Jump to content

nova - forthnet και cinema


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κοιτα και εδώ μηπως σε ενδιαφερει. τωρα την ειδα την προσφορά και ληγει τελη του μηνος. έχεις φορθνετ 2play και δωρεαν το start pack για ενα χρονο. ειναι καλη τιμη απλως το start pack δεν έχει καναλια cinema που θελει ο φιλος σου αλλα πολυ ντοκυμαντερ κ.α.
Link to comment
Share on other sites

Όντως, το είδα αυτό και είδα κι αυτό που νομίζω βγήκε σήμερα. Πολύ καλό αλλά δεν έχει ταινίες. Άλλωστε κατέληξε και πήγε στη δεύτερη επιλογή με το in a box για να έχει τα 4 κανάλια του novacinema. Σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

αφου έψαξα 13 σελιδες στην αναζητηση δεν βρηκα κατι πιο σχετικο για να γραψω τον πονο μου...(αν υπαρχει καποιο θεμα που δεν το βρηκα ας μεταφερθει εκει το ποστ μου)

ειμαι συνδρομητρια της νοβα ενα 6μηνο σε γενικες γραμμες ειμαι ευχαριστημενη,καποιες φορες δεν εβρισκε το ψηφιακο σημα αλλα ηταν πολυ στιγμιαιο.. απο χτες ομως δεν βρισκει σημα,πηρα τηλ στην εξυπηρετηση πελατων μου ειπανε να κανω καποιες ρυθμισεις αλλα δεν διορθωθηκε το προβλημα.. μου ειπαν να παρω τηλεφωνο να ερθουν αυτοι που μου εκαναν την εγκατασταση να το διορθωσουν. μα καλα,ειναι δυνατον; θα πληρωσω αυτους που το περασαν για να το διορθωσουν; η βλαβη δεν οφειλεται σε δικη μου λαθος χρηση η κατι τετοιο. πριν κατι μερες που πηγα σε καταστημα φορθνετ να πληρωσω το λογαριασμο,μου εκανε ολοκληρο μαθημα ο τυπος εκει για το ποσο θα μειωθει ο λογαριασμος μου αν βαλω σταθερο φορθνετ.... αυτη ειναι η εξυπηρετηση τους;;

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

αφου έψαξα 13 σελιδες στην αναζητηση δεν βρηκα κατι πιο σχετικο για να γραψω τον πονο μου...(αν υπαρχει καποιο θεμα που δεν το βρηκα ας μεταφερθει εκει το ποστ μου)

ειμαι συνδρομητρια της νοβα ενα 6μηνο σε γενικες γραμμες ειμαι ευχαριστημενη,καποιες φορες δεν εβρισκε το ψηφιακο σημα αλλα ηταν πολυ στιγμιαιο.. απο χτες ομως δεν βρισκει σημα,πηρα τηλ στην εξυπηρετηση πελατων μου ειπανε να κανω καποιες ρυθμισεις αλλα δεν διορθωθηκε το προβλημα.. μου ειπαν να παρω τηλεφωνο να ερθουν αυτοι που μου εκαναν την εγκατασταση να το διορθωσουν. μα καλα,ειναι δυνατον; θα πληρωσω αυτους που το περασαν για να το διορθωσουν; η βλαβη δεν οφειλεται σε δικη μου λαθος χρηση η κατι τετοιο. πριν κατι μερες που πηγα σε καταστημα φορθνετ να πληρωσω το λογαριασμο,μου εκανε ολοκληρο μαθημα ο τυπος εκει για το ποσο θα μειωθει ο λογαριασμος μου αν βαλω σταθερο φορθνετ.... αυτη ειναι η εξυπηρετηση τους;;

το πιθανοτερο ειναι να καηκε κατι στον δεκτη σου.μου ειχε τυχει και εμενα.ποιον δεκτη εχεις;αν ειναι στην εγγυηση εχει καλως.

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι σε εγγυηση δεν θα έχεις πρόβλημα. Κάλεσέ τους και δεν θα πληρώσεις νέο εξοπλισμό. Αν είσαι εκτός εγγύησης, τότε :(
Link to comment
Share on other sites

λοιπον βρηκα τι εγινε...

η οικογενεια που μενει απο κατω μετακομιζει,ο τυπος θελει να παρει την κεραια του(η οποια ειναι διπλα στο πιατο της νοβα),ενας θεος ξερει πως κουνησε το πιατο κι εγω δεν μπορουσα να βρω σημα. ε,αφου πειραματιστηκα λιγο κουνωντας το πιατο ελαχιστα,ειδα φως στο τουνελ. :mad:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον βρηκα τι εγινε...

η οικογενεια που μενει απο κατω μετακομιζει,ο τυπος θελει να παρει την κεραια του(η οποια ειναι διπλα στο πιατο της νοβα),ενας θεος ξερει πως κουνησε το πιατο κι εγω δεν μπορουσα να βρω σημα. ε,αφου πειραματιστηκα λιγο κουνωντας το πιατο ελαχιστα,ειδα φως στο τουνελ. :mad:

μπραβο.τελος καλο ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites

βεβαια ακομα την κεραια δεν την εβγαλε. οποτε με βλεπω παλι να αρχιζω τους πειραματισμους αφου ξεκουμπιστουν αυτοι. .. :P

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...