Jump to content

[S II] Διαθεσιμότητα και αγορά


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χωρις να θελω να σε παρω στο λαιμο μου κατα 99,99999999 δεν ισχυει η εγγυηση απο Ιντρνετικα μεσω Αμερικης γιατι σε ερωτηση που εκανα εγω στην Samsung Hellas η απαντηση που πηρα και ηταν ξεκαθαρη και οριστικη ηταν οτι καλυπτονται τα παντα αρκει να συντρεχουν 3 πραγματα:

1. Να εχει μεσα στο βιβλιαρακι της εγγυησης τους ορους γραμμενους στα Ελληνικα και να αναφερετε η εδω αντιπροσωπια της Samsung.

2. Να εχει κυκλοφορησει το κινητο η οτιδηποτε αλλο στην Ελλαδα.

3. Να ειναι εντος του χρονικου οριου (2 χρονια) απο την ημερομηνια αγορας οπου αυτη αναφερετε στην αποδειξη η στο τιμολογιο.

 

Αυτο που θα ερθει απο Αμερικη η απο οπουδηποτε αλλου θα εχει μεσα στο βιβλιαρακι τους ορους της εγγυησης στα Ελληνικα;

Αν οχι τοτε δεν ισχυει η εγγυηση στην Ελλαδα.

 

Αμα ειναι οπως τα λες μπορει και να μπορεις να παρεις πχ απο Αμερικη .

 

Αρκει δηλαδη να ρωτησω αμα γραφει τους ορους .

 

Πειτε μου καποια εμπιστα καταστηματα

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αμα ειναι οπως τα λες μπορει και να μπορεις να παρεις πχ απο Αμερικη .

 

Αρκει δηλαδη να ρωτησω αμα γραφει τους ορους .

 

Πειτε μου καποια εμπιστα καταστηματα

 

ναι ειναι βασικο να αναγραφονται οι οροι της εγγυησης στα Ελληνικα και επισης να αναφερετε και η εδω αντιπροσωπεια μεσα.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αμα ειναι οπως τα λες μπορει και να μπορεις να παρεις πχ απο Αμερικη .

 

Από Αμερική αποκλείεται να αναγράφει τους όρους της εγγύησης στα Ελληνικά. Μόνο από ευρωπαϊκή αγορά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Από Αμερική αποκλείεται να αναγράφει τους όρους της εγγύησης στα Ελληνικά. Μόνο από ευρωπαϊκή αγορά.

 

Ευχαριστω παιδια .

 

Θα ρωτησω τον ανθρωπο ή καταστημα απο οπου θα το παρω , αλλα θα πρεπει να το ανοιξει το κουτι για να το δει ?

 

Εχετε κανα εμπιστο καταστημα να προτεινετε ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά εγώ το πήρα από easy buy world πριν από 3 μέρες και μου είπαν ότι καλύπτεται κανονικά από εγγύηση από τη samsung ελλάδος. το βιβλιαράκι όμως της εγγύησης δεν είναι γραμμένο στα ελληνικά και δεν αναφέρει την εδώ αντιπροσωπεία.

 

Λέτε να την πάτησα????????????

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά εγώ το πήρα από easy buy world πριν από 3 μέρες και μου είπαν ότι καλύπτεται κανονικά από εγγύηση από τη samsung ελλάδος. το βιβλιαράκι όμως της εγγύησης δεν είναι γραμμένο στα ελληνικά και δεν αναφέρει την εδώ αντιπροσωπεία.

 

Λέτε να την πάτησα????????????

 

Τους πήρα σήμερα τηλέφωνο και τους ρώτησα για το Galaxy S II αν είναι δική τους εισαγωγής ή της Samsung Hellas. Μου είπε ότι είναι δικής τους εισαγωγής και για το θέμα της εγγύησης θα πρέπει να απευθυνθώ στο κατάστημα και όχι στη Samsung Hellas.

Link to comment
Share on other sites

αν έχω δηλαδή κάποιο θέμα (που δεν έχω δει κάτι μεχρι τώρα ευτυχως) τι γίνεται?

 

έχει κάνείς εμπειρία από αυτό το κατάστημα?

δεν έχω ξαναψωνίσει από εκεί και δεν έχω άποψη

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αν έχω δηλαδή κάποιο θέμα (που δεν έχω δει κάτι μεχρι τώρα ευτυχως) τι γίνεται?

 

Γίνεται αυτό που ειπώθηκε ήδη... το πας εκεί και αναλαμβάνουν αυτοί τα του service στέλνοντας το εκεί που είναι να το στείλουν. Θα καταλαβαίνεις φαντάζομαι ότι αυτό είναι περισσότερο χρονοβόρο από ότι να το πήγαινες στην εδώ αντιπροσωπεία αυτοπροσώπως.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Συγχωρεστε με αν υπαρχει θεμα ειδικο αλλα δεν βρηκα με το search .

 

Εχει αγορασει κανεις απο http://www.froomoo.com ?

 

Απο το ελληνικο http://www.mobile-phones.gr ?

 

Y.Γ Αν υπαρχει θεμα για τα μαγαζια γενικα και αξιολογηση τους πειτε μου που ειναι . Ευχαριστω

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Επειδή φαντάζομαι ότι ψάχνεις για αξεσουάρ για τη συγκεκριμένη συσκευή απευθύνσου εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=307578

 

Αν και το ελληνικό κατάστημα είναι αρκετά δημοφιλές εδώ, για αξεσουάρ συνιστώ την λύση του ebay.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ψαχνω αξεσουαρ αλλα συσκευη .

 

Δεν υπαρχει καποιο θεμα για μαγαζια και αξιολογησεις τους απο οτι καταλαβα .

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το αγόρασα σήμερα από το Πλαίσιο Γλυφάδας. Το πήρα στα 479 ευρώ. Ήμουν έτοιμος να το πάρω από άλλο μαγαζί που το είχε περίπου 520 αλλά πριν ξεκινήσω για να πάω έλεγξα μία τελευταία φορά στο Skroutz. Στο κατάστημα μου είπαν ότι ήταν το τελευταίο που είχαν στο Πλαίσιο Γλυφάδας (υπήρχε ακόμα ένα κρατημένο).
Link to comment
Share on other sites

479 σουπερ , κριμα σε οσους το πηραν 600

 

Ελληνικο ειναι ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Από Public η Multirama να το αγοράσω? :D μιλάω για θέμα εξυπηρέτησης σε περίπτωση που κάτι πάει στραβά :cry: θέλω την γνώμη σας : Thanks:
Samsung Galaxy Note II :D
Link to comment
Share on other sites

με σύνδεση cosmote πόσο πάει τώρα? ας πούμε στο cosmote 20 ή 30? έκανε κάποιος σύνδεση για να μας ενημερώσει? το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το πάρω...

 

στο site της cosmote γράφουν για 50% έκπτωση...

Link to comment
Share on other sites

στο ηρακλειο δεν υπαρχει ουτε για δειγμα στα πλαισιο multirama!!!

Δηλαδή όπου προλάβω!! :lol:

Samsung Galaxy Note II :D
Link to comment
Share on other sites

με σύνδεση cosmote πόσο πάει τώρα? ας πούμε στο cosmote 20 ή 30? έκανε κάποιος σύνδεση για να μας ενημερώσει? το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το πάρω...

 

στο site της cosmote γράφουν για 50% έκπτωση...

 

τελικά με σύνδεση cosmote 30 το κινητό πέφτει μόνο στα 430 ευρώ. περίμενα παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Από Public η Multirama να το αγοράσω? :D μιλάω για θέμα εξυπηρέτησης σε περίπτωση που κάτι πάει στραβά :cry: θέλω την γνώμη σας : Thanks:

 

Πάρτο απ' όπου το βρεις πρώτο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πάρτο απ' όπου το βρεις πρώτο.

Το πήρα απο Multirama το μόνο που κοίταξα πρώτα είναι η κάμερα έντονο ροζ σε εσωτερικό χώρο :( τώρα το έχω βάλει να φορτίσει για να το αναβαθμίσω μέσω kies.

Samsung Galaxy Note II :D
Link to comment
Share on other sites

Απο πιο κατάστημα ειναι καλύτερα να αγοράσω το s2 σχετικά με εξυπηρέτηση και εγγύηση Doa?

 

Θα σου έλεγα saturn και mediamarkt.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Διαθεσιμότητα και αγορά
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...