Jump to content

Nokia N9-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωρίζετε από που μπορώ να το προμηθευτώ σε τιμή κάτω των 400ε που έχει αυτή τη στιγμή στο φθηνότερο μαγαζί του skroutz ?

 

Η κατώτατη τιμή που μπορείς να το βρεις είναι 403 ευρώ, για την έκδοση των 16Gb ..

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η κατώτατη τιμή που μπορείς να το βρεις είναι 403 ευρώ, για την έκδοση των 16Gb ..

 

ανεβηκε η τιμη του? θυμαμαι καποιο καιρο το 64αρι στα 499, η θυμαμαι λαθος?

zerow το εψησες επιτελους? αντε και εσυ kalua σιγα σιγα :p

Link to comment
Share on other sites

ανεβηκε η τιμη του? θυμαμαι καποιο καιρο το 64αρι στα 499, η θυμαμαι λαθος?

zerow το εψησες επιτελους? αντε και εσυ kalua σιγα σιγα :p

 

Εχω σταμπαρει ενα 64αρι στα 520 αλλα ολο και κατι συμβαινει και μου φευγουν κατοσταρια απο παντου πανω που τα μαζευω .. Τελη Αυγουστου θελω να πιστευω το χω παραγγειλει, αν το παρω νωριτερα θα την παρατησω την πτυχιακη :Ρ

 

Παντως για μενα το μαυρο 64αρι ειναι μονοδρομος ..

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ενεργοποίησα το twitter account και έχω απορίες:

 

1. Έπρεπε να μου κατεβάσει σαν contacts αυτούς που κάνω follow; (δεν έφερε τίποτα)

2. Στα Aaccounts->Twitter οι επιλογές Contacts: Show latest Tweet for people already in contacts

και Sharing: Tweet links from web app τι ακριβώς κάνουν

3. Στην οθόνη με τα feeds θα δείχνει όλα τα twits, υπάρχει τρόπος να τη ρυθμίσω να δείχνε π.χ μόνο της

ημέρας ή της εβδομάδας;

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ανεβηκε η τιμη του? θυμαμαι καποιο καιρο το 64αρι στα 499, η θυμαμαι λαθος?

zerow το εψησες επιτελους? αντε και εσυ kalua σιγα σιγα :p

 

Toν καιρό που είχε φτάσει 330 δεν είχαμε τα λεφτά. Τώρα που έχουμε 300ε έχει πάει στα 400.

Δεν το χει το κάρμα μου αυτό το κινητό :(

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρη θελω απο καποιον που δεν εχει nitdroid και τελος παντων οτιδηποτε επηρεαζει τον bootloader.. θελω αν γινεται να μου στειλει καποιος δυο αρχεια τα:

/bin/evkey

/sbin/preinit

με το filebox αφου εχετε ενεργοποιησει τα system και hidden files πηγαινετε στους παραπανω προορισμους και κανετε copy/paste π.χ. στο MyDocs,τα μεταφερεται στο pc και μου τα στελεντε..οποιος μπορει παρακαλω! :O

 

Εχω σταμπαρει ενα 64αρι στα 520 αλλα ολο και κατι συμβαινει και μου φευγουν κατοσταρια απο παντου πανω που τα μαζευω .. Τελη Αυγουστου θελω να πιστευω το χω παραγγειλει, αν το παρω νωριτερα θα την παρατησω την πτυχιακη :Ρ

 

Παντως για μενα το μαυρο 64αρι ειναι μονοδρομος ..

μα μονο το 64αρι λεει να εχεις την ανεση, το 16αρι για δευτερο μονο :p

 

Toν καιρό που είχε φτάσει 330 δεν είχαμε τα λεφτά. Τώρα που έχουμε 300ε έχει πάει στα 400.

Δεν το χει το κάρμα μου αυτό το κινητό :(

Το καλο πραγμα αργει να γινει ;)

 

Λογικα μεχρι να το παρετε παιδια θα εχει πεσει η τιμη του..!

Link to comment
Share on other sites

μα μονο το 64αρι λεει να εχεις την ανεση, το 16αρι για δευτερο μονο :p

 

 

Το καλο πραγμα αργει να γινει ;)

 

Λογικα μεχρι να το παρετε παιδια θα εχει πεσει η τιμη του..!

 

9Gb είναι μόνο η μουσική μου .. Να μην βάλω και καμία σειρά μέσα ???? :Ρ

 

Πάντως δεν νομίζω να πέσει άλλο η τιμή ... Έχω αρχίσει να αγχώνομαι, μήπως και δεν το πετύχω, στα καταστήματα Nokia δεν τα πουλάνε πια :worry:

 

Offtopic : Ο ένας καταστηματάρχης μάλιστα μου λέει, "γιατί το 800 τι έχει ????"

Η απάντηση πραγματικά δεν είναι της παρούσης :lol:

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε περιπτωση αγορας του κινητου απο ebay η καποια αλλη ιστοσελιδα πως μπορω να το κανω να δουλεψει σε ελληνικο δικτυο ?

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε περιπτωση αγορας του κινητου απο ebay η καποια αλλη ιστοσελιδα πως μπορω να το κανω να δουλεψει σε ελληνικο δικτυο ?

 

To n9 δεν έχει τέτοια θέματα, είναι συμβατό από την μάνα του με οποιοδήποτε δίκτυο ..

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα αρχειακια που ζητησα παραπανω κανεις?

/bin/evkey

/sbin/preinit

δεν εχω το κινητο φιλε μου αλλα πριν το στειλω στη Νοκια τα κοιταξα και το πρωτο δεν το ειχα ουτε εγω.μονο το δευτερο ειχα αλλα εδω που ειμαι δεν εχω pc για να στο στειλω κι απ το filebox δεν γινοταν.τι αρχεια ειναι αυτα?ειναι απαραιτητα?

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω το κινητο φιλε μου αλλα πριν το στειλω στη Νοκια τα κοιταξα και το πρωτο δεν το ειχα ουτε εγω.μονο το δευτερο ειχα αλλα εδω που ειμαι δεν εχω pc για να στο στειλω κι απ το filebox δεν γινοταν.τι αρχεια ειναι αυτα?ειναι απαραιτητα?

οταν κανεις εγκατασταση το Nitdroid αλλαζουν(για να μην τα εχεις μαλλον δεν αλλαζουν τελικα) αυτα τα δυο αρχεια στον bootloader.. και θελω να δω αν υπαρχει τροπος να βγαλουμε το nitdroid χωρις να χρειαστει το φλασαρισμα για να το γραψω στον οδηγο..

θα το ψαξω..θυμασαι πιο απο τα δυο ειχες στο κινητο σου? αμα ειναι να δοκιμασω να σβησω το αλλο!

Link to comment
Share on other sites

οταν κανεις εγκατασταση το Nitdroid αλλαζουν(για να μην τα εχεις μαλλον δεν αλλαζουν τελικα) αυτα τα δυο αρχεια στον bootloader.. και θελω να δω αν υπαρχει τροπος να βγαλουμε το nitdroid χωρις να χρειαστει το φλασαρισμα για να το γραψω στον οδηγο..

θα το ψαξω..θυμασαι πιο απο τα δυο ειχες στο κινητο σου? αμα ειναι να δοκιμασω να σβησω το αλλο!

το 2ο ειχα.το /sbin/preinit.

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

399 το μαυρο 64αρι στο mediamarkt εχει την προσφορα εδω και αρκετο καιρο.

 

Σοβαρά ; ισχυει ακόμα ; Εχεις δει διαθεσιμα κομματια σε κάποιο Υποκαταστημα ;

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

399 το μαυρο 64αρι στο mediamarkt εχει την προσφορα εδω και αρκετο καιρο.

 

Σοβαρά......;

Τρίτη πρωί πρωί θα είμαι στημένος από έξω!

 

Edit: Βρε skiros, έβγαλα τα μάτια μου αλλά το τηλέφωνο δεν το δείχνει πουθενά μέσα στο site της MediaMarkt.

Τόσο στραβωμάρα πια...

Edited by gel7
Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Δεν το βρήκα στο MediaMarkt ούτε εγώ! Θα το πάρω τελικά από Nokia Care. Είμαι μεταξύ Cyan και μάυρου

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

H αλλαγή της SIM σε microSIM αργεί; microSIM δεν παίρνει το Ν9;

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

εγώ εχω 2 κάρτες (με τον ίδιο αριθμό βέβαια). Μια στο Ν9 και μια στο Ν8. Ποτε λειτουργώ το ένα και πότε το άλλο. Απλά και εύκολα. Κόστος 5€

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το κόστος είναι εφαπαξ; Δηλαδή ζητάω και μια νέα κάρτα microsim ή πρέπει να ζητήσω συγκεκριμένη υπηρεσία; Έχω Cosmote συμβόλαιο.

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...