Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

έχουμε τσακωθεί και εδώ και 4ης μέρες δεν έχουμε μιλήσει καθολου... και έμενα μου είχαν γίνει τα νεύρα χάλια... ξερεις τι ειναι να θες να κανεις πράγματα με την κοπελα σου, και να θελει και αυτη, και να μην μπορείς επειδή ειναι ο λαλακας ο πατερας της? κανονικα θα επρεπε να χαιρόταν που η κορη του δεν ηταν με κανεναν 'αλητη'... εδω της προαλες που ειχε υποψιαστεί κατι, επειδή την έπιασε που μιλάγαμε στο τηλ. της ελεγε θα σε διώξω απο το σπιτι και τέτοιες @@ριες... για αυτο δεν ξερω τι να κανω, να το τελειωσω εδω, μιας που εχω και την ευκαιρια? ή να το παλεψω να τα ξαναβρουμε?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Α, ρε φιλε Πανο.. Ιδια ιστορια.. Ακριβως τα ιδια περναγα..

Εγω βεβαια ειχα φαει ενα κολλημα και την παλευα γιατι την εβλεπα στο φροντιστηριο μεσα στην εβδομαδα (για κανα 10 λεπτο :X ). Καποια στιγμη ομως με κουρασε η κατασταση.

"Δεν θελω να το μαθουν οι γονεις μου, τι θα πουν, τι θα κανουν, δεν θα με αφηνουν να βγαινω, να σε βλεπω " και λοιπες λαλακιες..

Οποτε ξυπνησα ενα ωραιο πρωι και λεω βαρεθηκα την ολη κατασταση και τελος.

Σου λεω, αν για εσενα αξιζει, κανε καποιες παραχωρησεις. Εαν δεν ειναι τιποτα το σοβαρο, αστο να παει στο καλο

Link to comment
Share on other sites

το μονο πρόβλημα ειναι ο πατερας της, μου το λεει και ο φιλος της αδερφης της... γιατι και αυτος τα ιδια περναγε, αλλα τωρα το ξερει ο πατερας της οτι εχουν σχεση... η μανα της με ξερει, και το ξερει οτι ειμαστε μαζι και με συμπαθεί πολυ μαλιστα... της ειπα θα σε αφησω λιγο μονη σου να σκεφτείς, να αποφασεις τι θες και να ξεμπερδευτείς και θα τα πουμε... λογικά αυριο θα την πετύχω στο λεωφοριο την ωρα που θα πηγαινει σχολειο, θα δω αντιδρασης και αναλόγως θα πράξω...
Link to comment
Share on other sites

Aν φέρεσαι ωραία και αξιοπρεπέστατα,άστον τον πατέρα της,θα στρώσει με τον καιρό και θα σε συνηθίσει να σε βλέπει μαζί της,αλλά αν δεν σε ενδιαφέρει και πολύ η κοπέλα,άστην καλύτερα.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

εισαι μικρος ακομα για να σχεδιάζεις το πολύυυυ μέλλον...απο κει και πέρα,υπάρχει περίπτωση να εξαλειφθεί αυτή η απόστασγ;

 

φυσικα και υπαρχει..αλλωστε γι αυτο σχεδιαζουμε..μερικοι μηνες δεν ειναι μακρινο μελλον;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι θα κάνατε, αν η κοπέλα σας δούλευε στην καφετερία του πατερά της (και ήταν συνέχεια μπάστακας εκεί αυτός), και δεν μπορούσατε να βγαίνετε βόλτες παρά μόνο 1 Σάββατο και αν( με την αδερφη της και τον φιλο της στης 12++ το βραδυ), αν πηγαίνατε εκεί να την δείτε( αφού σας έλεγε έλα από εδώ), και δεν έπρεπε να της μιλάτε και να την κοιτάτε όταν ήταν εκεί ο πατέρας της για να μην το μάθει ότι έχει σχέση, της λεγατε παμε μια βολτα 5 λεπτα να πουμε μια κουβεντα και σας ελεγε "εδω δεν ειναι αθηνα, θες να μας δουνε και να το μαθει ο πατερας μου?" ενω ηταν 8,30 το βραδυ και εξω ηταν νυχτα, ήταν συνεχώς με νευρά και με το παραμικρό αρπαζόταν????

 

Τι φοβασαι ρε 20 χρονων μαντραχαλος..τον πατερα της?Τι θα σου κανει?Θα σε σκοτωσει?Οι ανθρωποι που δεν καταλαβαινουν ουτε τους τροπους,ουτε την ευγενεια και εχουν τους δικους τους σαν τα γιδια στο μαντρι μονο τον φοβο καταλαβαινουν.Να και αν θα πλακωθει μαζι σου,να και αν σε δειρει,εσενα δεν θα σου καταλογησουν τιποτα,φαντασου αυτος να παει στη δουλεια του ομως με μια μελανια,θα λενε ο μακακας 50αρης που πλακωνεται με τα 20χρονα.Και οσοι δεν εχουν ζησει σε χωριο ας μην μιλανε για κλειστες κοινωνιες και κουτσομπολια,στα χωρια γινονται τα καλυτερα οργια,ολοι εχουν λερωμενη την φωλια τους.Καλο βολι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

tsatsos, μην το λες...Αν είναι 17 χρονών η κοπέλα άνετα τραβάει καμιά μήνυση ο πατέρας για αποπλάνηση. Ξέρω περίπτωση όπου μάλιστα ήταν αντίστροιφοι οι ρόλοι (η κοπέλα 20κάτι και το αγόρι 16) και έφαγε και ξύλο η κοπέλα μάλιστα και επειδή ήταν κοπέλα φοβήθηκε και μετακόμισε από την Αθήνα και πήγε στους δικούς της (επαρχία). Παρατησε σπουδές και όλα. Φυσικά, ήταν υπερβολική η αντίδραση της πιστεύω αλλά τα θελε και τα παθε σε ένα βαθμό
Link to comment
Share on other sites

tsatsos, μην το λες...Αν είναι 17 χρονών η κοπέλα άνετα τραβάει καμιά μήνυση ο πατέρας για αποπλάνηση. Ξέρω περίπτωση όπου μάλιστα ήταν αντίστροιφοι οι ρόλοι (η κοπέλα 20κάτι και το αγόρι 16) και έφαγε και ξύλο η κοπέλα μάλιστα και επειδή ήταν κοπέλα φοβήθηκε και μετακόμισε από την Αθήνα και πήγε στους δικούς της (επαρχία). Παρατησε σπουδές και όλα. Φυσικά, ήταν υπερβολική η αντίδραση της πιστεύω αλλά τα θελε και τα παθε σε ένα βαθμό

Ακριβως απο τη στιγμη που ειναι ανηλικη δεν μπορει να κανει κατι καθως παντα θα υπαρχει η απειλη(απο πατερα μερια) για αποπλανηση.Και μαυρο να τον κανει στο ξυλο,και να κοροιδευουν ολοι τον πατερα της οτι τα βαζει με 20χρονα ο συνονοματος(Panos277) θα εχει το προβλημα.Αν ηταν η κοπελα 18-19 τοτε ναι συμφωνω(υπομονη ενα χρονο δηλαδη)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για ποιά αποπλάνηση μιλάτε βρε παιδιά, η ηλικία συναίνεσης στην Ελλάδα είναι τα 15...

 

Απο 18- οσο να ειναι μπορει να γινει καταγγελια και να ληφθουν περιοριστικα μετρα και λοιπα.

Αν ειναι τοσο στραβος ο πατερας μπορει να το κανει.

Απλα, στις περισσοτερες περιπτωσεις τα κοριτσια υπερβαλουν λιγο.

Μπορει να φοβαται την αντιδραση του πατερα της, αλλα ανθρωπος ειναι πιστευω οτι θα καταλαβει. Συν τις αλλοις, ο φιλος Πανος ειπε οτι η μητερα της το ξερει, οποτε δεν νομιζω να υπαρξει περιπτωση μυνησεων και λοιπα.

Δεν ειναι γενικη αρνηση.. Οπως στην περιπτωση μου, ειναι η υποθεση μιας κοπελα για το τι θα κανει ο πατερας της ΑΝ και ΑΝ και ΑΝ..

Link to comment
Share on other sites

Mh μασας, εγω θα μπορουσα να ημουν πολυ ακυρος σε τετοια περιπτωση...:D

 

Οταν εννοεις οπαδος αθλητρια εννοεις για τον διαφορετικο τροπο ζωης ετσι;

Ο,τι μπορεί να σημαίνει...Πήγα το απόγευμα από την προπόνηση, μου υπέγραψε σε μια μπλούζα που μου έδωσε, αλλά δεν το κυνήγησα...Είναι και να κολλάει η φάση...

Link to comment
Share on other sites

Ο,τι μπορεί να σημαίνει...Πήγα το απόγευμα από την προπόνηση, μου υπέγραψε σε μια μπλούζα που μου έδωσε, αλλά δεν το κυνήγησα...Είναι και να κολλάει η φάση...

 

νομιζω πως την προσεγγιζεις λαθος.

τι θα πει σου εδωσε αυτογραφο?σχεση θελεις ή κανα ποστερ της να το βαλεις στο δωματιο σου?

το νοημα ειναι να την προσεγγισεις σαν αντρας που την θαυμαζει σαν γυναικα, οχι σαν οπαδος/φιλαθλος προς μια αθλητρια

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως την προσεγγιζεις λαθος.

τι θα πει σου εδωσε αυτογραφο?σχεση θελεις ή κανα ποστερ της να το βαλεις στο δωματιο σου?

το νοημα ειναι να την προσεγγισεις σαν αντρας που την θαυμαζει σαν γυναικα, οχι σαν οπαδος/φιλαθλος προς μια αθλητρια

Αυτό έτσι κι αλλιώς θα γινότανε, σε όλες τις φανέλλες που έχω, έχω και αυτόγραφο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Για ποιά αποπλάνηση μιλάτε βρε παιδιά, η ηλικία συναίνεσης στην Ελλάδα είναι τα 15...

 

τα 14 είναι ;)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

τα 14 είναι ;)

 

15..... :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Στάνταρ είναι τα 14-15? 100%?

Άρα δεν υπάρχει κίνδυνος για μήνυση για αποπλάνηση ανηλίκου στα 16-17?

Link to comment
Share on other sites

Στάνταρ είναι τα 14-15? 100%?

Άρα δεν υπάρχει κίνδυνος για μήνυση για αποπλάνηση ανηλίκου στα 16-17?

 

Η ηλικία συναίνεσης για οποιαδήποτε σεξουαλική πράξη είναι τα 15. Από κει και πέρα δεν είμαι νομικός για να σου εγγυηθώ...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

άρθρο 339 του Ποινικού Κώδικα:

1. Οποιος ενεργεί ασελγή πράξη με πρόσωπο νεότερο από 15 ετών ή το παραπλανά με αποτέλεσμα να ενεργήσει ή να υποστεί τέτοια πράξη τιμωρείται, αν δεν υπάρχει περίπτωση να τιμωρηθεί βαρύτερα για το έγκλημα του άρθρου 351 Α, ως εξής:

α) αν ο παθών δεν συμπλήρωσε τα δέκα έτη, με κάθειρξη τουλάχιστον δέκα ετών,

β) αν ο παθών συμπλήρωσε τα δέκα, όχι όμως και τα δεκατρία έτη, με κάθειρξη μέχρι δέκα ετών και

γ) αν συμπλήρωσε τα δεκατρία έτη, με φυλάκιση.

2. Αν στην περίπτωση του στοιχείου γ' της προηγούμενης παραγράφου ο υπαίτιος όταν τέλεσε την πράξη δεν είχε συμπληρώσει τα 17 έτη, το δικαστήριο μπορεί να του επιβάλει μόνο αναμορφωτικά ή θεραπευτικά μέτρα.

3. Αν μεταξύ του υπαιτίου και του παθόντος τελέστηκε γάμος, δεν ασκείται ποινική δίωξη, και αν τυχόν είχε ασκηθεί δεν συνεχίζεται, αλλά κηρύσσεται απαράδεκτη. Η ποινική δίωξη ασκείται ή συνεχίζεται μετά την ακύρωση του γάμου.

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

χθες,πριν πάω εκκλησία για την ανάσταση το βράδυ,είχα στο μυαλό μου,να κοιτάξω μπας κ τον δω έστω κ απο μακριά...τον βρήκα καθώς γύριζα σπίτι με την παρέα μου...αυτός δε πρέπει να με ειδε,ή αν με ειδε δε με χαιρετισε..με το που τον βλέπω μπροστά μου,νιώθω οτι κόβονται τα πόδια μου,και η γνωστή ταχυπαλμία εμφανίστηκε ξανά...

και αναρωτιέμαι εγώ,πόσο νορμάλ είναι,ακόμα να γυρνάει στο μυαλό μου,και μόλις πηγαίνοντας μια βόλτα,ειδα το αυτοκίνητο του,στο σπίτι ενός φίλου του ενιωσα ενα πολυ περιεργο συναισθημα...Σαν να ειναι κοντά,και ας ειναι "μακριά" στην πραγματικότητα...

 

ειμαι καλά γιατρέ; θα ζήσω;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Τον σκέφτεσαι ακόμα και είσαι καψούρα μαζί του.Απλή και εύκολη διάγνωση :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

χθες,πριν πάω εκκλησία για την ανάσταση το βράδυ,είχα στο μυαλό μου,να κοιτάξω μπας κ τον δω έστω κ απο μακριά...τον βρήκα καθώς γύριζα σπίτι με την παρέα μου...αυτός δε πρέπει να με ειδε,ή αν με ειδε δε με χαιρετισε..με το που τον βλέπω μπροστά μου,νιώθω οτι κόβονται τα πόδια μου,και η γνωστή ταχυπαλμία εμφανίστηκε ξανά...

και αναρωτιέμαι εγώ,πόσο νορμάλ είναι,ακόμα να γυρνάει στο μυαλό μου,και μόλις πηγαίνοντας μια βόλτα,ειδα το αυτοκίνητο του,στο σπίτι ενός φίλου του ενιωσα ενα πολυ περιεργο συναισθημα...Σαν να ειναι κοντά,και ας ειναι "μακριά" στην πραγματικότητα...

 

ειμαι καλά γιατρέ; θα ζήσω;

Ax KAi να ξερες τι μου θυμισες:love:

Αν εισαι πολυ καψουρα δυσκολα το ξεπερνας,,,

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου λες; ήξερα οτι χθες ξενύχτησε,και γύρισε σπίτι του 7 το πρωί..άρα να ξυπνήσει νωρίς δεν έπαιζε..κ ομως εγω απο τις 9 το πρωι (το πήγα σχεδόν σερί),περιττό να πω οτι έχω πετάξει ο,τι σκουπίδι υπάρχει,σε ΟΛΟΥΣ τουσ καδους του δημου μπας και τον δω πουθενά,μετακόμισε γαρ,και δε ξέρω που μένει..παραιτήθηκε κ δε ξέρω που δουλεύει..αλλάξε κινητό,και δεν εχω τον αριθμο :-(

 

ε,κάποια στιγμή,ήταν ενα στενό,που λέω ΕΔΩ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ..κ με το που στριβω να κανω το γυρω του τετραγωνου να πάω σπίτι,ΤΣΟΥΠ,ΝΑ ΤΟ αυτοκίνητο βολιδοσκοπώ..ο κολλητός του... ο δικος μου πουθενά...λεω δε μπορει,αφού ειναι εδω ο Δ. το αυτοκίνητου του απ`έξω ΤΕΛΟΣ..ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ...

και η γκαντεμιά;

με το που τον βλέπω με την ακρη του ματιού μου να φευγει,λεω του πο....η απο πού θα πάει; απο εδώ που είμαι...ο άλλος δρόμος ειναι με απαγορευτικό..Ε ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ,ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑ ΝΑ ΑΓΝΟΗΣΕΙ ΤΟ ΣΗΜΑ.. :@

 

ελεείνη η κατάσταση μου,σαν 15χρονο κάνω,που κόβει βόλτες μπας κ τον δει κλεφτά για 1 λεπτό :-(

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου λες; ήξερα οτι χθες ξενύχτησε,και γύρισε σπίτι του 7 το πρωί..άρα να ξυπνήσει νωρίς δεν έπαιζε..κ ομως εγω απο τις 9 το πρωι (το πήγα σχεδόν σερί),περιττό να πω οτι έχω πετάξει ο,τι σκουπίδι υπάρχει,σε ΟΛΟΥΣ τουσ καδους του δημου μπας και τον δω πουθενά,μετακόμισε γαρ,και δε ξέρω που μένει..παραιτήθηκε κ δε ξέρω που δουλεύει..αλλάξε κινητό,και δεν εχω τον αριθμο :-(

 

ε,κάποια στιγμή,ήταν ενα στενό,που λέω ΕΔΩ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ..κ με το που στριβω να κανω το γυρω του τετραγωνου να πάω σπίτι,ΤΣΟΥΠ,ΝΑ ΤΟ αυτοκίνητο βολιδοσκοπώ..ο κολλητός του... ο δικος μου πουθενά...λεω δε μπορει,αφού ειναι εδω ο Δ. το αυτοκίνητου του απ`έξω ΤΕΛΟΣ..ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ...

και η γκαντεμιά;

με το που τον βλέπω με την ακρη του ματιού μου να φευγει,λεω του πο....η απο πού θα πάει; απο εδώ που είμαι...ο άλλος δρόμος ειναι με απαγορευτικό..Ε ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ,ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑ ΝΑ ΑΓΝΟΗΣΕΙ ΤΟ ΣΗΜΑ.. :@

 

ελεείνη η κατάσταση μου,σαν 15χρονο κάνω,που κόβει βόλτες μπας κ τον δει κλεφτά για 1 λεπτό :-(

 

Κάτι τέτοια λίγο πολύ όλοι και όλες μας έχουμε κάνει..Ο βαθμός στον οποίο τα έχουμε κάνει αλλάζει βάση της καψούρας ή βάση της φάσης που ήμασταν..Όπως είπε και ο Nagata παραπάνω απλα είσαι κολλημένη ακόμα μαζί του..Μια καλή δοκιμασμένη λύση είναι η εργασιοθεραπεία...Δοκίμασέ το και δεν θα χάσεις...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου λες; ήξερα οτι χθες ξενύχτησε,και γύρισε σπίτι του 7 το πρωί..άρα να ξυπνήσει νωρίς δεν έπαιζε..κ ομως εγω απο τις 9 το πρωι (το πήγα σχεδόν σερί),περιττό να πω οτι έχω πετάξει ο,τι σκουπίδι υπάρχει,σε ΟΛΟΥΣ τουσ καδους του δημου μπας και τον δω πουθενά,μετακόμισε γαρ,και δε ξέρω που μένει..παραιτήθηκε κ δε ξέρω που δουλεύει..αλλάξε κινητό,και δεν εχω τον αριθμο :-(

 

ε,κάποια στιγμή,ήταν ενα στενό,που λέω ΕΔΩ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ..κ με το που στριβω να κανω το γυρω του τετραγωνου να πάω σπίτι,ΤΣΟΥΠ,ΝΑ ΤΟ αυτοκίνητο βολιδοσκοπώ..ο κολλητός του... ο δικος μου πουθενά...λεω δε μπορει,αφού ειναι εδω ο Δ. το αυτοκίνητου του απ`έξω ΤΕΛΟΣ..ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ...

και η γκαντεμιά;

με το που τον βλέπω με την ακρη του ματιού μου να φευγει,λεω του πο....η απο πού θα πάει; απο εδώ που είμαι...ο άλλος δρόμος ειναι με απαγορευτικό..Ε ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ,ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑ ΝΑ ΑΓΝΟΗΣΕΙ ΤΟ ΣΗΜΑ.. :@

 

ελεείνη η κατάσταση μου,σαν 15χρονο κάνω,που κόβει βόλτες μπας κ τον δει κλεφτά για 1 λεπτό :-(

Μια απο τα ιδια εκανα:lol:

Αλλα πλεον μετα απο 1,5 χρονο εχω ηρεμησει καπως....

συμφωνω με το μπισκοτο απο πανω

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και εγω με τη σειρα μου...Για ποιο λογο θα διεκοπε καποιος μια σχεση 5 μηνων σχεδον, απο το τηλεφωνο??? Χωρις να θελει μια συναντηση για να μιλησουμε απο κοντα...

 

Λοιπον, να'μαι παλι μετα απο 10 μηνες σχεδον να σας πω τα νεα μου...Με το εν λογω παιδι τα ξαναβρηκαμε 1 μηνα μετα.. τελικα δεν ειχε βρει αλλη,ουτε με ειχε βαρεθει.η δικαιολογια για τον χωρισμο ηταν, οπως πολλοι ειπατε, η γκρινια μου.ηθελε να μεινει λιγο μονος ειπε γιατι η σχεση δεν πηγαινε καλα...να δουμε τι θα κανουμε... τελος παντων,εφταιγα κ εγω τοτε...τα ξαναβρηκαμε και ειμασταν πολυ καλα για 1 χρονο συνολικα. Αυτη τη στιγμη ειμαστε χωρισμενοι εδω και 3 βδομαδες γιατι πηγε στην πενθημερη του εκανε φαση με μια αλλη...προσπαθει να τα ξαναβρουμε αλλα δεν θελω αυτη τη φορα. πιστευω στο ''δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου''.. Λοιπον αυτα τα νεα μου μιας και ειχα χαθει τοσο καιρο,ειπα να σας ενημερωσω!

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...