Jump to content

[ROM] Fusion2X


agekalp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δυστυχως ουτε μεσω browser παιζουν σε εμενα. Τουλαχιστον αν μπορουσα να τα δω απο εκει δεν θα με πειραζε. Μαλλον θα επιστρεψω στη μαμα ρομ. Παντως πολυ καλη προσπαθεια παιδια τα υπολοιπα που δοκιμασα δουλευουν πολυ καλα και γρηγορα.

 

Εχεις εγκαταστησει τον flash 10.3 και δε στα παιζει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 78
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι εβαλα και το 10.3 αλλα εξακολουθει να μην παιζει κανενα βιντεακι flash απο πουθενα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

 

Kαι εγω σκεφτομαι για αγορα του LG 2x απλα με κρατα πισω το προβλημα που εχουν αντιμετωπισει χιλιαδες χρηστες με τα διαφορα reboots.

 

H ερωτηση μου ειναι αν με αυτη την ROM ειχε καποιος θεμα με αυτα τα reboots. Δηλ ειτε αν εγινε πιο unstable η συσκευη με την εγκατασταση της, ειτε αν ειχε προβληματα πριν και με αυτη την ROM λυθηκαν.

 

Συγχαρητηρια για την δουλεια σας

 

Νομιζω οτι ημουν απο τους πιο ταλαιπωρημένους με reboots. Με το 05 baseband και το fr18 modaco ρομ που εχει καινουριο ριλ λύθηκε το προβλημα οποτε θεωρω οτι η συσκευή ειναι ασφαλης αγορα. Την fusion δεν την εχω δοκιμασει αλλα αφου ειναι βασισμενη στην modaco δεν πιστευω να εχεις κανενα προβλημα

 

Κανα video απο την ρομ θα ανεβασει κανας χρηστης? ε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...