashback; :confused:
Link to comment
Share on other sites

Είδα χθες για 10'' alpha και παρατήρησα πως στο "Two and a Half Men" έπαιζε ο Τσάρλι Σιν ο οποίος εδώ και κάνα μήνα έχει πεθάνει. Το έβαλαν πάλι από την αρχή ή ήταν σκηνή του τύπου flashback; :confused:

 

Εννοείς έχει πεθάνει στη σειρά? Γιατί στην πραγματικότητα μια χαρά είναι.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς έχει πεθάνει στη σειρά? Γιατί στην πραγματικότητα μια χαρά είναι.

 

Ναι, εννοείται αυτό. :p

Απλώς ο alpha είχε δείξει την κηδεία του πριν από πολλές μέρες και γι'αυτό μου έκανε εντύπωση. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εννοείται αυτό. :p

Απλώς ο alpha είχε δείξει την κηδεία του πριν από πολλές μέρες και γι'αυτό μου έκανε εντύπωση. :confused:

 

Α..ΟΚ. Είπα και εγώ πως δε το πήρα χαμπάρι :asxetos_me_TV:

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

υπερβολες :p τυχεροι που στο imdb δε μπορεις να αλλαξεις την βαθμολογια σου...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Δε συγκρίνεται η σειρά προ- και μετά- Charlie Sheen. Ο Kutcher μπροστά του είναι απλά ένα αγγούρι. Δε βγάζει γέλιο. Ο άλλος είναι one-man-band. Και μόνο που βλέπεις τους μορφασμούς που κάνει και φαντάζεσαι τι ατάκα θα πετάξει, γελάς με τη μία.

Ευτυχώς τουλάχιστον τα βράδια ο Alpha βάζει τα πρώτα επεισόδια και είναι ένα καλό διάλειμμα στη σαβούρα της TV, ιδίως την ώρα που το βάζουν, είτε αποφασίσεις να μείνεις μέσα ένα βράδυ, είτε όσο ετοιμάζεσαι να βγεις... ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Δε συγκρίνεται η σειρά προ- και μετά- Charlie Sheen. Ο Kutcher μπροστά του είναι απλά ένα αγγούρι. Δε

 

Έτσι ειναι δυστυχώς. Δεν ήταν σωστή επιλογή ο Κούτσερ. Ανυπομονούσα να δω τα επεισόδια με τον Σιν ενώ τώρα τα βλέπω με το ζόρι ή και καθόλου...:O

Link to comment
Share on other sites

υπερβολες :p τυχεροι που στο imdb δε μπορεις να αλλαξεις την βαθμολογια σου...

 

Τί; Φυσικά και μπορείς, γιατί να μην μπορείς;

Link to comment
Share on other sites

α το αλλαξαν? ειχα προσπαθησει τετοια εποχη περσι που βγηκε το πρωτο επεισοδειο με τον κουτσερ :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

απίστευτη σειρά όσο ήταν ο Charlie, έχω δει όλα τα επισόδεια

 

όταν μπήκε ο Κούτσερ έχασε πολύ η σειρά και σταμάτησα να την βλέπω

 

o Charlie ήταν η καρδία της σειράς.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο θα ρωτήσω και εδώ, όπως και στο Big bang theory...

 

Ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε όλες τις σεζόν με ελληνικούς υπότιτλους ?

 

Σημείωση : Μιλάω για αγορά γνήσιων dvd και όχι για download.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδιά, ενδιαφέρομαι κι εγώ, αν γνωρίζει κανείς ας βοηθήσει :(

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...