Jump to content

Αγορά συσκευής απο Αμερική - Συμβατότητα Δικτύων


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα καλησπέρα δεν ξέρω αν η συζήτηση ειναι ακομα ανοιχτή , αλλά θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος αν πάρω το I phone x απο την Αμερική θα ειμαι συμβατό με της ελληνικές κάρτες αν μπορεί κάποιος να μου πει τι να ρωτήσω τον υπάλληλο εκεί ... αν και πιστεύω για να πουλήσει ένα κινητό οτι μπορεί να μου πει οτι ειναι συμβατό ...! Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 52
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα καλησπέρα δεν ξέρω αν η συζήτηση ειναι ακομα ανοιχτή , αλλά θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος αν πάρω το I phone x απο την Αμερική θα ειμαι συμβατό με της ελληνικές κάρτες αν μπορεί κάποιος να μου πει τι να ρωτήσω τον υπάλληλο εκεί ... αν και πιστεύω για να πουλήσει ένα κινητό οτι μπορεί να μου πει οτι ειναι συμβατό ...! Ευχαριστω

 

Καλησπέρα σε όλους, επαναφέρω το ερώτημα διότι ενδιαφέρομαι κι εγώ..

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Υπαρχουν μερικα GPS Trackers η καποιες συσκευες για remote start του αυτοκινητου μεσω phone app στην Αμερικη που δουλευουν εκει με συνδρομη σε ετ κινητης αν καταλαβαινω σωστα.

Μπορει καποιος να μου εξηγησει αν αυτες θα μπορουσαν να δουλεψουν και εδω η εστω μερικες..?

απο τι εξαρταται αυτο?

πχ αν δουλευουν στην ιδια μπαντα (GSM) θα μπορει να δουλεψει εδω..?

 

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...