Jump to content

Qteκ 2020


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

re pedia den ksero sigoura gia na min sas perdepso ekana anavatmisi tin 1.72 apo 1.66 (milao gia to qtek) tin 1.72 auth pou exei ta narvigika eixa provlima sto tilefono auto pou anaferi to pedi otin den einai etimo alla meta apo ligo ltorgouse kanonika kai eixa provlima kai sta sms itan ektos opote gisrisa to tilefono stin 1.66 kai ekana ksana anavatmisi me tin 1.72 xoris ta norvigika i opia leitourgi kanonika ke den mou parousiazei to provlima me to sprite backup oti den prepei na kanis restore ta e-mail allios hanontai to sms

 

milao panta gia tin anavatmisi tou qtek

 

kalo einai na ksekatharisoume pia anavatmisi xrisimopoii o kathenas

i mia einai se exe morfi ke ekteleite amesos kai anaveri kai to norvigiko site kai i allh einai se morfi rar ke periexi 6 arxeia ego exo tin deyterh

ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να χρησιμοποιείτε πάντα αναβαθμίσεις που αφορούν την συσκευή σας. Τρίτες αναβαθμίσεις μόνο προβλήματα δημιουργούν.

 

Τι εννοείς με τα ελληνικά τι παίζει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gmo ( 4 Αύγ. 2004 , 11:28)

 

Τι εννοείς με τα ελληνικά τι παίζει?

 

προφανως ο okapi αναφερεται εδω.
Link to comment
Share on other sites

Οι χρήστες με έκδοση 1.72 αντιμετωπίζουν κανένα πρόβλημα με το τηλέφωνο? Όταν πατήσω το πλήκτρο απάντηση περνάνε 2 δευτερόλεπτα και μετά ανοίγει ο ήχος. Αντιμετωπίζει κανείς τέτοιο πρόβλημα?
Link to comment
Share on other sites

gmo kanena problhma!!!

egw genika den exw kanena parapono apo thn 1.72

kalutero shma

megalyterh diarkeia mpatarias

ligotero kollhmatakia ews katholou

e den ftanoun?

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

Τελικά νομίζω ότι βρήκα τον φταίχτη. Ήταν τα bluetooth tools. Μόλις αφαιρέθηκαν το μηχανάκι δουλεύει μια χαρά.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gmo (10 Αύγ. 2004 , 10:47)

 

Τελικά νομίζω ότι βρήκα τον φταίχτη. Ήταν τα bluetooth tools. Μόλις αφαιρέθηκαν το μηχανάκι δουλεύει μια χαρά.

 

den eimai 100% sigouros pantos nomizo oti stin 1.72 ta bluetooth tools einai idi egkatestimina kai malista ehoun tin teleutea ekdosi
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

ego eho tin 1.72 xoris ta norvigika (panta gia qtek) kai molis kano hard reset mou emfanizi to profile tou bluetooth me to roloi kai tis epiloges 1 kai 2 episis otan tou pao sto add remove programs mou lei oti den mpori na to kani remove giati einai stin rom
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Ναι κατάλαβα ποια έχεις. Απλά εγώ πριν την βάλω την πείραξα με er2003edit. Τα έβγαλα γιατί ήθελα "καθαρές δουλειές".
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

 

Ημουν χρήστης τόσο του Siemens Sx1 όσο του SE P900 και σκέφτομαι να προχωρήσω στην αγορά ενός Qtec2020. Έχω κάποιες απορίες γύρω από αυτό το PDA-κινητό:

[*]Επιτυγχάνει σωστή επικοινωνία Bluetooth με PC, HeadSets και άλλα κινητά?

[*]Εφαρμογές (Αpps-Games) βρίσκονται εύκολα "σ-π-α-σ-μ-έ-ν-ε-ς" για το λειτουργικό του?

[*]Η καμερούλα του βγάζει ικανοποιητικές Photo-Video? Υπάρχουν δείγματα?

[*]Από "κολλήματα", restarts πως πάει?

[*]Η οθόνη αφής έχει καλή απόκριση? Το handwriting recognition δουλεύει καλά?

[*]Υπάρχει πρόβλημα στην αποστολή-λήψη ελληνικών sms?

[*]Video-mms στέλνει?

[/list=1]

Τελικά όσοι το έχετε είσαστε ευχαριστημένοι? Γενικές εντυπώσεις?

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων όποιον με βοηθήσει γιατί δεν έχω ακούσει τίποτα για αυτή τη συσκεύη.

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα όσα αναφέρεις η απάντηση είναι ναι.. Αν ψάχνεις για κάτι τέτοιο το 2020 είναι κορυφή. Στο προτείνο ανεπιφύλακτα.. Για σπασμένα προγράμματα irc... Όλα λειτργούν τέλεια.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος satriani (11 Αύγ. 2004 , 10:47)

 

Γειά σας,

 

Ημουν χρήστης τόσο του Siemens Sx1 όσο του SE P900 και σκέφτομαι να προχωρήσω στην αγορά ενός Qtec2020. Έχω κάποιες απορίες γύρω από αυτό το PDA-κινητό:

[*]Επιτυγχάνει σωστή επικοινωνία Bluetooth με PC, HeadSets και άλλα κινητά?

[*]Εφαρμογές (Αpps-Games) βρίσκονται εύκολα "σ-π-α-σ-μ-έ-ν-ε-ς" για το λειτουργικό του?

[*]Η καμερούλα του βγάζει ικανοποιητικές Photo-Video? Υπάρχουν δείγματα?

[*]Από "κολλήματα", restarts πως πάει?

[*]Η οθόνη αφής έχει καλή απόκριση? Το handwriting recognition δουλεύει καλά?

[*]Υπάρχει πρόβλημα στην αποστολή-λήψη ελληνικών sms?

[*]Video-mms στέλνει?

[/list=1]

Τελικά όσοι το έχετε είσαστε ευχαριστημένοι? Γενικές εντυπώσεις?

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων όποιον με βοηθήσει γιατί δεν έχω ακούσει τίποτα για αυτή τη συσκεύη.

 

 

Απαντώ σε ένα-ένα στα ερωτηματά σου:

1. Με PC και κινητά μια χαρά. Νομίζω ότι υπάρχουν κάποια προβλήματα με κάποια headsets...

2. Ναι εύκολα

3. Μέτρια ποιότητα φωτογραφίας/video. Τα συγκρίνω με την έξτρα κάμερα του Siemens S55 που είχα και υστερεί.

4. Ελάχιστα κολλήματα

5. Άριστη οθόνη και σε φωτεινότητα και σε αφή. Το recognition καλό (με τους περιορισμούς που έχει η πλατφόρμα των PocketPC, δεν φταίει το Qtek)

6. Όχι δεν υπάρχει πρόβλημα με τα ελληνικά SMS, μόνο που στην αποστολή περιορίζεται το μήνυμα σε 70 χαρακτήρες (μπορεί να υπάρχει κάποια λύση και να μην την έχω βρει)

7. Δεν γνωρίζω...

 

Πολύ καλή συσκευή. Ανέλπιστα ποιοτική και στιβαρή κατασκευή, δεδομένου ότι σαν brand δεν είναι ιδιαίτερα γνωστό (χωρίς να υποτιμώ την μαμά HTC)!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zoros (11 Αύγ. 2004 , 13:00)

 

Απαντώ σε ένα-ένα στα ερωτηματά σου:

1. Με PC και κινητά μια χαρά. Νομίζω ότι υπάρχουν κάποια προβλήματα με κάποια headsets...

2. Ναι εύκολα

3. Μέτρια ποιότητα φωτογραφίας/video. Τα συγκρίνω με την έξτρα κάμερα του Siemens S55 που είχα και υστερεί.

4. Ελάχιστα κολλήματα

5. Άριστη οθόνη και σε φωτεινότητα και σε αφή. Το recognition καλό (με τους περιορισμούς που έχει η πλατφόρμα των PocketPC, δεν φταίει το Qtek)

6. Όχι δεν υπάρχει πρόβλημα με τα ελληνικά SMS, μόνο που στην αποστολή περιορίζεται το μήνυμα σε 70 χαρακτήρες (μπορεί να υπάρχει κάποια λύση και να μην την έχω βρει)

7. Δεν γνωρίζω...

 

Πολύ καλή συσκευή. Ανέλπιστα ποιοτική και στιβαρή κατασκευή, δεδομένου ότι σαν brand δεν είναι ιδιαίτερα γνωστό (χωρίς να υποτιμώ την μαμά HTC)!

 

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Πάντως αυτό με τα sms πολύ εκνευριστικό. Καμμιά λύση μπορεί να προτείνει κάποιος άλλος?

 

Όσον αφορά στα Video-mms?

 

Ευχαριστώ και πάλι

Link to comment
Share on other sites

Στελνει κανονικοτατα , εκδοση της Ace Hellas εχει ενσωματωμενο application οποτε μπες στο site και κατεβασε την νεοτερη.. Το προγραμμα λεγεται Video MMS
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ALR (12 Αύγ. 2004 , 03:29)

 

Mporei enas na mou pei poso kostizei auti ti stigmi to sigekrimeno pda ?

 

an milas gia to qtek2020 ehi 750 + 18% fpa perisotera tha vris edo
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Pedia thelo mia simvouli eho to Qtek2020 me karta mnimis lexar 256MB apo to germano tora thelo na paro mia 512MB pia me simvoulevete na paro kai apo pou, vasika me endiaferi i tahitita tis mnimis se shesi me to qtek ke panta gia SD mnimi
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος okapi (12 Αύγ. 2004 , 08:30)

 

Υπαρχουν ορισμενες με αυξημενες επιδωσεις...δες τις SanDisk

 

tis vrika autes pou les SanDisk 512MB SD Extreme Card alla stin athina iparhoun pouthena giati germanos ke plaisio den tis ehoun
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει τυχει να την δω σε καποιο ελληνικο eshop αλλα σιγα μωρε τι σε πειραζει μια χαρα ειναι η απλες..Αν παλι επιμενεις amazon.co.uk
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος okapi (12 Αύγ. 2004 , 09:26)

 

Δεν εχει τυχει να την δω σε καποιο ελληνικο eshop αλλα σιγα μωρε τι σε πειραζει μια χαρα ειναι η απλες..Αν παλι επιμενεις amazon.co.uk

 

tha pao germano kai oti vro, alla mia erotis ama cano copy meso H/Y apo tin mia karta stin alli me card reader leitourgi giati sto p800 kai sto P900 etsi ekana
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Θελεις να μεταφερεις δηλαδη απο το MS στην SD;;; Αυτο κανονικα μεσω card reader! δεν καταλαβα βεβαια τι ρωτας? η καρτα φαινεται ως φακελος στο οικονιδιο του Qtek στο My Computer
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Qteκ 2020

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...