Jump to content

Bluejacking: Απίστευτο!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ego exo kanei parapoles fores treli praviasi dedomenon meto kinto mou xoris kan na tou valo programa. exei mia litourgia i opeia legete apostoli ola patas epafes kai epilegeis ena kinito to opeio exei anikto bluetooth. kai steleneis oles tis epafes apo to diko mou kinito sto allo. afto xoreis to atomo na katalavei tipota apolitos oute erotisi tipota ston allon vazo tis epafes mou mesa ston allon i proti mou epafi epitides einai keni kai xoris noumero kai molis arxizei nna to kanei afto ego patao akiro kai telika menei o allos xoris epafes mono me mia telios keni

genika to exo kanei poli spanies fores an kapios pou to exei pathei kai diavazei to minima sorry

φ=1,6180.......................................................
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 366
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το εκανα εγω αλλα δν πετυχε, πες ακριβως το καθε βημα μπας κ κανω κανενα λαθος.

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

ego exo kanei parapoles fores treli praviasi dedomenon meto kinto mou xoris kan na tou valo programa. exei mia litourgia i opeia legete apostoli ola patas epafes kai epilegeis ena kinito to opeio exei anikto bluetooth. kai steleneis oles tis epafes apo to diko mou kinito sto allo. afto xoreis to atomo na katalavei tipota apolitos oute erotisi tipota ston allon vazo tis epafes mou mesa ston allon i proti mou epafi epitides einai keni kai xoris noumero kai molis arxizei nna to kanei afto ego patao akiro kai telika menei o allos xoris epafes mono me mia telios keni

genika to exo kanei poli spanies fores an kapios pou to exei pathei kai diavazei to minima sorry

 

Mα συγγνωμη, επειδη η πρωτη σου επαφη ειναι κενη και επειδη πατας ακυρωση σβηνονται και οι επαφες που ηδη υπαρχουν στο τηλεφωνο του αλλου; :confused:

 

Γιατι μου φαινεται λιγο περιεργο;

Σε τι τηλεφωνα το εχεις δοκιμασει;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εμένα δεν μου φαίνεται λίγο περίεργο...

Μου φαίνεται τελείως μούφα!

Και ευτυχώς,γιατί το να σου σβήσει κάποιος τις επαφές σου για να παίξει,δεν είναι χιούμορ,είναι για κλωτσιές.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
με τον BT_Explorer ρε παιδιά πως μπορείς να δημιουργήσεις στον άλλον επαφή χωρις να το καταλάβει ? Το δοκίμασα απο το nokia κινητό μου σε Motorola αλλά δεν κάνει τίποτα... μόνο μήνυμα στέλνει στον άλλον και αφτο πρέπει να το αποδεχτή ο άλλος πρωτα...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Mα συγγνωμη, επειδη η πρωτη σου επαφη ειναι κενη και επειδη πατας ακυρωση σβηνονται και οι επαφες που ηδη υπαρχουν στο τηλεφωνο του αλλου; :confused:

 

Γιατι μου φαινεται λιγο περιεργο;

Σε τι τηλεφωνα το εχεις δοκιμασει;

 

Se ola ta kinita simvenei mono sta kenouria kinita pou exoun kapio eidos firewall me password se kathe ti pou to kinito einai na lavei meso bluetooth.

Kinita pou tin patisan ola ta sonyericsson kai ta pio pola nokia kathos kai ena nec.

Malista to ekana protifora sto kinoto tou aderfou mou sonyericsoon kai kontepse na me skotosei.

Exo anaferei ti ginete akrivos kai sto ksanaleo den pezei kanena rolo i proti epafi anthrope!!!!o monos logos einai na min exei to thima ta kinita tilefona ton filon mou ksafnika.

Lipon to kinito mou (tha se parakaleso na to dokimaseis an vreis enan me to idio kinito kai tha doume ti tha mas peis) exei tin epilogi-> apostoli ola->epafes-> epilogi siskevis ->kodikos prosvasis an einai sostos xoris kan na se rotisei xoreis kan na to antiliftheis sou svinei amesos tis epafes kai arxizei enas counter apo to 0 mexri to160 pou einai oi epafes mou an to stamatiso sto 1 menei i proti epafi den mporeis to 0 einai poli grigoro kai giauto exo kenei tin proti .patao akirosi kai thats it pane oi epafes sou.

Parakalo kanenas me to idio kinito na to prospathisei kai na pei tis entiposeis tou.

φ=1,6180.......................................................
Link to comment
Share on other sites

manosX, ήσουν σαφής. Αν κάποιος θελήσει ας δοκιμάσει την μέθοδό σου και ίδωμεν.

Επίσης θα σε παρακαλούσα τα επόμενα μηνύματά σου να είναι πιο κόσμια!

Πρώτη και τελευταία προειδοποίηση...:!:

Link to comment
Share on other sites

Den katalava ti den eitan kosmio?

Astievome fisika kai katalava ti enois ilikrina vlakia mou megali.

Allla kata ta alla oti elega isxioun kanonika.

check the manual an den pistevete ok afta.

φ=1,6180.......................................................
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γειά σας παιδιά. Μήπως έχει δουλέψει κάποιος το Super Bluetooth Hack v1.07 ?? Αν μπορεί κάποιος να πει κάποιες εντυπώσεις.Ευχαριστώ:p
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
btexplorer kai easyjack2 κανουν ολα τα παραπανω και συμφερουν!!χωρις να χρειαζεται να πατισει κατι ο παραλυπτης!!απλα το βλεπει στην οθονη του!!αντε και καλο bluejacking
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
btexplorer kai easyjack2 κανουν ολα τα παραπανω και συμφερουν!!χωρις να χρειαζεται να πατισει κατι ο παραλυπτης!!απλα το βλεπει στην οθονη του!!αντε και καλο bluejacking

Τι έγινε ρε παιδιά κανένα νέο???:shifty::worry::shifty:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Δοκίμασα το BTExplorer απο το 8600 Luna στο LG Prada και το δεύτερο ζητάει επιβεβαίωση λήψης. Ποιό άλλο πρόγραμμα να δοκιμάσω;
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα το BTExplorer απο το 8600 Luna στο LG Prada και το δεύτερο ζητάει επιβεβαίωση λήψης. Ποιό άλλο πρόγραμμα να δοκιμάσω;

 

Έχω την εντύπωση οτι όποιο πρόγραμμα και να χρησιμοποιήσεις θα σου ζητήσει επιβεβαίωση...

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα που σου δίνει πρόσβαση στα μηνύματα, τα αρχεία, τις επαφές κ.λπ. ενός άλλου κινητού πώς λέγεται;
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα που σου δίνει πρόσβαση στα μηνύματα, τα αρχεία, τις επαφές κ.λπ. ενός άλλου κινητού πώς λέγεται;

 

ego exo to ftp_bt.vevaia zitaei apo to deftero kinito na dextei tin sindesi.

Link to comment
Share on other sites

ego exo to ftp_bt.vevaia zitaei apo to deftero kinito na dextei tin sindesi.

 

και το bt info ζητά επιβεβαίωση αλλά αν είναι φίλου σου και το πιάσεις για λίγα δεπτερόλεπτα στα χέρια σου πατάς πάντα αποδοχή και μετά δε σου ξαναζητάει!!!;)και έτσι διαβάζεις και μνμ!!!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Και ποιό είναι το πρόγραμμα που χρησιμοποιούσε ο Ευαγγελάτος που δεν χρειαζόταν επιβεβαιώση;
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Και ποιό είναι το πρόγραμμα που χρησιμοποιούσε ο Ευαγγελάτος που δεν χρειαζόταν επιβεβαιώση;

 

πολύ δύσκολο να βρείς κάτι τέτοιο συν του ότι τα κινητά που χρησιμοποιούσε ήταν nseries και παρόμοιας τεχνολογίας!!!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Και ποιό είναι το πρόγραμμα που χρησιμοποιούσε ο Ευαγγελάτος που δεν χρειαζόταν επιβεβαιώση;

 

Εμένα μούφα μου φαίνονται τα προγράμματα του Ευαγγελάτου. Άσε που μπορεί να είχαν ορίσει από πριν τα κινητά που θα χρησιμοποιούσαν ως "αξιόπιστες συσκευές" και να μας έλεγε μετά οτι δεν ήθελε επιβεβαίωση για να τους πάρουν τα αρχεία...

 

Δεν νομίζω αυτό που ζητάς να γίνεται μέσω κινητού χωρίς επιβεβαίωση, μόνο μέσω linux ίσως να γίνεται κάτι τέτοιο

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μούφα μου φαίνονται τα προγράμματα του Ευαγγελάτου. Άσε που μπορεί να είχαν ορίσει από πριν τα κινητά που θα χρησιμοποιούσαν ως "αξιόπιστες συσκευές" και να μας έλεγε μετά οτι δεν ήθελε επιβεβαίωση για να τους πάρουν τα αρχεία...

 

Δεν νομίζω αυτό που ζητάς να γίνεται μέσω κινητού χωρίς επιβεβαίωση, μόνο μέσω linux ίσως να γίνεται κάτι τέτοιο

 

ίσως αλλά αν πας στο θέμα της se στο progs ο RAVER έχει δώσει ένα προγραμματάκι που είναι του Ευαγγελάτου το κακό είναι πως η εφαρμογή είναι symbian!!!:(

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

ίσως αλλά αν πας στο θέμα της se στο progs ο RAVER έχει δώσει ένα προγραμματάκι που είναι του Ευαγγελάτου το κακό είναι πως η εφαρμογή είναι symbian!!!:(

 

Το πρόγραμμα αυτό όμως δεν έχει καμία σχέση με bluetooth, ούτε μπορείς να πάρεις αρχεία, μηνύματα κλπ από το άλλο τηλέφωνο, απλά είναι κάτι σαν "κοριός". Και για να λειτουργήσει θα πρέπει φυσικά να πάρεις το τηλέφωνο του "θύματος" στα χέρια σου και να εγκαταστήσεις αυτό το προγραμματάκι. Άσε που αν δει οτι υπάρχει ένα άγνωστο πρόγραμμα που δεν υπήρχε πριν στο κινητό του θα το ψιλιαστεί οτι κάτι περίεργο συμβαίνει. Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...