Jump to content

[S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Zanat0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την παρηγγειλα κι εγω, για να δπυμε τι ψαρια θα πιασει....

 

Οπως χαζευα στο ebay επεσε το ματι μου σε tempered glass για το s2.

Εχει δοκιμασει κανεις? Με προβληματιζει το ποσο ευκολο ειναι στην τοποθετηση καθως ειναι μια και εξω.

Δεν μπορεις να το σηκωσεις και να το ξανα κολησεις οπως ενα απλο screen protector.

Ειμαστε πολλοι που θελουμε το tempered glass αλλα δεν το ειδαμε να κυκλοφορει ελλαδα. και για καποιους απο μας που δεν εχουμε συνηθησει σε αγορες απο e-bay μας ειναι δυσκολη η αποκτηση του.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την παρηγγειλα κι εγω, για να δπυμε τι ψαρια θα πιασει....

 

Οπως χαζευα στο ebay επεσε το ματι μου σε tempered glass για το s2.

Εχει δοκιμασει κανεις? Με προβληματιζει το ποσο ευκολο ειναι στην τοποθετηση καθως ειναι μια και εξω.

Δεν μπορεις να το σηκωσεις και να το ξανα κολησεις οπως ενα απλο screen protector.

 

H συγκεκριμενη μπαταρια ειναι ανωτερη απο την μαμα και απο την anker 1900mah. Σε απιστευτη τιμη. Την εχει φιλος γυρω στο εξαμηνο με αμειωτη αποδοση. Εγω 3 βδομαδες την φοραω. Ενα 30% καλυτερη αυτονομια εχω δει σιγουρα!!

Link to comment
Share on other sites

H συγκεκριμενη μπαταρια ειναι ανωτερη απο την μαμα και απο την anker 1900mah. Σε απιστευτη τιμη. Την εχει φιλος γυρω στο εξαμηνο με αμειωτη αποδοση. Εγω 3 βδομαδες την φοραω. Ενα 30% καλυτερη αυτονομια εχω δει σιγουρα!!

 

 

Η συγκεκριμενη μπαταρια που αναφερεται επειδη μου κινησε το ενδιαφερον να υποθεσω οτι κανει για το s2 plus?

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

H συγκεκριμενη μπαταρια ειναι ανωτερη απο την μαμα και απο την anker 1900mah. Σε απιστευτη τιμη. Την εχει φιλος γυρω στο εξαμηνο με αμειωτη αποδοση. Εγω 3 βδομαδες την φοραω. Ενα 30% καλυτερη αυτονομια εχω δει σιγουρα!!

 

Ναι φιλε μου,αλλα θελει καπακι,ενω η ανκερ οχι,σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Στο ebay δεν ελεγε κατι για καπακι.

 

Σιγουρα θελει καπακι,αλλα ας μας απαντησει ο pacman63 που την εχει αν θελει...αλλιως οταν σου ερθει εσενα με το καλο..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , ναι κάνει και δεν θέλει καπάκι

 

 

Ευχαριστω πολυ!

Η συγκεκριμενη μπαταρια φανταζομαι οτι δεν χρειαζεται ξεχωριστο φορτιστη ετσι δεν ειναι?

Edited by ManolisGti
SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ!

Η συγκεκριμενη μπαταρια φανταζομαι οτι δεν χρειαζεται ξεχωριστο φορτιστη ετσι δεν ειναι?

Όχι,με τον ίδιο φορτιστή

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα την kinps σημερα, σε λιγο θα ανοιξω το κινητο καθω την πρωτη φορτιση την εκανα με κλειστο το τηλεφωνο.

Μπαινει κανονικα και το καπακι κουμπωνει τελεια χωρις κανενα προβλημα.

Θα γραψω εντυπωσεις μετα απο καποιους κυκλους φορτισης.

Υπαρχει καποιος τροπος να τσεκαρω αν ειναι οντως 2300mah?

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα την kinps σημερα, σε λιγο θα ανοιξω το κινητο καθω την πρωτη φορτιση την εκανα με κλειστο το τηλεφωνο.

Μπαινει κανονικα και το καπακι κουμπωνει τελεια χωρις κανενα προβλημα.

Θα γραψω εντυπωσεις μετα απο καποιους κυκλους φορτισης.

Υπαρχει καποιος τροπος να τσεκαρω αν ειναι οντως 2300mah?

μαζι παραλαβαμε.μετα απο μερικουσ κυκλους μετρηση με Battery monitor wigdet.Και μετα απο μηνα περιμενω και 2 tempered glass protector απο Κινα που ειχες ρωτησει πιο παλια

Edited by apostolos3
Link to comment
Share on other sites

 

Θες να πεις οτι με αυτα στις εικονες ανοιχτα σερι,κρατησε 13μιση ωρες περιπου?σχετικα πολλες δλδ?σε ρωταω γτ παρηγγειλα την ιδια..

Link to comment
Share on other sites

Ναι πολλες ειναι γιατι πριν εβγαζε γυρω στις 2 ωρες οθονη. Μη κοιτας μονο την αναμονή, θα μπορουσα να εχω 2.30 ωρες οθονη και να κερδιζα αλλες 10 αναμονή αν δεν το χρησημοποιουσα πολυ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Την ημέρα της αντικατάστασης του S2 έσπασα κατά λάθος το καπάκι πίσω. Ψάχτηκα λίγο στο internet, αλλά ψιλομπερδεύτηκα. Που μπορώ να βρω καπάκι μαύρο, ξέρει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Την ημέρα της αντικατάστασης του S2 έσπασα κατά λάθος το καπάκι πίσω. Ψάχτηκα λίγο στο internet, αλλά ψιλομπερδεύτηκα. Που μπορώ να βρω καπάκι μαύρο, ξέρει κανείς;

 

Σε οποιοδήποτε αναγνωρισμένο service της Samsung έχουν στη τιμή των 10 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Αλλιώς μια αναζήτηση σε eBay, skroutz κτλ φαντάζομαι θα σου δώσει αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει κανενας με ''χοντρη'' μπαταρια (εξτρα καπακι) δοκιμασμενη να προτεινει? Εχω βρει την KINPS σε 4500mah http://www.ebay.com/itm/4500mAh-High-Capacity-Battery-Samsung-Galaxy-S2-i9100-wiht-Black-Back-cover-/330840905292?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item4d07a7964c και την εμπιστευομαι γιατι εχω ηδη μια 2300 KINPS κανονικου μεγεθους και εχει ορατη διαφορα προς το καλυτερο εναντι της μαμα. Απο ΑΝΚΕΡ 1900mah κανονικου μεγεθους δεν εχω μεινει ευχαριστημενος, εχει ελαφρως χειροτερη αποδοση απο την μαμα :(

Καμια αλλη ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα .Η μαπαταρια του S2 plus κανει και για το S2 ??

 

Διορθωση:

 

Το δοκιμασα και κανει και μαλιστα του plus είναι 1650αρα ενώ του απλου αν δεν κανω λαθος 1200αρα

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...