Jump to content

Nokia N9-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλα δεν θα βγει official απο την Nokia αναβάθμιση;

 

σύμφωνα με όσα ξέρουμε δεν θα βγει στα ελληνικά official αναβάθμιση .

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

εμαθε τελικα κανεις αν μπορει να αλλαξει το ρολοι μπροστα και να μπει κατι αλλο?και υπαρχει στην αγορα η θηκουλα που εχει μεσα το κουτι αλλα σε αλλα χρωματα?σε μπλε η ασπρο ας πουμε
Link to comment
Share on other sites

εμαθε τελικα κανεις αν μπορει να αλλαξει το ρολοι μπροστα και να μπει κατι αλλο?και υπαρχει στην αγορα η θηκουλα που εχει μεσα το κουτι αλλα σε αλλα χρωματα?σε μπλε η ασπρο ας πουμε

Βρηκα φιλε μου σε μπλε χρωμα ειναι το μοντελο CC-1020 Nokia Soft Cover η ιδια θηκη με αυτην που ειχε στο κουτι,http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=37864

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

εμαθε τελικα κανεις αν μπορει να αλλαξει το ρολοι μπροστα και να μπει κατι αλλο?και υπαρχει στην αγορα η θηκουλα που εχει μεσα το κουτι αλλα σε αλλα χρωματα?σε μπλε η ασπρο ας πουμε

Υπάρχουν θηκούλες. Εγώ από μαύρο το έχω κάνει γαλάζιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,να ρωτησω αν υπαρχει τροπος να αλλαξω το μαυρο φοντο στο κεντρικο μενου με ολες τις εφαρμογες με οτιδηποτε αλλο.Ειναι εκνευριστικο.Πειτε μου οτι υπαρχει τροπος δεν αντεχω το μαυρο:mad:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω την δυνατοτητα μεσω ιντερνετ για αγορα!στα καταστηματα νοκια παιζει να βρω?η σε καποιο αλλο στην αθηνα?
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω την δυνατοτητα μεσω ιντερνετ για αγορα!στα καταστηματα νοκια παιζει να βρω?η σε καποιο αλλο στην αθηνα?

 

πηγαινε σε καποιο υποκαταστημα της Nokia και αγορασε το! αν δεν το εχουν λογικα θα σου φερουν αν τους πεις

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα πει παραμετροποίηση :

 

http://www.digitallife.gr/20111225_nokia-n9-tweak-landscape-mode-79419/

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα πει παραμετροποίηση :

 

http://www.digitallife.gr/20111225_nokia-n9-tweak-landscape-mode-79419/

 

Καλα στην νοκια δεν της εκοβε να το κανει απο την αρχη ετσι ? τι να πω.. μισες δουλειες αυτη η εταιρια

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

Χίλιες φορές Nokia που έκανε μισή δουλειά και μπορούμε η κοινότητα να του πετάξουμε τα μάτια έξω και να το κάνουμε όπως γουστάρουμε παρά να έχει χίλια δυο ηλίθια κλειδώματα ... Εκτός αν δεν γνωρίζεις την λέξη "δυνατότητες" ...

 

Καλημέρα !! :)

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,να ρωτησω αν υπαρχει τροπος να αλλαξω το μαυρο φοντο στο κεντρικο μενου με ολες τις εφαρμογες με οτιδηποτε αλλο.Ειναι εκνευριστικο.Πειτε μου οτι υπαρχει τροπος δεν αντεχω το μαυρο:mad:[/

Μια απαντηση.......κανεις!?

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εάν είχε και πολλές εφαρμογές θα ήταν όντως άπαιχτο...

 

Κάτι σαν το shazam νάχε και θα ήταν τέλειο!

 

Όσο για το φόντο της οθόνης των εφαρμογών δεν έχω δει πουθενά ότι αλλάζει.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το ξαναλεω , αν η κυρια χρηση του Ν9 σας θα ειναι το Shazaam και αλλα παρομοια πραγματακια, μην παρετε Ν9.

 

τσαμπα θα χαλαστειτε

 

παρ'τε κατι σε Symbian ^3

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Φάγαμε μεγάλη ήττα..Το πλαίσιο δε το δίνει με επιδότηση μέσω της cosmote.Μόνο μέσω vodafon γίνεται να εξαργυρώσεις την επιδότηση σου..Τώρα που βρήσκεις 600 ευρό cash?:(

Και με έχει ψήσει απίστευτα..Ξέρει κανείς αν μπορεί να γίνει κάτι με την επιδότηση απο αλλού?Ας πούμε Κωτσόβολο?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα πει παραμετροποίηση :

 

http://www.digitallife.gr/20111225_nokia-n9-tweak-landscape-mode-79419/

 

Πόσο πανέμορφο είναι αυτό το κινητό....... :O Αυτό και το N8 τέτοια σχέδια.... Άντε να πέσει η τιμή μήπως και το τσιμπήσω το καλοκαίρι..... :shifty:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Πόσο πανέμορφο είναι αυτό το κινητό....... :O Αυτό και το N8 τέτοια σχέδια.... Άντε να πέσει η τιμή μήπως και το τσιμπήσω το καλοκαίρι..... :shifty:

 

ναι, δεν μπορω να αποφασισω ποιο μου αρεσει περισσοτερο.

το Ν9 ή το Ν8

 

θελω και εγω να το παρω πολυ (αφηνωντας στην ακρη το Ν900) αλλα η τιμη του ειναι απλησιαστη.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

ΑΚΥΡΟ δούλεψε το MESINPUT

 

το MESINPUT δεν κατεβάζει πληκτρολόγια κάτι θέμα έχει.... και με filebox ενω έχω ανοίξει τα hidden files κλπ, στο home/user/.config δεν βλέπω την επιλογη που λετε πιο πάνω για να ρίξω μέσα το πληκτρολόγιο.. :(

 

Άλλη λύση για να βάλω Ελληνικό πληκτρολόγιο κανείς ?? :confused:

Edited by qosmio
Link to comment
Share on other sites

ΑΚΥΡΟ δούλεψε το MESINPUT

 

το MESINPUT δεν κατεβάζει πληκτρολόγια κάτι θέμα έχει.... και με filebox ενω έχω ανοίξει τα hidden files κλπ, στο home/user/.config δεν βλέπω την επιλογη που λετε πιο πάνω για να ρίξω μέσα το πληκτρολόγιο.. :(

 

Άλλη λύση για να βάλω Ελληνικό πληκτρολόγιο κανείς ?? :confused:

 

μπες εδω. στην αρχη ετσι το εβαλα http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=56841.0

Link to comment
Share on other sites

Εμείς, σε πηγάδι κ@τουρίσαμε? :(

 

Κάντε κλικ στην πρώτη φωτό και με scrollάρισμα στο ποντίκι δείτε τες όλες. :wacko:

Ζήλεψα.

Πολύ! :X

Γιάννης! :)
Link to comment
Share on other sites

Εμείς, σε πηγάδι κ@τουρίσαμε? :(

 

Κάντε κλικ στην πρώτη φωτό και με scrollάρισμα στο ποντίκι δείτε τες όλες. :wacko:

Ζήλεψα.

Πολύ! :X

 

καλησπερα και χρονια πολλα. ζητα κι εσυ να σε ψηφισουν :lol: αν δεις στα τελευταια ποστ λεει πως δεν θα παρει χρηματα. μαλλον πηρε το Ν9 :lol:

 

edit.. κι εγω ζηλεψα, ΠΟΛΥ.

Edited by nektaria
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...