Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

σ' ευχαριστω πολυ!

απο οσο ξέρω η εγγύηση δεν ισχυει αν ο bootloader ειναι ξεκλείδωτος τωρα για downgrade δεν ξερω
Link to comment
Share on other sites

Οσοι αναβαθμιστηκανε σε Ics στο pro, ας μας πουν απο που ηταν αγορασμενο το xperia mini pro. Απο Cosmote, Vodafone, Η απο καπου αλλου? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

απο ροοτ τι κανουμε για την 4.0.4?

 

Κάτσε να βγει πρώτα για όλους η επίσημη έκδοση καλά καλά και περιμένουμε. Όταν βγει θα το μάθεις.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν έγινε τίποτα ακόμα και που πέρασα την νεότερη έκδοση. Τα πλήκτρα τρελάθηκαν τελείως. κάθε 40-45 λεπτά μπορούσα να χρησιμοποιώ το πληκτρολόγιο για να γράψω 5-6 γράμματα, 1-2 λέξεις και μετά ξανακολούσε. Σήμερα πρωί πρωί το πήγα στο κατάστημα, δεν εξεπλάγησαν φυσικά και μου το άλλαξαν με ένα καινούριο ίδιο (αφού με ρώτησαν αν σίγουρα θέλω να ξαναπάρω το ίδιο...) Τώρα απλά θα πρέπει να σας παρακολουθώ σε αυτό το φόρουμ, μπας και την επομενη φορά αρχίσω την επιδιόρθωση μόνη μου (αν δεν το πετάξω από κανένα παράθυρο...):wacko:
Link to comment
Share on other sites

αγορασα μια καρτα 8 gb...μηπως ξερετε πως να περασω τα αρχεια απο τη μια καρτα στην αλλη?εκανα copy paste τα δεδομενα στο κομπιουτερ και μετα στη νεα καρτα αλλα οι εφαρμογες δεν ανοιγουν..ποιος ειναι ο σωστος τροπος?
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να βγει πρώτα για όλους η επίσημη έκδοση καλά καλά και περιμένουμε. Όταν βγει θα το μάθεις.

 

καλα κατσε να βγει για το κινητο της γυναικας μου κ θα σου πω εγω....!!!!:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

γεια οι εφαρμογες δεν ανοιγουν γιατι πρεπει να τις ξανακανεις εγκατασταση απο την αρχη αυτα που εκανες αντιγραφη ηταν τα αρχεια απο τις εγκαταστασεις με το προηγουμενο συστημα (gingerbread υποθετω)
Link to comment
Share on other sites

Πλαίσιο εγω....
Οσοι αναβαθμιστηκανε σε Ics στο pro, ας μας πουν απο που ηταν αγορασμενο το xperia mini pro. Απο Cosmote, Vodafone, Η απο καπου αλλου? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το si μου ειναι στην λιστα. Γιατι δεν μου ερχεται η αναβαθμιση;:mad:

http://gofortech.wordpress.com/

Μάθε για την τεχνολογία, Μίλα για την τεχνολογία, Πήγαινε για την τεχνολογία.

Link to comment
Share on other sites

ενταξει παιδια στην ουσια δεν εχει γινει κ τιποτα σημαντικο...εγω τη περασα χθες το βραδυ στο μινι προ μου κ μεχρι στιγμης ολα ειναι κομπλε.Υπομονη και θα φατε ολοι παγωτακι...πρωτη ματια κ αισθηση ιδια με πριν
Link to comment
Share on other sites

καποιο λινκ με τα si για μινι υπαρχει?δεν βρισκω κατι

για την ωρα μονο μινι προ βλεπω ετσι?δεν εχει δωθει για απλο μινι?

Link to comment
Share on other sites

καποιο λινκ με τα si για μινι υπαρχει?δεν βρισκω κατι

για την ωρα μονο μινι προ βλεπω ετσι?δεν εχει δωθει για απλο μινι?

 

Για την ώρα τίποτα.. κάνε μαζί μας ελέγχους εδώ ανά τακτά χρονικά

διαστήματα...:p

Link to comment
Share on other sites

γεια οι εφαρμογες δεν ανοιγουν γιατι πρεπει να τις ξανακανεις εγκατασταση απο την αρχη αυτα που εκανες αντιγραφη ηταν τα αρχεια απο τις εγκαταστασεις με το προηγουμενο συστημα (gingerbread υποθετω)
ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Εσπασα σημερα την οθόνη του μινι προ μου:mad::X Δουλευει κανονικά αλλά θρυμματίστηκε πάνω δεξιά και αν διάβασα σωστά πάει σετ οθόνη digitizer.

Την εχει αλλάξει κανείς?

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

Εσπασα σημερα την οθόνη του μινι προ μου:mad::X Δουλευει κανονικά αλλά θρυμματίστηκε πάνω δεξιά και αν διάβασα σωστά πάει σετ οθόνη digitizer.

Την εχει αλλάξει κανείς?

Αυτο που καταλαβα ειναι οτι εχεις σπασει το τζαμι(digitizer). Δεν βλεπω να παει σετ, μπορεις να το παρεις και σκετο http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A6406&rt=nc&_nkw=digitizer+SONY+ERICSSON+MINI+PRO&_dmpt=UK_Replacement_Parts_Tools&_ipg=100&_trksid=p3286.c0.m14.l1514

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο τελειωσα με το ics update του μινι...Εβαλα και τον στοκ ics launcher.Ειναι λιγο...."αργα τα 'ζα" μου φαινεται η συσκευη....
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εγω το ειδα το πρωι μετα που διαβασα το αντιστοιχο θεμα στην αρχικη σελιδα του myphone...Το συνδεσα και μου εβγαλε την αναβαθμιση..Αλλά καποια παιδια πρεπει να την εχουν 2-3 μερες.
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που πρέπει να μας απασχολεί είναι αν στο mini με την αναβάθμιση σε ics σταμάτησε το πρόβλημα με την υπερθέρμανση των πλήκτρων! Αν όχι τότε την βάψαμε είμαστε για να τρέχουμε στο service κάθε τρεις και λίγο!

Όσοι έχετε αναβαθμιστεί σε ics πώς τα βλέπετε τα δύο πλήκτρα όλα καλά;

Λύθηκε το πρόβλημα που ταλαιπωρεί την συσκευή μας;

-Δημήτρης-
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...