Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα tablets


Vinzenzo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 έως και 18 Φεβρουαρίου.

Το θέμα είναι να μην "πιαστεί" κάποιο δέμα που ταξιδεύει αυτή την περίοδο, εντός των ημερομηνιών αυτών (π.χ φεύγει από Κίνα με προορισμό HK - όπου η αργία ισχύει και για αυτούς - και δεν προλάβει να φύγει από HK πριν την 4η που σταματούν τα πάντα).

 

Έτσι την πάτησα με το Fire μου - στην άλλη αργία που είχαν από 1 έως 6 Οκτώβρη - όπου το πακέτο έφυγε από Κίνα στις 29 και το βρήκε η 1η Οκτώβρη στο transit της SingaporePost, οπότε έμεινε εκεί μέχρι και την 7η Οκτώβρη όπου ξεκίνησε για Ελλάδα.

 

μάλλον κι εγώ την ίδια τύχη θα έχω.

παρήγγειλα χτες, δεν ήρθε ακόμη tracking number οπότε είναι τεράστιες οι πιθανότητες να πέσω στην "μα'ύρη τρύπα"....

Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά στα 120 ευρώ με hong kong post είναι καλή τιμή; :)

 

είχα πάρει το cube u30gt αλλα το πουλησα γιατι είχε το παλιό ηχείο.

περα απο sd card δεν βλέπω κάποιο άλλο μειονέκτημα;

 

@edit το παρηγγείλα το ασπρο 16αρι στα 118 ευρώ με hong kong post. με 10 ευρώ παραπάνω είχε ems αλλά δεν το βιάζομαι :)

Edited by karaLRS

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά στα 120 ευρώ με hong kong post είναι καλή τιμή; :)

 

είχα πάρει το cube u30gt αλλα το πουλησα γιατι είχε το παλιό ηχείο.

περα απο sd card δεν βλέπω κάποιο άλλο μειονέκτημα;

 

@edit το παρηγγείλα το ασπρο 16αρι στα 118 ευρώ με hong kong post. με 10 ευρώ παραπάνω είχε ems αλλά δεν το βιάζομαι :)

 

Μονο 120 ευρω?Απο που το αγορασες?

Link to comment
Share on other sites

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα το Ainol NOVO 7 Fire (Flame) απο ipadalternative με Singapore post

 

Παραγγελία 20/1

Αθηνα 30/1

Επαρχία 31/1

 

11 μερες νομιζω ειναι πολυ καλα.

απ'εξω εγραφαν: Gift, ebook reader, 25$

Καλη συσκευασια.

Ειχε και μια προσφορα 2-3 δωρακια, OTG cable, ενα πενακι,... τα οποια τα βρηκα μεσα στο κουτι..

 

τωρα βεβαια ψαχνω να δω με τι θα το φορτισω καθως νομιζα οτι θα ειχε φορτιστη στο πακετο..

Δεν το εχω ενεργοποιησει ακομα, αλλα μεχρι στιγμης ειμαι ικανοποιημενος.. :)

 

Τωρα θελω να αγορασω αλλο ενα ιδιο, αλλα δεν εχουν αυτη τη στιγμη... :(

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest iPadAlternative
Μολις παρελαβα το Ainol NOVO 7 Fire (Flame) απο ipadalternative με Singapore post

 

Παραγγελία 20/1

Αθηνα 30/1

Επαρχία 31/1

 

11 μερες νομιζω ειναι πολυ καλα.

απ'εξω εγραφαν: Gift, ebook reader, 25$

Καλη συσκευασια.

Ειχε και μια προσφορα 2-3 δωρακια, OTG cable, ενα πενακι,... τα οποια τα βρηκα μεσα στο κουτι..

 

τωρα βεβαια ψαχνω να δω με τι θα το φορτισω καθως νομιζα οτι θα ειχε φορτιστη στο πακετο..

Δεν το εχω ενεργοποιησει ακομα, αλλα μεχρι στιγμης ειμαι ικανοποιημενος.. :)

 

Τωρα θελω να αγορασω αλλο ενα ιδιο, αλλα δεν εχουν αυτη τη στιγμη... :(

 

Thanks, we are glad you are happy!

Link to comment
Share on other sites

Καλήσπερα σε ολους!!Εκανα πριν 1 ωρα παραγγελια στo ipadaletrnative!Ξερει κανεις τι γινεται με το tracking number?Eβαλα singapore post with tracking number επιλογη!!Ελπιζω να μην εχω προβλημα με τελωνειο?
Link to comment
Share on other sites

Καλήσπερα σε ολους!!Εκανα πριν 1 ωρα παραγγελια στo ipadaletrnative!Ξερει κανεις τι γινεται με το tracking number?Eβαλα singapore post with tracking number επιλογη!!Ελπιζω να μην εχω προβλημα με τελωνειο?

 

Δεν θα εχεις κανενα προβλημα με τελωνειο.

Link to comment
Share on other sites

Καλήσπερα σε ολους!!Εκανα πριν 1 ωρα παραγγελια στo ipadaletrnative!Ξερει κανεις τι γινεται με το tracking number?Eβαλα singapore post with tracking number επιλογη!!Ελπιζω να μην εχω προβλημα με τελωνειο?

 

κοιτα ενα ποστ πιο πανω .. σημερα παρελαβα εγω και ολα ΟΚ

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια για τις απαντησεισ σας!!Tracking number που το βρισκω?Μου το δινει το ipadalternative sthn σελιδα του που κανω login?

 

Θα σου ερθει εμαιλ..αν δεν σου εχει ερθει ηδη.αλλα θα κανει δυο με τρεις μερες να σου φανει στο site της Singapore post.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια για τις απαντησεισ σας!!Tracking number που το βρισκω?Μου το δινει το ipadalternative sthn σελιδα του που κανω login?

 

εμενα το Tracking number δεν ηταν μεσα στα email που θα επρεπε και τους το ζητησα..

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

Link to comment
Share on other sites

Το tracking είναι στη σελίδα της παραγγελίας σας, μέσα στην περιοχή "Ο Λογαριασμός μου -> Οι παραγγελίες μου".

Δείτε τις εικόνες παραπάνω.

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

NOTICE! Chinese New Year is approaching, all shipmets will temporarily be suspended for the holidays

from February 4th and will resume on February 20th.

http://hotmid.com/

Link to comment
Share on other sites

NOTICE! Chinese New Year is approaching, all shipmets will temporarily be suspended for the holidays

from February 4th and will resume on February 20th.

http://hotmid.com/

Ακριβώς. Κάποια καταστήματα θα λειτουργούν είτε εν μέρει (εξυπηρέτηση στα email κλπ) είτε πλήρως (προετοιμασία των παραγγελειών, όπως το etotalk). Τα ταχυδρομεία όμως παγώνουν μέχρι τις 18

Link to comment
Share on other sites

Guest iPadAlternative

@supreme22

I have just received a private PM from you. I'm very disappointed to hear your paypal dispaute was based on "the lack of customer support" I have every log and discussion saved in our time line, every time you have contacted us you have been anserwed!

I have no problem giving you a refund but this attitude you have adopted really doesn't wash with me, I can and will post all my records to prove so.

 

Hi there,

I want to inform you that i issued a paypal claim requesting a full refund for a dead screen tablet i received, because of ipadlaternative's lack of support regarding my case, order number ******

 

Edited by iPadAlternative
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κ απο έμενα..

 

σήμερα μ ήρθε το πρωί mail με το tracking number με singapore post... ξέρει κάποιος αν γιορτάζουν κ αν θα προλάβει να φύγει το δέμα απο εκεί μέχρι της 4/2/13.... ; ευχαριστώ

 

έχω παραγγείλει από merimobiles.

Edited by Minko
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κ απο έμενα..

 

σήμερα μ ήρθε το πρωί mail με το tracking number με singapore post... ξέρει κάποιος αν γιορτάζουν κ αν θα προλάβει να φύγει το δέμα απο εκεί μέχρι της 4/2/13.... ; ευχαριστώ

 

έχω παραγγείλει από merimobiles.

 

Δεν είναι για εδώ αυτή η ερώτηση...

Το μόνο που έχεις να κανεις είναι να περιμένεις .

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα θα θελα μια μικρη βοηθεια στην αγορα ταμπλετ βασικα θελω να εχει

αντιχαρακτικη οθονη με ζωντανα χρωματα

να τρεχει γρηγορα

και να ειναι 10,1 η 9 ιντσων.

Στα λεφτα εως 150 λεω απο κινα οτι ειναι καλα.

 

Επισεις αν μπορουσε καποιος να με ενημερωση με το θεμα τελωνιο και πως να το αποφυγω.

Σας ευχαριστω πολυ εκ των προτέρων.

HAVE FUN AND ENJOY LIFE
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα θα θελα μια μικρη βοηθεια στην αγορα ταμπλετ βασικα θελω να εχει

αντιχαρακτικη οθονη με ζωντανα χρωματα

να τρεχει γρηγορα

και να ειναι 10,1 η 9 ιντσων.

Στα λεφτα εως 150 λεω απο κινα οτι ειναι καλα.

 

Επισεις αν μπορουσε καποιος να με ενημερωση με το θεμα τελωνιο και πως να το αποφυγω.

Σας ευχαριστω πολυ εκ των προτέρων.

Cube U19GT RK3066 9.7" με IPS

Window N101 10.1" με IPS

Με EMS ή συστημένο ταχυδρομείο δεν πληρώνεις τελωνείο

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση σου απο πιο site να το παρω?πιο ειναι το πιο αξιοπιστο?

 

Σε ευχαριστω και παλι

 

Υ.Γ το IPS τι ειναι??

HAVE FUN AND ENJOY LIFE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...