Jump to content

Nokia N9-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατέβασε το nokia software updater 3.0.605 αναγνωρίζει άμεσα το N9 και κανε το update κανονικά
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν υπάρχει πιο μεγάλο update από αυτό που είμαι...τώρα κατεβάζω τον φοίνικα, βρήκα και κάτι οδηγίες στο γκουγκλ και ο Θεός βοηθός....
Link to comment
Share on other sites

εγώ ακόμα δεν μπορώ να κατεβάσω τίποτα από το κινητό μου... ούτε να κάνω upδate τα προγράμματά μου...

 

φιλε στην αρχη μου το εκανε κ μενα, του εκανα ενα hard reset κ εστρωσε. μετα ολα μια χαρα.

τωρα τι να πω... καλυτερα μην πειράξεις κατι. κανε αυτο...

Link to comment
Share on other sites

τέλεια...προσπάθησα να κάνω refurbish μέσω φοίνικα, κατέβασα απο το navifirm τα ανάλογα αρχεία, μου κόλησε το φλασάρισμα και τώρα έχω ένα κινητό που ανάβει, δείχνει μόνο το σήμα της Νόκια και ξανασβήνει...βοήθεια ρε παιδιάααααα!!!! μήπως έφταιγε που στο navifirmδεν είχε την έκδοσή μου (30.2011) και γω επέλεξα να κάνω φλασάρισμα με την 20.2011;;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκδοση 30.2011 δεν βλέπω στο navifirm. Κατέβασε την έκδοση 20.2011.40.4. Ελπίζω να κατέβασες όλα τα αρχεία έτσι ???? Βάλε το να κάνει flash σαν DEAD PHONE

 

Edited by GeorgeChios
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι το κινητό σου είχε επάνω την 30.2011 ? Εάν την είχε την έκατσες....γιατί δεν μπορείς να κάνεις downgrade....Θα μπορέσεις να το επαναφέρεις ΜΟΝΟ όταν βγει η 30.2011. Αλλά από όσο ξέρω η τελευταία έκδοση είναι η 20.2011.40-4_PR_001 αυτή φοράω και εγώ Edited by GeorgeChios
Link to comment
Share on other sites

οχι είε την 30.2011 δυστυχώς....να μην δοκιμάσω να το φλασάρω με αυτή;;;; να το πάω καλύτερα στη Νόκια;;

 

Είναι beta η 30.2011 και όχι επίσημη ακόμα

Link to comment
Share on other sites

σευχαριστώ πάρα πολύ για τη βοήθεια.... αν δεν τα καταφέρω και μαυτό , φευγώ για Νόκια... μου τη δίνει που κάνει συνέχεια επανεκιννήσεις μόνο του και χαλάει τη διαδικασία...
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Για ξανακάνε με το winflasher και την 20.2011 να δεις. Στο site έλεγε ότι ήταν η 30.2011...Sorry που δεν πρόσεξα ότι ήταν η 10.2011
Link to comment
Share on other sites

κανένα πρόβλημα και η βοήθεια σου, μετράει φίλε μου!!!! δυστυχώς και με την 20.2011, δεν μου το κάνει... μου βγάζει downgrade disallowed... θα το πάω αύριο στη Νόκια... φαντάζομαι εκεί μπορούν να το επαναφέρουν μετά από μια τέτοια κατάσταση;
Link to comment
Share on other sites

το λιγότερο που με νοιάζει... άλλωστε μόλις τοχα πάρει από ένα παιδί και δεν είχα τίποτα μέσα...

 

********************

για δες και εδω...china λεει..

http://www.meegoexperts.com/2011/11/china-nokia-n9-pr1-2-update-30-2011-44-5_pr/

Edited by impreza_sti
Απαγορεύεται η ανάρτηση link προς site που διακινούν αρχεία firmware
Link to comment
Share on other sites

τα κοίταξα αυτά φίλε μου... το 1ο, είναι λάθος και είναι η 10.2011 έκδοση... το άλλο λέει πως η έκδοση 30.2011, είναι διαθέσιμη στην Κίνα, όχι ότι το κινητό είναι κινέζικο.. άλλωστε το product code μου, μου λέει πως είναι φινλανδικό το τηλέφωνο... ΄τωρα να κάνω τόσο λάθος...;;
Link to comment
Share on other sites

τα κοίταξα αυτά φίλε μου... το 1ο, είναι λάθος και είναι η 10.2011 έκδοση... το άλλο λέει πως η έκδοση 30.2011, είναι διαθέσιμη στην Κίνα, όχι ότι το κινητό είναι κινέζικο.. άλλωστε το product code μου, μου λέει πως είναι φινλανδικό το τηλέφωνο... ΄τωρα να κάνω τόσο λάθος...;;

πηγαινε το στη Nokia να εχεις το κεφαλι σου ησυχο! μην χαλασει κιολας..αμαρτια!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...