Jump to content

[Δημοσκόπηση] Πόσο ικανοποιημένοι είστε με το Galaxy S II


pan24
 Κοινοποίηση

Ποσο ικανοποιημενοι ειστε απο το sgs2  

721 members have voted

  1. 1. Ποσο ικανοποιημενοι ειστε απο το sgs2

    • Το τηλεφωνο ειναι τελειο.Το προτεινω ανεπιφυλακτα
      493
    • Πολυ καλο αν και δεν μου αρεσουν καποια πραγματα
      187
    • Με αρκετες ελειψεις.Θα επρεπε να ειναι φθηνοτερο
      22
    • Ειναι απαισιο.Δεν το προτεινω σε κανενα
      19


Recommended Posts

Τα ακουστικα ειναι πανω η εισοδο. 2 χρονια το εχεις και δεν ξερεις που ειναι η εισοδο; αν ειναι δυνατον.
Για την είσοδο ακουστικών του Α5 εννοεί...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 227
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Mετα απο δυομισυ χρονια συνεχους χρησης το τηλεφωνο ειναι οπως την πρωτη μερα που το πηρα.προχθες αγορασα μια καινουρια μπαταρια ηταν η πρωτη αλλαγη και το πρωτο εξοδο μετα απο δυομισυ χρονια......βλεπω πολλα νεα τηλεφωνα να εχουν σε επιμερους σημεια πολυ καλυτερα τεχνικα χαρακτηριστικα αλλα ακομη δεν βγηκε κανενα που να τα εχει ολα οπως αυτο.και εξηγω;το s2 μου εχει,1)ραδιωφονο,2)αποσπωμενη μπαταρια,3)εισοδο για καρτα μνημης,4)ειναι λεπτο και ελαφρυ,5)εχει διαστασεις τηλεφωνου χωρις να σε επιβαρυνει η να προβληματιζει με το μεγεθος στην τσεπη οταν το μεταφερεις,6)εχει επεξεργαστη και μνημη που δεν σου δημιουργουν προβληματα αλλα αντιθετως ειναι γρηγορα,αληθεια ποσος κοσμος εχει αντικαταστασησει τους διπυρηνους υπλογιστες του με τετραπυρηνους;;7)γινεται ρουτ πανευκολα χωρις κνοξ και μοξ που για το συγκεκριμενο τηλ δεν ειναι απαραιτητα αν δεν εχεις βαρια παιχνιδια,συγκεκριμενα για μενα η χρηση του ειναι τηλεφωνο,ιντερνετ, μηνυματα, ραδιο,βιντεο, φωτο και αρκετες εφαρμογες, και 8)και τελευταιο ολο αυτο το διαστημα το εχω ελευθερο χωρις προστατευτικη θηκη και ζελατινα....και δεν εχω ακομη την παραμικρη γρατζουνια η φθορα στο μπεζελ,ειδικα απο χθες που αντικατεστησα την μπαταρια το τηλεφωνο ξαναεγινε καινουριο.....ειναι μια τιμια υλοποιηση που μονο το Α5 μπορει να του μοιαζει λιγο αλλα δεν εχει αποσπωμενη μπαταρια και μου φαινεται εχει και την εισοδο ακουστικων στο κατω μερος της συσκευης πραγμα σχετικα αβολο.

 

Από την στιγμή που δεν έχεις εγγύηση είσαι στα ίδια με κάποιον που έχει knox και το προσπερνά. Πάντως εγώ το s3 που όλοι λοιδορούν το έβλεπα πιο γρήγορο από το s2 μου. Τέλος σχετικά με την φθορά στα bezel εμένα το ασημί έφυγε μετά τον 1,5χρόνο αλλά με λίγο τρίψιμο έγινε ματ.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το λοιδορουν το s3;;ισως στην αρχη ειχε καποια προβληματακια αλλα απ'οτι ξερω απο φιλους που το εχουν απο το 13 και υστερα και μετα τις τελευταιες αναβαθμισεις παει σφαιρα.τωρα οσο για το μπεζελ μαλλον ειναι θεμα χρησης η και πτωσεων.....αλλα επειδη το θεμα ειναι για το s2, αναφερω απλως οτι για τις δυνατοτητες που εχει ειναι τελειο...ενταξει μην περιμενουμε να εχει τις επιδοσεις ενος τετραπυρηνου η οκτα, αλλα κατα την γνωμη μου η αγορα μιας συσκευης εχει να κανει πρωτιστως με τις δυνατοτητες που σου παρεχει για τις δουλειες που το θελεις να κανει, δηλαδη πρωτιστως η χρηστικοτητα και υστερα ολα τ'αλλα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...