Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα ZTE Blade


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Απαντήσεις 403
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας, μου εχει σπασει η οθονη και ψαχνω αλλα δεν μπορω να βρω. Αν καποιος γνωριζει που μπορω να βρω θα με βοηθουσε ιδιαιτερα. Ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Παιδιά καλησπέρα, έχω το συγκεκριμένο κινητό 2 χρόνια σχεδόν το είχα πάρει από το media markt, πολύ καλό κινητό η μπαταρία του κρατάει μια μέρα άνετα, δυνατό ηχείο, μια μέρα όμως η οθόνη έγινε άσπρη είχε ανάψει όλο το κινητό έκαιγε παντού και δεν έδειχνε τίποτα, ήρθα σπίτι η μπαταρία είχε τελειώσει το έβαλα φόρτισε και ξανά πήρε μπρος, από τότε έχει ένα θέμα ότι καίει λίγο όταν έχω ανοιχτό το wi fi ή τα δεδομένα ανοιχτά, επίσης ένα άλλο ποιο σοβαρό που με κάνει είναι ότι γυρνάει πίσω στην αρχική οθόνη και ζητάει τους κωδικούς της σιμ δεν σβήνει ούτε επανεκκίνηση κάνει γιατί βλέπω ότι στην κατάσταση τηλεφώνου δεν μηδενίζει ο χρόνος αναμονής, αυτό τώρα το κάνει συνέχεια ενώ έχω το κινητό πάνω στο γραφείο ή στην τσέπη πάω να το ανοίξω και βλέπω ότι είναι στην οθόνη με της σιμ και ζητάει τα πινς να ανοίξει. Το πήγα το στείλανε αντιπροσωπεια μου αλλάξανε τον διακόπτη ον οφ ο οποίος είχε θέμα άλλα το πρόβλημα αυτό με της σιμ παραμένει υπάρχει περίπτωση να είναι η μπαταρία το πρόβλημα; ή ο επεξεργαστής να έχει θέμα; η εγγύηση του λήγει τον Οκτώβρη άλλα αυτοί εκεί στην αντιπροσωπεια δεν βλέπω να κάνουν κάτι, επίσης με είπανε να κάνω και επαναφορά στις εργοαστασιακες ρυθμίσεις το έκανα και αυτό και πάλι τα ίδια

 

Τελικα με εδωσαν αλλη συσκευση (μετα απο 3 φορες πανε ελα στο media markt) την ιδια παλι καινουριο κινητο, το θεμα ειναι οτι παλι κανει τα ιδια επανεκκίνηση ή χάνει τις κάρτες και σε αυτο το σημειο θελω να ρωτησω μπωρει αυτη η procordia να με κοροιδεψε; να εδωσε παλι το ιδιο κινητο; γιατι και τις 3 φορες που το πηγα με ειπανε οτι σε αυτους δεν βγαζει προβλημα πως γινεται σε μενα να βγαζει;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα ZTE Blade

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...